Skip to content

Granica w ogniu - nielegalna emigracja do i przez Polskę

1121315171820

Komentarz

  • Oni już wiedzą, nareszcie.

    image
  • edytowano November 2021
    Podoba mnie się ta mapa, normalnie tylko jakiś logotyp z tego zrobić; zapora przeciw wszekiemu paskudztwu ze wschodu.
  • Przemko napisal(a):
    Oni już wiedzą, nareszcie.

    image
    Obrazek z 2018, przynajmniej według https://tineye.com/
  • MarianoX napisal(a):
    Podoba mnie się ta mapa, normalnie tylko jakiś logotyp z tego zrobić; zapora przeciw wszekiemu paskudztwu ze wschodu.
    Myślę że lepiej dla mnie, dla nas i dla Polski jest trochę zmienić myślenie. Niech Polska nie będzie niemiecką zaporą przez barbarią. Mamy swoją cywilizację, którą brońmy przed barbarią wschodu i zachodu. Jeśli inne nacje środkowej Europy chcą się do nas przyłączyć, tylko lepiej dla nich.
  • posix napisal(a):
    .image
    Fajne wideło, pokazuje trochę prawdy.

    👣

    🐾
    🐾

  • Przemko napisal(a):
    Oni już wiedzą, nareszcie.

    image
    Hehe, Poland marked with an icon of Jolly Roger.
    I'll drink to that!
    Yo, ho, ho and a bottle of rum! :ar!

    👣

    🐾
    🐾

  • Mordechlaj_Mashke napisal(a):
    posix napisal(a):
    .image
    Fajne wideło, pokazuje trochę prawdy.
    Ale akcenty rozłożone tak se.
  • Dziś w PE, skurwiele nie udzielili głosu nt Białorusi Mateuszowi Morawieckiemu.
  • Pycha kroczy przed upadkiem. Mam nadzieję, że jeśli wygramy to starcie z Białorusią, to nasi nabiorą trochę odwagi i dojadą k*rwiów z UE.
  • trep napisal(a):
    Mordechlaj_Mashke napisal(a):
    posix napisal(a):
    .image
    Fajne wideło, pokazuje trochę prawdy.
    Ale akcenty rozłożone tak se.

    No nie, no. Cały czas walą w czambuł Biełorusów. Być może nie wychwalają polskich służb pod niebiosa ale też nie obszczekują ich zbyt paskudnie. Właściwie to za wyjątkiem oczywistego bałachu, że niby wpierdziel im spuścili na polskiej stronie co koleś z uśmiechem twierdził a wogle nic po nim nie było widać, to nie zauważyłem żadnej propagandy przeciwko polskiej stronie.

    👣

    🐾
    🐾

  • edytowano November 2021
    notto prasówka Zdziś: GW śr. 24.11.2021
    Na pierwszej stronie.
    Rząd ma wsparcie na granicy
    Ponad połowa Polaków dobrze ocenia działania rządu na wschodniej granicy i chce budowy muru, który oddzieli nas od Białorusi.
    Lecz już w środku.
    Gdzie są ludzie, którzy jeszcze niedawno wzywali pomocy?
    Ciała zmarłych z wycieńczenia i wyziębienia kobiet, mężczyzn i dzieci ktoś bliski władzy musi odnaleźč po cichu i "uprzątnąć". I to może być prawdziwy powód mobilizacji Straży Leśnej przy granicy pl-br.
    @Brzost! To na pół strony o tym jest!
    Piszą, że SL robi to, bo dla SG to przestępstwo, z
    . 63 Ustawy o Straży Granicznej
    romeck: I sarkastycznie na końcu.

    Szczególnie jeśli nieumundurowani i umundurowani patrioci ruszą pod mającym na Podlasiu złą sławą hasłem: "Bóg, honor, ojczyzna".
    @JORGE!!!?
  • No, wiadomo, że dla GW leśnicy to zło absolutne! Męki i katusze cierpią znajomi z tego kręgu, którzy deklarują się po stronie antypisu. GW jest OK i super-wiarygodne, poza jednym wyjątkiem - Wajrakiem ;-)
  • Brzost napisal(a):
    GW jest OK i super-wiarygodne, poza jednym wyjątkiem - Wajrakiem ;-)
    O, kalendarz z fotkami Wajraka (dodatek do GW) sprzedawał się jak świeże jajeczka...

  • edytowano November 2021
    Stulejarze i blachary z GW próbują "zespinować" narrację w takim kierunku, że to Makrela i Makaron rozwiązali temat, a nie nasze Wojsko, Policja i SG.

    Oczywiście w rzeczywistości Szwaby starały się uwiarygodnić i podkręcić kołchoźnika Kutaszenkę.
  • romeck napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    GW jest OK i super-wiarygodne, poza jednym wyjątkiem - Wajrakiem ;-)
    O, kalendarz z fotkami Wajraka (dodatek do GW) sprzedawał się jak świeże jajeczka...

    W poza-leśnym środowisku - owszem. Ale leśni mają swoich fotografów, nie gorszych :-)
  • Z Judytą Sową, koordynatorką misji Ruchu Światło-Życie w Kenii i Tanzanii, która pojechała na Podlasie włączyć się w działania Caritas, o sytuacji na granicy rozmawia Marta Łysek.

    https://deon.pl/magazyn/chodzi-o-to-zebysmy-zobaczyli-w-kazdym-takiego-samego-czlowieka-wywiad-,1713629
  • O rany, ale ta kobieta bredzi. Odnoszę wrażenie że jest mocno nienormalna, tak poza byciem tzw. pożyteczną idiotką.


  • Julka. Chyba ma dobre intencje ale nie wkłada wysiłku w to, by cokolwiek zrozumieć. Osoba dorosła chyba nie ma prawa być julką. Najgorsze, że julkami są biskupi.
  • edytowano November 2021
    Kutaszenka dziękuję portalowi De(m)on za rezonowanie zespinowanych narracji o dzieciach rzekomo "popychanych przez polskich pograniczników".

    Spasiba!
  • edytowano November 2021
    Kiedyś w przyszłości będą powstawać doktoraty na temat roli egzaltowanych histeryczek w polityce międzynarodowej. (i tu Kożuszkowy jingle: "to nie jest śmieszne, prosze pana!!!")
  • OT
    Autorka wywiadu:
    "Marta Łysek - dziennikarka i teolog, pisarka i blogerka. Poza swoim pisaniem ogarnia ludziom ich teksty i książki i wspiera w budowaniu relacji ze Słowem na ewangelizacyjnym blogu Maluczko. Żona i matka. Odpoczywa, chodząc po górach, robiąc zdjęcia i słuchając dobrych historii."

    Czy Was też irytuje nagminne używanie czasownika "ogarnąć"? To już plaga :-(
  • W_Nieszczególny napisal(a):
    Kiedyś w przyszłości będą powstawać doktoraty na temat roli egzaltowanych histeryczek w polityce międzynarodowej. (i tu Kożuszkowy jingle: "to nie jest śmieszne, prosze pana!!!")
    Niestety będą też powstawać książki i filmy o rzekomych zbrodniach Polaków, a za źródła będą służyć te jakże wiarygodne "świadectwa".
  • Mania napisal(a):
    OT
    Autorka wywiadu:
    "Marta Łysek - dziennikarka i teolog, pisarka i blogerka. Poza swoim pisaniem ogarnia ludziom ich teksty i książki i wspiera w budowaniu relacji ze Słowem na ewangelizacyjnym blogu Maluczko. Żona i matka. Odpoczywa, chodząc po górach, robiąc zdjęcia i słuchając dobrych historii."

    Czy Was też irytuje nagminne używanie czasownika "ogarnąć"? To już plaga :-(
    Irytuje. Podobnie jak nadużywane "pochylać się". Ale cóż, taka moda.
  • Don Eugenio rozsierdyłsia, Rzeźbiarz Polski takoż.
    Wiec w obronie Olszańskiego:
  • Mania napisal(a):
    Czy Was też irytuje nagminne używanie czasownika "ogarnąć"? To już plaga :-(
    Zabraniam! Ostatnio przyjętej dziewczynie po pierwszym takim słowie ( jako odpowiedź na moje, czy zrozumiała...) powiedziałem, że poprzednią zwolniłem za to właśnie "ogarnę".
    ;)

  • Mania napisal(a):
    Don Eugenio rozsierdyłsia, Rzeźbiarz Polski takoż.
    Wiec w obronie Olszańskiego: https://twitter.com/PawelKuki/status/1463429191744073730
    Moskwa lubi grać na dwóch fortepianach.
  • Mania napisal(a):
    Don Eugenio rozsierdyłsia, Rzeźbiarz Polski takoż.
    Wiec w obronie Olszańskiego: https://twitter.com/PawelKuki/status/1463429191744073730
    Jak bym nie uwidijeła to bym nie uwierzyła. :-O
  • Wściekają się, bo aresztowano najbardziej szkodliwego z nich - profesjonalnego aktora. Reszta to amatorzy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.