Skip to content

Ziemniak jest po tamtej stronie

1222325272855

Komentarz

  • No rzeczywiście skręcony jest jak wyżymany ręcznik. Zastanawiam się kto go tak wyżyma.
  • Rafał napisal(a):
    No rzeczywiście skręcony jest jak wyżymany ręcznik. Zastanawiam się kto go tak wyżyma.
    Myślę, że chodzi po prostu o kasę. Obstawia kilka środowisk jednocześnie.
  • Rafał napisal(a):
    No rzeczywiście skręcony jest jak wyżymany ręcznik. Zastanawiam się kto go tak wyżyma.
    Pod względem skręcenia jest jak siedzący Cezary Michalski.
  • Mania napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    No rzeczywiście skręcony jest jak wyżymany ręcznik. Zastanawiam się kto go tak wyżyma.
    Pod względem skręcenia jest jak siedzący Cezary Michalski.
    Aż tak?
  • Rafał A. Ziemkiewicz‏ @R_A_Ziemkiewicz · 2 godz.2 godziny temu


    Weto i inicjatywa ustawodawcza. Dokładnie tego było trzeba. Jeszcze raz brawo!!!

  • @KWyszkowski‏ @KWyszkowski · 1 godz.1 godzinę temu

    O ewolucji Ziemkiewicza można powiedzieć tyle: kierunek podobny do Dorna, tyle, że Lutek był inteligentniejszy i nie musiał być wulgarny.

    @KWyszkowski‏ @KWyszkowski · 25 min.25 minut temu


    Jestem stałym czytelnikiem "DoRzeczy" (tak samo jak "wPolityce"), ale kakofonia migalsko-ziemkiewiczowa, to hałasy trudne do wytrzymania.



  • Ryja zademonstrował już w całej krasie.
  • Heh, Ziemkiewicz zainicjował hasztag #zdradyZiemkiewicza, by wyszydzić coraz większy opór ludu przeciwko jego antyrządowej działalności politycznej. Nie mam złudzeń, ciągle jest i będzie jeszcze górą, ale nawet on zza swojego wielkiego ego dostrzega, w jakim kierunku sprawy idą.
  • a kto ten Ziemkiewicz?
  • edytowano July 2017
    Mam obsesję, wiem ;)

    A "pierdołoziem" to nawiązanie do ostatniego "Subotnika" Ziemkiewicz, wyjaśniam tym, co obsesji nie mają i nie czytają ziemniaczka ;)
  • Była ankieta - kto to taki elyta? Lud odpowiedział: ten kogo w telewizorze pokazują. To elyta.
  • Wyszkowski jednak powinien być nieco bardziej powściągliwy. Tak wiem że wiele zdziałał i wiele wycierpiał niesprawiedliwie. Mam jednak urazę do niego i "niezłomnych" tamtego czasu o dwie sprawy, do których sam się już przyznał:
    - Wiedzieli że Bolek to agent bezpieki, ale "dla dobra sprawy" nie ujawnili wtedy i go popierali, aż do wyborów prezydenckich. Tłumacza to mętnie i uważają za oczywistość. To nie jest oczywistość.
    - Wiedzieli że Tusk bierze kasę z zagranicy od samego początku i nie pytali skąd i za co. To dla mnie nowości. To wyczytałem w jednym z ostatnich wywiadów z Wyszkowskim. Tego już wcale nie tłumaczył. To też mętna i podejrzana sprawa.
    Ciekawe o czym jeszcze się dowiemy. O czym niezłomni wiedzieli, ale nie powiedzieli i przymykali na to oczy. Chciałbym poznać motywy tych przemilczeń. Tak szczerze.
  • Rafał napisal(a):
    Wyszkowski jednak powinien być nieco bardziej powściągliwy. Tak wiem że wiele zdziałał i wiele wycierpiał niesprawiedliwie. Mam jednak urazę do niego i "niezłomnych" tamtego czasu o dwie sprawy, do których sam się już przyznał:
    - Wiedzieli że Bolek to agent bezpieki, ale "dla dobra sprawy" nie ujawnili wtedy i go popierali, aż do wyborów prezydenckich. Tłumacza to mętnie i uważają za oczywistość. To nie jest oczywistość.
    - Wiedzieli że Tusk bierze kasę z zagranicy od samego początku i nie pytali skąd i za co. To dla mnie nowości. To wyczytałem w jednym z ostatnich wywiadów z Wyszkowskim. Tego już wcale nie tłumaczył. To też mętna i podejrzana sprawa.
    Ciekawe o czym jeszcze się dowiemy. O czym niezłomni wiedzieli, ale nie powiedzieli i przymykali na to oczy. Chciałbym poznać motywy tych przemilczeń. Tak szczerze.
    Źli ludzie, ale tylko najgorsi z najgorszych, podejrzewają że motyw ukrywa się na załączonym obrazku:
    image
  • czyżby był to motyw z półki?
  • I Gwiazdowie też takie bibeloty mają ?
  • Hue hue hue, aj waj!
  • Motyw jest tak na wierzchu jak tylko to możliwe. Ziemniak nienawidzi Kaczyńskiego od zawsze uczuciem tak silnym, na jakie tylko ludzka istotę stać. Czasem tylko to ujawnia mniej, bo jego namiętność do pieniędzy jest niemal równie silna.
  • Ale tu chodziło o motywy Wyszkowskiego i niezłomnych kryjących Bolka i Tuska, a nie o motywy Ziemniaka.
  • Takich "motywów" jak u Wyszkowskiego znajdziemy w tysiącach domów zbieraczy i bibelociarzy.
    A RAZ chce być politykiem, tylko mu wciąż brakuje kilku centimetrów :-D
  • Mania napisal(a):
    Takich "motywów" jak u Wyszkowskiego znajdziemy w tysiącach domów zbieraczy i bibelociarzy.
    A RAZ chce być politykiem, tylko mu wciąż brakuje kilku centimetrów :-D
    Ma aż takiego małego? ;)
  • qiz napisal(a):
    Mania napisal(a):
    Takich "motywów" jak u Wyszkowskiego znajdziemy w tysiącach domów zbieraczy i bibelociarzy.
    A RAZ chce być politykiem, tylko mu wciąż brakuje kilku centimetrów :-D
    Ma aż takiego małego? ;)
    Chodzi oczywiście o małego koalicjanta.
  • edytowano August 2017
    Brend nju tłit:

    Przy czym zalecam nie ograniczać się tylko do tłita offfkorzzzz ;)
  • erka napisal(a):
    Brend nju tłit: https://twitter.com/R_A_Ziemkiewicz/status/892347177413918720

    Przy czym zalecam nie ograniczać się tylko do tłita offfkorzzzz ;)
    nie ograniczyłem się....:
    RAZ:
    Klub Kukiza jest zbyt nieliczny i na dodatek szarpany stale próbami wyrywania z niego metodami politycznej korupcji co mniej ideowych posłów,
    ale we współpracy z prezydentem może już jakąś rolę odgrywać
  • romeck napisal(a):
    erka napisal(a):
    Brend nju tłit: https://twitter.com/R_A_Ziemkiewicz/status/892347177413918720

    Przy czym zalecam nie ograniczać się tylko do tłita offfkorzzzz ;)
    nie ograniczyłem się....:
    RAZ:
    Klub Kukiza jest zbyt nieliczny i na dodatek szarpany stale próbami wyrywania z niego metodami politycznej korupcji co mniej ideowych posłów,
    ale we współpracy z prezydentem może już jakąś rolę odgrywać
    Tak że tak. Ponadto mam wrażenie, że on tak "zasiewa" tym klikbajtowym tłitem. Niby klikbajt, a jednak.
  • edytowano August 2017
    //nie chce otwierać nowego wątku, a poza tym - to kolega po linii partyjnej//
    Łukasz Warzecha, 27.11.2015
    To jedynie odwrócenie wektorów. PiS robi to samo, co robiła Platforma, tyle że znacznie szybciej i wstrząsająco skutecznie. źródło
  • edytowano August 2017
    romeck napisal(a):
    //nie chce otwierać nowego wątku, a poza tym - to kolega po linii partyjnej//
    Łukasz Warzecha, 27.11.2015
    To jedynie odwrócenie wektorów. PiS robi to samo, co robiła Platforma, tyle że znacznie szybciej i wstrząsająco skutecznie. źródło
    A Łukasz Warzecha robi to samo co Adam Michnik tylko że sporo wolniej i dość nieudolnie.
  • edytowano August 2017
    Rafał napisal(a):
    romeck napisal(a):
    //nie chce otwierać nowego wątku, a poza tym - to kolega po linii partyjnej//
    Łukasz Warzecha, 27.11.2015
    To jedynie odwrócenie wektorów. PiS robi to samo, co robiła Platforma, tyle że znacznie szybciej i wstrząsająco skutecznie. źródło
    A Łukasz Warzecha robi to samo co Adam Michnik tylko że sporo wolniej i dość nieudolnie.

    =))
  • edytowano August 2017
    =)) =)) =))

    @Rafał - wyboldowałem trochę...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.