Skip to content

Co z tymi imigrantami?

1101113151619

Komentarz

  • my to sie lepiej zastanowmy co zrobimy z bialymi uchodzcami z wloch niemiec i szfecji...
  • Uczestnicy marszu będą się też domagać utworzenia korytarzy humanitarnych, nowych przepisów azylowych w Europie i likwidacji dotychczasowych ośrodków dla imigrantów.
    Czy tylko ja nie rozumiem o co im chodzi?

  • Oni też nie rozumieją.
  • Koniec żartów! Szulc:
    Europa ultranacjonalistów - jeśli oni zwyciężą - to otrzymamy taką Europę, nie tylko w tej kwestii, lecz także w wielu innych. Potrzebujemy ducha europejskiej wspólnoty. I w razie konieczności, to musi być siłą narzucone. Nie może być tak – i ja należę do tych ludzi, którzy tak mówią – jesteśmy w XXI wieku, jesteśmy w XXI wieku globalizacji, aby globalne problemy rozwiązywać nacjonalizmem. W pewnym momencie trzeba walczyć i trzeba powiedzieć: w razie konieczności, także walką przeciwko innym, postawimy na swoim.
    Od dziś każdy, kto choćby dopuszcza negocjacje z tymi szaleńcami, jest zdrajcą.
    to ten sam, który powiedział, że "Krzyżacy" nie powinny być lekturą w polskich szkołach.
  • Sobie tak dumam nad tym i taka gupia myśl przewodnia vel motto tego całego "zamieszania" mi się o twarde ściany łba obija:

    Wszyscy mogą robić wszystko co chcą (Owsik to podobnie wyraził) oprócz Chrześćjan. Tych, za ich upór należy zlikwidować, na śmierć, jak najszybciej. Wtedy wszyscy będziemy szczęśliwi.
  • edytowano September 2015
    Komunistom bosym chodzi o ogólne otwarcie granic, wypuszczenie najeźdźców z obozów i totalne wymieszanie z pozostałościami po cywilizacji europejskiej. Rewolucja.

    Sami poprosimy cara o wzięcie nas w opiekę...
  • Komunistom bosym chodzi o ogólne otwarcie granic, wypuszczenie najeźdźców z obozów i totalne wymieszanie z pozostałościami po cywilizacji europejskiej.
    Tyle że oni pierwsi mogą paść ofiarą najeźdźców. Czy tego nie widzą?

  • Finlandia zgadza się na plan Junckera. Przygotowała nawet ośrodek dla uchodźców, ktorzy mieliby trafić do tego kraju.
    180 km pod Kołem Polarnym.
  • Komunistom bosym chodzi o ogólne otwarcie granic, wypuszczenie najeźdźców z obozów i totalne wymieszanie z pozostałościami po cywilizacji europejskiej.
    Tyle że oni pierwsi mogą paść ofiarą najeźdźców. Czy tego nie widzą?

    Jeśli najeźdźcy będą mądrzy to ofiarą padną oni ostatni.
  • Devedjian: les Allemands «nous ont pris nos juifs, ils nous rendent des arabes»
    W tłumaczeniu M. MAGIEROWSKIEGO: Deputowany partii Sarkozy'ego: "Niemcy zabrali nam najpierw naszych Żydów, a teraz oddają nam Arabów".
  • Uczestnicy marszu będą się też domagać utworzenia korytarzy humanitarnych, nowych przepisów azylowych w Europie i likwidacji dotychczasowych ośrodków dla imigrantów.
    Czy tylko ja nie rozumiem o co im chodzi?

    Nu korytarze, coby szybciej było dostać się na budowę we Frankfurcie.
  • Komunistom bosym chodzi o ogólne otwarcie granic, wypuszczenie najeźdźców z obozów i totalne wymieszanie z pozostałościami po cywilizacji europejskiej.

    Tyle że oni pierwsi mogą paść ofiarą najeźdźców. Czy tego nie widzą?


    Jeśli najeźdźcy będą mądrzy to ofiarą padną oni ostatni.
    Historia rewolucji uczy, że ostatnimi zawsze są swoi. Tzn. ci, którzy ją najpierw uruchamiali ("Rewolucja pożera swoje własne dzieci"). Nie sądzę, żeby w przypadku rewolucji islamistycznej miało być inaczej. Ten, który będzie podrzynał gardło al-Baghdadi już się narodził gdzieś na pustyni syryjskiej albo libijskiej (albo narodzi już wkrótce)
  • Burmistrz Rotterdamu do muzułmanów: możecie wypierdalać
    http://www.mpolska24.pl/post/9550/burmistrz-rotterdamu-do-muzulmanow-mozecie-wypierdalać
    ale FAZ oskarża Beatę Szydło, bo katoliczkę można.
  • "Burmistrz Rotterdamu, który wygłosił powyższe słowa nazywa się Ahmed Aboutaleb, jest sunnitą i pochodzi z Maroka."
    :))
  • Zdjęcia, które dziś obiegły fejsbuk (i szybko zostały ciachnięte) nie mogą mi dać spokoju aż do teraz, a oglądałem je rano. Masowe egzekucje chrześcijan gdzieś pod Kabulem. Bydła tak się nie rżnie, nie mówiąc już co robili później ze zwłokami. No i strzały w potylicę nad dołami, to znamy aż zbyt dobrze. Pierwszy raz w życiu podczas oglądania czegoś na ekranie z trudem powstrzymałem odruch wymiotny w pewnym momencie. Nie podam linku, nie będę opisywał, kto zdążył rano zobaczyć niech żałuje. Na pewne sprawy nie ma sensu patrzeć.

    O skurwysyny, nie mam słów, żeby opisać jak jestem poruszony ....

    JORGE>
  • Dawaj linka, żebyśmy mieli się do czego odnieść
  • No jasne. Tekst Wildsteina pokazuje jedno. Pan Wildstein czuje się lepszy od wszystkich. Umiarkowany i obiektywny koneser rzeczywistości.
    Once a kike, always a kike, parafrazując Losa z sąsiedniego wątka.

  • Dawaj linka, żebyśmy mieli się do czego odnieść
    Nie. Piszę to tylko dlatego, bo wiem, że parę tutejszych osób też to widziało. W ramach potwierdzenia.

    JORGE>
  • image
    Wszędzie gdzie ten kagiebista stanie i czego się dotknie tylko krew, zniszczenie, cierpienia i śmierć
  • To jest to o czym pisał Jorge. Ostrzegam, wchodzicie na własną odpowiedzialność
    mpolska24.pl/post/6737/holokaust-chrzescijan
  • O. Klimuszko miał wizję islamskich najeźdźców na Europę. Nie mówil o nich "uchodźcy", lecz żołnierze. Ponoc najbardziej ucierpieć mają Włosi. http://expresselblag.pl/2015/09/ojciec-klimuszko-gdy-zyl-w-elblagu-przepowiedzial-inwazje-islamu-tragiczne-wizje-zakonnika/
  • Kaczyński i PiS nie są przeciwko przyjmowaniu uchodźców w Polsce. Kto wam takich bzdur natłukł do łepetyn? Za dużo tefałenu oglądacie? Za dużo do GWna zaglądacie? Polska centro-prawica jest za racjonalnym podejściem do tego problematu i wykazuje dużą ostrożność w wydawaniu ocen i osądów
    Ta duża ostrożność bierze się m.s.z. z tego, że pisuary (dość rozsądnie!) nie bardzo chcą irytować rzeczywistych sprawców tego kryzysu (naszych drogich wypróbowanych przyjaciół zza wielkiej kałuży) w sytuacji, gdy przyda się nam parę jednostek U.S. Army na wypadek, gdyby zamiast brązowych ludzików chciały nas nawiedzić ludziki zielone. Do końca 2016 roku, kiedy mamy przyjąć te 10k "uchodźców", wiele się może wydarzyć na świecie. Na razie trzeba przejąć Władzię, potem będziemy martwili się Syryjczykami.
  • Taka
    Na razie trzeba przejąć Władzię, potem będziemy martwili się Syryjczykami.
    A także - aborcjami, feministkami, deficytem budżetowym i setką innych pierdół. Dlaczego gorące głowy nie potrafią tego zrozumieć?

  • Braders and sistas,

    Jezd ciut inaczej niz to mejstrim przedstawia. Przynajmniej wg. francuzow. Uni twierdza ze owe kwoty to sa jedynie kwoty applikacji o azyl jakie dane panstwo ma byc zobowiazane rozpatrzyc. No i Francuzi maja do rozpatrzenia 24000 aplikacji, a wiadomym jezt ze przyznaja azyl co trzeciemu (w domysle reszta do Rajchu albo Angoli ma jechac).

    Mience przysnaja 60%, a Szfedzi 90% . Wiadomym ze w Bolandzie jest to w palcach jednej reki liczone.

    Tak mowia francuzi.
  • Czyli szum informacyjny. Jak zwykle, kiedy się chce ukryć coś bardzo paskudnego.
  • /na boku/

    Czy wiecie, że Szczepan Paweł Jobs ( Apple, Pixar, NeXT) był pół-Syryjczykiem? (I pół-Niemcem)
    Jego ojciec był ojcem przybranym, Steve'a adoptowano po urodzeniu.
    Biologicznu ojciec urodził się w Syrii, w Emesie (teraz Homs),niedaleko Damaszku jako muzułmanin. Ożenił się z... katoliczką! I to Niemką! Romans na studiach skończył się oddaniem noworodka do adopcji. Kiedy Steve Jobs poznał swą historię, nigdy nie chciał poznać ani ojca, ani swoich korzeni, zupełnie inaczej niż jego rodzona siostra (Mona Simpson).

  • edytowano September 2015
    No ja tam nie widzę w polityce jewropiejskiej, germańskiej, a nawet usańskiej w przedmiocie muslimów przemyślnego i misternego planu. Raczej widę normalne dla nich manipulacje, opóźnienia i koncentrację na sprawach wewnętrznych, a ścislej wpływie sytuacji za granicą oraz polityki zagranicznej na wewnętrzny uład sił w perspektywie najbliższych wyborów. Nie szkodzi, że kolejne akcje zagraniczne mogą przebudować lub zdemolować porządek w skali globu. Liczy się kto wygra następne wybory i jaka też grupa biznesowo-finansowa na tym wypłynie. Przynajmniej polityka europejska jest od bardzo dawna w takim dryfie, Usańcom zdarza się coś zaplanować i zrealizować strategicznie jak ostatnio tanią ropę i gaz.
    Ekipa Busha spieprzyła Irak. UE pod dyktando niemieckie rozwaliły Jugosławię wciagając w to całe NATO i zafundowały Europie muslimskie i gangsterskie Kosowo oraz zalążki Wielkiej Albanii, ostatnio pozostałe wielkie kraje UE, przedtem jednogłośnie potępiające USA za Irak, rozwaliły znaczną częśc Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu wciagając w to ostatecznie też USA. Teraz wzmacniają Iran, Turcję i Arabię Saudyjską aby tam zrobiły porządek i się nawzajem szachowały. Udają że nie widzą islamizacji Turcji, jej kolejnego ludobójstwa Kurdów, w Iranie tego samego, a w Arabii Saudyjskiej traktowania imigrantów jak niewolników lub gorzej, nie wpuszczania uchodźców i wszędzie mordowania chrześcijan. Aż nadto widoczna jest ochota do sprzedaży wolności Ukrainy i przyszłości gospodarczej Europy Śrofdkowej Rosji w zamian za tanie surowce i udział w zwalczeniu muslimów. To się oczywiście musi źle skończyć. Nikt za Europę tego nie posprząta. USA moga pomóc, ale juz nie same i nie za swoje pieniądze. Na posprzątanie potrzebne są duże pieniądze, silne armie ekspedycyjne i sporo młodych ludzi gotowych walczyć i ginąć.
  • edytowano September 2015
    Nie może być rozmów (o emigrantach) w kategorii poprawności politycznej, bo obowiązkiem rządzących jest najpierw bezpieczeństwo własnych obywateli.
    Musimy pomyśleć o Polakach ze Wschodu, którzy ciągle nie mogą wrócić.
    PiS wprowadzi projekt o repatriantach.
    Beata Szydło, konwencja PiS, przed chwilą.
  • edytowano September 2015
    Dla mnie to jeden z że tak powiem priorytetów moralnych przyszłego rządu polskiego, gdyby się to powiodło, byłoby wspaniale.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.