Skip to content

Szaleństwo LGBTQWERTY

1246712

Komentarz

  • los napisal(a):
    Tylko mało ambitni i źle przygotowani studenci pragną łatwych egzaminów.
    Przez wzgląd na dziatki drugi scenariusz jakoś trudniej przełknąć.Jest to słaby punkt, ale co zrobić.
  • Zwróćcie uwagę, że sprawa Sadowskiego od początku jest wiązana z PiS - przez Wojciechowską z NBP (asystentka z 60k pensji), która miała działać razem z Sadowskim w jakiejś fundacji. Zielke już napisał, że jeśli w związku z tym wątkiem slużby będą chciały ujawnienia przez niego materiałów i źródeł, to on protestuje i się nie godzi.
  • Niby jak z PiS?
  • edytowano August 2019
    Jakkolwiek.
    Gość był podobno w jakimś komitecie poparcia któregoś Kaczyńskiego, nie pamiętam kiedy dokładnie.
    W sam raz, żeby zrobić sztuczny raban pod niebiosa.
  • randolph napisal(a):
    Jakkolwiek.
    Gość był podobno w jakimś komitecie poparcia któregoś Kaczyńskiego, nie pamiętam kiedy dokładnie.
    W sam raz, żeby zrobić sztuczny raban pod niebiosa.
    Ta, konkretnie Jarosława ----> http://jaroslawkaczynski.info/poparcie/Warszawski_spoleczny_komitet_poparcia
  • JORGE napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    Jeżeli się Okopiemy to przegramy! .
    Jeszcze raz - z kim mamy przegrać ? Chyba sami ze sobą, godnego przeciwnika nie widzę.

    Porozmawiasz ze mną o Irlandii?

  • ms.wygnaniec napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    Jeżeli się Okopiemy to przegramy! .
    Jeszcze raz - z kim mamy przegrać ? Chyba sami ze sobą, godnego przeciwnika nie widzę.

    Porozmawiasz ze mną o Irlandii?



    Tak. To przykład że przegrywa się zawsze z kimś i że przegrana jest możliwa zawsze. To też przykład że przegraną z kimś zwykle poprzedza przegrana z samym sobą.W przypadku Irlandii ta przegrana chyba wynikała z pychy i zaniechania. Z przekonania o własnej racji i przewadze oraz zaniechania głoszenia prawdy i przeciwstawiania się złu.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    image
    Smutne, jak cholera. Podejrzewam, że gazownicy omotali staruszka i podjudzili go p-ciw abp-owi.

  • Mania napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    image
    Smutne, jak cholera. Podejrzewam, że gazownicy omotali staruszka i podjudzili go p-ciw abp-owi.

    Równie dobrze wzmiankowany może nic o tym nie wiedzieć, bo termin 'rozważa' nic nie oznacza. Typowe 'huki' mające wywierać presję.

  • edytowano August 2019
    Nie ma żadnego tytułu. Ja jestem takim samym spadkobiercą twórczości jego brata jak on. Jestem Polakiem.
  • Przypuszczam, że staruszek jest przedmiotem manipulacji podłych ludzi. O ile dobrze liczę, 70 lat od śmierci jego brata minęło we wrześniu 2014 r. więc cała twórczość J. Szczepańskiego jest w domenie publicznej.
  • edytowano August 2019
    A Chodaka czytali?
    - Napisałem tę książkę, bo ważne jest, by Polacy wiedzieli co ich czeka, jeśli się nie przeciwstawią cywilizacji śmierci – mówi prof. Chodakiewicz. - A ja widziałem na własne oczy jak LGBT, gender, feminizm wyszły z podziemi i stopniowo przejęły politykę amerykańską wprowadzając nową odmianę marksizmu, którą ja nazywam marksizmem-lesbianizmem. Jeszcze nie jest za późno, by tę plagę w Polsce zatrzymać. Ale by ją zatrzymać trzeba wiedzieć z czym ma się do czynienia. Ja tę wiedzę przedstawiam.
    https://www.salon24.pl/u/giz3/974673,marek-chodakiewicz-o-cywilizacji-smierci-lgbt-gender-etc

    image
  • to wszystko jest dobrze udokumentowane i opisane, nam się tylko nie chce cieć.
  • Tylko co ten zdziczały psychoanalityczny liberalizm na wspólnego z marksizmem?
  • Tytułu książki nie dojrzał? Cywilizacja śmierci.
  • Rafał napisal(a):
    Niby jak z PiS?
    Mariusz Zielke @zielkemariusz 22 godz.
    Wobec informacji, że planowany jest zamach na wolność prasy muszę to ujawnić. Poważnym wątkiem śledztwa w sprawie pedofilii Krzysztofa Sadowskiego są jego relacje z Narodowym Bankiem Polskim i wątek Pani Martyny Wojciechowskiej, której o nic nie oskarżam. Śledztwo trwa
  • los napisal(a):
    Tytułu książki nie dojrzał? Cywilizacja śmierci.
    Ta cywilizacja śmierci wykończy głownie ich, ostatecznie. Nas trochę tylko.

  • ms.wygnaniec napisal(a):
    to wszystko jest dobrze udokumentowane i opisane, nam się tylko nie chce cieć.
    Związane poniekąd z przykładem irlandzkim.
    Odrobina dobrobytu materialnego, tego egzystencjalnego tłuszczyku pod skórą i pojawia się lęk przed pogorszeniem sytuacji, spada determinacja tak w ogólności, pojawia bierność, drobne, zgniłe kompromisy i krótkowzroczność.
    Zaraza umie grać w takich okolicznościach.
  • natenczas napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    to wszystko jest dobrze udokumentowane i opisane, nam się tylko nie chce cieć.
    Związane poniekąd z przykładem irlandzkim.
    Odrobina dobrobytu materialnego, tego egzystencjalnego tłuszczyku pod skórą i pojawia się lęk przed pogorszeniem sytuacji, spada determinacja tak w ogólności, pojawia bierność, drobne, zgniłe kompromisy i krótkowzroczność.
    Zaraza umie grać w takich okolicznościach.
    Irole dostali wprdl gorszy niż my od Ruskich, więc z nimi poszło znacznie szybciej. Ale modus operandi jest identyczny.
  • JORGE napisal(a):
    los napisal(a):
    Tytułu książki nie dojrzał? Cywilizacja śmierci.
    Ta cywilizacja śmierci wykończy głownie ich, ostatecznie. Nas trochę tylko.

    Możliwe, ale w to że nas "trochę" to mi trudno uwierzyć.
  • JORGE napisal(a):
    los napisal(a):
    Tytułu książki nie dojrzał? Cywilizacja śmierci.
    Ta cywilizacja śmierci wykończy głownie ich, ostatecznie. Nas trochę tylko.

    Problem w tym tylko, jak bardzo my to my a nie oni.
  • Chodakiewicz w jednym może mieć racje że lgbt jest etapem przejściowym na dobicie resztek jakiejkolwiek cywilizacji. Potem liberalne elity mogą wprowadzić na zaorane pole równie dobrze obyczajowy zamordyzm, wajcha się tak przestawi, że nasze zaściankowe restrykcje będą miłym wspomnieniem. W każdym razie chodzi o to żeby mogli robić co chcą, raz w jedna raz w drugą stronę w zależności od etapu.
  • janosik napisal(a):
    Chodakiewicz w jednym może mieć racje że lgbt jest etapem przejściowym na dobicie resztek jakiejkolwiek cywilizacji. Potem liberalne elity mogą wprowadzić na zaorane pole równie dobrze obyczajowy zamordyzm, wajcha się tak przestawi, że nasze zaściankowe restrykcje będą miłym wspomnieniem. W każdym razie chodzi o to żeby mogli robić co chcą, raz w jedna raz w drugą stronę w zależności od etapu.
    Pisałem już wyżej, powtórzę: Ideologia LGBT to kolejny konsekwentny krok w jego (Szatana) destrukcji świata i degradacji człowieka. Konsekwentnie wykorzystuje nowe zdobycze technologii i przystępuje do działania które one umożliwiają:
    - Możliwe jest już zapłodnienie pozaustrojowe nie wymagające współżycia mężczyzny i kobiety, a więc można skutecznie doprowadzić do niego bez świadomego udziału biologicznych rodziców, a nawet wbrew ich woli. Dlatego intensywnie promuje się in vitro oraz badania nad mutacjami genetycznymi.
    - Skoro możliwa jest przemysłowa "produkcja" ludzi można się obyć bez rodziny, bez małżeństw i naturalnych ról ojca i matki. Biologicznie takie osoby mogą funkcjonować. To otwiera drogę do wychowania i kształtowania ludzi poza rodziną, bez rodziców praktycznie w dowolnej konfiguracji społecznej. Dlatego promuje się związki partnerskie ze szczególną promocją homoseksualnych. Własnie dlatego że są tak różne od naturalnej rodziny i że nie ma w nich tradycyjnych ról matki i ojca oraz łączących ich wzajemnie oraz z dziećmi naturalnych więzi. Oczywiście że adopcja przez takie związki dzieci jest ważnym celem pośrednim i będzie o nią walka.
    - Powoływanie do życia ludzi w powyższy sposób i wychowywanie ich poza rodziną stwarza ogromne możliwości kształtowania ich światopoglądu i świadomości, niejako programowania ich i późniejszego sterowania. Wychowanie do homoseksualizmu będzie tylko jednym ze skutków ubocznych.
    - Nie ma już przeszkód technicznych dla realizacji powyższego planu. Są nadal społeczne: Kościół, rodzina, wspólnoty od sąsiedzkich po narodowe. Teraz przyszła pora na ich zwalczanie. Jest to robione od dawna ale obecnie nabiera to tempa i będzie eskalowane.
  • Będzie ale reakcja i to silna już jest. Kolejni biskupi i znani kapłani się budzą i działają. Wierni też. Bardzo żałuję że nie mogę pojechać do Krakowa w sobotę. Jestem jednak pewien że to nie będzie jednorazowa manifestacja poparcia, ale początek ruchu poparcia. Pojawiają się nawiązania do Prymasa Tysiąclecia. Potrzebny jest mocny i długotrwały ruch modlitewny z procesjami i pielgrzymkami. Jest za co przepraszać i o co prosić.
  • Manifestacja w sobotę? Kiepski pomysł, to jednak dzień pracujący (niekońiecznie chodzi o pracę zawodową, ale ogarnięcie rzeczy w tygodniu nieosiągalnych). Szkoda.
  • edytowano August 2019
    los napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    los napisal(a):
    Tytułu książki nie dojrzał? Cywilizacja śmierci.
    Ta cywilizacja śmierci wykończy głownie ich, ostatecznie. Nas trochę tylko.

    Problem w tym tylko, jak bardzo my to my a nie oni.

    Kurdę tak. I się okaże kto jest kto. .
  • Rafał napisal(a):
    Nie ma żadnego tytułu. Ja jestem takim samym spadkobiercą twórczości jego brata jak on. Jestem Polakiem.
    ... i byl autorem wiersza "Czerwona Zaraza"!
    zatem to nie arcy biskup Marek jest autorem tego wyrażenia, zatem bardzo dobrze, mogę mówić:

    Jak powiedział harcerz Szarych Szeregów, dowódca "Parasola" i poeta: 'czerwona zaraza'.
  • los napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    los napisal(a):
    Tytułu książki nie dojrzał? Cywilizacja śmierci.
    Ta cywilizacja śmierci wykończy głownie ich, ostatecznie. Nas trochę tylko.

    Problem w tym tylko, jak bardzo my to my a nie oni. Ktos tu kiedyś o jakiś sudor anglicus pisywał...

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.