Skip to content

Ziemniak jest po tamtej stronie

1131416181955

Komentarz

  • Dlaczego Dominika w cudzysłowie? To jest pseudo artystyczne, ona się inaczej wabi?
    :-/
  • @Eden

    mysle, ze Extraneus nawiazuje tym samym do ososbliwej maniery "naszych", ktorzy z Dominika sa na Ty i takoz daja temu wyraz w nawet tzw. profesjonalnych wypowiedziach.
  • Otuszto :)
    Dla SEMEK i ZAREMBÓW płci obojga (którzy musza odejść!) nie istnieje "Pani redaktor Dominika WIELOWIEYSKA" tylko "Dominika" :)
  • Dla bohaterskiego Trotyla również.
  • Ja tam lubię Rachonia
  • Kurczę. Jak tak będziemy bawili się w Prokrusta, to za chwilę nie będzie z kim pogadać. Co wam każe postępować dokładnie tak, jak niektórzy publicyści gadają? Niewolnikami ich jesteście, czy co? Posłuchać, porozmawiać, zastanowić się dlaczego mamy rację i robić swoje. To naprawdę jest takie trudne???
  • edytowano December 2015
    extraneus napisal(a):
    Jeżeli poniższy cytat jest prawdziwy, to już wiem skąd przypadłość barykadowa u gryzipiórków-upeerowców.
    image
    http://kisielewski.org.pl/index.php/o-kisielu/cytaty/alfabetyczny-zbior-cytatow/
    Dzięki za wygrzebanie, wygląda na prawdziwy. Ale odkrycie.
  • Bez związku mnie najszło, że jak małemu słonikowi wbijesz pal do głowy to ma go w niej do końca życia.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Bez związku mnie najszło, że jak małemu słonikowi wbijesz pal do głowy to ma go w niej do końca życia.
    Że Kisielowi hegla wbijano do głowy i on do końca życia w ten sposób myślał? Całe szczęście że z Panem Bogiem nie ma rzeczy niemożliwych, bo i z nami byłoby krucho.
  • Pomocniczo: Może to i moi nieprzyjaciele ale ważni, więc z ich głosem trzeba się liczyć i opinie szanować.
  • Cóż, niechętnie, ale przyznaję rację Pani KOLARSKIEJ-BOBIŃSKIEJ: w chorym ciele chory duch...
    Piotr Semka ‏@PiotrSemka · 16 min.16 minut temu  Warszawa, Mazowieckie
    Plus dla KOD. Na demo 19XII pojawiały się hasła skrócenia kadencji Sejmu. Dziś Kijowski odciął się od tych haseł

  • extraneus napisal(a):
    Cóż, niechętnie, ale przyznaję rację Pani KOLARSKIEJ-BOBIŃSKIEJ: w chorym ciele chory duch...
    Piotr Semka ‏@PiotrSemka · 16 min.16 minut temu  Warszawa, Mazowieckie
    Plus dla KOD. Na demo 19XII pojawiały się hasła skrócenia kadencji Sejmu. Dziś Kijowski odciął się od tych haseł

    W radiowej trójce , rano, także chwalił demo-nstrantów. I organizatorów.
  • Obiecali mu comber z Kaczyńskiego, czy co?
  • Ziemkiewicz jest po tej stronie. Wszystko co złe zapomniałem. A tutaj mówi dużo, ale najtrafniej wg mnie o tym, że tak naprawdę nic się nie dzieje:



    JORGE>
  • Oczywiście za jakiś czas mi się odmieni, bo Ziemniak podejmie wyzwanie obiektywnego. Ale póki co ...

    JORGE>
  • Właśnie dlatego nic a ni mnie nie opchodzi (ort.mor.) rafałowe paszczokłapanie, bo to komformista i beztaleńć (ort. lisia).
  • ... a GMYZ wyskoczył na tt z njusem, że niejaki GERTYCH - "podpierdalał swoich klientów służbom".
  • extraneus napisal(a):
    ... a GMYZ wyskoczył na tt z njusem, że niejaki GERTYCH - "podpierdalał swoich klientów służbom".
    Sumliński coś o tym wie
  • JORGE napisal(a):
    Ziemkiewicz jest po tej stronie.
    Język polski ma tylko jeden czasownik "być" ale już hiszpański ma dwa - estar to być w danej chwili a ser to być zawsze. Ziemniak w tej chwili jest po naszej stronie, zawsze jest po tamtej.

  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    Bywać? :)
    To samo mi przyszło do głowy, Ziemniak jest po ich stronie ale bywa też i po naszej ;)

  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    Bywać? :)
    Bywać to czasem być a czasem nie być ale nie ma odniesienia do obecnej chwili. Nawet odwrotnie, tekst "Ziemniak bywa po naszej stronie" raczej sugeruje, że w obecnie nie jest.
  • JANECKI i ZIEMKIEWICZ są obecnie najbardziej medialnie przekonującymi rzecznikami dobrej zmiany.
  • Potraktujmy więc Ziemkiewicza jako najemnika, który sam decyduje kiedy ma się przyłączyć i do kogo. Dziś ten najemnik jest po właściwej stronie. Bardzo możliwe, że za jakiś czas porzuci sztandar, zejdzie z pola walki, żeby za chwilę pojawić się po stronie przeciwnej. Traktuję więc tą osobę przedmiotowo. Na dzień dzisiejszy Rafał A. Ziemkiewicz jest narzędziem użytecznym i potrzebnym.

    JORGE>
  • Przepraszam bardzo, ale dla mnie jedynymi prawdziwymi i konsekwentnymi rzecznikami dobrej zmiany są tylko bublicyści z "GP". Od dawna zresztą
  • edytowano December 2015
    Eden napisal(a):
    Przepraszam bardzo, ale dla mnie jedynymi prawdziwymi i konsekwentnymi rzecznikami dobrej zmiany są tylko bublicyści z "GP". Od dawna zresztą
    Najbardziej prawdziwym i konsekwentnym rzecznikiem dobrej zmiany jestem ja. Tylko jestem popierdułką i gówno mogę jako jednostka. Jednak legion takich popierdułek stanowi siłę, szarą niepoliczalną masę, która ryje w codzienności. Dlatego my wszyscy (ja, ty, reszta współforumowiczów) jesteśmy autentycznymi rzecznikami dobrej zmiany (cokolwiek to znaczy). Mamy pierwszą linię frontu składającą się z Kaczorów i tą najdalszą, armię popierdułek. Wszystko co pomiędzy budzi moją nieufność. Doceniam, ale ...

    JORGE>
  • edytowano December 2015
    Eden napisal(a):
    Przepraszam bardzo, ale dla mnie jedynymi prawdziwymi i konsekwentnymi rzecznikami dobrej zmiany są tylko bublicyści z "GP". Od dawna zresztą
    Edenie, mnie się rozchodzi o popularność medialną obydwu panów, ich siła oddziaływania jest nieporównywalnie większa, niż np. red. KARNKOWSKIEGO, który dla mnie rulezuje i po prostu mu ufam.

    Poza tym JANECKI i RAZ jako jedyni z tych rozpoznawalnych przez lud starają się "kreować narrację" a nie tylko reagować na wyziewy PRyLu.

  • loslos
    edytowano December 2015
    Fezet też.
  • extraneus napisal(a):
    JANECKI i ZIEMKIEWICZ są obecnie najbardziej medialnie przekonującymi rzecznikami dobrej zmiany.
    i Gadowski i Matka Kurka.
  • Zgadzam się całkowicie z Jorge. Siła rażenia RAZa jest na tyle duża że nie ma co narzekać, iż ustawia się z wiatrem. Jak wiatr będzie wiał dłużej to i Ziemniak się przyczyni do dobrej zmiany.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.