Skip to content

Co z tym Pospieszalskim?

18911131428

Komentarz

  • PNi napisal(a):
    los napisal(a):
    100% zaszczepionych po jakimś czasie umrze. Niezaszczepionych też.
    szkoda tylko że w tych wypadkach było ok. tygodnia po szczepieniu a od razu po szczepieniu były silne objawy, np ojciec kolegi dostał ucisku w klatce i duszności zaraz po drugiej dawce a tydzień później zawał
    Zgadza się, czasem człowiek umiera w czwartek.
  • znajomi moich znajomych a znajomi, to 2 różne grupy.
    Jesli mam 1000 znajomych, to znajomych moich znajomych moze być już 100 tysięcy
  • loslos
    edytowano October 2021
    A nawet milion. A co gorsza - nie wszyscy znajomi i znajomi znajomych mówią prawdę.
  • Niektórzy w kategorii "znajomi" ujmują "przeczytałem/am, obejrzałem/am w internecie".
  • edytowano October 2021
    PNi napisal(a):
    los napisal(a):
    maseczka i szczepienie to naprawdę drobne niedogodności
    Wśród znajomych moich znajomych cztery osoby zmarły po szczepionce. Dodatkowo ojciec kolegi dostał zawału a na wsi jeden człowiek zaliczył paraliż dolnych kończyn. Oczywiście żadnego NOPu nie przyjęli. W drugą stronę znam jednego znajomego, który zmarł na Covid nie szczepiąc się.

    Łżesz kolego. Nie ma takiej możliwości, że wśród twoich znajomych znajomych zmarły 4 osoby. Wiesz o 4 osobach, bo jedna baba drugiej babie mówiła, że jej koleżanka zna kogoś kto czytał, że był przypadek itd.
  • W_Nieszczególny napisal(a):
    Niektórzy w kategorii "znajomi" ujmują "przeczytałem/am, obejrzałem/am w internecie".
    O to to.
  • edytowano October 2021
    W_Nieszczególny napisal(a):
    Niektórzy w kategorii "znajomi" ujmują "przeczytałem/am, obejrzałem/am w internecie".
    + 1000

    Poniżej Cytat z Kolegi PNi w odpowiedzi Christophowi:

    "Twój ojciec? czyli to byłby piąty przypadek w moich obserwacjach? szerze współczuję jeśli to prawdziwe"

    Takie to "obserwacje"...
  • Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.

    I ten Paweł miał znajomego, którego ciotka nosiła maseczke i umarła.
  • Berkowicz ;)
  • Z drugiej strony, jakby opierać się tylko o bezpośrednich znajomych, to ja nie znam nikogo kto umarł albo nawet był hospitalizowany na covid.
  • A na zawał albo nowotwór znasz? Jeden wujek w 1985 na zawał, jeden krewniak jeszcze dawniej na nowotwór.
  • kulawy_greg napisal(a):
    Z drugiej strony, jakby opierać się tylko o bezpośrednich znajomych, to ja nie znam nikogo kto umarł albo nawet był hospitalizowany na covid.
    Skoro już się liczymy: na COVID zmarły dwie znajome (nie znajome znajomych) (miały choroby współtowarzyszące), a po szczepionce jeden bratanek znajomego (chorób współtowarzyszących PODOBNO brak).
  • Ciocia Hela umarła. Na Covid, nie na szczepionkę.
  • U mnie - Ciocia Joasia. Też na covid.
  • 2 na COVID (1 z rodziny + 1 instalator który był umówiony na prace przy grzejnikach), 0 na szczepionkę
  • Gośka - koleżanka z pracy. Na COVID.
  • Naprawdę, rozważmy radykalne kroki.
  • PNi napisal(a):
    Jak ktoś umiera w dwa dni po szczepionce to sorry, ale to jest na 99% wina szczepienia. Sorry.
    To masz przerąbane. Zaszczepisz się - umrzesz. Nie zaszczepisz się - też umrzesz.

  • Wydano ponad 3,5 miliarda dawek, ile to by było zgonów?
  • Od 1,75 do 3,5 miliarda, zależy od szczepionki. Tylko trzeba poczekać.
  • Pedzmy se otwarcie, że bycie ograniczonym antyszczepionkowcem w granicach prawa jest OK, bo przecie argument z NOP-ów jest godnościowy.
  • JORGE napisal(a):
    Naprawdę, rozważmy radykalne kroki.
    Zachęcam do rozważań.
  • PNi napisal(a):
    Tu macie dane NO, gdzie NOPy to 0,5 - 1% szczepień w tym 210 śmierci. https://legemiddelverket.no/english/covid-19-and-medicines/vaccines-against-covid-19/reported-suspected-adverse-reactions-of-covid-19-vaccines
    Tymczasem zachorowań było ok. 3,5% w tym śmierci 861 z Googla: https://www.google.com/search?q=covid+norwegian+statistics

    Czyli wg tego tutaj mamy 8,6:2,1....
    Podważamy kolegi kompetencje do analizy tych danych.
  • Piotr to nie żadne NOP tylko podejrzenia, takie jak twoje że tydzień po człowiek dostał zawału, to jest niepoważne. NOP jest od 15 minut po podaniu do 12-24 godzin, tydzień po szczepieniu to może być wszystko. Np. zapalenie mięśnia sercowego, które nie zdąży się rozwinąć w tym czasie do stanu w którym wywoła zawał. Chyba że człowiek miał już to zapalenie np. od niewyleczonej grypy od lat, i nie wiedział. Jak Robert Friedrich Litza, zdrowy wysportowany 30-latek, ledwo uszedł z życiem, przeszczepili mu serce w efekcie niewyleczonej grypy.
  • Nie zapowiada się żeby w spokoju spoczywał, w najbliższym czasie.
  • Szczypionki powodują skon? Trzeba przyjąć trzecią dawkę!
  • MarianoX napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    Wywalenie tego propagandysty antyszczepionkowego z TVP to jeden z nielicznych przejawów funkcjonującego państwa, tyle na razie polskie państwo chce i potrafi.
    Ostatnio pojawia się na kanale PCh24, ktory stał się nieomal (sadzac po ilosci poświęcanego czasu antenowego) medium religii antymaseczkowej i antyszczepionkowej.
    W waszej religii "bóg w masce" spowodował unicestwienie "boga w przyłbicy".

    A w zamkniętych szpitalach kapłani- simony składają bożkom ofiary przy użyciu zaduszenia.


    Spoko, możemy tak rozmawiać.
  • Przemko napisal(a):
    Wywalenie tego propagandysty antyszczepionkowego z TVP to jeden z nielicznych przejawów funkcjonującego państwa, tyle na razie polskie państwo chce i potrafi.
    Zajebiście, kurwa, ustawione priorytety.

    A tysiące ludzi zdychało na zapalenie płuc, "bo cośtam" i teleporada.
    Mój wpis o porodzie czytałeś?
  • PNi napisal(a):
    trep napisal(a):
    4 do 1. Wszystko jasne. Szczepiąc się zwiększasz czterokrotnie szanse na skon z powodu kowicha.
    to oczywiście nie jest reprezentatywna próba ale tak było
    Tu już Przemko nie napisze, że "przejawem aktywności państwa jest zbieranie i analiza danych".
    No ale na szczęście BigPharma dostarczyła do Polski preparat eksperymentalny najwyższej jakości- liczba NOP w Polsce jest przecież oficjalnie wielokrotnie niższa, niż w innych krajach.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.