Skip to content

Szaleństwo LGBTQWERTY

16791112

Komentarz

  • edytowano August 2019
    Rafał napisal(a):
    @JORGE
    Czy Kolega naprawdę nie dostrzega ogromnego wpływu " napierdalanki medialnej ", w tym w mediach społecznościowych, opartej na kłamstwie na świadomość, wybory, potem zaś prawo i instytucje?
    Póki co to widzę, że marsz przez instytucje zaczyna iść, ale w drugą stronę. Bo w końcu konserwatywne ugrupowanie ma coś do zaproponowania poza walką z krasnoludkami. I realny wpływ na rzeczywistość. Pieprzyć zboczeńców, to oni mają problem. To oni muszą się zbierać i pokazywać ilu nas jest, nie widzę powodu żeby poświęcać na nich czas. Drodzy koledzy i koleżanki, żyjecie w innej rzeczywistości, jesteście cały czas w opozycji, boicie się wszystkiego i wszędzie widziicie wuzzle i hefalumpy.
  • Ja na ten temat, podobnie zresztą, jak i na pozostałe, wiem niewiele, ale poznałem niedawno w internacie a potem w realu, mimo, że jesteśmy oddaleni o ca 300 kilo, bardzo mądrego człowieka i on twierdzi stanowczo, że pedalstwo przekazuje się indukcyjnie. Potwierdza to spostrzeżenie film tego grubasa z brodą, którego wszyscy molestowani bohaterowie zostali pedałami. Podobnież i jakaś, wspominana w elenktrociempowni anglojęzyczna gwiazda prawicowego internatu, której nazwiska nie pamiętam, w ten sam sposób została pedalstwem zarażona. Dlatego tak im zależy na tzw. "edukancji" "sexualnej" wśród najmłodszych. Chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Dać dostęp "latarniką" do świeżego mięska i poszerzać masy pedalstwa. Dlatego tak ważne jest, by do tego nie dopuścić.
  • trep napisal(a):
    Ja na ten temat, podobnie zresztą, jak i na pozostałe, wiem niewiele, ale poznałem niedawno w internacie a potem w realu, mimo, że jesteśmy oddaleni o ca 300 kilo, bardzo mądrego człowieka i on twierdzi stanowczo, że pedalstwo przekazuje się indukcyjnie. Potwierdza to spostrzeżenie film tego grubasa z brodą, którego wszyscy molestowani bohaterowie zostali pedałami. Podobnież i jakaś, wspominana w elenktrociempowni anglojęzyczna gwiazda prawicowego internatu, której nazwiska nie pamiętam, w ten sam sposób została pedalstwem zarażona. Dlatego tak im zależy na tzw. "edukancji" "sexualnej" wśród najmłodszych. Chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Dać dostęp "latarniką" do świeżego mięska i poszerzać masy pedalstwa. Dlatego tak ważne jest, by do tego nie dopuścić.
    To był Milo Yannopoulos.

    Rozmnażanie przez deprawację.
  • Pedalstwo mnie wkurza. Nieco mniej mnie wkurza realizm czy pragmatyzm w stylu Jorge i losa. Zupełnie tak jakby kurczę to oni byli tymi przemadrymi realistami co bohatersko głosują na PiS a ja i inni tchórze chowali się w mysiej dziurze. Gratuluję świetnego samopoczucia ale dla mnie i Polski niewiele z niego pożytku.
  • JORGE napisal(a):
    Drodzy koledzy i koleżanki, żyjecie w innej rzeczywistości, jesteście cały czas w opozycji, boicie się wszystkiego i wszędzie widziicie wuzzle i hefalumpy.
    Powiedz to pracownikowi IKEA, zablokowanej wSensieTV, wyciszanym firmom na Twarzoksiążce, pozbawianych przez Googl'a reklam portalom itp.


  • To nie ma nic wspólnego ze zboczeńcami.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Drodzy koledzy i koleżanki, żyjecie w innej rzeczywistości, jesteście cały czas w opozycji, boicie się wszystkiego i wszędzie widziicie wuzzle i hefalumpy.
    Powiedz to pracownikowi IKEA, zablokowanej wSensieTV, wyciszanym firmom na Twarzoksiążce, pozbawianych przez Googl'a reklam portalom itp.


    +10

    Otuszto. Pederasty sie wjebujo dzie ino moga, nualesz Jorge ma na to wyjebane.

  • Rebe Tekieli zmachał takie oto drobne opracowanko w tomacie ideologii LGBTQWERTY.
    Polecam łaskawej uwadze Koleżeństwa.
  • Totalitaryzm jest ideowym zboczeniem i obficie korzysta z wszelkich zboczen. Promuje je bo są dlań pożyteczne.
  • los napisal(a):
    To nie ma nic wspólnego ze zboczeńcami.
    Wątek dotyczy LGBT, a nie ciężko chorych osób. Homosesksualiści są tu jak staruszka z dowcipu o harcerzach i 1/4 plusa za przeprowadzenie, bo się wyrywała.

  • Na LGBT należy patrzeć w oderwaniu od zboczeńców tak samo jak na komunistów należało patrzeć w oderwaniu od robotników.
  • los napisal(a):
    Na LGBT należy patrzeć w oderwaniu od zboczeńców tak samo jak na komunistów należało patrzeć w oderwaniu od robotników.
    To już padło wcześniej, natomiast tak przy okazji należy powrócić do adekwatnej nomenklatury i wyeliminować 'Orientację' a homoseksualizmowi przywrócić rangę choroby.


  • LGBT i komunizm są wspaniałymi ideologiami dzięki wbudowanej pułapce, w którą wpadają praktycznie wszyscy. Mało kto potrafi mówić o komunistach nie zbaczając na zupełnie ale to zupełnie z nimi niezwiązany temat robotników.
  • trep napisal(a):
    Ja na ten temat, podobnie zresztą, jak i na pozostałe, wiem niewiele, ale poznałem niedawno w internacie a potem w realu, mimo, że jesteśmy oddaleni o ca 300 kilo, bardzo mądrego człowieka i on twierdzi stanowczo, że pedalstwo przekazuje się indukcyjnie. Potwierdza to spostrzeżenie film tego grubasa z brodą, którego wszyscy molestowani bohaterowie zostali pedałami. Podobnież i jakaś, wspominana w elenktrociempowni anglojęzyczna gwiazda prawicowego internatu, której nazwiska nie pamiętam, w ten sam sposób została pedalstwem zarażona. Dlatego tak im zależy na tzw. "edukancji" "sexualnej" wśród najmłodszych. Chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Dać dostęp "latarniką" do świeżego mięska i poszerzać masy pedalstwa. Dlatego tak ważne jest, by do tego nie dopuścić.
    To oczywiste. Szukaja ale nie znalezli genu homoseksualizmu. Sa za to sa zjawiska takie jak zmiana nastawienia i ksztaltowanie upodobania
    Sprawic, zeby moralność, zakazy religijne, tabu kulturowe budujace dotychczasowy ład spoleczny staly sie smieszną ramotą, a ich immunizujaca ( jakos tam) przed zboczeniami rola zmarginalizowana.
    I uksztaltowanie upodobania - u chlopcow w wieku hormonalnej burzy, kiedy ksztaltuja sie postawy seksualne jesli swoj poped seksualny
    a co za tym idzie osiaganie "nagrody" w postaci rozladowania napiecia/ orgazmu zaczna realizowac w formie homoseksualnej nie bedzie trudne. Zwlaszcza jesli ogolne nastawienie jest juz odpowiednie.

    Dlaczego zamkniete meskie uczelnie dla angielskiej arystokracji staly sie w swoim czasie taka wylegarnia pedalstwa?
  • uhrr napisal(a):
    Dlaczego zamkniete meskie uczelnie dla angielskiej arystokracji staly sie w swoim czasie taka wylegarnia pedalstwa?
    Bo to było karalne! źle rozumiana elitarność.

  • los napisal(a):
    LGBT i komunizm są wspaniałymi ideologiami dzięki wbudowanej pułapce, w którą wpadają praktycznie wszyscy. Mało kto potrafi mówić o komunistach nie zbaczając na zupełnie ale to zupełnie z nimi niezwiązany temat robotników.
    W ostatnim numerze tygodnika rybackiego kol Grzegorz Górny ładnie wyprowadził historycznie porządkująca narrację o naturze LGBT, nie mam czasu tego zweryfikować, ale jeżeli to prawda, to całość się pięknie spina klamrą historyczno-personalną.

  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Nie jestem badaczem dziejów Kościoła, ale jeszcze 10 lat temu biegali za katolickie państwo, teraz zrobili se referendum i 2/3 było za abortusem
    W Polszcze wg GUS młodzież jest w ponad 70% przeciw aborcji z tzw "względów społecznych". Zmienia się to zdecydowanie jeśli ciąża jest wynikiem gwałtu, zagrożone jest życie lub zdrowie matki, albo dziecko jest upośledzone.
    To ostatnie nie napawa optymizmem, ale plusem jest to że pola do liberalizacji obecnej ustawy nie ma i nie szykuje się że będzie.
  • Zaczynam się martwić, że ten obwoźny cyrk, nie wiedzieć czemu nazywany "marszami równości" nie zdąży przed wyborami objechać wszystkich miast Polski, by zapewnić PiS-owi większość konstytucyjną. ;)
  • Nasza krótkoterminowa perspektywa to jedno a przyszłość pokoleń to drugie. Wygrana PiS, a nawet większość konstytucyjna, to tylko etap, a może mały krok czy jeden kamień na budowę tamy. Mam nieprzyjemne wrażenie że PiS i JarKacz skupiają się na taktyce w tej sprawie. Ten krok skupia ich uwagę i jest celem a nie środkiem. Nie raz już tak bywało ze sprawami fundamentalnymi, w tym z aborcją. To więcej niż grzech to błąd. Uspokajanie się i triumfalizm nie ma tu sensu bo w tej sprawie mamy prawie cały świat przeciw sobie. Ideologia LGBT w nim triumfuje i zdobywa kolejne obszary. Co z tego że jest tylko środkiem do budowy nowego systemu totalitarnego który, być może, ją zmiecie? Jak nas wcześniej zabije lub tylko ułatwi zniewolenie to marna będzie satysfakcja z jej upadku.
  • A czy w ogóle na tych "marszach równości" pojawia się tematyka homoseksualna? Bo ja widziałem tylko bluźnierstwa i obscenę.
  • los napisal(a):
    5%? 1% góra. Idę o zakład, że 99% uczestników rzeczonych parad upodobania seksualne ma konwencjonalne a nawet jak czasem bardziej wyrafinowane, to nie jest to homoseksualizm. Znacząca część oczywiście jest już w wieku, kiedy płeć się ma jedynie gramatyczną.
    No właśnie na tym polega problem, że LGBT to w 99% nie pedały, tylko pożyteczni idioci i młodzież. Z młodzieżą ten problem, że raczej już konserwatywni katolicy z nich nie wyrosną. A nawet konserwy religijnie obojętne.

    Nota bene warto zauważyć że w tej młodzieży duża większość to dziewczynki. Chłopców tam stosunkowo mało - i należałoby dobrze zanalizować dlaczego i robić tak by temu zapobiegać. Ja w każdym razie zwrócę szczególną uwagę na moją córkę (co oczywiście nie znaczy że zaniedbam syna).
    los napisal(a):
    To nie ma nic wspólnego ze zboczeńcami.
    Tym gorzej.
    Gdyby to byli tylko oni, w zasadzie nie byłoby żadnego problemu.
    Tak jak ze złodziejstwiem - jest, był i zawsze będzie, a społecznej akceptacji dla tego procederu nie ma żadnej.
    I tak by było z pedalstwem - no ale to narzędzie tylko.

  • Rafał napisal(a):
    Co z tego że jest tylko środkiem do budowy nowego systemu totalitarnego który, być może, ją zmiecie? Jak nas wcześniej zabije lub tylko ułatwi zniewolenie to marna będzie satysfakcja z jej upadku.
    Zabić nas nie zabije, ale szkody poczyni bez wątpienia.
  • TecumSeh napisal(a):
    W tej młodzieży duża większość to dziewczynki.
    Niedobrze. Za moich czasów w obscenie gustowały niedorostki pci męskiej.

  • edytowano August 2019
    Na deprawację dziewczynek postawiono dawno temu.

    Zgodnie z instrukcjami.
  • los napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):
    W tej młodzieży duża większość to dziewczynki.
    Niedobrze. Za moich czasów w obscenie gustowały niedorostki pci męskiej.

    Dzisiej płeć z sypiącem się wąsem preferuje Konfederę a nie Federę.
  • peterman napisal(a):
    Na deprawację dziewczynek postawiono dawno temu.

    Zgodnie z instrukcjami.
    Bravo Girl!
  • Maria napisal(a):
    Zaczynam się martwić, że ten obwoźny cyrk, nie wiedzieć czemu nazywany "marszami równości" nie zdąży przed wyborami objechać wszystkich miast Polski, by zapewnić PiS-owi większość konstytucyjną. ;)
    :)
  • Ło!!! Przenieśli się na zachód Polski. Na celu majo Gorzów.
    SUPER!!!
    https://www.tvp.info/44019043/bodnar-interweniuje-ws-gorzowskiego-marszu-rownosci-zadecyduje-sad
    A zupełnie serio myślałam, że chodziło tylko o sprowokowanie ciemnogrodu ze ściany wschodniej.
    Nu, niech se peowsko-eseldowski beton popatrzy na żywo, komu to będzie dzieci powierzać.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.