Skip to content

Legia v. Ktoś tam skądś - JORGE proszony o komentarz

1118119121123124235

Komentarz

  • qiz napisal(a):
    Niezależność finansowa Stanowskiego (a raczej zależność od najmniej upolitycznionej branży- bukmacherki) daje mu gigantyczną przewagę godnościowo-poglądową nad większością funkcjonariuszy medialnych, także tych "niepokornych".

    Czy ktoś poza nim tak wyszydził "podatek cyfrowy na artystów" lansowany przez Łepkowską? Hę?
    Być może, ale nadal uważam go za zwykłą mendę.
    Nie tylko z powodu pchania Kowalczyka na świecznik, ale kilku innych rzeczy. Na przykład wizyty w Zatoce Sztuki, razem z córką zaraz po aferze i obnoszenie się z tym.
    Jakoś nie pociesza mnie że to "nasz skurwysyn".
  • On nie jest nasz.

    On na ogół gra z nami do jednej bramki. Myślę, że jest w gruncie rzeczy rozsądny. Możliwe też, że jest dobrym człowiekiem (casus Zarzecznego).
  • qiz napisal(a):
    On nie jest nasz.
    Też tak sądzę. Ja się w każdym razie z nim nie identyfikuję chyba w niczym
    qiz napisal(a):
    Możliwe też, że jest dobrym człowiekiem (casus Zarzecznego).
    A coś bliżej? Nie wiem o co chodzi z Zarzecznym (poza traumą rodzinną - ale nic nie wiem o rodzinie Stanowskiego).
  • Stanowski wziął pod opiekę Zarzecznego; dał mu pracę w weszło i kanał na yt One Man Show. Moim zadaniem podobnie jest z Kowalczykiem. Kowal to jego idol z młodości i Stano wie, że bez niego Kowal nie będzie miał z czego żyć.
  • Aha. Możliwe.
    Natomiast z tym dobrym człowiekiem to bym się nie rozpędzał.
    Dobry człowiek po aferze z Zatoką Sztuki, gdzie wykorzystywano seksualnie nieletnich doprowadzając m.in. do samobójstwa leci tam z dzieckiem i wrzuca taki wpis:

    image
  • Nie ma chłop szczęścia. A Glikiewiczowi chyba coś się w głowie przestawia, jak Lewy przy piłce, bo puszcza strzały wszystkich, w tym te z dystansu, a jak Robert strzela, to determinacja na całego.
  • Kurde już 4:0 dla Bayernu, a nasz działacz jeszcze nie wtrafił
  • edytowano May 2021
    Hi hi, w 90 minucie :D To za Turów
  • edytowano May 2021
    A jednak!!!! W ostatniej minucie podstawowego czasu!
    I w ogóle w ostatniej minucie, bo sędzia nic nie doliczył.
  • Lewy brawo!!!!
  • Ale mecz miał taki se. Oglądałem z synem.
  • Motes napisal(a):A Glikiewiczowi chyba coś się w głowie przestawia, jak Lewy przy piłce, bo puszcza strzały wszystkich, w tym te z dystansu, a jak Robert strzela, to determinacja na całego.
    Ale Glikiewicz dobrze zagrał, przy golach nie miał szans.
  • Fajna ta klasyfikacja strzelców Bundesligi. Najlepszy Niemiec na 7. miejscu :-) Z 14 bramkami.
  • Kolejny rekord w niemieckiej lidze ustanowiony!
    Przy okazji. RL gra dłużej w Niemczech w ich premier lidze niż w Polsce. Jak Wit Stwosz z Norymbergi, który pracował w Krakowie
  • celnik.mateusz napisal(a):
    Hi hi, w 90 minucie :D To za Turów
    Oczywiście!
    8-}

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Wyobrażam sobie ból dupska Hamana i innych jemu podobnych (bo było ich więcej).
    Im bliżej końca meczu, tym większe mieli nadzieje, a tu ostatnia akcja meczu i klops:)
    Ogólnie Lewy lubi ostatnie kopnięcia meczu ;)
  • edytowano May 2021

    Hymn bawarski
    Bayern znaczy Bawaria
  • trep napisal(a):
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    :D
  • - It's always Lewandowski
    - Lewandowski, haha
    - Lewandowski, the scoring machine.


    Natomiast niesamowita sprawa z tymi karnymi. Podobno nie wolno się zatrzymywać w rozbiegu, toteż Lewy się nie zatrzymuje, ale zwalnia, patrzy, gdzie się gruby kładzie i strzela w drugi róg. Musi mieć diabelnie szybki procesor, gdyż przetworzyć taką informancję w tak szybkim czasie musi być strasznie trudno.
  • trep napisal(a):
    Natomiast niesamowita sprawa z tymi karnymi. Podobno nie wolno się zatrzymywać w rozbiegu, toteż Lewy się nie zatrzymuje, ale zwalnia, patrzy, gdzie się gruby kładzie i strzela w drugi róg. Musi mieć diabelnie szybki procesor, gdyż przetworzyć taką informancję w tak szybkim czasie musi być strasznie trudno.
    A, kwestia wprawy,
    B, z tego co widziałem to nie zawsze strzela w drugą stronę niż leci bramkarz, grunt to wykonać szybki strzał w róg, wtedy nawet przy wyborze dobrej strony bramkarz nie zdąży.
  • Bednarek wygrał bieg na 200 m na zawodach Diamentowej Ligi!
  • Piękny!
  • trep napisal(a):
    Bednarek wygrał bieg na 200 m na zawodach Diamentowej Ligi!
    Przedwczesnie się ucieszyłem ...
  • edytowano May 2021
    Kamil? Gdy był jeszcze piosenkarzem miał dłuższe dredy.
  • Po co mu taki rękaw bez naramiennika? Ocierają się o innych w biegu?
  • trep napisal(a):
    - It's always Lewandowski
    - Lewandowski, haha
    - Lewandowski, the scoring machine.
    image
  • trep napisal(a):
    Bednarek wygrał bieg na 200 m na zawodach Diamentowej Ligi!
    Czytam że adoptowany, czyli jakiś tam rodacy wpływ mieli. :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.