Skip to content

Szaleństwo LGBTQWERTY

13468912

Komentarz

  • Stłamsił?
  • Ja nie widziałem i nie wiem o co chodzi?
  • loslos
    edytowano August 2019
    Aktywna, niebanalna dziewczyna zredukowana do roli kury domowej. Zupełnie niepotrzebnie, bo chyba nawet dzieci nie mają.

    Takie wyobrażenie roli kobiety ma "chrześcijanin", co to "nie wie o co chodzi w Ewangeliach." Jego słowa https://cejrowski.com/moje-wartosci/
  • los napisal(a):
    A teraz Cejro do ciebie - za to co tej dziewczynie zrobiłeś - nie daruję!
    +1
    (chociaż zastanawiam się, czy taka inteligentna dziewczyna nie przewidywała co ją czeka)
  • Nie bardzo rozumiem nadal o co Koledzy maja do niego pretensję.
  • edytowano August 2019
    tymczasem wyjaśniła się sytuacja księdza, który nie chciał stawić się na mojej parafii w Kraśniku. W obliczu zsyłki z miasta wojewódzkiego ujawnił , ze jest gejem i zatrudnił się w obwoźnym cyrku LGBT
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    tymczasem wyjaśniła się sytuacja ksiądza, który nie chciał stawić się na mojej parafii w Kraśniku. W obliczu zsyłki z miasta wojewódzkiego ujawnił , ze jest gejem i zaczął jeździć w obwoźnym cyrku LGBT
    Błazen.
  • Z tego wątku wyłania się jedno:
    - aktywiści LGBTQWERTY działają wbrew interesom społeczności osób homoseksualnych, którzy pragną raczej anonimowej ciszy, a nie krzykliwej uwagi. Pytanie czemu to służy staje się coraz ciekawsze
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Z tego wątku wyłania się jedno:
    - aktywiści LGBTQWERTY działają wbrew interesom społeczności osób homoseksualnych, którzy pragną raczej anonimowej ciszy, a nie krzykliwej uwagi. Pytanie czemu to służy staje się coraz ciekawsze
    +
  • Dla mnie jezdo oczywiste - otóż służy rozwaleniu znienawidzonej kultury zachodniej, szczególnie katolskiej.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Dla mnie jezdo oczywiste - otóż służy rozwaleniu znienawidzonej kultury zachodniej, szczególnie katolskiej.
    Sugerujesz, że kultura zachodnia przetrwała do naszych czasów? Bo dzieje takiego tworu jak Unia Europejska powodują moje wątpliwości.
    Patrząc na dzieje Kościoła w Niemczech, Francji, Holandii, Irlandii też tak coraz mniej. Może syci i gnuśni biskupi muszą przeminąć...

  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Pytanie czemu to służy staje się coraz ciekawsze
    Panie, temusz iszby beło jakosz wew Amerykie, dzie obecno nawet rednekowy prezidą jejim nie podskika.

    Kulega nie kciałby zosteć wieczno nietykalno ochfiaro?

  • W Ameryce środowiska propedalskie są silne słabością tamtych elit, które uległy czarowi dekadenckiej rozpusty w sposób jawny oraz, o czym pisał los, cnoty im się zautonomizowały względem moralności i nałożyły na poczucie winy za realne prześladowania.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Dla mnie jezdo oczywiste - otóż służy rozwaleniu znienawidzonej kultury zachodniej, szczególnie katolskiej.
    +1

    Prosto, jasno. Wszelkie modne ruchy od XVI wieku służą tylko i wyłączne destrukcji. Reformacja, oświecenie, socjalizm, pedalstwo - wszystko to rozbija, niczego nie tworzy.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Dla mnie jezdo oczywiste - otóż służy rozwaleniu znienawidzonej kultury zachodniej, szczególnie katolskiej.
    Sugerujesz, że kultura zachodnia przetrwała do naszych czasów? Bo dzieje takiego tworu jak Unia Europejska powodują moje wątpliwości.
    Patrząc na dzieje Kościoła w Niemczech, Francji, Holandii, Irlandii też tak coraz mniej. Może syci i gnuśni biskupi muszą przeminąć...

    No, całe to elbegiete jest jakimś tam etapem rozwałki. Skoro ma Kolega wątpliwości, czy dana kultura wogle egzystuje na zachód od Granicy Pokoju i Przyjaźni na Odrze i Nysie Łużyckiej, to znaczy że poprzednie etapy zostały przeprowadzone należycie.

    Śmiem jednak twierdzić, że toji owo przetrwało, np. fakt, że rodzina składa się pospolicie z mamy taty i dzieci... no... dziecka i psa, powiedzmy. Ale i nad tem pracujemy, zgodnie ze wskazaniami Engelsa.

    Polecam też kazus Irlandiej, która dała się spedalizować w tempie rekordowem.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    W Ameryce środowiska propedalskie są silne słabością tamtych elit
    Totysz nasi jelity so tera systemantyczno testowani. Prowoka sie nieustajemcy luckoś iszby ktuś komuś pszyłożeł i moralisty mogli wzbudzeć "poczucie winy za realne prześladowania"

    Nurmalnie nienormalno dume pedalsko sie demonstrywa wew czerfcu, a u nasz tera jusz demonstrajo wewkułko.

  • Brzost napisal(a):
    los napisal(a):
    A teraz Cejro do ciebie - za to co tej dziewczynie zrobiłeś - nie daruję!
    +1
    (chociaż zastanawiam się, czy taka inteligentna dziewczyna nie przewidywała co ją czeka)
    Pomys iszby zosteć amerykancko żono Cejrockiego tramca jednakowosz perwercjo. Prendzy jusz kałbojem.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Sugerujesz, że kultura zachodnia przetrwała do naszych czasów?
    Pociągi są bardzie punktualne i czyściejsze niż w czarnej Afryce. Woda w miejskich rurach ciągle im jakaś płynie.

  • ". Woda w miejskich rurach ciągle im jakaś płynie."
    To akurat cywilizacja, kultura to jakby co innego. Bobkowski to fajnie wytłumaczył.
  • edytowano August 2019
    Należałoby uzgodnić terminologię bo akurat definicji cywilizacji i kultury są chyba nawet dziesiątki. Np. wg Konecznego cywilizacja to metoda organizacji życia zbiorowego. A woda w rurach to po prostu aspekt kultury materialnej. Nie mówiąc już o tym, że Los nawiązuje tutaj nie do wodociągów jako takich ale do metafory z Mickiewicza "Mówisz: Niech sobie ludzie nie kochają Boga,Byle im była cnota i Ojczyzna droga. Głupiec mówi: Niech sobie źródło wyschnie w górach,Byleby mi płynęła woda w miejskich rurach".
  • Cywinlizancja - pokazywamy cusz umimy zrobieć
    Kurtura - pokazywamy pocusz to robiemy
  • Gnębą napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    W Ameryce środowiska propedalskie są silne słabością tamtych elit
    Totysz nasi jelity so tera systemantyczno testowani. Prowoka sie nieustajemcy luckoś iszby ktuś komuś pszyłożeł i moralisty mogli wzbudzeć "poczucie winy za realne prześladowania"

    Nurmalnie nienormalno dume pedalsko sie demonstrywa wew czerfcu, a u nasz tera jusz demonstrajo wewkułko.

    Trafnie!
  • edytowano August 2019
    "Profesor ale również gej" Jacek Kochanowski (publicznie wulgarnie obrażał Jakuba Baryłę) wykłada jasno, w czym rzecz:
    Jacek Kochanowski @KochanowskiJacq
    Chciałoby się, żeby rektor Uniwersytet Warszawski również zdawał sobie sprawę, ze profesorowie UW nie działają w społecznej próżni. Jestem po właściwej stronie. I nawet jeśli mnie poniesie, wiem o co walczę.
  • A tymczasem w niebyt odpłynął Papieski Instytut Jana Pawła II dla Studiów nad Małżeństwem i Rodziną.
    https://ekai.pl/uniwersytet-lateranski-rezygnuje-z-nauczania-jana-pawla-ii/

    https://ekai.pl/z-instytutu-jana-pawla-ii-usuwa-sie-ludzi-zwiazanych-z-papiezem-polakiem/

    I żeby nie było wątpliwości dlaczego o tym w tym wątku, stosowne wyjasnienie:
    Franciszek mianował rektorem Instytutu ks. Pierangelo Sequeriego, zaś wielkim kanclerzem – arcybiskupa Vincenzo Paglię. O tym ostatnim jest głośno we Włoszech głównie z powodu gejowskiego muralu, jaki zamówił u zdeklarowanego homoseksualisty dla katedry katolickiej w Terni, a sam został uwieczniony na owym malowidle nago w czułym uścisku z innym roznegliżowanym mężczyzną. Poza tym hierarcha dał się poznać jako zwolennik związków partnerskich, w tym także homoseksualnych.
  • edytowano August 2019
    No to grubo.
    Był czas kiedy mocno próbowałem się przekonać do Franciszka, ale on mi to wytrwale uniemożliwia.
  • los napisal(a):
    Aktywna, niebanalna dziewczyna zredukowana do roli kury domowej. Zupełnie niepotrzebnie, bo chyba nawet dzieci nie mają.

    Takie wyobrażenie roli kobiety ma "chrześcijanin", co to "nie wie o co chodzi w Ewangeliach." Jego słowa https://cejrowski.com/moje-wartosci/
    No ale pani Joanna zdaje się mocny ma charakter więc jej zniknięcie jak sądzę odbyło się za jej wiedzą i zgodą. Nie wydaje mi się aby Cejrowski stosował wymyślne szantaże czy manipulacje wobec wyżej wymienionej.
  • TecumSeh napisal(a):
    No ale pani Joanna zdaje się mocny ma charakter więc jej zniknięcie jak sądzę odbyło się za jej wiedzą i zgodą.
    A ktuś wogule zaposiadywa wiedze czem sie dana Cejroska zajmywa? Manażeruje menżu? Jegusz piniendze pszelicza jakosz ksiemgowa?

    Bo isz tak sie ino pałemta po chaupie to mie trudno uwierzeć.

  • edytowano August 2019
    A co to nas obchodzi.

    edit: domowe układy znajomych, z którymi oni nie obnoszą się na zewnątrz.
  • Powinien nas obchodzić los znajomych, którzy tak nagle ni z tego ni z owego znikają. Na ten temat nawet horrory kręcono.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.