Skip to content

Legia v. Ktoś tam skądś - JORGE proszony o komentarz

17677798182235

Komentarz

  • bo tam jest coś o nich pod napoleonską opukacją
  • Zagrali przed, omieszkali zagrać po robocie.
  • Tu też nasi sobie nieźle poczynają....
  • O co chodzi z tym Leonem.?
    Musimy mieć wielokulturową kadre czy jak?
    https://eurosport.interia.pl/aktualnosci-sportowe/video,vId,1731416

    Leon wspiera i mobilizuje Polaków. "Jest częścią zespołu"
    Wilfredo Leon nie tylko ogląda w telewizji mecze polskich siatkarzy w mistrzostwach świata, ale też wspiera ich na odległość. Kubańczyk z polskim paszportem, który od przyszłego roku będzie mógł grać w biało-czerwonych barwach, wykorzystuje do tego aplikację.

    https://sport.tvp.pl/39156490/mistrzostwa-swiata-w-siatkowce-wilfredo-leon-wspiera-polakow
  • Niech już Kolega przestanie z tymi obcokrajowcami, czy po obcokrajowcach jechać bo ja jednak bym czasem za granicę pojechał. No turystycznie, ale niby czemu nie biznesowo albo oddelegowany do zakładania biznesu na 2 lata? Na Kubie jeszcze nie byłem. No i co gdyby to był kraj czarnego luda albo czerwonego? A co jeśli by to był kraj buddystów? Mam się spodziewać że mnie deportują albo obiją za białą mordę i krzyżyk na piersi? No do muslima nie pojadę własnie z tego powodu że to nienawistniki są.
  • edytowano October 2018
    Gawel napisal(a):
    O co chodzi z tym Leonem.?
    Głównie o to, że jest świetnym siatkarzem.

    Swoje życie złączył z Polską, ma żonę Polkę. Generalnie chce tu być i jest wartościowym członkiem społeczeństwa. Wnosi wartość dodaną.

    Poza tym spalił za sobą mosty i nie ma powrotu do ojczyzny swojej, gdzie ma gwarancję długoletniego pobytu w zakładzie penitencjarnym. No i nie ma też opcji wyboru innej ojczyzny, bo już ileś lat zainwestował w dopchanie się do polskiego paszportu i polskiej repry. A za chwilę będzie za stary.

    Osobiście jestem stanowczo za. Nie obawiam się, że będzie ganiał z jataganem i okrzykiem "Ełłehu ekber!"
  • edytowano October 2018
    A słyszeli Koledzy, jaki to pożegnalny hołd złożyli Włochulce naszym siatkarzom? Otóż, na turyńskim lotnisku staranowali im samolot autobusem. Po prawdzie nie bałdzo rozumiem, jak kerowca autobusu mógł nie zauważyć wiertolota, w końcu to nie jeż. Cheba miał oczęta zalane krwawymi łzami z żalu po porażce w III fazie grupowej.
  • edytowano October 2018
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Gawel napisal(a):
    O co chodzi z tym Leonem.?
    Głównie o to, że jest świetnym siatkarzem.

    Swoje życie złączył z Polską, ma żonę Polkę. Generalnie chce tu być i jest wartościowym członkiem społeczeństwa. Wnosi wartość dodaną.

    Poza tym spalił za sobą mosty i nie ma powrotu do ojczyzny swojej, gdzie ma gwarancję długoletniego pobytu w zakładzie penitencjarnym. No i nie ma też opcji wyboru innej ojczyzny, bo już ileś lat zainwestował w dopchanie się do polskiego paszportu i polskiej repry. A za chwilę będzie za stary.

    Osobiście jestem stanowczo za. Nie obawiam się, że będzie ganiał z jataganem i okrzykiem "Ełłehu ekber!"
    Dzieki za odpowiedz .Nie wiedzialem dlategi spytalem.W takim razie tez jestem za .
  • edytowano October 2018
    Rafał napisal(a):
    Niech już Kolega przestanie z tymi obcokrajowcami, czy po obcokrajowcach jechać bo ja jednak bym czasem za granicę pojechał. No turystycznie, ale niby czemu nie biznesowo albo oddelegowany do zakładania biznesu na 2 lata? Na Kubie jeszcze nie byłem. No i co gdyby to był kraj czarnego luda albo czerwonego? A co jeśli by to był kraj buddystów? Mam się spodziewać że mnie deportują albo obiją za białą mordę i krzyżyk na piersi? No do muslima nie pojadę własnie z tego powodu że to nienawistniki są.
    Przestan marudzic ,nie potrzebne mi sa twoje psychoanalizy tylko prosta odpowiedz
  • Przestańcie.

    No nie godzi się na jelitowym forum napierdalać o to, że gdzieśtam jakiśtam kubaniec z Kubania zagra.
  • https://pl.wikipedia.org/wiki/Wilfredo_León

    Myślałem, że gra w polskiej lidze, a tu nie! Od 14 roku życia w reprezentacji Kuby, w wieku 17 lat został kapitanem - niezwykłe! A zawodowo - grał w Rosji, Katarze, obecnie we Włochach. I wsio taki chciałby być w polskiej reprze, ciekawe co?
  • edytowano October 2018
    .

  • edytowano October 2018
    No przepraszam. To to niestandardowe poczucie humera. Ja się z Kolegą Gawłem droczę. No lubię tak. No pozwólcie czasem.To nie jest trollowanie bo jednak za tymi śmichami jest merytoryka. No trza nam nawet Kubańca byle dobry był, znaczy porządny chłop i robotny oraz fachowy. No wiadomo że zawsze ryzyko jest że źle sprawdzony, że kret albo że mu odbije jak i Polakowi rodowitemu się zdarza.
  • edytowano October 2018
    Rafał napisal(a):
    No przepraszam. To to niestandardowe poczucie humera. Ja się z Kolega Gawłem droczę. No lubię tak. No pozwólcie czasem.To nie jest trollowanie bo jednak za tymi śmichami jest merytoryka. No trza nam nawet Kubańca byle dobry był, znaczy porządny chłop i robotny oraz fachowy. No wiadomo że zawsze ryzyko jest że źle sprawdzony, że kret albo że mu odbije jak i Polakowi rodowitemu się zdarza.
    Siatkówką się nie interesuje .Moja wina że wcześniej nie sprawdzilem kto zacz . Warto mieć takiego zawodnika u siebie .Dla mnie temat zamkniety.
  • Sie Kolega nie gniewa. Nie mam lekko. W zeszłym tygodniu byłem w Belgii, znaczy w nowym Maroko z Guyem liderem opinii, a jutro lecę na Ukrainę odwiedzić Kozaków sowizdrzałów z tymiż Belgami. Ja zderzenie kultur mam na co dzień i od lat. Im dłużej to trwa tym bardziej kocham polską.
  • Krychowiaka dziś widzieli? Ja ostatnie 30 minut. Jak tak grał cały mecz to w formie nie jest.
  • marniok napisal(a):
    Tu też nasi sobie nieźle poczynają....
    https://m.youtube.com/watch?v=OGht8sAXVvI
    Nie, no coraz lepiej... Usancy nie tylko w siatkę z nami w plecy mają..
    https://eurosport.interia.pl/inne/news-olimpiada-szachowa-polacy-po-wygranej-z-usa-liderami-turniej,nId,2640035
  • marniok napisal(a):
    Usancy nie tylko w siatkę z nami w plecy mają..
    Prawdziwi Usańcy! Japończyk, Filipińczyk i Włochulec.

    image

  • Włochole , Iry, Niemce (w ukryciu po dwóch przegranych z USA wojnach) to sół soli sole USA
    Polacy trochę mniej liczni, noale w Polsce nie było takiej mizerii (porca miseria)
    o żydach się nie wypowiadam
  • edytowano October 2018
    Ten dopiero w drugiem pokoleniu. A obaj pozostali urodzeni i wychowani w Starym Kraju.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    marniok napisal(a):
    Usancy nie tylko w siatkę z nami w plecy mają..
    Prawdziwi Usańcy! Japończyk, Filipińczyk i Włochulec.

    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.


    W siatce też cały świat pod banderą gwiaździstą gra, np. Anderson, Defalco, Shoji, Jendryk, Christensen itd. Znaczy że: cały świat bije ten co z USA wygrywa
  • A co jest nie tak z Andersonem? Ziemi tamtejszej sól, z Bufallo.
  • Christensen jeszcze lepszy, bo to prawdziwy Hawajczyk; na drugie imię ma Makanamaikalani.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    A co jest nie tak z Andersonem? Ziemi tamtejszej sól, z Bufallo.
    Wszystko w porządku z nim. Wypadałoby choć jednego Amerykańca zlać pokonując USA, nie?
  • Nasi dziś nie wytrzymali nerwowo. Z Chinami szybkie dwie przegrane i dwa remisy. Jesteśmy na trzecim miejscu w tabelce. Jutro ostatnia, 11 runda. Może uda się wywalczyć srebro.
  • Podsumowanie mistrzostw świata w siatkówce na wesoło, choć czarny to w sumie humor


  • edytowano October 2018
    No i 1:2...

    Co ciekawe, nawet nie gramy źle, momentami te akcje z przodu, zwłaszcza jak podłączy się Bereszyński wyglądają bardzo ładnie. Niestety Bereszyński będzie do zmiany, bo w takim tempie całego meczu nie zagra, on jest wszędzie.
    Natomiast co odpieprza trójeczka Glik-Bednarek-Jędrzejczyk to jakieś nieporozumienie. Cionek znienawidzony za to, że odbiła się o niego piłka grał o niebo lepiej. Tak, w meczu z Senegalem.

    Wynik na razie sprawiedliwy, 20 minut graliśmy my, potem zaczęli oni. Bramki raczej kompromitujące dla obu defensyw, więc coś może jeszcze wpaść.
  • edytowano October 2018
    3 bramka dla Portugalii to blamaż naszych ale gol Kuby mniam, mniam....
  • No właśnie, gdzie byli obrońcy? Jedynym, który goni Portugalczyka jest Kurzawa. Obrońca + Krycha stoją i się patrzą.

    Kędziora jednak na plus, bo nie odpuszczał, bez niego byłoby cztery. Ale do ofensywy, w przeciwieństwie do Bereszyńskiego nie wniósł nic, pewnie też nie takie miał zadania.

    Zmiany Brzęczka, cóż, broni je niby gol Kuby po akcji Grosika, ale podwójna (w tej sytuacji ostatnia) zmiana w 62. minucie na duet Błaszczykowski / Grosicki to jest jakaś desperacja...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.