Skip to content

Legia v. Ktoś tam skądś - JORGE proszony o komentarz

1122123125127128235

Komentarz

  • TecumSeh napisal(a):
    A temczasem mamy bramkę turnieju.
    Z tego ujęcia widać doskonale co to był za gol:

    https://twitter.com/i/status/1404442842932600837
    Tęga moc bananowa!
  • Kto dostał??!?
  • Ondrej Duda to się uda
  • Mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor?
  • Motes napisal(a):
    Mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor?
    Tym razem de facto wszystko naraz właśnie dzisiaj ;)

    Oczywiście z uwagi na format rozgrywek matematyczne szanse Polska będzie miała aż do meczu ze Szwecją, nawet jak przegra 2 pierwsze.
  • Najlepszy moment dotychczas jeśli chodzi o Polskę to reklama Atlasa w przerwie. Chociaż trochę ją pocięli, w necie śmiga dłuższa wersja, polecam.
  • edytowano June 2021
    Dziś prawdopodobnie zdarzył się gol turnieju (ten Czechów w meczu z Szkotami) i historyczny gol samobójczy bramkarza na Euro. Jakimś sposobem wpisujemy się w historię rozgrywek ;)
  • New hope
  • Vamos!
  • Krycha to debil. Czy nikt nie mógł uświadomić Zouzy w temacie???
  • Dobra wiadomość na kolejne 2 mecze. Krycha nie będzie przeszkadzał.
  • Sorki, tylko na 1.
  • Sarmata1.2 napisal(a):
    Krycha to debil. Czy nikt nie mógł uświadomić Zouzy w temacie???
    Chyba właśnie sędzia...
  • Mam w bliskiej rodzinie gościa, co był trenerem selekcjonerem jakeejś tam kadry młodzików kedyś.

    Gościłem kedyś gościa, rozmowa zeszła na kopaną, na kadrę, na trenera.

    - Właściwie czemu oni zwolnili tego Brzęczka - pyta gość.
    - Ja nie wiem, ale zadzwonię do Z (nazwisko zmienione). Zapytamy.

    Zadzwoniłem. Z zaczął mówić, mówić, mówić. Nie było w tym konkretów. Na kącu się okazało, że Brzęczek nie miał wyglądu.

    Souza ma wygląd. Dużo lepszy od Brzęczka.
  • Ten co odszedł, to się przewrócił.

    image
  • Hahaha, moja Żona mówi już przysłowiowo "taka przepowiednia jak Jackowski na mundial" (w 2018 r. zapowiadał dość szczegółowo sukcesy Polski, z wynikami z dokładnością co do bramki) :D
  • Ech, więcej tego Euro nie oglądam
  • Reklama Atlasa zacna, faktycznie
  • Chyba 8:1 dla Hiszpanów będzie w sobotę...
  • Dwóch koleżków od ciuszków i żarcików zawaliło wszystko- Szczęsny i Krychowiak. Styl życia chyba wyraźnie determinuje mental i zdolność koncentracji.
  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    No to moje prognozy do weryfikacji. Porażka ze Słowacją, porażka z Hiszpanią, remis / porażka ze Szwecją - w zależności jedynie od tego, czy Szwecja przed meczem będzie miała już zapewniony awans do dalszej rundy.
    71. strona ;)

    Wiem, potem daję też może mniej wprost inne, bardziej optymistyczne scenariusze.
    Ale nie ma co ukrywać, Brzęczek jaki był, to był, ale w meczach o punkty przez 2,5 roku miał tylko jedną porażkę z niżej notowaną w rankingu drużyną (ze Słowenią na wyjeździe). Przegrywał z lepszymi. Słowacja jest od nas niżej w rankingu o 15 miejsc i graliśmy na neutralnym gruncie.
  • Mecz spokojnie do wygrania przegrywamy na własne życzenie. Czemu nie potrafimy być profesjonalni?
  • Powołać piłkarzy ekstraklasy. Wszystkie te gwiazdki bayernów, napoli, lokomotiwów wyrzucić na śmietnik. Razem z sołsą i bońkiem.
  • qiz napisal(a):
    Dwóch koleżków od ciuszków i żarcików zawaliło wszystko- Szczęsny i Krychowiak. Styl życia chyba wyraźnie determinuje mental i zdolność koncentracji.
    ... i obrońcy, co nie obstawili Skriniara,
    ... i Zieliński, bo nie wycelował w bramkę,
    ... i Bereszyński, bo mu Mak założył siatkę,
    ... i Jóźwiak, bo go nie zaasekurował,
    ... i Glik, bo rykoszet zmylił bramkarza
    itd.
  • Wypożyczyć Müllera
  • Nie będę się wymądrzał, bo z piłkarskiego obiegu wypadłem 20+ lat temu, ale to dzisiaj to było pastwisko.
  • peterman napisal(a):
    Nie będę się wymądrzał, bo z piłkarskiego obiegu wypadłem 20+ lat temu, ale to dzisiaj to było pastwisko.
    Najgorszy był ten zwierzęcy strach w oczach naszych grajków...
  • wojtek napisal(a):
    Sarmata1.2 napisal(a):
    Krycha to debil. Czy nikt nie mógł uświadomić Zouzy w temacie???
    Chyba właśnie sędzia...
    Sędzia oczywiście mógł nie gwizdać, ale chyba nie pierwszy raz Krychowiak wylatuje za czerwoną kartkę.
    Ale przede wszystkim nie pamiętam kiedy ten koleś ostatnio zagrał dobry mecz w kadrze. A powołują go z uporem maniaka.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.