Skip to content

To jest wojna

1235721

Komentarz

  • Przy okazji, kilka razy na wspomnienie ideologii LGBT słyszałem odpowiedź, że terefere, skoro to ideologia to gdzie jej manifest.

    Otóż okazuje się, że manifest jak najbardziej powstał (w Hameryce) i już na samym początku wskazuje tradycyjną rodzinę jako problem do zwalczenia. Proszę - https://sourcebooks.fordham.edu/pwh/glf-london.asp
  • polmisiek napisal(a):
    Przy okazji, kilka razy na wspomnienie ideologii LGBT słyszałem odpowiedź, że terefere, skoro to ideologia to gdzie jej manifest.

    Otóż okazuje się, że manifest jak najbardziej powstał (w Hameryce) i już na samym początku wskazuje tradycyjną rodzinę jako problem do zwalczenia. Proszę - https://sourcebooks.fordham.edu/pwh/glf-london.asp
    Ale tam jest tylko (ideologia) "G"! :)
    To you, our gay sisters and brothers, ...
    Nawet "L" to są "gay sisters!


    Ale jest, ten Manifest. Dzięki.
  • Najbardziej mnie ucieszyło manto jakie zaliczyli byli ziewnikarze Trujki.
  • Manto, głodno i chłodno to dopiero będzie.
  • los napisal(a):
    Najbardziej mnie ucieszyło manto jakie zaliczyli byli ziewnikarze Trujki.
    Szczegóły proszę :D
  • edytowano August 2020
    Jeszcze większe będzie, gdy minie efekt nowości i darczyńcy z patronażu przestaną wpłacać datki, a sponsorzy zaczną się wycofywać
  • Maria napisal(a):
    los napisal(a):
    Najbardziej mnie ucieszyło manto jakie zaliczyli byli ziewnikarze Trujki.
    Szczegóły proszę :D
    https://telewizjarepublika.pl/piotr-jedlinski-zrezygnowal-z-funkcji-prezesa-radia-nowy-swiat,99692.html
  • Donoso wiedział to dwieście lat temu - w wojnie rewolucjonistów z konserwatystami największy wpierdol dostaną liberałowie.
  • Powoli zaczynam się rozeznawać ;)
    Jakisz ten świat okrutny jest.
  • edytowano August 2020
    romeck napisal(a):
    polmisiek napisal(a):
    Przy okazji, kilka razy na wspomnienie ideologii LGBT słyszałem odpowiedź, że terefere, skoro to ideologia to gdzie jej manifest.

    Otóż okazuje się, że manifest jak najbardziej powstał (w Hameryce) i już na samym początku wskazuje tradycyjną rodzinę jako problem do zwalczenia. Proszę - https://sourcebooks.fordham.edu/pwh/glf-london.asp
    Ale tam jest tylko (ideologia) "G"! :)
    To you, our gay sisters and brothers, ...
    Nawet "L" to są "gay sisters!


    Ale jest, ten Manifest. Dzięki.
    Pod względem językowym kobieta też może być „gay”, ale raczej jako przymiotnik i nie mam na myśli starożytnego znaczenia tego słowa. Gay jako rzeczownik raczej już oznacza mężczyznę. No, od linijki tego nie wymyślili, co ja poradzę
  • uhrr napisal(a):
    .
    posix napisal(a):
    TVP robi wzorową robotę ;-)
    tzn?

    Szczują ładnie.
  • Widzieliście dzisiejszy występ tej swołoczy?
  • edytowano August 2020
    Jak totalni wezmą władzę to pierwsze co zrobię to ogłoszę się kobietą-lezbijką i przejdę 5 lat wcześniej na emeryturę.
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    Jak totalni wezmą władzę to pierwsze co zrobię to ogłoszę się kobietą-lezbijką i przejdę 5 lat wcześniej na emeryturę.
    Ale ZUS jeszcze nie unowocześnił się do "płci deklaratywnej"! I ze względu na wielkość portfela (budżetu) raczej na wieki pozostanie staroświecką instytucją.... (Wesensie, to nawet premier Biedroń by tego nie tlrusxył.)
  • edytowano August 2020
    JORGE napisal(a):
    trep napisal(a):
    No, tu już przestałem rozumieć. Albo mamy sobie sami poradzić z tałatajstwem (nie oglądając się na psiarnię i, za przeproszeniem, biskupów), albo nie dać się rozhuśtać i poprzestać na przyglądaniu. Kto wie, może wymyślą coś dobrego - za zacznę oceniać we wrześniu.
    No właśnie ja tez nie rozumiem. Ktoś jakby się starał, żeby nas wkurwić i żebyśmy zareagowali. Ktoś chce żeby doszło do konfrontacji. To jest niepokojące. Bo z jednej strony trzeba załatwić sprawę, ale z drugiej jeżeli oni prowokują to mają cel i załatwienie sprawy przez nas jest im na rękę. To własnie tak się dzieje, kiedy druga strona ma inicjatywę. Oni wiedzą co dalej i dlaczego, my nie.
    Imho dwie sprawy, które się na dodatek przenikają - pozbawienie władzy obecnego rządu (w krótkiej perspektywie) i degrengolada cywilizacji i kultury w długiej.

    To drugie to wałkowaliśmy milion razy - marksizm kulturowy wykładany przez Karonia, rozkład państwa od środka wykładany przez Bezmenova.
    To pierwsze też - już od grillują nas w prasie że rząd bierze sądy za pysk, że nie szanuje konstytuty, że nie ma wolności słowa (a co - jak kłamać to na całego), że goni pedauów.

    I co? I jajco.
    Postawmy się po ich stronie. Tyle narzędzi, zasobów (pieniędzy i ludzi), prawie że monopol medialny wewnątrz, plus całe "światowe" otoczenie - i wszystko jak psu w dupę.
    Nie dość że PiS rządzi, nie dość że Duda się zreelektował - to jeszcze te pohukiwania w UE i mediach zachodnich gówno dają. Tamte społeczeństwa gówno obchodzi polska konstytuta, sądy czy prawa lgbt rtv agd.

    No, chyba że się krew poleje na ulicach.

    Jak się uda pokazać gazy, pałki i strzelby gładkolufowe, kochającą (spierdolenie) młodzież z obitymi ryjami do krwi - to może to wreszcie ruszy zachodnie sumienia i zgodnie krzykną że w cywilizowanej europie tak być nie może!
    I będzie zielone światło i poparcie społeczne do naprawdę zdecydowanych działań.

    Co oni nam mogą - to nie wiem, ale na pewno będą mogli więcej kiedy scenariusz opisany wyżej się spełni.
    Może to bardzo dobrze że nie dajemy się sprowokowac i jesteśmy wręcz niemoralnie dobrotliwi. Jednocześnie wcale nie ustępując tęczowej bandzie i umiejętnie podsycając społeczne nastroje przeciw niej.
  • Żeby osiągnąć cel będą musieli eskalować prowokacje. Dziś ta ruda nazwała nas hitlerowcami... Mz. w tej chwili najlepszą drogą są procesy przeciwko oszczercom, plus właściwa propaganda, czyli konsekwentne oskarżanie ich o łamanie zasad demokracji, praw człowieka, dyskryminację katolików itd itp.
  • Ta ruda nie wygląda mi na młodzież, aparycją tłumów raczej nie porwie wiskomika nasuwa tezy o pisoskiej ajenturze ;).
  • https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/bojkot-piwa-zywiec-teczowa-flaga-koncert-meskie-granie-to-byl-manifest-artystow-a-nie-marki-samej-w-sobie

    A tu grupa Żywiec wije się i odmawia komentarzy, że to niby manifest artystów i należy oddzielać markę pod flagi etcetery.

    Moim zdaniem kuniec Męskiego Grania.
    "Go woke go broke"

    Artysty niech nie płakusiajo, że ni ma piniąc i pandemia zła.
  • edytowano August 2020
    Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Ta ruda nie wygląda mi na młodzież, aparycją tłumów raczej nie porwie wiskomika nasuwa tezy o pisoskiej ajenturze ;).
    Chciałbym bardzo, aby nie porwała, ale z drugiej strony idolami części młodych ludzi są tacy "młodzieżowcy" jak Owsiak, Wojewódzki..

    A z tym (Nie)Męskim Graniem to rzeczywiście tragedia...popieranie różowych to jakiś rytuał inicjacyjny w środowisku muzyków? Ktoś tu pisał niedawno, że poza hip-hopem i disco polo artycha nie może głosić innych poglądów niż lewackie, bo wypada ze środowiska i ma na rynku (m. in. koncerty sponsorowane przez samorządy, radio) ostro pod górę.
  • „Publicysta Rafał Ziemkiewicz stwierdził natomiast, że „Żywiec - piwo dla mężczyzn zniewieściałych”. Genialna, nowatorska strategia marketingowa.””

    Zabawne. Aże mi się przepomniał Der Last Psychiatra. Polecam! ——————> https://thelastpsychiatrist.com/2013/09/real_men_want_to_drink_guinnes.html

    No tapsz. Zimny Lech mamy obrażony od dekady. Teraz obrażamy się na Żywiec Zdrój.

    Czy razem z Żywcem mam być obrażony także na Warkę, Królewskie, Specjal, Tatra, Namysłów, Leżajsk?
  • Pójdę dalej, jak bojkotować konsumencko coś czego się nie kupuje?!
  • Kurde, wdepnąłem w ten portal Wirtualne Media i jest tam, hm, szambo z przewagą szamba. Używanie rodzaju żeńskiego wobec swawolnego Michałka w zasadzie powszechne, nakaz pedałowania i takie tam. Wydaje się więc, że Polska normalna v. Polska LGBT to dobry podział. Wystarczy sięgnąć do tekstów źródłowych. A lewacy nie mają manewru. Hue hue hue.


    https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/radia-nowy-swiat-prezes-piotr-jedlinski-zrezygnowal-dlaczego-publicysci-to-zly-znak-cenzura-zamiast-debaty
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    „Publicysta Rafał Ziemkiewicz stwierdził natomiast, że „Żywiec - piwo dla mężczyzn zniewieściałych”. Genialna, nowatorska strategia marketingowa.””

    Zabawne. Aże mi się przepomniał Der Last Psychiatra. Polecam! ——————> https://thelastpsychiatrist.com/2013/09/real_men_want_to_drink_guinnes.html

    No tapsz. Zimny Lech mamy obrażony od dekady. Teraz obrażamy się na Żywiec Zdrój.

    Czy razem z Żywcem mam być obrażony także na Warkę, Królewskie, Specjal, Tatra, Namysłów, Leżajsk?
    Oczywiście ! Tylko małe lokalne browary. No i radlery i piwa smakowe od razu do zlewu.
  • edytowano August 2020
    mni w ogole linki z wirtualnemedia nie wchodza, moze ze wzgl. na adblocks? Takze wklejcie jakis fragment oprocz linka, bardzo proszę.
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Zimny Lech mamy obrażony od dekady. Teraz obrażamy się na Żywiec Zdrój.

    Czy razem z Żywcem mam być obrażony także na Warkę, Królewskie, Specjal, Tatra, Namysłów, Leżajsk?
    Jeśli naleza do grupy Zywiec, to jak najbardziej, nie?

    Jak bojkotuję Wyborczą, to nie po to zeby dawac zarabiac ideologom z Agory w innych segmentach, czyli nie latam do kin Agory ani nie jadam w Pasibusach, nie?

    Piwo z Połczyna jest calkiem dobre

  • edytowano August 2020
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Kurde, wdepnąłem w ten portal Wirtualne Media i jest tam, hm, szambo z przewagą szamba. Używanie rodzaju żeńskiego wobec swawolnego Michałka w zasadzie powszechne, nakaz pedałowania i takie tam. Wydaje się więc, że Polska normalna v. Polska LGBT to dobry podział. Wystarczy sięgnąć do tekstów źródłowych. A lewacy nie mają manewru. Hue hue hue.


    https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/radia-nowy-swiat-prezes-piotr-jedlinski-zrezygnowal-dlaczego-publicysci-to-zly-znak-cenzura-zamiast-debaty
    Nie jest dopszee. Wczoraj usłyszałem od starszej córki że policja była za brutalna wobec bandy Michała Sz. Na pytanie czy widziała jak oni potraktowali kierowcę Pro Life i jego furgonetkę odpowiedziała twierdząco. I tak uważa ze policja była za brutalna. Na pytanie jak ma więc działać policja z chuliganami odpowiedziała wymijająco. Że policja ma budzić zaufanie a nie strach. Tak, tak !! Zaufanie! Ma być łagodna ale skuteczna i już. Moja córka. Troje dzieci. Drugie studia w trzeciej ciąży ukończone. Uniwersytety są naprawdę do zaorania. Ja oczywiście będę pracował dalej, ale nie wiem czy to nie jest syzyfowa praca. Młodsza - oazowiczka na razie przeszła na wege i pojechała na Mazury pożeglować i odreagować przegraną Hołowni.
  • Córki żyją w komforcie pod kloszem, beztrosko.
  • edytowano August 2020
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    „Publicysta Rafał Ziemkiewicz stwierdził natomiast, że „Żywiec - piwo dla mężczyzn zniewieściałych”. Genialna, nowatorska strategia marketingowa.””

    Zabawne. Aże mi się przepomniał Der Last Psychiatra. Polecam! ——————> https://thelastpsychiatrist.com/2013/09/real_men_want_to_drink_guinnes.html

    No tapsz. Zimny Lech mamy obrażony od dekady. Teraz obrażamy się na Żywiec Zdrój.

    Czy razem z Żywcem mam być obrażony także na Warkę, Królewskie, Specjal, Tatra, Namysłów, Leżajsk?
    Najgorzej, że Koleżanka Małżonka upodobała sobie bezankoholowe jako napój a podchodzi jej jedynie Heineken, któren też do danej grupy należy.

    Z drugiej strony Ż odcina się od ideologii lesbijek, sodomitów, zboczęców i poebów twierdząc, że to była tylko ekspresja artystów, z którą oni się nie utożsamiają.
  • edytowano August 2020
    Rafał napisal(a):
    Nie jest dopszee. Wczoraj usłyszałem od starszej córki że policja była za brutalna wobec bandy Michała Sz. Na pytanie czy widziała jak oni potraktowali kierowcę Pro Life i jego furgonetkę odpowiedziała twierdząco. I tak uważa ze policja była za brutalna. Na pytanie jak ma więc działać policja z chuliganami odpowiedziała wymijająco. Że policja ma budzić zaufanie a nie strach. Tak, tak !! Zaufanie! Ma być łagodna ale skuteczna i już. Moja córka. Troje dzieci. Drugie studia w trzeciej ciąży ukończone. Uniwersytety są naprawdę do zaorania. Ja oczywiście będę pracował dalej, ale nie wiem czy to nie jest syzyfowa praca. Młodsza - oazowiczka na razie przeszła na wege i pojechała na Mazury pożeglować i odreagować przegraną Hołowni.
    To jakiś ogólny problem. Ja też coś podobnego od córki (18-lat, uczestniczy od lat aktywnie w młodzieżowej wspólnocie parafialnej) słyszałem w sprawie "afery" Trujki.(ingerencja władzy itp.) słucha Langusty na Palmie i raczej dobrze o Hołowni się wypowiada.
  • trep napisal(a):
    Najgorzej, że Koleżanka Małżonka upodobała sobie bezankoholowe jako napój a podchodzi jej jedynie Heineken, któren też do danej grupy należy.
    Akurat ze wszystkich bezalkoholowych, które testowałem, Heineken najbardziej przypomina normalne piwo.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.