Skip to content

WYBORY 2023

1333436383965

Komentarz

  • Czasu się nie cofnie, trzeba się modlić i wdrożyć skuteczniejsze taktyki.

  • @posix powiedział(a):
    skuteczniejsze taktyki.

    Przeczytałem: skuteczniejsze tabletki.

  • edytowano October 2023

    .

  • U mnie nawiosce lelegancko:

    62% PIS
    13% 3D
    8% Konfa
    7% Kało

  • @peterman powiedział(a):
    U mnie nawiosce lelegancko:

    62% PIS
    13% 3D
    8% Konfa
    7% Kało

    Nie ma tam jakiegoś domu na sprzedaż?

  • @Motes powiedział(a):
    Rozum napisał, że na PiS zagłosowała podobna liczba wyborców co cztery lata temu, tymczasem zbliżamy się do końca liczenia i jednak tego miliona (no ciut mniej) do tamtej liczby brakuje.

    Serio?

  • edytowano October 2023

    .

  • Zaraz, co to za herezja? Byty zbiorowe jak mieszkańcy ulic, członkowie klubów sportowych i narody nie maja dusz nieśmiertelnych, dusze nieśmiertelne maja tylko ludzie jako jednostki. Nawet wtedy o zbawieniu można mówić dopiero po szczęśliwym zejściu, bo kto stoi niech baczy aby nie upadł. I wreszcie - kolejna bzdura, ze niedola zapewnia bycie lepszym. Mongołów nędzne bytowanie na stepie nie uczyniło zbawicielami świata, raczej przeciwnie. Pomieszanie z poplątaniem.

  • Czyli wtopa.
    PiSu, nie rozuma ;)

  • edytowano October 2023

    @trep powiedział(a):
    Zasłyszane:

    Wanda Półtawska pożywała śniadanie ze świętym Janem Pawłem II.
    -- Ale ten naród głupi. Drugi raz wybrali Kwacha na prezydenta.
    -- Może i głupi... ale odkupiony.

    Trochę pokory się nam przyda. Życie w ubóstwie też potrafi uszlachetnić duszę. Szukajmy pozytywów.

    Może jednak trochę pokory przydałoby się ościennym narodom zbrodniarzy i wrogów Kościoła?

  • Polacy nie sprawiają wrażenia, by brakowało im akurat pokory. Ja bym raczej obstawił zuchwałość. Także w kwestii zbawienia.

  • A geniusz Ziemkiewicz to gdzie przepadł ? Naprawdę kiedy go słuchałem, że PiS na pewno wygra wybory i będzie rządzić dalej, bo on się na tym zna, miałem coraz większą obawę że będzie odwrotnie. Jak zwykle. Odezwał się gdzieś ? Ktoś go słuchał, jaki szpagat tym razem ?

  • Ojtam ojtam

  • @los powiedział(a):
    Polacy nie sprawiają wrażenia, by brakowało im akurat pokory. Ja bym raczej obstawił zuchwałość. Także w kwestii zbawienia.

    Skoro liczni polscy katolicy głosują na partie, które zapowiadają w swych programach legalizację licznych grzechów wołających o pomstę do nieba, to nosi to znamiona zuchwałej ufności w Miłosierdzie Boze

  • Albo zuchwałej niewiedzy. ;-)

  • Ciężko się ukryć za niewiedza, oj jak ciężko.

  • edytowano October 2023

    Ziemniak całą kadencje walił w PiS, niby że beznadziejny, na koniec był pewien , ze PiS zdecydowanie wygra a dzisiaj rano gorączkowo liczył głosy bo mu się z kuncepcją nie zgadzało.

  • edytowano October 2023

    @JORGE powiedział(a):
    A geniusz Ziemkiewicz to gdzie przepadł ? Naprawdę kiedy go słuchałem, że PiS na pewno wygra wybory i będzie rządzić dalej, bo on się na tym zna, miałem coraz większą obawę że będzie odwrotnie. Jak zwykle. Odezwał się gdzieś ? Ktoś go słuchał, jaki szpagat tym razem ?

    Ziemkiewicz ogłosił na Twi... tzn. Iksie, że największym przegranym wyborów jest Tusk.

  • @JORGE powiedział(a):
    A geniusz Ziemkiewicz to gdzie przepadł ? Naprawdę kiedy go słuchałem, że PiS na pewno wygra wybory i będzie rządzić dalej, bo on się na tym zna, miałem coraz większą obawę że będzie odwrotnie. Jak zwykle. Odezwał się gdzieś ? Ktoś go słuchał, jaki szpagat tym razem ?

    Czekając cierpliwie na wyniki, co mogę na pewno stwierdzić już teraz, to że największym przegranym tych wyborów jest Tusk. I tylko niewielką pociechą może być dla niego, że przegrał nie z Kaczyńskim, a z Kosiniakiem-Kamyszem i Hołownią. Zwłaszcza ten pierwszy wyrasta w nowym /1

  • @qiz powiedział(a):

    @peterman powiedział(a):
    U mnie nawiosce lelegancko:

    62% PIS
    13% 3D
    8% Konfa
    7% Kało

    Nie ma tam jakiegoś domu na sprzedaż?

    Domu samodzielnego nie, ale mam na posesji przybudówkę na wynajem. Była tam apteka, ale się zamkła rok temu. Niestety to nie familok, gabarytowo pewnie na dwie osoby bez dzieciuków by było.

  • Ziemkiewicz jest świetnym propagandzistą. Jest też efektownym i dość bystrym obserwatorem. Ale nie jest w stanie niczego przewidzieć i nic zbudować. A bardzo by chciał.

    Lubię Rafała słuchać, ale nie traktuję go poważnie, chociaż ponoć jest trendseterem (tak to się pisze ?) polskiej opinii prawicowej.

  • @JORGE powiedział(a):
    Ziemkiewicz jest świetnym propagandzistą. Jest też efektownym i dość bystrym obserwatorem. Ale nie jest w stanie niczego przewidzieć i nic zbudować. A bardzo by chciał.

    Lubię Rafała słuchać, ale nie traktuję go poważnie, chociaż ponoć jest trendseterem (tak to się pisze ?) polskiej opinii prawicowej.

    2015 przewidział. Teraz to Konfa skrewiła a PiS przewidział dobrze.

  • @peterman powiedział(a):

    @qiz powiedział(a):

    @peterman powiedział(a):

    Na kogo zagłosiowali ci, których zraziły te wszystkie brzydkie rzeczy zrobione przez PiS?

    Na Konfę, Pjj, dorzucili do BS i niektórzy na 3D. 10-15% głosów.

    Kto zatem zagłosiował na PiS, bo głosiów od ostatnich wyborów im przybyło?

    @peterman powiedział(a):

    @qiz powiedział(a):

    @peterman powiedział(a):

    Na kogo zagłosiowali ci, których zraziły te wszystkie brzydkie rzeczy zrobione przez PiS?

    Na Konfę, Pjj, dorzucili do BS i niektórzy na 3D. 10-15% głosów.

    Kto zatem zagłosiował na PiS, bo głosiów od ostatnich wyborów im przybyło?

    Ubyło. W 2019 roku było głosiów ponad 8 milionów , dziś jest 7,5 miliona.

  • @Zima powiedział(a):

    @peterman powiedział(a):

    @qiz powiedział(a):

    @peterman powiedział(a):

    Na kogo zagłosiowali ci, których zraziły te wszystkie brzydkie rzeczy zrobione przez PiS?

    Na Konfę, Pjj, dorzucili do BS i niektórzy na 3D. 10-15% głosów.

    Kto zatem zagłosiował na PiS, bo głosiów od ostatnich wyborów im przybyło?

    @peterman powiedział(a):

    @qiz powiedział(a):

    @peterman powiedział(a):

    Na kogo zagłosiowali ci, których zraziły te wszystkie brzydkie rzeczy zrobione przez PiS?

    Na Konfę, Pjj, dorzucili do BS i niektórzy na 3D. 10-15% głosów.

    Kto zatem zagłosiował na PiS, bo głosiów od ostatnich wyborów im przybyło?

    Ubyło. W 2019 roku było głosiów ponad 8 milionów , dziś jest 7,5 miliona.

    Budesonid, amantadyna, wit. D3, koncentratory tlenu, obowiązek trwania lekarzy na posterunku pod groźbą więzienia i by się liczby zgadzały.

  • edytowano October 2023

    @MiejSen powiedział(a):
    Jak rozmawiałem dziś z prezesem dużego czegoś, to powiedział, że poprezesuje do powołania rządu, potem zmiany rady nadzorczej, a potem będzie miał więcej czasu dla rodziny.

    ...tak, prezesi się wyżywią, zatankowali pod korek

    ...dlatego PiS przegrał, premier działkowiec, legion fura skóra i komóra, odznaczający się na tle tamtych drugich, konkurencyjnych, prymitywnym prostactwem i wycieraniem sobie nienasyconych gąb Panem Bogiem

  • edytowano October 2023

    @trep powiedział(a):
    Zasłyszane:

    Wanda Półtawska pożywała śniadanie ze świętym Janem Pawłem II.
    -- Ale ten naród głupi. Drugi raz wybrali Kwacha na prezydenta.
    -- Może i głupi... ale odkupiony.

    Trochę pokory się nam przyda. Życie w ubóstwie też potrafi uszlachetnić duszę. Szukajmy pozytywów.

    ..."Naród" odkupiony?

    ...życie w ubóstwie? Błogosławieni pamiętający PRL...

  • @Zima powiedział(a):

    @peterman powiedział(a):

    @qiz powiedział(a):

    @peterman powiedział(a):

    Na kogo zagłosiowali ci, których zraziły te wszystkie brzydkie rzeczy zrobione przez PiS?

    Na Konfę, Pjj, dorzucili do BS i niektórzy na 3D. 10-15% głosów.

    Kto zatem zagłosiował na PiS, bo głosiów od ostatnich wyborów im przybyło?

    @peterman powiedział(a):

    @qiz powiedział(a):

    @peterman powiedział(a):

    Na kogo zagłosiowali ci, których zraziły te wszystkie brzydkie rzeczy zrobione przez PiS?

    Na Konfę, Pjj, dorzucili do BS i niektórzy na 3D. 10-15% głosów.

    Kto zatem zagłosiował na PiS, bo głosiów od ostatnich wyborów im przybyło?

    Ubyło. W 2019 roku było głosiów ponad 8 milionów , dziś jest 7,5 miliona.

    Przy frekwencji większej o 3 mln osoboludzi.

  • Ale tak w sumie, po dwóch kadencjach PiS wygrał. Błąd był jeden: niezabicie tvnu.

  • edytowano October 2023

    BERKUT TVN!!!

    haha ale pamiętam jak Lisiewicz tam krzyczał reporterom przy uszach, a potem im tłumaczyli, że nie chodzi o nich, szeregowych pracowników, ale te krowy z góry

  • No i der Onetu

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.