Skip to content

Legia v. Ktoś tam skądś - JORGE proszony o komentarz

14849515354235

Komentarz

  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    \Jak nasi odpadną wtedy ze zwycięzcą meczu Brazylia-Niemcy, to ja bym jednak Nawałkę zostawił :D
    Słusznie. Drugi raz z rzędu przesrać walkę o półfinał - to się po prostu nie godzi!

  • Aaa, jeszcze jedno. Nawałka to zaboboniarz- podobno autokar w drodze na mecz z piłkarzami nie może cofać, "bo cośtam". Kierowcy są na to uczulani.
    I tu ciekawostka, która na pewno pięknemu Adamowi wysyła nerwowe tiki- karierę piłkarską w reprezentacji zakończył on ... meczem z Kolumbią.

    Tyle, że wygranym 4:1 ;)
  • Powiedzmy se szczerze po robociarsku, że Niemcy powinni tego mecza wygrać z 7:1, tyle mieli fajnych strzałów.
  • Coś a'propos Legii i Czerczesowa trenera reprezentacji Rosji. Aktualny mural wykonany w trakcie mundialu 2018
    https://mobile.twitter.com/Kostya_Belyukov/status/1009810150486609922/photo/1

    image
  • Deutschland jak zwykle wbił pordzewiały nóż w plecy w ostatniej minucie, w doliczonym czasie. Ja wiedziałem, że tak będzie. Karim Bellarabi zrobił nam to samo, hłe, hłe...
  • edytowano June 2018
    Podobno Niemcy wyśmiewali Szwedów po meczu i doszło do przepychanek. Ciekawe1 co na to pan FIFA.
    https://www.google.pl/amp/s/www.thesun.co.uk/world-cup-2018/6609759/sweden-jaane-andersson-germany-oliver-bierhoff/amp/
  • Temperatura w Kazaniu dziś wieczorem: 29 st.C.
  • Emocje i parę piw zaburzyły trochę moją ostrość postrzegania - dopiero teraz zobaczyłem jakie te Murzyny wielkie. Wszystkie. No i już prowadzą 1-0 z Japonią, po kolejnej dziwnej bramce.
  • Remis chyba najlepszy dla nas, tylko musimy wygrać z Cocainos.
  • No i teraz Japońce se poczekają na ciulików Nawałki, by zrobić im rozwałkę. Engel okaże się przy Nawałce geniuszem.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Powiedzmy se szczerze po robociarsku, że Niemcy powinni tego mecza wygrać z 7:1, tyle mieli fajnych strzałów.
    Ya widziałem raczey 7:3 albo 7:4 :)
    A tak swoyą drogą to Szwedzi nie wykorzystali, też bonusu yakim był polski sędzia, który wyrzycił Boatenga
  • Który to ja już raz zasiadam obejrzeć meczyk o wszystko? :-/
  • dołąnczam
  • Na mecz o wszystko musi pojawić się szlagier


    Trzeba wygrać z Kolumbią, bo remis powoduje, ze z Japonią trzeba wygrać dwiema bramkami, a to trudne będzie, bo oni szybko biegayą.
  • dzięki za koko euro spoko!
    chrześnica katowała nas prze cały czas zmagań, spiewała to częściej niz dawali w przekaziorach

    moze będzie skuteczniejsze niż szamani z Kamerunu
  • edytowano June 2018
    już flaszka wina w połowie
    ożeż ty!
  • Słabo to wygląda.
  • Slabo.
  • Po meczu z Senegalem niestety potwierdzenie - nasi słabi są. Samuraje pokazali jak się gra - "husaria" niech się uczy...
  • Grają lepiej niż z Senegalem, ale słabo. Kolumbia dwa deko lepsza i mamy 0:1. Jeszcze mogą to wygrać.
  • No nic trzeba wpuścić Grosickiego i Błaszczykowskiego na 45 min może będą mieli siły ...
    A później na ostatnie 15 min nadzieja w Miliku :)
  • Ciuliki Nawałki do gazu!
  • cipki. psycha siadla.
  • A co takiego się dzieje?
  • Od biedy to to remis wziąłbym...
  • Po ptokach
  • Turku kończ ten mecz
  • 3:0 co za kompromitacja!
  • Debil Nawałka wzmacnia obronę. Glik za Pazdana. No, kuhwa, bhawo!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.