Skip to content

Legia v. Ktoś tam skądś - JORGE proszony o komentarz

1141142144146147235

Komentarz

  • Pamiętam Zawadzkiego, Wrońskiego, Wolnego, ech co za wzruszenie.
  • Janusz napisal(a):
    Pamiętam Zawadzkiego, Wrońskiego, Wolnego, ech co za wzruszenie.
    To byli zapasiory, że hej! Dyscyplina jednak wciąż trzymie poziom, nie to co boks...
  • No bo w boksie to się piorą po pyskach.
  • Legia — Dymano Zagrzeb 1:1

    Sądząc po statystykach, wynik znacznie lepszy niż gra.
  • Największy tryumf Dudy:

  • Smok_Eustachy napisal(a):
    Największy tryumf Dudy:
    image
    O ja cię, szaszki :D A mogliby się zająć czymś poważnym. Na przykład pisaniem spiżowych bon motów na jakimś forumku.

  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Legia — Dymano Zagrzeb 1:1

    Sądząc po statystykach, wynik znacznie lepszy niż gra.
    Oglądałem trochę w II połowie. Nie było tak źle.
  • * szachmaty

    A panu komentatorowi coś dzwoni ale nie wie w którym kościele.

    A sukces niebywały.
  • Motes napisal(a):
    Smok_Eustachy napisal(a):
    Największy tryumf Dudy:
    image
    O ja cię, szaszki :D A mogliby się zająć czymś poważnym. Na przykład pisaniem spiżowych bon motów na jakimś forumku.

    kocham!
  • A Legia wczoraj odpadła przez brak napastników. W wielkiej formie był Emry w pierwszych paru meczach i wszyscy myśleli, że przyszedł przekozak. Tymczasem z meczu na mecz coraz gorzej, jak on wczoraj nie trafił w piłkę będąc metr przed bramką ? A przez to, że Michniewicz stawiał na Emrego nie grał Pekhart, a kiedy już wchodził widać było w nim, że rola rezerwowego mu nie leży. Lopes był pożyteczny, ale to tylko tyle. Sytuacji było wczoraj dużo, ale nie można mieć pretensji do obrońcy Wieteski, że swoich 3 nie wykorzystał, to były piłki dla napastników, tylko gdzie oni byli ? No i Juranovic, miałem wrażenie że Chorwat sabotuje mecz, gra dla swoich rodaków.
  • Szkoda. Teraz czas pocieszać się Drugą Ligą Europy.
  • A przed Jugolami ciężka przeprawa z Szeryfem.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Szkoda. Teraz czas pocieszać się Drugą Ligą Europy.
    Nie jeszcze, wygrana ze Spartę da LE.
  • * Slavią, ale tak, prawda.
  • Na razie tej wygranej nie widać :-(
    Grają w przewadze i przegrywają...
  • Spokojnie ...
  • W końcu, po wielu latach zawalczyliśmy w pucharach wszystkimi zespołami. Bo pamiętajmy, że Pogoń o jedną akcję była słabsza od zdecydowania lepszego i ogranego w pucharach przeciwnika. Jeżeli jest jakiś mały niedosyt to Śląsk, który powinien Żydom się postawić w rewanżu i awansować. Legia i Raków zrobiły maxa, Pogoń też.

    Nie zdawałem sobie sprawy, że jest taka przepaść między mistrzem Czech i Polski. Slavia sprzedaje grajków za 20 mln Euro. O żesz fak.
  • Z kornikarskiego obowiązku dodajmy że Raków dostał w Gandawie w trąbę 3:0. ;_;
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    A przed Jugolami ciężka przeprawa z Szeryfem.
    Żartobliwie o królach Naddniestrza zaznaczałem, a jednak dali Dymanu 3:0 w trąbę.
  • Natomiast mistrz Gibraltaru Lincoln Red Imps obił Rygę i jako pierwszy w historii swojej nie za wielkiej ojczyzny zagra w fazie grupowej III ligi Europy.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Z kornikarskiego obowiązku dodajmy że Raków dostał w Gandawie w trąbę 3:0. .
    Typowa walka Dawida z Goliatem - a i tak walczyli dzielnie. Co widać było po szalonej radości Gentu po 1 bramce.
    Chwała im za ten dwumecz, a za wyeliminowanie Rubinu Kazań to sława i chwała.
  • edytowano August 2021
    TecumSeh napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Z kornikarskiego obowiązku dodajmy że Raków dostał w Gandawie w trąbę 3:0. .
    Typowa walka Dawida z Goliatem - a i tak walczyli dzielnie. Co widać było po szalonej radości Gentu po 1 bramce.
    Chwała im za ten dwumecz, a za wyeliminowanie Rubinu Kazań to sława i chwała.
    Ale ja już nie chcę oglądać Rakowa w pucharach. Są lepsze zespoły w naszej, grające innym stylem. Fajnie było, ale koniec bajki. Niech zbudują stadion i wyjdą z mentalności beniaminka, który żeby wygrać musi orać.
  • Gandawa - pierwsze miasto na "zachodzie", jakie w życiu oglądałem. Jeszcze za komuny. Jechało się 24 godziny pociągiem. Ale było połączenie bezpośrednie.
  • edytowano August 2021
    Brzost napisal(a):
    Gandawa - pierwsze miasto na "zachodzie", jakie w życiu oglądałem. Jeszcze za komuny. Jechało się 24 godziny pociągiem. Ale było połączenie bezpośrednie.
    i obraz baranka Bożego
    i pono pierwszy port hiszpanski, do którego przywieziono kakao,
    noale to może być legenda Urbana, bo chcieli uzasadnić wyjątkowość belgijskiej dzis czekolady


    oooo! i cos dla @Ignatz

    Typowe dla Gandawy są waterzooi (gandawska gęsta zupa z ryb lub kurczaka), gandawski gulasz piwny (stoverij), a także ciastka – mokken, kletskoppen i amandelbrood. Gandawa słynie także z musztardy Tierenteyn. Miasto ma też swoje lokalne piwa, m.in. Delirium Tremens, Gentse Tripel, Troubadour i Artevelde.
  • edytowano August 2021
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Gęsty tryper
    pamiętam Kolegi zachwyt nad innym belgiskim wynalazkiem piwnym marki pobożnej DeuS
  • christoph napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Gęsty tryper
    pamiętam Kolegi zachwyt nad innym belgiskim wynalazkiem piwnym marki pobożnej Deus
    W ogóle fajna była historia z tym Deusem.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    christoph napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Gęsty tryper
    pamiętam Kolegi zachwyt nad innym belgiskim wynalazkiem piwnym marki pobożnej Deus
    W ogóle fajna była historia z tym Deusem.


    Najlepsza w nim była zniżka 50%.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    christoph napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Gęsty tryper
    pamiętam Kolegi zachwyt nad innym belgiskim wynalazkiem piwnym marki pobożnej Deus
    W ogóle fajna była historia z tym Deusem.


    Dajesz (możet byt' link).
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.