Skip to content

Dlaczego w sumie wybory muszą się odbyć w maju?

13468912

Komentarz

  • ....no i któren inszy kandydat będzie nawijał bite 2.5h na stojaka (standup) bez popitki chociaż!

    ...nawet Fidel popijał i opierał się o mównicę
  • Filioquist napisal(a):
    ....no i któren inszy kandydat będzie nawijał bite 2.5h na stojaka (standup) bez popitki chociaż!

    ...nawet Fidel popijał i opierał się o mównicę
    :D Kosmita

    Ale popitka była (1 godzina 18 min 30 sek):
  • edytowano May 2020
    ...o przepraszam

    Ps. dobre to było!
  • a co to było?

    (u mnie tradycyjnie od 19-u lat 1. maja to urodziny syna1, czyli tv jest wyłączony)
  • Kolega wojtek zalinkował, trzeba zobaczyć
  • Filioquist napisal(a): trzeba zobaczyć
    trzy godziny?

    gramy w sportresort na WiiU, wcześniej planszówka Kurnik, sporo muffinek w żołądku i tiramisu i Piccollo, i obiad kekki, i minecraft i jeszcze kilka punktów przed wieczorem, bo za oknem padałooooo,
    :)


  • romeck napisal(a):
    Filioquist napisal(a): trzeba zobaczyć
    trzy godziny?

    gramy w sportresort na WiiU, wcześniej planszówka Kurnik, sporo muffinek w żołądku i tiramisu i Piccollo, i obiad kekki, i minecraft i jeszcze kilka punktów przed wieczorem, bo za oknem padałooooo,
    :)


    nieeeee, nie trzy godziny, przewinąć do 1 godzina 18 min 30 sek
  • !
    ale memotwórcze!
    :)
  • Prezydent mianował Zaradkiewicza. Szybko.
  • "Zwracam się do sędziów SN o zaniechanie aktywności publicznej". Oświadczenie Kamila Zaradkiewicza
    https://tysol.pl/a47349--Zwracam-sie%C2%A0do-sedziow-SN-o-zaniechanie-aktywnosci-publicznej-Oswiadczenie-Kamila-Zaradkiewicza
  • krzychol66 napisal(a):
    jeżeli opozycja faktycznie przekupi Gowina stanowiskiem marszałka w zamian za zablokowanie głosowania korespondencyjnego i utrącenie PiSowskiej większości..
    ja mysle ze taki tani to on nie jest

  • raste napisal(a):
    Prezydent mianował Zaradkiewicza. Szybko.
    a nie jest 'p.o'? (pełniącym obowiązki)
  • Jest p.o.
    I to obecnie chyba najlepsze rozwiązanie, wg mnie.
  • Jest p.o. ale mechanizm jest taki że kasta praktycznie przegrała.
  • KOD? Nie kojaże
  • Też myślałem że już nie istnieje.
  • loslos
    edytowano May 2020
    image
  • Odnośnie volt pana Gówę:
    Moim zdaniem to Maksymowicz uknuł całą intrygę, żeby odsunąć Szumowskiego albo przynajmniej zniechęcić go do dalszego ministrowania. Liczył na to, że z biegu wejdzie na jego miejsce. Dlatego to były minister zdrowia w rządzie Buzka najgłośniej krzyczał, że nie da się przeprowadzić wyborów. To on wciągnął w tę grę Gowina, grał na kryzys wewnątrz PiS i swój awans.
    Źródło tej plotki (bo anonimy to plotki). Co do meritum, to znając odrobinę działalność byłego ministra jestem skłonny brać to pod uwagę, jako prawdopodobne, choć składowe, wyjaśnienie.
  • A tak przy okazji:
    - Jakie zdanie ma premier Morawiecki w temacie wyborów?
    - Jakie zdanie ma w temacie wyborów prezydent Duda?
  • Kwo kwo
    Status kwo
    Żadnych zmian
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    A tak przy okazji:
    - Jakie zdanie ma premier Morawiecki w temacie wyborów?
    - Jakie zdanie ma w temacie wyborów prezydent Duda?
    suszne
  • loslos
    edytowano May 2020
    ms.wygnaniec napisal(a):
    Jakie zdanie ma w temacie wyborów prezydent Duda?
    wygrałby

  • edytowano May 2020
    https://www.rp.pl/Wybory-prezydenckie-2020/200509706-PILNE-Wybory-korespondencyjne---Senat-odrzucil-projekt-ustawy.html

    Skierowałam do przewodniczącego PKW pismo z pytaniem, czy PKW jest w stanie zorganizować i przeprowadzić wybory prezydenckie 10 maja - poinformowała w TVP Info marszałek Sejmu Elżbieta Witek. W odpowiedzi na to pytanie szef PKW stwierdził, że przeprowadzenie tych wyborów w takim terminie jest niemożliwe. Witek poinformowała również, że ma skierować wniosek z pytaniem do Trybunału Konstytucyjnego, czy przesunięcie terminu wyborów prezydenckich będzie sprzeczne czy zgodne z konstytucją.
  • pytanko, czy wybory w obecnej sytuacji nie mogłyby się odbyć w normalnym trybie.
    Szczerze to nie widzę przeciwskazań. Nie teraz, to 23 maja, ale poprzez głosowanie w lokalach.
  • TecumSeh napisal(a):
    pytanko, czy wybory w obecnej sytuacji nie mogłyby się odbyć w normalnym trybie.
    Szczerze to nie widzę przeciwskazań. Nie teraz, to 23 maja, ale poprzez głosowanie w lokalach.
    Też mi się tak wydaje.
  • Pigwa napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):
    pytanko, czy wybory w obecnej sytuacji nie mogłyby się odbyć w normalnym trybie.
    Szczerze to nie widzę przeciwskazań. Nie teraz, to 23 maja, ale poprzez głosowanie w lokalach.
    Też mi się tak wydaje.
    +1

    Ale zdaje się, min. Szumowski uważa inaczej.
  • Pigwa napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):
    pytanko, czy wybory w obecnej sytuacji nie mogłyby się odbyć w normalnym trybie.
    Szczerze to nie widzę przeciwskazań. Nie teraz, to 23 maja, ale poprzez głosowanie w lokalach.
    Też mi się tak wydaje.
    +2
  • Brzost napisal(a):
    Pigwa napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):
    pytanko, czy wybory w obecnej sytuacji nie mogłyby się odbyć w normalnym trybie.
    Szczerze to nie widzę przeciwskazań. Nie teraz, to 23 maja, ale poprzez głosowanie w lokalach.
    Też mi się tak wydaje.
    +1

    Ale zdaje się, min. Szumowski uważa inaczej.

    Aha. A jakieś powody ma?
    Galerie otwarte, 24 maja wracają dzieci do szkół, dzień wcześniej cóż takiego stanie się w lokalach?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.