Skip to content

Co z tymi imigrantami?

11314151618

Komentarz

  • extraneus napisal(a):
    A Londonem od maja 2016 rządził będzie albo Sadiq Khan albo Syed Kamall :)
    "Konserwatyści" wystawili jednak Zac'a Goldsmitha :)

  • Tymczasem Niemcy, jak zwykle na kursie i na ścieżce:
  • Mam z Niemiec zink, że cały ten zgiełk jest po to, ażeby Niemcy mogły spokojnie wyjść z eurozony, a kto wie, może i z całej Wujni. Złota pani Aniela podobnież już od dawna zapowiadała, że koszta na uchodźców se potrąci ze składką wunijną.
  • rdrrdr
    edytowano October 2015
    Nie wiem jak bardzo wazny jest przemawiajacy pan ale daje to do myslenia:



    "lack of common governance"
  • Na swoim fb Gziński napisał, że w ostatnich tygodniach bratankowie Madziarzy zarejestrowali na granicy z Chorwacją kilkudziesięciu "uchodźców", którym jakiś czas temu po zarejestrowaniu w Röszke pozwoloiu wyjechać do Austrii i Niemiec....
    No i tu moje pytanie: Skąd jak i po co znaleźli się spowrotem poza EU? Przewodnicy? Kurierzy? Czy może tylko goscie odrobienia zamieszania?
  • edytowano October 2015
    Zabytkowa katedra w Kolonii musiała zostać ogrodzona, ponieważ była regularnie profanowana przez chuliganów. Chodzi o osoby, które zanieczyszczały ściany świątyni, załatwiając w ten sposób swoje potrzeby fizjologiczne.
    Wandale szczególnie upodobali sobie północny róg katedry, który sąsiaduje z dworcem kolejowym.
    http://wpolityce.pl/swiat/269214-katedra-w-kolonii-regularnie-profanowana-przez-barbarzyncow-konieczne-bylo-ogrodzenie
  • KAnia napisal(a):
    Zabytkowa katedra w Kolonii musiała zostać ogrodzona, ponieważ była regularnie profanowana przez chuliganów. Chodzi o osoby, które zanieczyszczały ściany świątyni, załatwiając w ten sposób swoje potrzeby fizjologiczne.
    Wandale szczególnie upodobali sobie północny róg katedry, który sąsiaduje z dworcem kolejowym.
    http://wpolityce.pl/swiat/269214-katedra-w-kolonii-regularnie-profanowana-przez-barbarzyncow-konieczne-bylo-ogrodzenie
    A jak napisałem, że Warszawa to światowa metropolia w porównaniu z Berlinem, to nie chciano mi wierzyć

    :-?
  • A więc słusznie na kościele w Mauretanii umieszczono napis 'Zakaz szczania'!
  • Szef MI5, Andrew Parker, zapowiedział, że Państwo Islamskie planuje "masowe ataki" w Wielkiej Brytanii. Służby muszą być w ciągłej gotowości. Zagrożenie jest na najwyższym poziomie w jego 32-letniej karierze.
    Szef MI5 zaznaczył, że terroryści wykorzystują nowe technologie do komunikowania się ze swoimi zwolennikami na terenie Wielkiej Brytanii. Przekonują młodych Brytyjczyków do radykalnego islamu i zachęcają do przeprowadzania samobójczych zamachów. Jak dodał, tylko w ostatnim roku w kraju zostało udaremnionych sześć dużych zamachów.
    Zdaniem Andrew Parkera, do zmniejszenia poziomu bezpieczeństwa Wielkiej Brytanii przyczynił się wyciek tajnych dokumentów spowodowany przez Edwarda Snowdena.
    http://www.fronda.pl/a/wielka-brytania-w-pelnej-gotowosci-panstwo-islamskie-planuje-ataki,59491.html
  • Zapraszam na Marszałkowską (urząd do spraw cudzoziemców) tuż przy pl Unii Lubelskiej. Co dzień już od 6 rano tłum ludzi.
  • KAnia napisal(a):
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Walking Death
  • Orban bez owijania w bawełnę
    Według premiera Węgier napływ tzw. uchodźców odbywa się w ramach inspirowanego przez ideologiczną lewicę planu politycznej degradacji europejskich państw narodowych. W opinii Orbana największą odpowiedzialność ponoszą za ten kryzys wielcy finansiści pokroju Georga Sorosa.

    Podczas piątkowej konferencji we włoskim instytucie kultury w Budapeszcie Victor Orban podkreślił, że to nie przypadek, że codziennie dostarcza się do Europy tysiące migrantów. Zgodnie ze słowami premiera Orbana państwa narodowe chce się pozbawić jakiegokolwiek znaczenia.

    – Jeśli nie zaangażujemy się na rzecz Europy, kontynent nie będzie już więcej Europą żyjących tutaj obywateli, lecz urzeczywistnią się mętne marzenia kilku wielkich finansistów, transnarodowych aktywistów i nie wybieranych przez nikogo funkcjonariuszy – mówił węgierski premier.

    – Ta inwazja kierowana jest z jednej strony przez biznes przemytniczy, z drugiej zaś przez aktywistów (na rzecz praw człowieka), którzy wspierają wszystko, co osłabia państwa narodowe – powiedział Orban atakując przy tym amerykańskiego filantropa i miliardera Georga Sorosa, który finansuje ludzi i organizacje pomagające w sprowadzaniu tzw. uchodźców.

    Według miliardera Sorosa – UE powinna przyjmować w najbliższej przyszłości przynajmniej milion uchodźców rocznie, a ich rozmieszczenie powinno być zgodne z warunkami wynegocjowanymi na ostatnim szczycie. Dodatkowo mówi, że – UE powinna zapewnić 15 000 euro na każdego uchodźcę przez dwa lata, aby opłacić koszty mieszkania, opieki medycznej i edukacji.

    Zdaniem Victora Orbana takie działanie jest łamaniem demokracji, zagraża europejskiej kulturze i wartościom chrześcijańskim. W jego opinii, „system kwotowy” podziału uchodźców jest nierozsądny, bezprawny i niesprawiedliwy. Deklaruje, że Węgrzy nigdy go nie zaakceptują.

    Coraz częściej pojawiają się opinie, że celem tzw. kryzysu uchodźców jest wprowadzenie w państwach europejskich szeroko pojętego chaosu opartego na poczuciu zagrożenia. Następnym krokiem wprowadzenie rządowych rozwiązań zaostrzających środki bezpieczeństwa, kontrolę i monitoring. Ważnym następstwem praktyki migracyjnej jest pozbawienie ludności europejskiej „spójności narodowej i kulturowej” poprzez wykształcenie podatnego na manipulację i kontrolę społeczeństwa multikulturowego egzystującego bez poczucia jedności i woli walki.
    http://parezja.pl/orban-inwazja-imigrantow-inspirowana-jest-przez-ideologiczna-lewice/
  • Przeczytałem dziś - Jedźmy do Syri i wybierzmy sobie 7000 z tych uchodźców których nie stać na ponton "-, było by z 1500-2000 rodzin, najlepiej chrześcijańskich i formalnie sprawa załatwiona.
  • Tak to widzą w Meksyku
    image
  • Bzdura kompletna! Ani USA, ani tym bardziej Izrael nie finansują ISIS. Jeżeli już to ci niebezpieczni fanatycy ideologiczni otrzymują wsparcie finansowe, a przede wszystkim logistyczne i materiałowe w postaci dostaw broni od Turcji i Kacapii (tajnie poprzez kanały służb specjalnych) oraz od niektórych bogatych szejków z Zatoki (bardziej jawne wsparcie)
  • nożyce się odezwały :)
    cóż, tak to widzą potomkowie Cristeros - którzy z międzynarodówką masońską mieli co nieco do czynienia
  • KAniu ale to są wierutne brednie przecież. Za ISIS stoi międzynarodówka terrorystyczna z siedzibą na Kremlu, jeżeli już. Pomyśl tylko, komu te ostatnie zamachy w Paryżu były na rękę? Czy czasami nie tajszowi-kagiebiście?
  • masoneria
  • międzynarodowe lewactwo i masoneria chcą zniszczyć Europę - a konkretnie jej wciąż obecne chrześcijańskie korzenie
  • Przeczytałam. Straszne. To już jakiś Armagedon...
  • KAnia napisal(a):
    międzynarodowe lewactwo i masoneria chcą zniszczyć Europę - a konkretnie jej wciąż obecne chrześcijańskie korzenie
    Jesteś pewna, że oni wiedzą czego chcą ? Bo mi się wydaje, że mamy do czynienia z totalnym burdelem, który wynikł z próby (kolejny raz) stworzenia utopijnego społeczeństwa. I nie można mieć pretensji do różnych innych szatanów, którzy próbują coś ugrać dla siebie, czy dla jeszcze bardziej popierdolonych ideologii. I jeszcze raz podkreślam, milionom ludzi w Europie zachodniej odebrało rozum. To się zdarza.

    JORGE>
  • edytowano November 2015
    Z moich rozmów z zachodniakami. Mało ich prowadziłem ale troszeńkę.
    Znikoma ilość widziała imigrantów jako złych. Jeden niemiec mi w sekrecie powiedział, że za takie słowa jak moje to zostaje się nazistą tutaj.

    Natomiast większość uważa, że przyjmować. Nawet wypieprzyli mnie z jednego kanału technicznego za 'nazistowskie poglądy'. Jeszcze ta ich zasrana pycha wyższości. Ja jestem otumaniony bo pochodzę z konserwatywnego kraju. Otumaniony religią jestem.

    Nie uronię łzy gdy będą tam mieli wojnę domową. Bo w pewnym momencie nie będą w stanie zapłacić na utrzymanie tych wszystkich ludzi. Sami skazali się na śmierć.
  • filystyn napisal(a):
    Nie uronię łzy gdy będą tam mieli wojnę domową. Bo w pewnym momencie nie będą w stanie zapłacić na utrzymanie tych wszystkich ludzi. Sami skazali się na śmierć.
    Niechęć do dzisiejszego świata nie usprawiedliwia konieczności dostosowania się do niego. Z takiego założenia wychodzę i mimo okresowych kryzysów jakoś staram się w realu odnaleźć. Ale świadomość konieczności dostosowania się nie wyklucza coraz większego poczucia obrzydzenia. Ja nie tylko nie uronię łzy, ale będę się cieszył kiedy to wszystko pierdyknie.

    JORGE>

  • Dokładnie. Trudno się smucić zamachami i rozruchami imigrantów, kiedy Europejczycy sami sobie ten syf na głowę sciagneli
  • A tukej fajny text o Izlamie, i czemu na styku Izlamu i wolnego świata taki serdel a burdel:




    Oryginał: http://www.frontpagemag.com/fpm/263118/why-islam-violent-daniel-greenfield

    Po lucku: http://euroislam.pl/dlaczego-islam-jest-brutalny/




    „Większość krajów muzułmańskich trwa w delikatnej równowadze na krawędzi przepaści. Gdy tylko delikatny porządek się załamuje i gdy zabraknie zewnętrznego wroga, łatwo jest popchnąć je w stronę budzącej przerażenie przemocy. (…) Cywilizacja islamska jest zasadniczo niestabilna i nietrwała.” Jeśli nie zdobywa nowych terenów wraz z ich zasobami, popada w stagnację, nie rozwija się, nie wypracowuje dodatkowych wartości, nie tworzy postępu i tylko tak, jak potrafi, zużywa miejscowe zasoby. Tym bardziej, że praca wytwórcza, w tym rolnictwo, jest nisko ceniona. „O sukcesie stanowi dla muzułmanów ekspansja na tereny innych ludzi i życie kosztem ich majątku, a nie zadomowienie się i wypracowanie własnego.” Gdy dostępnych zasobów brakuje, „pora wyruszać” po nowe zdobycze. Autor także przekonywującymi pisze, jak Arabia Saudyjska i mniejsze „naftowce” dzięki gigantycznym zyskom z ropy „wykupiły się od nowoczesności”. Ale co jest teraz dla nich nowym zasobem, nowym żerowiskiem? Europa. „Europejczycy przeżywają szok spowodowany widokiem milionów ludzi, którzy po prostu zbierają się i odchodzą z miejsc, w których mieszkali. Tymczasem Bliski Wschód jest zakorzeniony w kulturze nomadów.”

    Zachodnie kooperatywne społeczeństwa chętnie przyjmują muzułmańskich migrantów, oczekując, że oni także będą współpracowali i wnosili coś od siebie. Ale tak się nie dzieje. Społeczeństwa muzułmańskie są hierarchiczne, a nie kooperatywne. Nowoprzybyli chcą się wpasować w jasno określoną hierarchię. Kiedy jej nie napotkają, usiłują dokonać „podboju” za pomocą ustanowienia własnej hierarchii, z Koranem jako przewodnikiem.
  • Cywilzacja islamska ~= bolszewizm.
    Znać rękę tego samego rogatego architekta
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    A tukej fajny text o Izlamie, i czemu na styku Izlamu i wolnego świata taki serdel a burdel:




    Oryginał: http://www.frontpagemag.com/fpm/263118/why-islam-violent-daniel-greenfield

    Po lucku: http://euroislam.pl/dlaczego-islam-jest-brutalny/




    „Większość krajów muzułmańskich trwa w delikatnej równowadze na krawędzi przepaści. Gdy tylko delikatny porządek się załamuje i gdy zabraknie zewnętrznego wroga, łatwo jest popchnąć je w stronę budzącej przerażenie przemocy. (…) Cywilizacja islamska jest zasadniczo niestabilna i nietrwała.” Jeśli nie zdobywa nowych terenów wraz z ich zasobami, popada w stagnację, nie rozwija się, nie wypracowuje dodatkowych wartości, nie tworzy postępu i tylko tak, jak potrafi, zużywa miejscowe zasoby. Tym bardziej, że praca wytwórcza, w tym rolnictwo, jest nisko ceniona. „O sukcesie stanowi dla muzułmanów ekspansja na tereny innych ludzi i życie kosztem ich majątku, a nie zadomowienie się i wypracowanie własnego.” Gdy dostępnych zasobów brakuje, „pora wyruszać” po nowe zdobycze. Autor także przekonywującymi pisze, jak Arabia Saudyjska i mniejsze „naftowce” dzięki gigantycznym zyskom z ropy „wykupiły się od nowoczesności”. Ale co jest teraz dla nich nowym zasobem, nowym żerowiskiem? Europa. „Europejczycy przeżywają szok spowodowany widokiem milionów ludzi, którzy po prostu zbierają się i odchodzą z miejsc, w których mieszkali. Tymczasem Bliski Wschód jest zakorzeniony w kulturze nomadów.”

    Zachodnie kooperatywne społeczeństwa chętnie przyjmują muzułmańskich migrantów, oczekując, że oni także będą współpracowali i wnosili coś od siebie. Ale tak się nie dzieje. Społeczeństwa muzułmańskie są hierarchiczne, a nie kooperatywne. Nowoprzybyli chcą się wpasować w jasno określoną hierarchię. Kiedy jej nie napotkają, usiłują dokonać „podboju” za pomocą ustanowienia własnej hierarchii, z Koranem jako przewodnikiem.
    Zgrabne wyłuszcenie na I rzut oka.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Cywilizacja islamska jest zasadniczo niestabilna i nietrwała.” Jeśli nie zdobywa nowych terenów wraz z ich zasobami, popada w stagnację, nie rozwija się, nie wypracowuje dodatkowych wartości, nie tworzy postępu i tylko tak, jak potrafi, zużywa miejscowe zasoby. Tym bardziej, że praca wytwórcza, w tym rolnictwo, jest nisko ceniona. „O sukcesie stanowi dla muzułmanów ekspansja na tereny innych ludzi i życie kosztem ich majątku, a nie zadomowienie się i wypracowanie własnego.” Gdy dostępnych zasobów brakuje, „pora wyruszać” po nowe zdobycze.
    Tak mi mówił pewien Kopt. Islam z natury jest pasożytniczy, państwa islamskie jako tako prosperowały, póki chrześcijanie byli w nich większością - tak było w Turcji i w Egipcie jeszcze w XX wieku. Kiedy wygnali, nawrócili lub wymordowali resztki chrześcijan, osunęli się w nędzę, bo nie mają kogo wykorzystywać.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.