Skip to content

Dlaczego w sumie wybory muszą się odbyć w maju?

167891012»

Komentarz

  • edytowano May 2020
    natenczas napisal(a):
    Podzielałem obawy, ponieważ nowy kandydat ma potencjał plakatowy, na proszące oczy spaniela parę procent urwać można.
    Kandydat jednak postanowił być niewybieralny i zainaugurował kampanię będąc pod wpływem (przynajmniej takie postanowił sprawiać wrażenie). To się wyczuwa nawet przez telewizor, to jest produkt, który nie sprzeda się w wystarczająco dużej ilości.
    Tusk podobał się licznym starszym paniom (znam kilka) i na tym niejeden procent urwał, z Rafałem może być podobnie. Czaskowski pomimo, że niezbyt lotny jakoś warszawski stolec osiągnął, a fale szamba nie tylko go nie zatopiły, ale na nich wręcz posurfował w górę..
  • Grupa Bilderberg to stowarzyszenie, które wciąż owiane jest dużą tajemnicą. Wątpliwości budzi forma obrad (za zamkniętymi drzwiami), jak i dobór gości. W ubiegłym roku w takich obradach udział wziął Rafał Trzaskowski. Dziś został o to zapytany. - Zaprosił mnie Sikorski - stwierdził, wskazując na partyjnego kolegę.
    https://niezalezna.pl/330319-zaprosil-mnie-sikorski-trzaskowski-o-udziale-w-spotkaniach-tajnego-stowarzyszenia
    No i wszystko się pięknie wyjaśniło.
  • Ten facet - Trzaskowski rzeczywiście wygląda jakby był na dragach i to nie incydentalnie tylko cały czas i coraz więcej. Wyraźnie nie panuje nad agresją i ma widoczne luki w postrzeganiu sytuacji i otoczenia. Odnoszę wrażenie że jest w ciężkim stresie jak ktoś coś poważnego i kompromitującego ukrywa i boi się że się wyda, a nie jest pewien czy dobrze to ukrył.
    Przydałby się jakiś ekspert od mowy ciała z tych co to się lubują w ocenianiu, oczywiście negatywnym, pisiorów. Jakoś nie korzystają ze świetnej okazji.
  • Ostatnio, tj w niedzielę ewidentnie był na czymś mocniejszym (chyba że tak funkcjonuje normalnie, to wtedy można współczuć). Widać też było chyba pospieszne i niedokładne przeszkolenie.

    Ale takie obrazki do mało kogo dotrą.
  • Rafał napisal(a):
    Ten facet - Trzaskowski rzeczywiście wygląda jakby był na dragach i to nie incydentalnie tylko cały czas i coraz więcej. Wyraźnie nie panuje nad agresją i ma widoczne luki w postrzeganiu sytuacji i otoczenia. Odnoszę wrażenie że jest w ciężkim stresie jak ktoś coś poważnego i kompromitującego ukrywa i boi się że się wyda, a nie jest pewien czy dobrze to ukrył.
    Przydałby się jakiś ekspert od mowy ciała z tych co to się lubują w ocenianiu, oczywiście negatywnym, pisiorów. Jakoś nie korzystają ze świetnej okazji.
    Jego poprzedniczka w pewnym momencie też wyglądała niezdrowo, w podobny sposób, jakby z powodu silnego stresu.

    Może to podobna liga co cesarz mazowsza, Struzik I. Bycie frontmanem dla tłustych biznesów w tle jest pewnie dobrze płatne, ale nadzór Seryjnego nad zainteresowanymi i rodzinami jednak może uwierać.
  • O niej mówiono, że po prostu wali alko w ilościach potężnych.
  • Jeżeli tylko alko, to w pewien sposób, tradycjonalistka ;-)
  • edytowano May 2020
    WPolityce powołując się na Rzepę donosi, iż nietoperze w Kampinosie ultradźwiękowo popiskują, że w mediach coś brudnego a oślizgłego się ma rzekomo pojawić na Czaskoskiego
  • Oj Szymon, Szymon, nieładnie... No dawaj to tu!
  • edytowano May 2020
    Nie no przedsiębiorców chyba stać...
    MarianoX napisal(a):
    WPolityce powołując się na Rzepę donosi, iż nietoperze w Kampinosie ultradźwiękowo popiskują, że w mediach coś brudnego a oślizgłego się ma rzekomo pojawić na Czaskoskiego
    Ciekawe czy chodzi o "iwaszkiewiczowanie"...
    Mi rafałek nie wygląda na "straight guy".
  • raczej puder, ewentualnie panienki
  • Może być też kumulacja :-D
  • Nie każdy pedał to od razu ciota.
  • Powrót na Brokeback Mountain?
  • Pisałem że jego zachowanie sugeruje że cos ukrywa i bardzo boi się ujawnienia tego. To może ujawnić tylko konkurent. Sponsor to trzyma jako sznurek do sterowania marionetką.
  • Pewnie jakaś obyczajowka. Jak wypłynie to GW pierwsza będzie go bronić, ta sama co Zaradkiewicza waliła obyczajowką. Nie wiem już jaki to stopień hipokryzji ale jeden z ostatnich.
  • Co by to nie było, na pewno przyjemnie będzie posłuchać. Pytanie1, kiedy (i komu) opłaca się odpalić? Na począsiu?
    Czy jednak pozwolić na miesiąc bratobójczego pojedynku z Szymciem?
  • MarianoX napisal(a):
    natenczas napisal(a):
    Podzielałem obawy, ponieważ nowy kandydat ma potencjał plakatowy, na proszące oczy spaniela parę procent urwać można.
    Kandydat jednak postanowił być niewybieralny i zainaugurował kampanię będąc pod wpływem (przynajmniej takie postanowił sprawiać wrażenie). To się wyczuwa nawet przez telewizor, to jest produkt, który nie sprzeda się w wystarczająco dużej ilości.
    Tusk podobał się licznym starszym paniom (znam kilka) i na tym niejeden procent urwał, z Rafałem może być podobnie. Czaskowski pomimo, że niezbyt lotny jakoś warszawski stolec osiągnął, a fale szamba nie tylko go nie zatopiły, ale na nich wręcz posurfował w górę..
    W Warszawie każdy antyPiS wygra, wielokrotnie wałkowane na różnych przykładach wyborczych.
    Wynik Trzaskowskiego w W-wie "przeliczony" na ogólnokrajowe nie robi specjalnego wrażenia, wejście do II tury tak i w niej nawet niezły, drugi wynik (44-48%).
  • Nie wiem czy na Czaskoskiego, ale jutro w tvp mają puścić dokument Latkowskiego o pedofilach celebrytach i nie tylko.
  • edytowano May 2020
    Mania napisal(a):
    Nie wiem czy na Czaskoskiego, ale jutro w tvp mają puścić dokument Latkowskiego o pedofilach celebrytach i nie tylko.
    znow mokry kapiszon, jak poprzedni?
  • Latkowski nie jest bardziej wiarygodny niż Czuchnowski. Kto nie pamięta, niech sobie przypomni https://www.dailymotion.com/video/xfp98q
  • :))
    To ci bojownik o wolnosc i demokracje!
  • los napisal(a):
    Latkowski nie jest bardziej wiarygodny niż Czuchnowski. Kto nie pamięta, niech sobie przypomni https://www.dailymotion.com/video/xfp98q
    o!
  • los napisal(a):
    Latkowski nie jest bardziej wiarygodny niż Czuchnowski. Kto nie pamięta, niech sobie przypomni https://www.dailymotion.com/video/xfp98q
    Pamiętamy nie tylko to. Pamiętamy też dokument z dworca Centralnego.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.