Skip to content

Dobrzy i źli ludzie

1222325272830

Komentarz

  • Dla kogo ten kaptur? Jak dla ślimaka to rudy, jak dla hydraulika to srebrny. Dla Putina nie wiem.
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Zamawiam obszycie kaptura sadyści doadźcie srebrny czy rudy?
    zależy od koloru płaszcza/kurtki.
  • Dla mnie kurtka ciemografitowa i jak wezmę srebrnego to zagra kolorystycznie bo monochromatyczne będzie a rudy to wiecie, taki dziki i tubylczy mniej reprezentacyjny bo mniej puszysty bo nie z klatki tylko z lasu.
    Ślimaki w tym roku brak na kwaterze.
  • Rudy! Mam słabość do rudych.
    A z tego co pisano wyżej, to i tak uśmiech najważniejszy. Niezależnie od koloru.
    Czego sobie i Wam życzę.
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Dla mnie kurtka ciemografitowa i jak wezmę srebrnego to zagra kolorystycznie bo monochromatyczne będzie a rudy to wiecie, taki dziki i tubylczy mniej reprezentacyjny bo mniej puszysty bo nie z klatki tylko z lasu.
    Ślimaki w tym roku brak na kwaterze.
    Rude są ładniejsze, ale za duży kontrast z grafitem. Srebrny w tym przypadku lepsiejszy.
  • christoph napisal(a):
    Rudy! Mam słabość do rudych.
    Mania napisal(a):
    Rude są ładniejsze.
    Też wolę rude od rudych :-)
  • https://niezalezna.pl/364263-lech-kolakowski-opuszcza-prawo-i-sprawiedliwosc-potwierdzaja-sie-ustalenia-niezaleznapl

    Inaczej niż Jorge w swym zachwycie twierdził - ustawa futerkowa PiSowi zaszkodziła bardzo, być może nawet w sposób terminalny. Ale za to zwierzątka będą bronić Pana Prezesa, jak mu się krzywda będzie dziać.
  • Triumf parlamentaryzmu.
    Okazuje się, że najbardziej nawet zamordystyczny szef partii nie jest w stanie przepchnąć każdej głupoty, ktòra mu do głowy przyszła.

    il y a des posełs a Varsovie !
  • TecumSeh napisal(a):
    christoph napisal(a):
    Rudy! Mam słabość do rudych.
    Mania napisal(a):
    Rude są ładniejsze.
    Też wolę rude od rudych :-)
    Ymmd!
    taka gradacja i u mnie
  • edytowano November 2020
    christoph napisal(a):

    Też wolę rude od rudych :-)
    Ymmd!
    taka gradacja i u mnie
    A mnie jakoś rude nie kręcą, co innego brunetki. Co mi kiedyś z wyrzutem w głosie wytknęła koleżanka blondynka ;-)

  • loslos
    edytowano November 2020
    Ardano znowu w PiSie!

    Wyśmieję się i potem wrócę.
  • Roztropnie.
  • Poseł PiS Lech Kołakowski, który we wtorek ogłosił odejście z PiS, w środę informował dziennikarzy, że udaje się na spotkanie z szefem klubu PiS, wicemarszałkiem Sejmu Ryszardem Terleckim. Po tym spotkaniu przyznał, że rozmawiał z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim.

    - Rozmowa będzie kontynuowana - zaznaczył. Przyznał, że na korytarzu minął się z innym zawieszonym posłem PiS - Janem Krzysztofem Ardanowskim. - Jestem zadowolony, że doszło do rozmowy, padły bardzo ważne argumenty z obu stron - powiedział Kołakowski, dodając, że na taką rozmowę czekał pół roku.

    - Chcę odbyć w najbliższym czasie kolejne rozmowy z panem prezesem Kaczyńskim, natomiast to było spotkanie potrzebne, szkoda, że nie odbyło się w maju czy w miesiącach letnich, ale pragnę podziękować panu prezesowi za możliwość spotkania, rozmowy i wymiany poglądów - mówił Kołakowski dziennikarzom.

    Lech Kołakowski ogłosił odejście z PiS. Kim jest ten poseł?
    Lech Kołakowski został również zapytany o odwieszenie 13 z 15 posłów PiS. On sam nadal pozostaje zawieszony w prawach członka PiS. - Osoby, które zostały przywrócone z zawieszenia, ustabilizowały swoją sytuację polityczną w klubie. To jest efekt i jest to namacalny efekt dnia wczorajszego - odpowiedział.

    Marek Suski wyjaśnia powody odwieszenia posłów PiS
    Kołakowski powiedział, że spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim było "bardzo miłe". Zapewnił, że nie czuje się złamany oraz nie usłyszał żadnych gróźb.

    - Sytuacja związana z moim członkostwem jest sytuacją otwartą, będzie ta decyzja podjęta po kolejnej rozmowie - dodał.

    Dopytywany, czy podtrzymuje wolę tworzenia koła sejmowego, powiedział, że bez względu na sytuację, będzie miał na uwadze "polską rację stanu". Podkreślał, że "dobre reformy PiS muszą być kontynuowane". - Opowiadam się za konstytucyjną kadencją parlamentu do roku 2023 - mówił. - Bez względu jak się los ułoży, dzisiaj najważniejsza jest sprawa naszej ojczyzny i odpowiedzialnych działań - powiedział Kołakowski.
  • edytowano November 2020
    edit
  • Ależ jaja. Ardano we Wnetu porusza, że podejście Ozyrysa do żywiątek jest infantylne i obarczone brakiem wiedzy.
  • Najważniejsze, że cud się stał i kamienica nadal stoi.
  • W ciągu 2- óch miesiecy szybkie zejscie w 3-ech krokach
    Mistrzostwo.
  • Natomiast Ardano mocno podpiera hipotezę że chodzi o fanaberię szalonego starca. I szczeka że będzie p-ko temu bulszietowi, konsekwentnie.

    Ardano to najlepsze co jest w PiS.
  • A tu Kolega przesadził.
  • Jak to jest, że źli ludzie zawsze ostatecznie zwyciężają... w sprawie zwierząt futerkowych?
  • christoph napisal(a):
    A tu Kolega przesadził.
    W czem?
  • christoph napisal(a):
    A tu Kolega przesadził.
    Ani trochu,
    Najlepszy bezwzglednie krcik ostatniego półwiecza.
    A jak umocowany...
    Wszystko co się dzieje teraz wokół Polski , to oczywiscie zupełny przypadek, fraszki, rzec mozna bez znaczenia.

  • Duzo sie waży w Polsce .
    Całe pudy dokładają sąsiedzi i całe cetnary...
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Ardano to najlepsze co jest w PiS.
    +1

    Jak to gen. Dowding rzekł Churchillowi - w dniu kiedy przyznam panu rację słowami nie przyznając jej myślami przestanę być dla pana użyteczny.

  • Sluchalem kiedyś godzinnej wypowiedzi rzeczonego w Radyju, jeszcze w roli ministra. Naprawdę sensowny gość, na robocie się zna, i ma kontakt z rzeczywistością.
  • i ma kontakt z rzeczywistością.

    to niedobrze.
    Ardanowski nie wierzy w moc kształtującą, sprawczą i stwórczą Sejmu i innych ciał politycznych

    btw
    pono ma być rozporządzenie o 5 osobach na wigilji w mieszkaniu/domu.
    jak to bedzie sprawdzane i czy po pójściu do sądu , jak z nienoszeniem maseczki, sąd cofnie mandat?
  • Sarmata1.2 napisal(a):
    Sluchalem kiedyś godzinnej wypowiedzi rzeczonego w Radyju, jeszcze w roli ministra. Naprawdę sensowny gość, na robocie się zna, i ma kontakt z rzeczywistością.
    Jak nic może nowuju partiu chlopów zakładać
  • Michał5 napisal(a):
    Sarmata1.2 napisal(a):
    Sluchalem kiedyś godzinnej wypowiedzi rzeczonego w Radyju, jeszcze w roli ministra. Naprawdę sensowny gość, na robocie się zna, i ma kontakt z rzeczywistością.
    Jak nic może nowuju partiu chlopów zakładać
    No właśnie ma na tyle kontakt z rzeczywistością, że rozumie że nie ma to żadnego sensu i że trzeba ryć w PiS i doklejać go do rzeczywistości jak julki do bramy MEN.
  • julke od bramy odklejono, Szturmowcze :)

    nicto, moja intuicja ma sie dobrze
  • Brama ornamentowana szkieletami i gnijącymi resztkami julek wyglądałby pouczająco.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.