Skip to content

Legia v. Ktoś tam skądś - JORGE proszony o komentarz

1148149151153154235

Komentarz

  • edytowano September 2021
    celnik.mateusz napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Przeżyjmy to jeszcze raz:

    imageObrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.


    Żeby nie tracić czasu na dvperele, proponuję obejrzeć sceny od 4:20, 7:45, 12:40.
    Kak tak można?!
    Moim osobistym fanem jest "I wsio..."

    I jeszcze "Nu kakże-to tak, a? Kakże tak?" -- które jest dla mnie jednym ze źródeł FF-mowy.
  • edytowano September 2021
    TecumSeh napisal(a):
    Motes napisal(a):
    Spartak Moskwa, prawie jak mistrz świata. Albo mistrz olimpijski. Prawie.
    Kolega raczył zignorować dowód z aktualnego wtedy mistrza świata (staż mistrzowski wynosił 3 miesiące) wyżej - 1szej vs 70tej drużyny w rankingu FIFA. W meczu o punkty, w najsilniejszych wtedy możliwych składach.

    Lewacy tak mają, czyż nie? Po prostu ignorują dowody, brak logiki itp i wychodzi co wychodzi.
    Ma Kolega oczywiście rację. Już treściwemu postowi kol. trepa chciałem przytaknąć, ale, ekhm, mało energicznie się do tego zabrałem, a kiedy zobaczyłem komentarz o kopaniu leżącego (uzasadniony), to mnie samemu znowu zebrało się na wierzganie. Jakkolwiek niespecjalnie przepadam za siatkówką, to jednak nie tak, jak to wyraziłem tutaj z iście trollerską, złośliwą przesadą, za co przepraszam :)
  • Wogle to zrobię comin out (już chyba zresztą robiłem na AV). Otóż czytam te forumki już od paru lat. Flądra, Robalya, Elektrociempownia, Afka - podziwiam wiedzę, dowcip, spostrzegawczoś, umiejętności syntetyczne użyszkodników. Naprawdę, uważam wielu za b. mądrych. I nagle ludzie toczą boje czy to o już jakiś sport (klub) czy to już o film - pamiętam, jak jakiś gość na rebe strasznie, ale to strasznie się pultał, że skrytykowałem jakiegoś batmana. Dziś jakbym tego batmana jeszcze raz obeźrzał, to bym się rumienił z zażenowania za twórców, taki to był gniot. I pem wam, że tego nie rozumim. Nic a nic.
  • A myśli Kolega, że chiński mędrzec to wszystko rozumiał?
  • trep napisal(a):
    podziwiam wiedzę, dowcip, spostrzegawczoś, umiejętności syntetyczne użyszkodników. Naprawdę, uważam wielu za b. mądrych. I nagle ludzie toczą boje czy to o już jakiś sport (klub) czy to już o film
    Beł takisz Francus zes Francy, chibasz ten kturen założeł to wydawnictwo Paskal. I on muwieł isz czebasz rozumić isz rozum to nie szysko albowię mniensień sercowy tysz zaposiadywa swoje prawilne prawa. I jak sie do czeguś pszypindoli to rozum mogiemy potuc o dupe, Także tak.

  • Sarmata1.2 napisal(a):
    Po pierwszej kolejce Ligi Europy Legia jest liderem grupy. Na kolejnych miejscach Napoli i Leicester.
    W Lidze Mistrzów jeszcze lepiej, bo pierwsze miejsce zajmuje nasz ólòbiony Szeryf Tyraspol, przed Realnym Madrytem.
  • edytowano September 2021
    @Motes, spoko, luz. Grałem jako junior parę lat w zupełnie profejsonalną siatkę (kolega z kluby był w reprezentacji Polski nawet) - więc też łagodny nie jestem w temacie ;)
    Inna sprawa kiedy to było - grało się na straty jeszcze ;)

    A tymczasem póki co remisujemy ze Słowenią, po miazdze w pierwszym secie, drugi przegrwamy na przewagi 32 - 30.
    Ale jestem optymistą - póki co Drzyzga nie gra do bólu przewidywalnie (czyli na Leona, chyba że się nie da inaczej), i jeśli tylko się to nie zmieni to wygramy.

    Inna sprawa że ciężka ta Słowenia dla nas - od dawna po dziś dzień, choć lata mijają. Zdarzało się nam rozjeżdżać wszystkie potęgi w międzyczasie - a Słowenia albo nas pokonywała, albo my ją ledwo-ledwo.
  • No i niestety.... 37-35. Makabra...
  • Heynen się pogubił. Ważyła się jego pozycja w kadrze, miał swoich obrońców - dzisiaj im udowodnił, że się mylili.
  • Ano niestety chyba tak - historia pokazuje że zmiana trenera dobrze nam robi.

    BTW gramy w ampfutbolu mecz o trzecie miejsce z Rosją. W bramce mamy Woźniaka ;)
  • To wygląda na to,że mamy dwa brązowe medale mistrzostw Europy dziś. Chyba nam Serbia krzywdy już nie zrobi.
  • Vital usprawiedliwiony. Okazało się, że Kubi przetrzymuje jego córkę w piwnicy.
  • :D:D:D
    Ale ale. Znowu jak Drzyzga nadużywa Leona, to mamy kłopoty.
    Prócz tego - Serbia wygląda na dwie klasy niżej niż ta cholerna Słowenia. A naprawdę to zapewne bardzo równorzędne drużyny (mówię o tym turnieju, bo generalnie to Serbia jest lepsza).
  • Czekam niecierpliwie na trenera, który odważy się posadzić Fabię na ławie. A jeszcze lepiej go nie powołać.
  • Kurde, Legia ograła Szybkiego Lestera 1:0 i z 6 punktami na czele tabelki, a tu nic ;_;
  • a Lewy ustawił 5-0
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Kurde, Legia ograła Szybkiego Lestera 1:0 i z 6 punktami na czele tabelki, a tu nic ;_;
    A Napoli u siebie zmiażdżone przez sowietów ze Spartaka 2:3 (drugiego gola strzelili w doliczonym czasie).
    Legia 6 pkt, ruskie 3, włosy 1, angliki 1. No to co, jeszcze zwycięstwo u siebie z ruskimi, remis w jednym z pozostałych 3 meczów i awans pewny.
  • edytowano September 2021
    Wielki szacun dla Legii za oprawę podczas przedmeczowego cyrku z klękaniem. Chcieli polityki to będą mieli. Zadziwiające jest natomiast, że to na Żylecie była oprawa, ale wył i gwizdał to już cały stadion, złożony pewnie w 50% z lemingów. Wielka porażka TVN.

    https://sport.interia.pl/pilka-nozna/liga-europejska/news-legia-warszawa-z-kontrowersyjna-oprawa,nId,5553394#iwa_source=special
  • JORGE napisal(a):
    Wielki szacun dla Legii za oprawę podczas przedmeczowego cyrku z klękaniem. Chcieli polityki to będą mieli. Zadziwiające jest natomiast, że to na Żylecie była oprawa, ale wył i gwizdał to już cały stadion, złożony pewnie w 50% z lemingów. Wielka porażka TVN.

    https://sport.interia.pl/pilka-nozna/liga-europejska/news-legia-warszawa-z-kontrowersyjna-oprawa,nId,5553394#iwa_source=special
    Na Legię nie chodzą lemingi. A jeśli już chodzą, to na stadionie zapominają, że są zakompleksionymi słoikami i nasiąkają atmosferą tłumu.
  • edytowano September 2021
    Oprawa - absolutny cymes!
  • Swoją drogą- już w 80 minucie powinno być 3-0.
  • Na zdjęciach herb w koronie wydaje się mały, niewidoczny, ale ogólnie spoko oprawa.
  • edytowano October 2021
    .
  • Kurde, Legia ograła Szybkiego Lestera 1:0 i z 6 punktami na czele tabelki, a tu nic ;_;
    JORGE napisal(a):
    Wielki szacun dla Legii za oprawę podczas przedmeczowego cyrku z klękaniem. Chcieli polityki to będą mieli. Zadziwiające jest natomiast, że to na Żylecie była oprawa, ale wył i gwizdał to już cały stadion, złożony pewnie w 50% z lemingów. Wielka porażka TVN.

    https://sport.interia.pl/pilka-nozna/liga-europejska/news-legia-warszawa-z-kontrowersyjna-oprawa,nId,5553394#iwa_source=special
    Obrazek owszem ładny, ale widzę, że i legioniści przystąpili do meczyku z telemarkiem!

    image
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Obrazek owszem ładny, ale widzę, że i legioniści przystąpili do meczyku z telemarkiem!
    O ile to nie celowy zabieg macherów od fotoszopa. Zwłaszcza że ujęcie wybrali takie, żeby nie robiło niepotrzebnego wrażenia.

    Proponuję lepsze ujęcie:

    image
  • qiz napisal(a):

    Na Legię nie chodzą lemingi.
    Że co ? Kiedy masz pełny stadion i modę na Legię to masz na trybunach większość lemingów. Tak jest we wszystkich klubach. A myślisz, że na Żylecie to też większość kumatych ? To tak nie działa. Naprawdę świadomi to dosłownie garstka, Legia ma to szczęście że swego czasu zarządzał Staruch (nie wiem kto teraz) i on popchnął w odpowiednią stronę. Ale też, za pierwszego PiSu dali ciała, uczestnicząc m. innymi w festynie PO. W każdym razie ludzi na stadionie ustawia, ale też i ratuje od głupoty zbiorowa świadomość.

  • edytowano October 2021
    Legia kolejny mecz w lidze przegrany i to w sromotnym stylu.

    Rok temu Lech też miał takie problemy w związku z pucharami. Jak wytłumaczyć to przekleństwo, jak ustabilizować formę?
    To chyba świadczy , że zespoły nasze są kondycyjnie 100 lat za pigmentododatnimi
  • edytowano October 2021
    dyzio napisal(a):
    Legia kolejny mecz w lidze przegrany i to w sromotnym stylu.

    Rok temu Lech też miał takie problemy w związku z pucharami. Jak wytłumaczyć to przekleństwo, jak ustabilizować formę?
    To chyba świadczy , że zespoły nasze są kondycyjnie 100 lat za pigmentododatnimi
    Tu chyba nie chodzi o kondycję, ale o to, że aby liczyć na jakiś sukces w europejskich pucharach potrzebne są co najmniej ze dwa zbliżone składy. Jednym to raczej trudno to ogarnąć nawet przy niebotycznej wydolności,
  • Żeby nie było jak z United, które z Bestem w składzie spadło z ligi
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.