Skip to content

Legia v. Ktoś tam skądś - JORGE proszony o komentarz

13132343637235

Komentarz

  • Jest moc, w mordę ! Dzisiejszy mecz pokazał jak ważny jest Krychowiak. Znakomicie wyprowadzał piłkę, grał na wielkim spokoju. Generalnie większość naszych grajków zagrała dobrze. Najsłabiej Linetty i jednak Glik. Jakoś niepewny był, zawalił też bramkę.

    Póki co Czarnogóra przegrywa z Danią. Jeżeli taki wynik się utrzyma, do awansu w niedzielę wystarczy nam remis, z grającą już o nic, Czarnogórą.
  • marniok napisal(a):
    @Tecum, problemu ni ma. Bramka ok, sytuacja czysta. Niecodzienna sytuacja, głupi błąd Ormianina, podanie do swojego bramkarza. W sumie nie liczyłem że będzie z tego gol. Cała drużyna na linii bramkowej, praktycznie każdy centymetr zasłonięty, a jednak wpadła bramka. Nie pamiętam tak zdobytej bramki po prostu.
    Ja pamiętam, ale nie przez Polskę.
    U mnie zaś było odwrotnie - stwierdziłem że jeśli z tego nie będzie gola to jesteśmy najbardziej przereklamowaną drużyną w historii. W takiej sytuacji nie wbić gola Armenii, to lepiej się pod ziemię schować - chyba że jakiś słupek czy poprzeczka, bo to się zawsze może zdarzyć.
  • Właśnie mało brakło byłby remis.
    Ale może to i lepiej że zagramy o coś w niedzielę - lepsza mobilizacja, i w razie sukcesu, większa radość:)
    Choć mecz w Czarnogórze nadal trwa i cholera wie co z tego będzie bo chłopaki gryzą trawę.
  • TecumSeh napisal(a):
    Do Miśka.
    TEGO Miśka:
    http://plus.gazetakrakowska.pl/region/a/mlody-misiek-poszedl-w-slady-brata-i-dogonil-go-w-przestepczym-dorobku,12176976
    To nie jest kwestia jakiegoś tam miśka czy dwóch miśków. Kluby kibica to albo zorganizowane mafie (narkotyki, prostytucja, hazard) albo żołnierze dla innych lokalnych mafii. Układy z psiarnią, politykami itd. Również sojusze są tworzone pod lepsze interesy. Np. Resovia z Wisełką, niedawno stworzony sojusz, to pod dostarczanie do Krakowa kobiet z Ukry.
  • Uwielbiam Krychowiaka :-) Przesympatyczny, pogodny człowiek.
    Jak zobaczyłam jego strój po przylocie do Polski - spadłam z fotela. Do futerka założył biały kapelusz :-D
    A dzisiejszy mecz był cudny.
  • Jednak Czarnogóra, pomimo dzisiejszej porażki, ma teoretycznie o co grać. Jednak Dania musi przegrać Rumunią, a Czarnogóra wygrać z Polską, pilnując bilansu bramek. Wtedy my wchodzimy z pierwszego, a oni z drugiego. Ale to mało realne. Trzeba przyznać, że Dania to bardzo dobry, poukładany zespół. Nie bez szans w barażach. A Czarnogórcy zagrali dziś tragicznie, każdy zawodnik ofensywny wchodził za wszelką cenę w drybling.
  • No i dobrze, wszystko rozstrzygnie się na narodowym w stolicy.
  • trep napisal(a):
    To nie jest kwestia jakiegoś tam miśka czy dwóch miśków. Kluby kibica to albo zorganizowane mafie (narkotyki, prostytucja, hazard) albo żołnierze dla innych lokalnych mafii. Układy z psiarnią, politykami itd. Również sojusze są tworzone pod lepsze interesy. Np. Resovia z Wisełką, niedawno stworzony sojusz, to pod dostarczanie do Krakowa kobiet z Ukry.
    Dokładnie tak. A układ Wisły z Ruchem to niby po co ? Przecież nie chodzi o kibicowskie sprawy, biznes. W każdym klubie trochę śmierdzi, ale coś mi się wydaje, że w Wiśle to wszystko poszło za daleko.
  • edytowano October 2017
    Tyle kolego trep, że nie można mówić tu o klubach kibica. One idą swoją drogą, kibicowską. Jest to znakomita przykrywka dla jakiejś grupy osób, często wierchuszki, która kręci lody. Trochę obok.
  • JORGE napisal(a):
    W każdym klubie trochę śmierdzi, ale coś mi się wydaje, że w Wiśle to wszystko poszło za daleko.
    No ja właśnie o tym. Koleś który rzucił nożem podczas meczu pucharowego (litościwie pomińmy inne wybryki) powinien mieć dożywotni zakaz wstępu na teren klubu, a prowadzi oficjalną siłownię na jego terenie:)

    Dlatego (między innymi) nie chodzę na Wisłę ani na Cracovię. I uważam że dopóki się tego syfu przynajmniej z grubsza nie wyczyści, to nie ma co marzyć o poważnej klubowej piłce.

    W temacie - Czarnogórę powinniśmy rozjechać, ale. Ja wystarczająco długo kibicuję polskiej reprezentacji by nie wiedzieć że najtrudniejsze są mecze niby od początku wygrane. Choć kadra Nawałki to jednak inny poziom jest, i pewnie wygrają faktycznie.

    Dziś kadra grała jak zwykle u Nawałki - w sumie dość przeciętnie, tylko goli nastrzelała w cholerę:) I tak trzymać:)
  • No ale Armenia też była wygrana jeszcze przed pierwszym gwizdkiem... meczu z Danią.
  • image
    A pamiętacie jak się śpiewało PZPN, PZPN, jebać jebać PZPN? Kto by pomyślał, że nadejdą czasy kiedy normalny człeń stanie po stronie tegoż właśnie PZPN.
  • Pamiętamy jakby to było dziś:)
  • edytowano October 2017
    Boniek to jeszcze nie PZPN. Pisałem wyżej. Wzięli go jako swoją twarz bo prawie cała reszta to kretyni i złodzieje albo dwa w jednym.Zresztą i sam Boniek z tego towarzystwa więc święty nie jest. Jest jednak obyty, inteligentny, sprawny i chyba ma ambicję coś z polską piłką zrobić.Nie jest miliarderem, ale kasę ma i kraść nie będzie.Musi ten PZPN oswoić - to już zrobił i rozmontować, a potem złożyć na nowo.
  • Boniek zaorał PZPN. To widać po związkach okręgowych. W Podlaskim Związku Piłki Nożnej rządził od lat klasyczny działacz chlor. Nie udawało się go wypieprzyć, nawet Kuleszy. A rył ten chlor okrutnie pod Jagiellonią. Dopiero kiedy przyszedł Boniek, a i to nie od razu, udało się zrobić zmianę. PZPN czasów Bońka to już zupełnie inna organizacja. A towarzystwo z PO, za sprawą Koseckiego, próbowało Bońka odstawić (wydawało się im, że wybory wygrają). No nie wyjszło.
  • No to super. Czyli teraz kluby.
  • No, gramy znakomicie. Czyli jak zwykle. Czyli w miare ok, bez szału, ale gole wpadają:)
  • edytowano October 2017
    Hehe, emocje...ale bramka palce lizać
  • No właśnie - całą drugą połowę nasi mnie wkurzają. Ewidentnie wyszli dograć mecz do końca. A że w defensywie nie jesteśmi orłami, to praktycznie ZAWSZE w takich sytuacjach tracimy gole. Kurwa mać.
    Z takim nastawieniem to ciężko będzie z grupy wyjść na mistrzostwach.
  • Ale jaja...
  • Na własne życzenie. Ja pierdole.
  • Kurwa mać!
    Jest!
  • Nieprawdopodobne.
  • No gdyby nie Lewandowski... kolejny raz!
  • W momencie gdy pisałem padł gol:)
  • No, nie można było normalnie, to jest nienormalnie, ale JEST:)
  • Wsumie porazka tez nas premiowała bo Dania zremisowala z Rumunia
  • Nawałka nigdy nie podejmuje ryzyka. Dlatego przegraliśmy z Portugalią. Bez szaleństwa nie wygramy Mundialu.
  • A weź pan. Jakby to wyglądało w ogóle?
    Remis wyglądałby niefajnie, a pan mi tu z porażką wyłazisz. A kysz.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.