Skip to content

Wybory prezydenckie 2020

12425262729

Komentarz

  • edytowano July 2020
    Hehe skąd się bierze taka iluzja siły te gesty te buńczuczne miny.
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Hehe skąd się bierze taka iluzja siły te gesty te buńczuczne miny.
    Ze słabości.

  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Hehe skąd się bierze taka iluzja siły te gesty te buńczuczne miny.
    To proste. Powinny byc przygotowane ze w gębę pięścią mogą dostac i kopa w żebra zaliczyc. Jak to miedzy chlopakami bywa.

    A na pewno nie są.
  • edytowano July 2020
    lubię ją:)


  • to jest jeszcze lepsze:)

  • edytowano July 2020
    To PiS vs. opozycja (PSL + KO + SLD) w 2019 r.
    image

    To Duda vs. Trzaskowski
    image
  • balbina napisal(a):
    lubię ją:)
    A dla niemających obecnie czasu ( urlop) to o co chodzi?
    Pytam bo mnie gdzieś mignęła jako roszczeniowa blać z cyklu wszystko od facetów, nic od siebie. Ale nie oglądałem.
  • To Duda vs. Trzaskowski 2020
    image

  • @Richelieu
    kto jest autorem mapki/ źródło?
    chciałbym podać w tweecie...
  • romeck napisal(a):

    @Richelieu
    kto jest autorem mapki/ źródło?
    chciałbym podać w tweecie...
    https://www.facebook.com/zelaznalogika.net/
  • edytowano July 2020
    senkju
    (Maciej Maurer, w odpowiedziach)
  • JORGE napisal(a):
    Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Hehe skąd się bierze taka iluzja siły te gesty te buńczuczne miny.
    Ze słabości.

    Do tego może z dyktatury emocji.
    Puste gesty wzmagają przeżywanie własnego, wewnętrznego świata rysowanegow dużej mierze przez multi-media.

    Widać prawidłowość: im więcej taki osobnik wyraża efekciarskich gestów, tym mniej buduje coś konkretnego i namacalnego w prawdziwym świecie.
  • edytowano July 2020
    natenczas napisal(a):
    Widać prawidłowość: im więcej taki osobnik wyraża efekciarskich gestów, tym mniej buduje coś konkretnego i namacalnego w prawdziwym świecie.
    Wiesz, że to bardzo jest smutne również dla nas ? Bo my, tzw. udzie prawicy jesteśmy pokazówką, ale w innym stylu. Niby bardziej wzniosłym, szlachetnym, umoralniającym. Ale efekt jest ten sam, nieumiejętność zbudowania czegoś namacalnego w realu.

    Sukcesy polityczne i gospodarcze, które mamy obecnie w Polsce nie są związane ani z myślą, ani z postawa prawicową.

  • Polskie wybory już za nami, więc można przerzucić się na amerykańskie.

    Brad Parscale stracił stanowisko szefa kampanii wyborczej Trumpa. Nasz człowiek zajął jego miejsce.

    https://www.breitbart.com/2020-election/2020/07/15/trump-replaces-campaign-manager-brad-parscale-with-bill-stepien/
  • Stępień!
  • Sarmata1.2 napisal(a):
    Stępień!
    Miejmy nadzieję, że nie krewny prof. mgr.
  • no właśnie. tra pomóc PTOUSowi
    może by go Duda zaprosił i fotke by se strzelili? jakiś kontrakt zwiększający miejsca pracy w USA?
  • (zastanawiał się, czy nie do Psychiatryka)
    Meller (TVN, Śniadanie Mistrzów) odpowiada ns pytanie, czy nie buć się we własną pierś, za własne winy (opozycji podczas kampanii) za "***** ***"

    filmik
  • TVN24: To zapytamy inaczej: to były ciężkie rozmowy - te u Michała Kamińskiego?

    Kosiniak-Kamysz: bla bla bla
    ..

    Chodzi o Gowina i jego rozmowy o przesunięciu terminu wyborów. Czyli rozmowy były z PSL (Kamiński jest w
    UED, spadkobiercznyni Unii Demokratycznej, która z PSL tworzy Koalicję Polską)


    nie znam się, ale się zastanowię:
    nieprzesunięcie wyborów (z dzisiejszej perspektywy) byłoby na wygraną dla K-K (3. miejsce, po Dudzie i Hołowni, lecz przed MK-B!

    to coś nie wyszło, czy wyszło?

  • edytowano July 2020
    TecumSeh napisal(a):
    balbina napisal(a):
    lubię ją:)
    A dla niemających obecnie czasu ( urlop) to o co chodzi?
    Pytam bo mnie gdzieś mignęła jako roszczeniowa blać z cyklu wszystko od facetów, nic od siebie. Ale nie oglądałem.
    nie wszystko, tylko kasię:)

    kiedy słucha się jej po raz pierwszy to rzeczywiście wychodzi n bladź, ale zyskuje pzry bliższym poznaniu;)
    o ile przebrniesz przez moje ulubione tematy jak stylizacje i perfumy wielkich kreatorów. ale nie musisz: nawet ona tego od panów nie wymaga>)))


    lubię ją bo generalnie lubię babeczki, które wkładają kij w mrowisko a ona jest w tym naprwdę dobra

    - facet musi mieć kasę i najlepiej, żeby był starszy od kobiety versus kobiety są niesamodzielne umysłowo i robią z siebie feministki czyli nieudaną wersję... mężczyzny

    - jest niewierząca ale kocha polską flagę, i za obnoszenie się z nią przy okazji jakiegoś święta (nie pomnę jakiego) POLSKA marka zerwała z nią współpracę (nie zdradziła do dziś jaka to marka)

    - jest YTuberką, która posługuje się piękną polszczyzną...

    - ... bo pochodzi z patologicznej rodziny alkoholika i uciekała w świat książek, konkursów recytatorskich itp.. należała do najlepszych uczennic w swojej klasie

    - nie ukrywa, że odbiła się przy pomocy kasiastego faceta, na zasadzie jakiegoś amerykańskiego poety: "zbuduj kobiecie dom a ona ci go stworzy"


    itd.
    generalnie kobiety jej nie lubią, ale to wynika, moim zdaniem nie z tego, że "jej się udało" tylko, no cóż, nikt nie lubi, kiedy ktoś otwarcie obnosi się z kluczową strategią, nieprawdaż>)

    serdecznie pzdrawiam:)

    mam nadzieję, że po tym poście nie zostanę wykluczoną z klubu "noży i widelców", hę?...

    i sorki, że dopiero teraz ale w czwartek wylądowałam na pogotowiu dentystycznym...

    ps. no i: mimo, że lubi Bosaka, zagłosowała na Dudę:)

  • Najlepszego zdrowia zembianego życzę... To nie przelewki.
  • peterman napisal(a):
    Najlepszego zdrowia zembianego życzę... To nie przelewki.

    dziękuję,
    żeby kolega wiedział: cała Konstancja moczy dziś tylki w Jeziorze a ja z gębą jak u Dudy-Gracza siedzę w domu i piję soczki z chleba i pomidorów (inna wersja kanapki;()
  • generalnie kobiety jej nie lubią, ale to wynika, moim zdaniem nie z tego, że "jej się udało" tylko, no cóż, nikt nie lubi, kiedy ktoś otwarcie obnosi się z kluczową strategią, nieprawdaż>)
    Mam podejrzenie, że niektóre się też zwyczajnie brzydzą.
  • Szach mad!
    image
  • piękne użycie statystyk,
  • Ale czemu szok?
    Standard od lat a poza tym zero zdziwień.
  • W nawiązaniu do tego wątku https://excathedra.pl/index.php?p=/discussion/11392/ziemiak-nic-nie-zrozumial

    Ziemniak twierdzi, że PO jest partią inteligencką, bo pasuje mu to do teorii, którą sobie upichcił. Otóż - zdawalność matur ma jednak związek z inteligenckością. PO jest partią chamów zbuntowanych albo niezbuntowanych ale chamów. A że żydowska inteligencja popiera chamów jest jednym z polskich paradoksów. Choć Cham niby też był Żyd.
  • Czemu paradoksów?
    Mnie to pasuje do żydowskiego interesu w Polsce. Ze zdemoralizowanemi chamami u steru ugrać można więcej.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.