Skip to content

Legia v. Ktoś tam skądś - JORGE proszony o komentarz

12122242627235

Komentarz

  • Rafał napisal(a):
    No i po co się ekscytować rozgrywkami organizowanymi przez monopol złodziei, lewaków i pedałów?
    Tak to już jest z monopolami, na tym polega ich uroda.

    Zresztą, se pedzmy, że to dlatego jest monopol lewacko-pedalski bo taka jest nasza kultura, przecie przewodniczący UEFA z ludu wzięty i dla ludu ustanowiony.

    To że złodzieje, nie powinno dziwić.
  • edytowano November 2016
    Księża też są z ludu a jakoś mniej wśród nich złodziei, lewaków i pedałów niż wśród działaczy piłki kopanej. Paczpan jakie to dziwne jest !
  • Naprawdę widzicie sens tego typu dyskusji ?
  • Nie. To tak jak z Brawariem o tańcach.
  • No już dobra. Nie będę wam psuł radości z Legii.

    LEGIAAA, LEGIAAAAA .... :P
  • @Rafał: "No i po co się ekscytować rozgrywkami organizowanymi przez monopol złodziei, lewaków i pedałów? "

    Bo oni akurat położyli łapę na tym co ekscytujące, a alternatyw brak. Przynajmniej na poziomie międzynarodowym.

    @Brzost: "Nie. To tak jak z Brawariem o tańcach. "

    Brawario kiedyś wejdzie do kultury masowej:)
  • JORGE napisal(a):
    Naprawdę widzicie sens tego typu dyskusji ?
    Nie.

    Ale to w sumie ciekawe, że w innych sprawach można przejść obojętnie obok nieinteresującego tematu, a obok fuBbolowych spraw się nie da.
  • Rafał napisal(a):
    No już dobra. Nie będę wam psuł radości z Legii.

    LEGIAAA, LEGIAAAAA .... :P
    Godnie. Rzadki to przypadek, kiedy spokojna i merytoryczna dyskusja prowadzi do tak konstruktywnych wniosków!
  • TecumSeh napisal(a):
    Brawario kiedyś wejdzie do kultury masowej:)
    Mam wrażenie że już wchodzi. Niedawno na wp był jakiś artykuł z serii "co katolicy myślą o..." i jako przykład służył "publicysta portalu Fronda".

  • Ja czasem dla jaj używam przymiotnika "brawarystyczny" albo "niebrawarystyczny". Większość udaje że rozumie o co chodzi, a tym co pytają tłumaczę (bez personaliów i kontekstu, samo znaczenie).
    Cała historia to tylko dla wybranych :D
  • Żądam przywrócenia Albańczyka do Ległej ;)
  • TecumSeh napisal(a):
    Ja czasem dla jaj używam przymiotnika "brawarystyczny" albo "niebrawarystyczny". Większość udaje że rozumie o co chodzi, a tym co pytają tłumaczę (bez personaliów i kontekstu, samo znaczenie).
    Cała historia to tylko dla wybranych :D
    Od lat pracuję na tym ugorze, o np.:
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    No już dobra. Nie będę wam psuł radości z Legii.

    LEGIAAA, LEGIAAAAA .... :P
    Godnie. Rzadki to przypadek, kiedy spokojna i merytoryczna dyskusja prowadzi do tak konstruktywnych wniosków!
    Oj tam, oj tam. Kulega Rafał zapomniał po prostu o dopisaniu części dalszej. A tam było coś, że niemłoda, i że nie najlepszych obyczajuf... ;)
  • A ja się kolędze @Rafal nie dziwię...wszak jest z Łodzi ;) , stosunek do Legii wysysa się tam z mlekiem matki ;)
  • marniok napisal(a):
    A ja się kolędze @Rafal nie dziwię...wszak jest z Łodzi ;) , stosunek do Legii wysysa się tam z mlekiem matki ;)
    To niech napisze Legia kurwa i już. A nie szpagaty pseudologiczne robi, że udowodnić coś. A tak naprawdę pokazać swoją niechęć.

    Ja całą sprawę traktuję inaczej, wszystkie animozje wyłączam we łbie kiedy grają nasze kluby w pucharach. Nie mówiąc już o reprezentacji, nie ma dla mnie znaczenia z jakiego jest klubu zawodnik.
  • JORGE napisal(a):
    marniok napisal(a):
    A ja się kolędze @Rafal nie dziwię...wszak jest z Łodzi ;) , stosunek do Legii wysysa się tam z mlekiem matki ;)
    To niech napisze Legia kurwa i już. A nie szpagaty pseudologiczne robi, że udowodnić coś. A tak naprawdę pokazać swoją niechęć.

    Ja całą sprawę traktuję inaczej, wszystkie animozje wyłączam we łbie kiedy grają nasze kluby w pucharach. Nie mówiąc już o reprezentacji, nie ma dla mnie znaczenia z jakiego jest klubu zawodnik.
    Nic dodać, nic ująć. Mam to samo.
  • Normalne. Co innego gdybyśmy mieli jakieś Reale, Barcelony czy Atletico, czy inne Bayerny i Borussie - gdzie finał LM to żadna sensacja.

    Ja onegdaj pamiętam jak w pucharach kibicowałem Zagłębiu Lubin w meczach z Milanem, nie wiedząc gdzie jest Lubin:)
    Tak, wiedziałem że to Lubin a nie Lublin, ale gdzie ten Lubin... w sumie nie bardzo mnie to interesowało.
  • Tyle wystarczy, grunt to nie pomylić Lubina z łubinem. :D
  • albo Łubianką:)
  • Oglądacie naszych Rumunami ? Najlepiej zagrana taktycznie połowa w historii Nawałki. Czapki z głów, gospodarze nie istnieją. Ciekawe czy takim pressingiem Nawałka zdecyduje się grac w II połowie.

    Niestety Krycha odstaje od reszty zespołu. Widać, że ławę w klubie grzeje.
  • Oglądamy, ale II połowa to jest dramat. Poza defensywą.
  • 11.11 zawodnik z nr 11 w 11 min. strzela gola
  • 3:0:))))
  • Szacun dla Nawałki też za zmiany. Teodorczyk dwie bramki zrobił.
  • no, końcówka była profesorska. Ale do 80 minuty to bałem się że dziś strzelać to mogą tylko Rumuni. Ale faktycznie - zmiany dały nową jakość:)
  • szczerze? nigdy nie widziałem lepiej zagranego meczu polskiej reprezentacji. niech żyje Polska!!!
  • Bez przesady. II połowa do 80 minuty w ofensywie to był koszmar. Ale potem wszystko się ułożyło:)
  • Sarmata1.2 napisal(a):
    szczerze? nigdy nie widziałem lepiej zagranego meczu polskiej reprezentacji. niech żyje Polska!!!
    W tych eliminacjach - na pewno najlepszy. Strzelać umieli i przedtem, ale nareszcie obrona zagrała w komplecie i to było widać.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.