Skip to content

Szaleństwo LGBTQWERTY

1678911

Komentarz

  • los napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    Słuchajcie, nie mogę znaleźć wątku, w którym była analiza listy firm wspierających sodomię. Ponieważ analiza ta umocniła we mnie zamiar rezygnacji z usług Citibanku, chciałbym się upewnić, że nie wpadnę z deszczu pod rynnę. O ile się zorientowałem z deklaracji organizatorów, tylko dwa banki były na tej liście (drugi to BNP Paribas). Mam rację, czy coś przeoczyłem?
    Z grubsza wszystko. Praktycznie wszystkie większe firmy wzięły udział w akcji wspierania sodomii.
    Ale nie w Polsce.
    w magazynie queer był artykuł (teraz płatny) jak to z 50-u korporacji, które na Zachodzie włączyły się w Marsze, w Polsce tylko... cztery! I wycie jaka to podwojna moralność.

  • Gnębą napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Powiem więcej, wg powszechnie panujących teorii psychologii zarządzania ludzie nie pracują dla pieniędzy.
    Ktusz komusz za te pszepienkne tejorie zapłacieł?

    Płaci to się za zrozumienie tegoż.
  • edytowano August 2019
    Może za myślenie się nie płaci, ale myśleć warto choćby dla własnej satysfakcji oraz przyjemności. A więc jeszcze raz łopatologicznie:
    - Aby żyć, a nie umrzeć - jeść, ubrać się, mieszkać i zażywać bardziej złożonych przyjemności potrzeba środków.
    - W gospodarce towarowo-pieniężnej, a nawet usługowo-pieniężnej jaka dominuje na świecie już co najmniej kilkaset lat do zaspokajania tych potrzeb czyli do życia potrzebne są pieniądze.
    - Zdecydowana większość ludzi te pieniądze uzyskuje za pracę czyli sprzedaż swego czasu i kwalifikowanego mniej lub bardziej wysiłku dla pracodawcy. Nieliczni, czy mniejszość mają je z własności czyli części wartości dodanej a część z oszczędności - w obu przypadkach pierwotne źródło to też praca. W tym Marks rozumował bez zarzutu i miał rację.
    - Zważywszy powyższe najważniejszą funkcją pracy dla pracownika jest dostarczanie pieniędzy na życie.
    - Pieniądze z pracy są warunkiem koniecznym podejmowania pracy. Nie są jednak warunkiem wystarczającym.
    - Praca podejmowana dobrowolnie musi spełniać szereg innych warunków. Na przykład musi szanować godność pracownika, i być zgodna z fundamentami jego wartości jeśli jakieś wyznaje.
    - Obok warunków koniecznych są warunki czy kryteria dodatkowe które znajdują zastosowanie gdy jest jakiś wybór. Na przykład praca może zapewniać mniejszy lub większy prestiż społeczny, bezpieczeństwo itp.

    Co mądrzy psycholodzy twierdzą na ten temat? Jakie, ich zdaniem, są inne niż życie i przeżycie, a ważniejsze od nich motywy podejmowania i wyboru pracy?
  • romeck napisal(a):
    w magazynie queer był artykuł (teraz płatny) jak to z 50-u korporacji, które na Zachodzie włączyły się w Marsze, w Polsce tylko... cztery! I wycie jaka to podwojna moralność.

    Nie rozumiem tego wycia. Dlaczego oni oczekują od władz korpo moralności a nie chłodnej kalkulacji?
    Widać stąd, że na Zachodzie im się to opłaca a u nas jeszcze nie za bardzo.
    Oczywiście nie mam gwarancji, że któraś z nich w przyszłym roku nie opowie się i u nas za tęczową stroną mocy.
    Pewnie w tym układzie największe prawdopodobieństwo uniknięcia ich będzie wybór polskiego banku, o ile nadal rządzić będzie DZ. Ale w tym układzie jedyną częścią wspólną zbiorów, które mnie interesują, jest bank, który porzuciłem 7 lat temu z uwagi na rosnące nieprzyzwoicie koszty obsługi.
    BTW, chętnie bym się zapoznał (dla poszerzenia wiedzy) z tą listą 50 korporacji.


  • Brzost napisal(a):
    Słuchajcie, nie mogę znaleźć wątku, w którym była analiza listy firm wspierających sodomię. Ponieważ analiza ta umocniła we mnie zamiar rezygnacji z usług Citibanku, chciałbym się upewnić, że nie wpadnę z deszczu pod rynnę. O ile się zorientowałem z deklaracji organizatorów, tylko dwa banki były na tej liście (drugi to BNP Paribas). Mam rację, czy coś przeoczyłem?
    Ciekawostka: menedżerem od równości, godności i różnorodności w BNP jest była żona Petru. Właściwie to najciekawsze jest, że istnieją wogle takie stanowiska.
  • Przepisy.
  • Po przeczytaniu zaległego numeru czasopisma rybackiego, sprawa Irlandii stał się mi bardziej zrozumiała i niepokojąca. Kolejny raz potwierdza się, że od upadku chroni nas Radio Maryja i Telewizja Trwam.

  • Rafał napisal(a):
    Nie tylko dla pieniędzy.
    Otuszto. Nualesz dziewindziesiomt percent pracywa guwnie dla piniendzy.

    Aszkolwiek czasę wolo mniej zarobieć bylesz godniej. Nualesz ino wtedysz kiedysz to "mniej", to nie je mało.

    Ktusz biere czy tysiomce pundzie do godnej roboty za 2800, no 2500, nualesz nie za pułtora.
  • Inne są też priorytety przy podejmowaniu decyzji o podjęciu pracy a inne przy zmianie roboty. W drugim przypadku kwestia wysokości wynagrodzenia jest niżej w rankingu powodów, ale wciąż wysoko. By w ogóle nie była brana pod uwagę - nie zdarza się. Albo na tyle rzadko, żeby powiedzieć, że się nie zdarza.
  • edytowano August 2019
    ms.wygnaniec napisal(a):
    Po przeczytaniu zaległego numeru czasopisma rybackiego, sprawa Irlandii stał się mi bardziej zrozumiała i niepokojąca. Kolejny raz potwierdza się, że od upadku chroni nas Radio Maryja i Telewizja Trwam.

    Bardzo być może. Trzeba jednak pamiętać kto za nimi stoi.Bo człowiek upada nie raz i może się podnieść. Może się nawrócić. Tak samo może być Irlandią, Francja czy Rosją a przynajmniej z częścią ich obywateli.
  • los napisal(a):
    Płaca jest zawsze za niska. Naprawdę Michał Anioł dostawał takie kokosy?
    Although the artist was known to be reasonably well off, new research suggests that he was fabulously wealthy. Michelangelo left an estate worth 50,000 florins - about £35 million in today's money.
  • Aten Miszlę Ądżelo był nieheteronienormatywny?
    Czy to tylko fake news z maszyny do pisania QWERTY?
  • edytowano August 2019
    Z sexem nie wiem ale fabularyzowana biografia chyba Stonea upowszechnia wersję ubogiego artysty.
  • Stylizował się.
    Albo ten hajs go nie ruszał.
  • edytowano August 2019
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Michelangelo left an estate worth 50,000 florins - about £35 million in today's money.
    Ładny grosz. I susznie zainwestał jegusz we złoto walute.

    A wew czem on robieł?

  • W branży rozrywkowej.
  • Antonioni - faxtycznie.
  • edytowano August 2019
    los napisal(a):
    Przepisy.
    Jakie przepisy? KNF im kazał ustanowić Diversity Officera?
  • Jeszcze jedno z przykładu Irlandii mnie najszło: czy kolegialne ciała zarządzające zawsze wyradzają się w siedlisko tchórzliwych koniunkturalistów spragnionych władzy ale bojących się odpowiedzialności sterowanych przez bezwzględnych manipulatorów, którzy nie chcą ponieść konsekwencji swoich działań?
  • Tak, zawsze.
  • van.den.budenmayer napisal(a):
    los napisal(a):
    Przepisy.
    Jakie przepisy? KNF im kazał ustanowić Diversity Officera?
    KNF w kraju pochodzenia.
  • Nie przepisuję, bo za długie:
    https://ekai.pl/dokumenty/edukacja-seksualna-odpowiedzialnosc-rodzicow-dokument-rady-stalej-kep/
    Ponadto
    "W kontekście nasilających się ataków na obiekty sakralne biskupi kierują do wiernych odrębny dokument „Stanowisko biskupów diecezjalnych w sprawie aktów przemocy motywowanych nienawiścią wobec Kościoła katolickiego i jego wiernych”. Ponadto informują, że będzie opracowany dokument ukazujący nauczanie Kościoła ws. LGBT+."
    https://ekai.pl/dokumenty/komunikat-rady-biskupow-diecezjalnych-konferencji-episkopatu-polski-27-sierpnia-2019/
  • Tzn. co? Klechy nie byli w stanie wykrzesać z siebie komunikatu „LGBT nieok”?
  • W zasadzie zresztą te dwa słowa wystarczyłyby. Reszta jest przypisami.
  • Byłaby to stracona okazja do dzielenia włosa na czworo i do stanowczego podkreślenia jak bardzo oddziela się osobę sprawcy od lgbtowych czynów jego.
  • pojadę klasykiem.
    A co!

    Czajkowski był gejem - chociaż oczywiście nie za to go kochamy - ale był wielkim muzykiem, a wszyscy kochamy muzykę. Więc? - pytał retorycznie w wywiadzie Putin. - Nie ma powodu, żeby robić z igły widły, nic strasznego i złego nie dzieje się w naszym kraju - podkreślał prezydent Rosji w wywiadzie dla telewizji Channel 1.

    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14549494,Putin__Czajkowski_byl_gejem__ale_Rosjanie_i_tak_go.html
  • Zasadniczo, jak się tak zastanowić, to te całe elgiebety to pedały są. Bo tak: lesbijek to po świecie chodzi tyle, co kot napłakał. One zresztą krytykują LGBT twierdząc, że to wymyślone przez facetów, żeby sobie mogli jako Te pobzykać z babeczkami. Gie to pedały. Be to w zasadzie też pedały, tyle, że zboczone. A Te też pedały, które faceta chcą wziąć na zmianę pci. Baby przecież sobie pci nie zmieniają, a jeśli tak, to bardzo rzadko.
  • Nu, jeszcze są takie cygany co cycki sobie przyprawiają. Ale to też pedały.
  • JORGE napisal(a):
    los napisal(a):
    Płaca jest zawsze za niska. Naprawdę Michał Anioł dostawał takie kokosy?
    Powiem więcej, wg powszechnie panujących teorii psychologii zarządzania ludzie nie pracują dla pieniędzy. Nie chce mi się tematu rozwijać, ale tak faktycznie jest. Jeżeli pracownik przychodzi po podwyżkę to nie o pieniądze tu chodzi.
    A to szkoda. Fajne forum się samo nie napisze ;)
  • trep napisal(a):
    te całe elgiebety to pedały są. Bo tak: lesbijek to po świecie chodzi tyle, co kot napłakał
    Czeba by jejich o paryteta upomnionć. Isz nie pszeszczegajo.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.