Skip to content

Ziemniak jest po tamtej stronie

1383941434455

Komentarz

  • Może być też tak, że Rafał zapomniał że jest w internecie. Do tej pory pisał dla poszczególnych redakcji a gdy uznał że już pora na zmianę to sadził coś prowokacyjnego, wywalali go, prężył się dumny i niezalezny. A z YouTube nie ma gdzie przejść.
  • edytowano April 2021
    Przecież Ziemniakiewicz jest gwiazdorem Dorzeczaka, aż tak go nie żałujcie.
  • Ja zas zaobserwowałam ze co za dużo to nie zdrowo. Szustak, Ziemkiewicz, Gadowski (te godzinne cytowania są nieznośne w odbiorze)
    Nawet ostatnie spotkanie Peterson-Willink było jakieś takie wtórne!?
    "Słodycz w nadmiarze rzecz obojętna" a czasem wręcz mdli.

    Zaczynam tęsknić do cyklicznych felietonów w papierowych periodykach.
  • 20 tys. sprzedaży. Raczej żaróweczka.
  • los napisal(a):
    20 tys. sprzedaży. Raczej żaróweczka.
    Psz Pana, to dowód, że jednak Magma.
    A w niej banieczki informacyjne. Na poziomie 2o ooo uczestników.
    Wybory na zasadzie gier losowych
  • Tak się zreflektowałem, że parokrotnie użyłem zwrotu "nie rozumie" w kontekście Ziemniaka. Etam, jak ja widzę to taki stary wyjadacz nie ? Raczej jest tak, że Ziemkiewicz doskonale wie co się wiąże z mocnym zaistnieniem jako Jutuber. Dlaczego więc to robi ? Bo uważa, że rozwali system, że jest na tyle cwany, że go pewne prawidłowości nie chwycą.

    To tak jak z hazardzistami, poznałem ich sporo. Byli różni, zamożni, biedni, inteligentni, głupi, wszyscy sobie w taki sam sposób rozwalili życie (przynajmniej na 10 lat). Większość z nich doskonale rozumiała z jakim się mierzy systemem, prawidłowo podchodziła do rachunku prawdopodobieństwa, a wszyscy mieli jedno przekonanie. Że rozwalą system, że historia znana wszystkim akurat ich ominie, że są wybrańcami. To coś w tym stylu.
  • loslos
    edytowano April 2021
  • edytowano April 2021
    Ojojoj, ledwo zdążyliśmy napisać i już się wydarzyło. Jaka piękna tragedia ! Ale co Rafałek na to ? Nie ma sianka nie ma granka. He he wszyscy są tacy sami ...
  • edytowano April 2021
    JORGE napisal(a):
    Ojojoj, ledwo zdążyliśmy napisać i już się wydarzyło. Jaka piękna tragedia ! Ale co Rafałek na to ? Nie ma sianka nie ma granka. He he wszyscy są tacy sami ...
    Chcieliście panie Ziemkiewicz wyonaczyć wujka Gógla, a tymczasem...
  • edytowano April 2021
    Czy ja dobrze usłyszałem, Ziemniak chce budować własny Jutub, no tylko trochę mniejszy ? Zara zara, a Nowa Endecja to dzie ? Nie buduje już ? Ale jak to, co mogło pójść nie tak ?
  • edytowano April 2021
    JORGE napisal(a):
    Czy ja dobrze usłyszałem, Ziemniak chce budować własny Jutub, no tylko trochę mniejszy ? Zara zara, a Nowa Endecja to dzie ? Nie buduje już ? Ale jak to, co mogło pójść nie tak ?
    Albo to wyliczanie ile to jutub (półtora melona!) zarobił na reklamach powiązanych z filmami w/w autora...Nikt tam nie będzie płakał po redaktorze, a księgowi nie zauważą różnicy, albowiem jutubowy klikacz zamiast jego produkcji będzie po prostu wyklikiwal co innego - nieobecni nie mają racji, a szoł mast goł on.
  • JORGE napisal(a):
    Czy ja dobrze usłyszałem, Ziemniak chce budować własny Jutub, no tylko trochę mniejszy ? Zara zara, a Nowa Endecja to dzie ? Nie buduje już ? Ale jak to, co mogło pójść nie tak ?
    Wszyscy ci z wywalonym ego budują własne platformy, Jarosław Kuźniar z TVN24 też bo go z twittera posunęli.
  • Przemko napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Czy ja dobrze usłyszałem, Ziemniak chce budować własny Jutub, no tylko trochę mniejszy ? Zara zara, a Nowa Endecja to dzie ? Nie buduje już ? Ale jak to, co mogło pójść nie tak ?
    Wszyscy ci z wywalonym ego budują własne platformy, Jarosław Kuźniar z TVN24 też bo go z twittera posunęli.
    A wyśmiewany przez wszystkich Sakiewicz, po prostu wziął i buduje.
  • JORGE napisal(a):
    Czy ja dobrze usłyszałem, Ziemniak chce budować własny Jutub, no tylko trochę mniejszy ? Zara zara, a Nowa Endecja to dzie ? Nie buduje już ? Ale jak to, co mogło pójść nie tak ?
    I wszystko w piwoniach.
  • Waski napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Czy ja dobrze usłyszałem, Ziemniak chce budować własny Jutub, no tylko trochę mniejszy ? Zara zara, a Nowa Endecja to dzie ? Nie buduje już ? Ale jak to, co mogło pójść nie tak ?
    Wszyscy ci z wywalonym ego budują własne platformy, Jarosław Kuźniar z TVN24 też bo go z twittera posunęli.
    A wyśmiewany przez wszystkich Sakiewicz, po prostu wziął i buduje.

    Dlatego właśnie jest wyśmiewany, podobnie jak o. Rydzyk. "Eksperci" od polityki i mediów w rodzaju Ziemniaka są jak w sferze sportu Andrzej Streilau. O piłce nożnej i trenowaniu wie on absolutnie wszystko, z wyjątkiem jednego - jak pokonać przeciwnika.
  • edytowano April 2021
    Aż obejrzałem Oświadczenie RAZa.
    I od RAZu małe kłamstewka:
    15.000.000 odtworzeń nie oznacza ileś tam godzin co podał, no nie wierze, że nie było nikogo, co nie przełączył odcinka/ kanału po 30 sekundach, po 3 minutach, a YT to liczy i podaje

    nie wiem, ale chyba jeśli obejrzę coś dwa razy (ten sam odcinek), to liczy się jako dwa odtworzenia, nawet jeśli obejrzałem po minucie...

    poza tym każdy z odcinków to między 60 a 130 tysięcy odtworzeń i tylko 85 tys. subskrybentów...


    mój sześciolatek ogląda (kontroluję!) np. @jeżtritsus (o grze Minecfraft): 800.000 subskrybentów, 30 - 130. 000 odtworzeń, plus sklep z gadżetami

    wiem, że powinienem porównywać do innych pisarzo-publicysto-autorów, ale YT na pewno z niego kokosów nie miał...
  • Z samych wyświetleń to mógł mieć max po kilka stów miesięcznie.
    Zauważcie, że większość youtuberów ma też patronite'a i segmenty sponsorowane. Z samym wyświetleń ciężko uzyskać ekwiwalent miesięcznej pensji.

  • YouTube ma konkretne stattstyki kanału, tzn. czas oglądania itd. Bo sama ilość odtworzeń to oczywiście ściema, YouTube zalicza odtworzenie jeżeli łącznie obejrzysz chyba 10 sekund, więc jeśli obejrzysz 3 sekundy na początku, a potem przeskoczysz z ciekawości dalej i również ok 3 sekundy posłuchasz to już zostanie zaliczone.
  • pójdzie do Moniki na korepetycje
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Przecież Ziemniakiewicz jest gwiazdorem Dorzeczaka, aż tak go nie żałujcie.
    Zdaje się próbuje zrobić Dorzeczaka-bis ze swego kanału wychowując sobie odbiorców. Po oryginalnym Dorzeczaku wiemy ilu ich w końcu będzie - 20 tysięcy.
  • edytowano April 2021
    U Ziemkiewicza nastąpiła nadprodukcja, do tego cała masa pochlebnych komentarzy pod filmikami i naprawdę można odlecieć w kosmos. Pozatym niezależność budowana na youtubie to jak zamki na piasku, ale kto komu zabroni.
  • Przy hypertrofii ego można odlecieć i bez komentarzy.
  • janosik napisal(a):
    U Ziemkiewicza nastąpiła nadprodukcja, do tego cała masa pochlebnych komentarzy pod filmikami i naprawdę można odlecieć w kosmos.
    Jak Ziemniak chce koniecznie monetyzować, to niech zmonetyzuje właśnie to, niech go utrzymują wyznawcy. Panu Stanisławowi się udało, dwa grepsy o razwiedce i Judejczykach dały całkiem niezłe utrzymanie. Ziemniak tych grepsów ma więcej.

  • Nie sądzę aby czytał komentarze.
  • edytowano April 2021
    los napisal(a):
    janosik napisal(a):
    U Ziemkiewicza nastąpiła nadprodukcja, do tego cała masa pochlebnych komentarzy pod filmikami i naprawdę można odlecieć w kosmos.
    Jak Ziemniak chce koniecznie monetyzować, to niech zmonetyzuje właśnie to, niech go utrzymują wyznawcy. Panu Stanisławowi się udało, dwa grepsy o razwiedce i Judejczykach dały całkiem niezłe utrzymanie. Ziemniak tych grepsów ma więcej.

    Red. Z. ponadto zwraca jednak uwagę na sygnały i przekazy ze świata zewnętrznego, Stanisław Władymirowicz (od dawna z nieukrywanym podziwem wyraża się o "zimnych ruskich szachistach" rozgrywających wszystkich wokoło) natomiast czerpie już wyłącznie z kurczącej się skarbnicy własnego umysłu.

  • Ostatnio jednego słuchałem miszczunia, co powiada, że Putain nie jest żadnym szachistą, tylko dżudoką. Zresztą, zalecam, gdyż fajnie zapodaje ten pan miszczunio:

  • Putain prezentuje się światu jako dżudoka, to chciałeś napisać? To jest zabawne uważać, że coś wiemy o osobie publicznej. Możemy najwyżej coś wiedzieć o jej wizerunku - stworzonym przez sztab profesjonalistów.
  • Zwłaszcza nowiczok i zabójstwa z broni palnej pasują do filozofii judo.
  • edytowano April 2021
    A widzieliście film Nawalnego o gigantycznej rezydencji Putina (a właściwie małej aglomeracji na półwyspie) ? Nie wiem co chciał pokazać Nawalny, jaki przekaz mieli odebrać Moskale ? Wiem, że ja Lach zobaczyłem tam zwykłego wałkarza, który na tym samym patencie którym kiedyś skorumpował miasto - skorumpował całe państwo. Co ciekawe, przy użyciu tych samych myków i tych samych ludzi ! I wielki imperator jest tak posrany, że się maskuje szeregiem firm i ludzi słupów. Maskowanie świadczy o stanie państwa, bo te przykrywki są tak słabe, że u nas US zrobiłby najazd w papiery i po godzinie było by widać o co kaman w większości firm.

    Pan imperator gdyby był nim naprawdę to by myślał zupełnie innymi kategoriami, w stylu Rosja to ja i wszystko to moje. A tu pan Pucin w mieszkanka kasę z łapówek inwestuje, tyle że na większą skalę.

    A co to dla Lachów oznacza ? Najechać tą wydmuszkę, podzielić na 30 części, a Moskwę doprowadzić do ruiny, żeby była miastem syfem, świadkiem ostatecznego upadku. Żartuję ? Nie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.