Skip to content

Legia v. Ktoś tam skądś - JORGE proszony o komentarz

1189190192194195235

Komentarz

  • to jest faza grupowa- tu się tak gra
  • Mania napisal(a):
    Szczęsny uratował I połowę.
    Powinno być 10:0.

    👣

    🐾
    🐾

  • No i dobra nie umiemy grać w piłkę, kolejny raz się potwierdziło.
  • A teraz taka zabawa intelektualna, tabela ze strzelonymi karnymi:
    Argentyna 6 pkt, bramki 6-2
    Polska 6 pkt, bramki 3-4
    Meksyk 3 pkt, bramki 2-4
    Arabia Saudyjska 3 pkt, bramki 4-5
  • Skoro wychodzimy po takim piachu to co będzie jak zaczniemy grać dobrze?
  • dyzio napisal(a):
    Skoro wychodzimy po takim piachu to co będzie jak zaczniemy grać dobrze?
    Spokojnie najpierw wejdźmy na swój normalny poziom. ;)
  • Musielibyśmy najpierw dyziu schudnąć.
  • Czesław Michniewicz strolował Mundial. I piłkę nożną. Miało być 0-2 i było.
  • W sumie szkoda, że Arabici wbili na 2:1, bo byśmy weszli do finałów ściśle w ramach zwycięstwa moralnego.
  • Przy czym ta brama nic nie zmieniała.
  • trep napisal(a):
    Przy czym ta brama nic nie zmieniała.
    zmieniała podstawę awansu
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    W sumie szkoda, że Arabici wbili na 2:1, bo byśmy weszli do finałów ściśle w ramach zwycięstwa moralnego.
    Pewnie byłby to jedyny taki przypadek w historii. Zdecydowanie by się należał właśnie nam.
  • Michniewicz zrobił, wg mnie, świetny ruch wprowadzając w przerwie 2 szybkich skrzydłowych. Chodziło o to, że grający bardzo wysoko Argentyńczycy nie dali wyprowadzić piłki naszemu napastnikowi przy próbie kontry. Zostawał sam i tracił piłkę. Ale pech chciał, że w 1 minucie II połowy tracimy bramkę i Argentyna się cofa, czyli cała koncepcja poszła w pi ....
  • edytowano November 2022
    Słuchajcie, ale to tak ma się skończyć ? Ten cały niebywały koncept, który wypalił, to strolowanie Mundialu, ten minimalizm wychodzący poza skalę, ale zaplanowany i skuteczny. Te obronione karne, ta niebywała forma Szczęsnego ? Francja nas rozjedzie 3-0, albo nawet 1-0 i to już ?

    To nie jest możliwe, świat tak nie działa.
  • Murujemy z Francją, modlimy się o karne, a w karnych to już wiadomo kto wygra.
  • Kto?
    Lewandoski!
  • Mamy dobrych napastników i sprawny atak, catenaccio dość często prowadzi do bramek.
  • edytowano November 2022
    Gdyby trener nazywał się np. Benhałer albo Sołsa to przy takich samych wynikach meczów w grupie pisałoby o wyrafinowanej i niezwykle skutecznej taktyce defensywnej, która dała historyczny awans w odróżnieniu od żałosnej polskiej myśli szkoleniowej stosowanej na poprzednich Mundialach przez Nawałkę, Engela i Smudę
  • Tja.
    Nawalka i Smuda że Śląska, jeden z podwójnym obywatelstwem, Engel góral z Syjonu
  • JORGE napisal(a):
    Słuchajcie, ale to tak ma się skończyć ? Ten cały niebywały koncept, który wypalił, to strolowanie Mundialu, ten minimalizm wychodzący poza skalę, ale zaplanowany i skuteczny. Te obronione karne, ta niebywała forma Szczęsnego ? Francja nas rozjedzie 3-0, albo nawet 1-0 i to już ?

    To nie jest możliwe, świat tak nie działa.
    Nie ważne.
    Chłopaki mają już na koncie 14,5 miliona dularów a tylko dzisiej zarobili czwórkę.
    Mogą iść chlać (aby tylko nie dać się złapać), hehe.

    https://en.wikipedia.org/wiki/2022_FIFA_World_Cup#Prize_money

    👣

    🐾
    🐾

  • MarianoX napisal(a):
    Gdyby trener nazywał się np. Benhałer albo Sołsa to przy takich samych wynikach meczów w grupie pisałoby o wyrafinowanej i niezwykle skutecznej taktyce defensywnej, która dała historyczny awans w odróżnieniu od żałosnej polskiej myśli szkoleniowej stosowanej na poprzednich Mundialach przez Nawałkę, Engela i Smudę
    Dokładnie.
  • Kiedyś na Michniewicza mówiono polski Jose Mourinho a to zobowiązuje.
  • edytowano November 2022
    Jak tak czytam komenty mieszkańców TenKraju w internetach, to nie wiem, czy bardziej marzy mi się przejście Francy po jakimś nieprawdopodobnym, wielkim meczu, takim raz na tysiąc, którego nadejście niektórzy wyczytują w gwiazdach i znakach, czy przeciwnie – właśnie po dalszym trolololo, a więc przypadkowej bramce Glika plecami i pięciu nieuznanych bramkach Bape po centymetrowym spalonym. Chyba to drugie, chociaż nierealne, bo sędzia już dzisiaj pokazał, że tym namaszczonym trzeba pomagać.
  • edytowano November 2022
    Bereszyński poprosił o zmianę, nie dał rady już grać dłużej, okazało się, że ma kontuzję mięśniową od jakiegoś czasu, walczy z bólem. W meczu z Francją może go nie być.

    Coś czuję, że w takim wypadku zagramy 3-5-2. Glik, Bednarek, Kiwior na stoperach, a reszta - to już w głowie Czesia. To może być ciekawy mecz, bo Michniewicz już nie ma nic do stracenia, nic nie musi. Zagra otwarcie i zagramy dobry mecz - wszyscy go pochwalą, zagra otwarcie i zostaniemy zdemolowani - będzie mówił - a widzicie co bym nam przyniosła otwarta gra w każdym meczu ?
  • Dlaczego nie karze się sędziów za głupie decyzje? Podyktować karnego, bo Szczęsny dotknął policzka Messiego - broniąc bramki???

    A generalnie rzecz ujmując - myśmy dziś po prostu szanowali piłkę, w przeciwieństwie do do Argentyńczyków, którzy bez przerwy w nią kopali. :D
  • @Mania zrobiłaś mi dzień:)
  • edytowano December 2022
    TecumSeh napisal(a):
    MarianoX napisal(a):
    Gdyby trener nazywał się np. Benhałer albo Sołsa to przy takich samych wynikach meczów w grupie pisałoby o wyrafinowanej i niezwykle skutecznej taktyce defensywnej, która dała historyczny awans w odróżnieniu od żałosnej polskiej myśli szkoleniowej stosowanej na poprzednich Mundialach przez Nawałkę, Engela i Smudę
    Dokładnie.
    No nie, panowie. Michniewicz zabił potencjał zawodników, z takich tuzów jak Lewandowski, czy Zieliński zrobił przeszkadzaczy. Styl defensywny to jedno, mamy przesunięcie akcentów, polega również na maksymalnej koncentracji i determinacji, waleczności, u nas jest przesuwanie i wybijanie, w jednostajnym tempie. Nic więcej. Najgorsze jest to, że zawodnicy zwątpili w potencjał zespołu, nawet Szczęsny mówił po meczu, że Argentyna jest parę pięter powyżej nas. Naprawdę ? A kto grał jak równy z równym a Hiszpanią dwa lata temu ? Aborygeni ?

    Mam nadzieję, że Michniewicz odejdzie po Mundialu, niezależnie od wyniku. To co on robi, wypacza piłkę nożną. Nawet go polubiłem, oczywiście mam nadzieję na dobry wynik z Francją, ale sorki, nie chce takiej polskiej kadry.
  • Ponieważ krytykowanie repry jest dość powszechne i trywialne, więc proponuję aby połączyć grę reprezentacji i Kaczyńskiego. Moja propozycja to:
    - gra i wynik reprezentacji pokazują stan w jakim jest Polska, bo z taka grą nigdy nie powinniśmy wyjść z grupy, a jedynie to, że mistrzostwa są rozgrywane w tak opresyjnym i homofobicznym państwie jak Katar, dało ten awans.
  • edytowano December 2022
    JORGE napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):
    MarianoX napisal(a):
    Gdyby trener nazywał się np. Benhałer albo Sołsa to przy takich samych wynikach meczów w grupie pisałoby o wyrafinowanej i niezwykle skutecznej taktyce defensywnej, która dała historyczny awans w odróżnieniu od żałosnej polskiej myśli szkoleniowej stosowanej na poprzednich Mundialach przez Nawałkę, Engela i Smudę
    Dokładnie.
    No nie, panowie.

    No niestety dokładnie tak.
    JORGE napisal(a):Michniewicz zabił potencjał zawodników, z takich tuzów jak Lewandowski, czy Zieliński zrobił przeszkadzaczy. Styl defensywny to jedno, mamy przesunięcie akcentów, polega również na maksymalnej koncentracji i determinacji, waleczności, u nas jest przesuwanie i wybijanie, w jednostajnym tempie. Nic więcej. Najgorsze jest to, że zawodnicy zwątpili w potencjał zespołu, nawet Szczęsny mówił po meczu, że Argentyna jest parę pięter powyżej nas. Naprawdę ? A kto grał jak równy z równym a Hiszpanią dwa lata temu ? Aborygeni ? .
    Ty masz rację, ale co to ma wspólnego z tym co napisał @MarianoX?

    JORGE napisal(a):
    Mam nadzieję, że Michniewicz odejdzie po Mundialu, niezależnie od wyniku. To co on robi, wypacza piłkę nożną. Nawet go polubiłem, oczywiście mam nadzieję na dobry wynik z Francją, ale sorki, nie chce takiej polskiej kadry
    Raczej nie odejdzie po największym sukcesie w tym tysiącleciu jeśli o mundiale chodzi.
    Pytanie czy zamierza tak grać cały czas, bo jeśli, to faktycznie będzie to się fatalnie oglądać. Ale musiałby odejść sam, nikt go teraz nie wywali.
  • Chodzą pogłoski, że kiedy Lajonel zapytał treneiro argentyńskiego o verso pollice, tenże miał się ulitować nad leżącym przeciwnikiem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.