Skip to content

To jest wojna

edytowano August 2020 w Forum ogólne
Obejrzałam na tt dzisiejsze scenki z zajść w W-wie.
KOD to były procesje starych ubeków dowodzone przez fajtłapę.
LGBT to ich trzecie pokolenie (może czwarte?) gotowe do rewolucji. Pozbawione hamulców, dzikie i nienawistne.
Wspierane z zewnątrz i z wewnątrz, przez polityków lewicy i większości sejmowej opozycji. Lista polityków wspierających dzicz będzie coraz dłuższa, dziś dołączył Trzaskowski. Mają to, na co czekali: zbuntowaną ( anarchistyczną) młodzież.
Jedno jest oczywiste: nie można z nimi paktować, bo nie paktuje się z diabłem.
Pozostają rozwiązania siłowe.



Otagowano:
«13456721

Komentarz

  • Chcą Portland i Seattle na miarę swoich możliwości.

    Jeśli nie w Warsiawie to gdzie, jeśli nie teraz to kiedy?
  • Do tego musiało dojść wcześniej czy później. Mam nadzieję że rozpoczęli swoją rewolte przedwcześnie
  • edytowano August 2020
    To jest wojna ? Grupa przychodzi pomodlić się pod lewackim squatem, a ci puszczają muzykę, pajacują i lżą Kościół (jak to robią regularnie) ? To jest obustronna dziecinada, nie wojna.

    Obie strony, mimo wszystko, nie chcą położyć zbyt dużo na szali. Starcie na miny, gesty, postawy, happeningi. Obłęd lewacki w oczach jednych, naszym zdaniem. Odpał katolicki w naszych, wg ich opinii. I co mnie irytuje chyba najmocniej, narzekający pan, że władza z tymi lewakami nic nie robi. Twardzi ludzie, potencjalni zwycięscy, przekonani o swojej sile - nigdy nie donoszą. Nigdy nie płaczą, że ktoś coś im zrobił, próbował zaszkodzić. W ciszy, bez rozgłosu, napierdalają kogo chcą i biorą co chcą.


  • kto to jest ten margot, który to? Wdze tu agresywną szajkę atakujacą jednego czlowieka
  • edytowano August 2020
    Materiał filmowy jest. Jednoznaczny i jasny. Problem w przebiciu się z nim do ludzi, w tym młodych. Prawdziwy problem. Oni tego po prostu nie chcą słuchać i oglądać. Nie chcą agresywnie. Odmawiają. Słuchają czego innego i kogo innego.

    To oczywiste że taka napaść wymaga zatrzymania i osądzenia. Dwa miesiące aresztu za to to bardzo łagodny wyrok.
  • uhrr napisal(a):
    imageObrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.

    kto to jest ten margot, który to? Wdze tu agresywną szajkę atakujacą jednego czlowieka
    Ten wysoki.
  • Rafał napisal(a):
    Materiał filmowy jest. Jednoznaczny i jasny. Problem w przebiciu się z nim do ludzi, w tym młodych. Prawdziwy problem. Oni tego po prostu nie chcą słuchać i oglądać. Nie chcą agresywnie. Odmawiają. Słuchają czego innego i kogo innego.

    To oczywiste że taka napaść wymaga zatrzymania i osądzenia. Dwa miesiące aresztu za to to bardzo łagodny wyrok.
    Do wyroku to droga jeszcze daleka...
  • Areszt to nie wyrok, tylko środek zapobiegawczy.
  • Fajni wrogowie, o takich można tylko marzyć. Co mnie naprawdę martwi, to ci niby po naszej stronie.
  • edytowano August 2020
    Rafał napisal(a):
    Materiał filmowy jest. Jednoznaczny i jasny. Problem w przebiciu się z nim do ludzi, w tym młodych. Prawdziwy problem. Oni tego po prostu nie chcą słuchać i oglądać. Nie chcą agresywnie. Odmawiają. Słuchają czego innego i kogo innego.

    To oczywiste że taka napaść wymaga zatrzymania i osądzenia. Dwa miesiące aresztu za to to bardzo łagodny wyrok.
    Kolega jak widzę zna temat od strony praktycznej. Otóż często tacy ludzie nie chcą słuchać nie tylko argumentów, że tak powiem słownych, ale nawet zalinkowanych filmików i materiałów.

    To jest właśnie agresywna, w pełni zamierzona niewiedza w obrębie własnej świadomie wybranej bańki (dez)informacyjnej. W rodzinie takich mam, jak pewnie niejeden z nas.
  • edytowano August 2020
    los napisal(a):
    Fajni wrogowie, o takich można tylko marzyć. Co mnie naprawdę martwi, to ci niby po naszej stronie.
    Niegdysiejszy nasz(?) stronnik Stepan Twardziuch dał dzisiaj ostry odgłos paszczowy w obronie dyskryminowanych osobników lgbt
  • Przeszła mu trauma noblowska i przypomniał sobie swoje miejsce?
  • zbyt biały i zbyt hetero , no fakt, niezbyt męski
    noi szczelał z pistoleta i bywął na prawicowych forach.
    a w książkach mocno hetero
    Nobla nie dostanie

    taka karma
    mówi moja cotka sypiąc do miski swemu Azorku
  • edytowano August 2020
    Wojna rozpoczęła się 10.04.2010.

    Na jesieni 2015 rozpoczęła się (nowa) ofensywa na nowym, bo opozycyjnym froncie. Teraz to kontynuacja drugiego natarcia, rozpoczątego na jesieni 2019.

    A dziś (lato 2020) opozycja totalna wysłała na front aktywistów LGBT+
    Zgadzam się z
    @Mania:

    LGBT to ich trzecie pokolenie (może czwarte?) gotowe do rewolucji. Pozbawione hamulców, dzikie i nienawistne.

    Ale też z
    @robert.gorgon :
    Do tego musiało dojść wcześniej czy później. Mam nadzieję że rozpoczęli swoją rewoltę przedwcześnie
    oraz z @Jorge, że narazie to dzieciniada, może bardziej sondowanie (reakcji dpołeczeństwa, rządu), do czego będzie można się posunąć w przyszłym roku

  • edytowano August 2020
    sondowanie (reakcji dpołeczeństwa, rządu), do czego będzie można się posunąć w przyszłym roku
    Najgorsze, że ma się wrażenie, że oni się posuwają coraz dalej, a państwo się tylko dyplomatycznie cofa.
  • Nie oni są problemem a my.

  • pamiętacie?
  • uhrr napisal(a):
    image

    kto to jest ten margot, który to? Wdze tu agresywną szajkę atakujacą jednego czlowieka
    A co ja widzę i jak się domyślam z waszym komentów ? Goście anyaborcyjni wbijają się do lewackiej dzielnicy ze swoim przekazem. Szacun. Naprawdę. Ale to jest prowokacja. Ci lewacy mają prawo im mordy obić. Czego tu nie rozumiecie ? Człowiek u siebie, prowokowany ma prawo użyć wszystkiego, żeby prowokatora wypieprzyć. Przemoc jest, była i będzie. Czasami jest wskazana, niezbędna wręcz. To jest normalne, w normalnym świecie.
  • edytowano August 2020
    romeck napisal(a):
    oraz z @Jorge, że narazie to dzieciniada, może bardziej sondowanie (reakcji dpołeczeństwa, rządu), do czego będzie można się posunąć w przyszłym roku

    Niech Morawiecki da 1 mln złotych, każe milicji przez jeden dzień odwrócić uwagę od sqotów. Kibole przejadą się po paru miejscach i będzie spokój, Dla fanu i kaski.

  • Serio ? Czy już czas na bojówki i pałkarzy? Czy kiedykolwiek jest na to dobry czas? Samoobrona obywatelska to nie pałkarstwo. Obrona nie atak. Na atak jest policja czyli instytucjonalna przemoc państwowa. Najlepiej aby atak uprzedzić lub uniemożliwić. Też aby złapać na gorącym uczynku albo w razie gdy niestety już po ataku złapać agresora doprowadzić go, postawić zarzuty, aresztować na mocy wyroku sądu, następnie sądzić. Mamy własne państwo i możemy to czynić. Nie robi się rewolucji prorządowej w rok po wygranych wyborach.
  • „Potrzebny nam hajs na opłacenie prawników, którzy pomagają w sądzie w sprawie Margot” – alarmuje w opisie internetowej zbiórki Zuzanna Madej, aktywistka LGBT prowadząca stronę „Stop bzdurom”. Tak zwany „kolektyw” za cel swojej działalności obrał ataki na furgonetki i kierowców fundacji pro-life, za co Michał Sz. został decyzją stołecznego sądu aresztowany na dwa miesiące. Okazuje się, że zbiórka sposobem „na prześladowanie” przynosi parze duży zastrzyk pieniędzy. I to nie jedna – na kilku portalach aktywiści zebrali już w sumie ponad 180 tys. zł. A kwota wciąż rośnie.
  • Szajka BLM robi to samo w Stanach - hojnymi datkami na 'walkę z rasizmem' od firm i celebrytów organizacja dzieli się potem pod stołem z Partią Demokratów.
  • Eee tam. Starczy im zapału jak ZNP na strajk nauczycieli. Trza więcej aresztowań. "Wszystkich nas nie zamkniecie". Czyżby? A ilu was jest? A może grzywny oprócz, a nawet zamiast, więzienia? No nie w przypadku tego Michała bo to był bandycki atak.
  • uhrr napisal(a):

    pamiętacie?
    I całkiem niespodziewanie kobiety stały się tymi gorszymi po kilku tysiącach lat, kiedy były tymi lepszymi.
  • edytowano August 2020
    los napisal(a):
    uhrr napisal(a):

    pamiętacie?
    I całkiem niespodziewanie kobiety stały się tymi gorszymi po kilku tysiącach lat, kiedy były tymi lepszymi.
    Pomieniam jak ponad 20 lat temu kolega mówił - zobaczycie - już niedługo dziewczyny będą gorsze od chłopaków.

    Ktoś napisał, że dotychczas obowiązywało milczące założenie, że kobiety są bardziej moralne i empatyczne od mężczyzn.co równouprawnienie nie do końca potwierdziło,.
  • edytowano August 2020
    Gorsze nie gorsze, uwierzyły, że są bezkarne, że mogą tyle ile mężczyźni nie narażając się na w....l.
    Ta emancypacja srogo się zemści nawet Konwencje Konstantynopolskie czy inne Aleksandryjskie nie pomogą.
    Srogo.
  • JORGE napisal(a):
    uhrr napisal(a):
    image

    kto to jest ten margot, który to? Wdze tu agresywną szajkę atakujacą jednego czlowieka
    A co ja widzę i jak się domyślam z waszym komentów ? Goście anyaborcyjni wbijają się do lewackiej dzielnicy ze swoim przekazem. Szacun. Naprawdę. Ale to jest prowokacja. Ci lewacy mają prawo im mordy obić. Czego tu nie rozumiecie ? Człowiek u siebie, prowokowany ma prawo użyć wszystkiego, żeby prowokatora wypieprzyć. Przemoc jest, była i będzie. Czasami jest wskazana, niezbędna wręcz. To jest normalne, w normalnym świecie.
    To nie jest ich dzielnica, bufet dał im jedną ruderę. Poza tym tam mieszkają normalni ludzie, a nieopodal- posterunek policji. W normalnym świecie tylko chuligani napadają na ludzi i przebijają opony w samochodach. Jeszcze żyjemy w Polsce- normalnym świecie, ale w Argentynie też zaczęło się od tego, co u nas już się dzieje.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.