Skip to content

Legia v. Ktoś tam skądś - JORGE proszony o komentarz

12526283031235

Komentarz

  • Zabrakło szóstego sędziego, który zwisałby z poprzeczki.
  • Ee tam. Błędy sędziów to piękno futbolu i takie takie. Jak nam nie uznają, będziemy się oburzac:)

    @Marniok - no szybciutko! W post nie będziemy się upijać, nie? Wypadałoby w najbliższy piątek:)
  • @TecumSeh albo ten czwartek (tłusty) albo ta sobota, piątek nie dam rady
  • natenczas napisal(a):
    Zabrakło szóstego sędziego, który zwisałby z poprzeczki.
    A pamiętata, jak nieuznali (z powodu tak kuriozalnego spalonego, jak nigdy dotąd) gola Błaszczykowskiego z Czarnogórą w 2014 r.? No więc skończyły się czasy "pecha" ;)
  • @Marniok - to czwartek, ja w sobotę nie mogę.

    @qiz - pamiętata. Ale drużynie Fornalika nic by nie pomogło.
  • qiz napisal(a):
    natenczas napisal(a):
    Zabrakło szóstego sędziego, który zwisałby z poprzeczki.
    A pamiętata, jak nieuznali (z powodu tak kuriozalnego spalonego, jak nigdy dotąd) gola Błaszczykowskiego z Czarnogórą w 2014 r.? No więc skończyły się czasy "pecha" ;)
    Nu, ale fakt faktem tam był spalony, tylko nietypowy, jak raz na milion.

    A sytuacja z meczu Legii to jest krok bliżej do wprowadzenia powtórek wideo i skończenia cyrku z tabunem ślepych sędziów.
  • natenczas napisal(a):
    qiz napisal(a):
    natenczas napisal(a):
    Zabrakło szóstego sędziego, który zwisałby z poprzeczki.
    A pamiętata, jak nieuznali (z powodu tak kuriozalnego spalonego, jak nigdy dotąd) gola Błaszczykowskiego z Czarnogórą w 2014 r.? No więc skończyły się czasy "pecha" ;)
    Nu, ale fakt faktem tam był spalony, tylko nietypowy, jak raz na milion.


    Którego nigdy wcześniej, ani nigdy później żaden sędzia nie gwizdnie.

  • w ogóle z tym gwizdaniem slabo ostatnio u sędziów. co i rusz któregoś złapią że z marketa coś gwizdnął.
  • Łoszkurde myślałem że Legia dziś Rucha posunie jedną nogą, a tu taki szpas!
  • Legia pochopną polityką transferową może nie zdobyć mistrzostwa. Ani Lechia, ani Jaga, ani Lech się osłabili. A Legia straciła napad. Jest bezzębna.
  • Prijovic Prijovicem, ale naprawdę Nikolic chciał iść do Hameryki? Wiela on tam zarobi?
  • A tu z fusbalowych michałków:

    http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Świat/921111-demografia-a-futbol-pikny-przykad-islandii.html
    Warto jednak skupić się na wieczorze, podczas którego Islandczycy wyrzucali za burtę turnieju Anglików. Jak się okazało, w kraju cieszono się tak bardzo, że dokładnie dziewięć miesięcy później na Wyspie rozpoczął się prawdziwy "baby boom". Lokalne media donoszą, że szpitale, a dokładnie odziały porodowe przeżywają w ostatnich dniach prawdziwe oblężenie.

    Dokładnych danych jeszcze nie ma, ale weekend 25-26 marca ma być pod względem narodzin dzieci rekordowy dla kraju wulkanów i gejzerów.

    - Przypadek? Nie ma mowy o żadnym przypadku. Prawda jest taka, że nasi rodacy świętowali wyeliminowanie Anglii w bardzo zwariowany i długi sposób - tłumaczył jeden z lekarzy Landspitali w Reykjaviku, którego cytuje dziennik "Visir". - Ten miniony weekend był niesamowity. Jeszcze nigdy nie musieliśmy użyć tak wielu znieczuleń porodowych - dodał.
  • Czili likwidować 500+ a kasę z tego władować w naszą reprezentację....A poza tym trzeba sprawdzić czy w połowie lipca 2015 był w Polsce "baby booooooom"...
  • Natomiast tu sprawa nie wiem czy poważniejsza, ale jakby bliższa:
    Saga związana ze sprzedażą Korony Kielce dobiega do końca i zakończyła się szczęśliwym finałem. Radni miasta podjęli w czwartek decyzję o sprzedaniu klubu stronie niemieckiej za kwotę 3,7 miliona złotych.

    Miasto zdecydowało o sprzedaży 72 procent udziałów w Koronie niemieckiemu konsorcjum, które jest reprezentowane przez byłego piłkarza takich klubów jak FC Schalke 04 i Werder Brema Dietera Burdenskiego.
    http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ekstraklasa/921251-radni-podjli-decyzj-korona-kielce-sprzedana.html
    Co to za historia? Coś poważnego, czy bicie piany i pranie pieniędzy?
  • Dietera Burdelskiego? Własciwy człowiek!
  • edytowano March 2017
    Aż musiałem go wygóglac, by mieć pewność. Ten cały Dieter to ziomas Smudy, ojciec Fabiana, którego Smuda ściągnął do Wisły. Jedna z największych porażek transferowych w polskiej piłce kilku ostatnich dekad :-D
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Natomiast tu sprawa nie wiem czy poważniejsza, ale jakby bliższa:
    Saga związana ze sprzedażą Korony Kielce dobiega do końca i zakończyła się szczęśliwym finałem. Radni miasta podjęli w czwartek decyzję o sprzedaniu klubu stronie niemieckiej za kwotę 3,7 miliona złotych.

    Miasto zdecydowało o sprzedaży 72 procent udziałów w Koronie niemieckiemu konsorcjum, które jest reprezentowane przez byłego piłkarza takich klubów jak FC Schalke 04 i Werder Brema Dietera Burdenskiego.
    http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ekstraklasa/921251-radni-podjli-decyzj-korona-kielce-sprzedana.html
    Co to za historia? Coś poważnego, czy bicie piany i pranie pieniędzy?
    Słabo, miało być murzyńskie konsorcjum z Senegalu. Niesamowita desperacja w tych Kielcach.
  • ferb napisal(a):
    Aż musiałem go wygóglac, by mieć pewność. Ten cały Dieter to ziomas Smudy, ojciec Fabiana, którego Smuda ściągnął do Wisły. Jedna z największych porażek transferowych w polskiej piłce kilku ostatnich dekad :-D
    No to Franz Idioten ma kolejną fuchę po spuszczeniu Łęcznej z ligi...
  • No i wymęczyła Legia mistrza. Radujmy się!
  • O włos. Jedna pieprzona bramka. Po wyrównaniu na 2-2 na stadionie w Białymstoku się zagotowało. Były momenty, były sytuacje, mogło się to wszystko inaczej skończyć. Trudno, może kiedyś ...
  • Jaga ma szanse zbudować klub który będzie w czołówce przez lata. Wtedy mistrzostwo to kwestia czasu.

    Mistrzem w jednym sezonie można być a potem grać ogony. Mistrzem 10 lat temu było Zagłębie a potem spadło z ligi. Mistrzem było Leicester w zeszłym sezonie a obecnie na 12 miejscu.

    Obecna Jaga (w przeciwieństwie do Zagłębia 10 lat temu) ma wszystko żeby być na krajowym podwórku klubem co roku grającym o tytuł. Podobnie jak Lech i Legia a kiedyś Wisła.
  • TecumSeh napisal(a):
    Jaga ma szanse zbudować klub który będzie w czołówce przez lata. Wtedy mistrzostwo to kwestia czasu.

    Mistrzem w jednym sezonie można być a potem grać ogony. Mistrzem 10 lat temu było Zagłębie a potem spadło z ligi. Mistrzem było Leicester w zeszłym sezonie a obecnie na 12 miejscu.

    Obecna Jaga (w przeciwieństwie do Zagłębia 10 lat temu) ma wszystko żeby być na krajowym podwórku klubem co roku grającym o tytuł. Podobnie jak Lech i Legia a kiedyś Wisła.
    ? Jaga ma jakiegoś bogatego sponsora, świetną akademię, frekwencję 20k plus, coroczne milionowe transfery? Nie rozumiem tego posta.
  • A tak btw, szkoda, że Jaga nie zdobyła mistrzostwa.

    PS. Trybuny VIP na Legii to siedziba zjebów.
    http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jacek-kurski-zaatakowany-przez-kibicow-legii-warszawa-bo-byl-na-meczu-w-barwach-lechii-gdansk
  • Wspaniałą mamy ligę jak rozumiem. No trudno. I tak nie będę oglądał
  • DMC napisal(a):
    ? Jaga ma jakiegoś bogatego sponsora, świetną akademię, frekwencję 20k plus, coroczne milionowe transfery? Nie rozumiem tego posta.
    Jaga ma czwartą sumaryczną frekwencję w lidze i piątą średnią - wierni kibice. Do tego dość regularnie zajmuje wysokie miejsca i nie ma w regionie żadnej konkurencji jeśli o piłkę nożną czy jakiekolwiek inne sporty chodzi. I
    Reszta to już kwestia umiejętnego zarządzania. Potencjał jest - na ścisłą czołówkę co roku.

  • Rafał napisal(a):
    Wspaniałą mamy ligę jak rozumiem. No trudno. I tak nie będę oglądał
    A gdyby ŁKS wrócił?
  • Wolę Widzew. ŁKS to taka łódzka Legia była. No niech wracają. Są tak daleko że jak dojdą do Ekstraklasy to ja będę na późnej emeryturze.No chyba że mi inwestorzy pozwolą jakiś klub zasponsorować. Do tego musiałbym obroty i zyski zwiększyć tak z 10 razy i zaangażować się w FMCG. Fajnie byłoby w tych klubach zrobić mała dobrą zmianę. Na początek trza by wywalić 90 % działaczy i z 60 % zawodników i obsługi sportowej.
  • A propos Widzewa, to sobie nie odpuszczę:
  • edytowano June 2017
    Na samej górze tabeli były emocje....ale spadek Ruchu to jakies, kurwa jaja, wiem ze Ruch jest znienawidzony ale to już nawet walkiem nie mozna nazwać

    http://m.ekstraklasa.tv/bramki,r2l5ye

    Nie mogę znaleźć wywiadu z trenerem Arki ale ponoć powiedział po meczu ze gol ręką Siemaszki dodał im nadzieji, a sam "snajper" porównał się do do jakiegoś znanego piłkarza (nie Maradony) ktory tez strzelił ważnego gola ręką i z czasem mu to wybaczono....
  • Ruch być może będzie musiał zaczynać od (chyba) IV ligi.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.