Skip to content

Legia v. Ktoś tam skądś - JORGE proszony o komentarz

18687899192235

Komentarz

  • No z Hiszpanią to się obawiałem, ale aż tak... Egzekucja. Deszcz spłukał szczęście, zostały golasy.
  • Liczyłem na naszą obronę i fartowny jeden lub dwa ataki z kontry.
  • Znaczy że ma tęczową przepaskę kapitańską, jego koledzy mają tęczowe numerki na plecach a na trybunach powiewają tęczowe flagi?
    Czy za wielką wodą piłka nożna to sport pedalski? Czy chodzi o coś innego?
  • O coś innego.
  • Czy o to że pedalstwo jest bardzo męskie? No jest, fakt.
  • .
    kulawy_greg napisal(a):
    Znaczy że ma tęczową przepaskę kapitańską, jego koledzy mają tęczowe numerki na plecach a na trybunach powiewają tęczowe flagi?
    Czy za wielką wodą piłka nożna to sport pedalski? Czy chodzi o coś innego?
    Jeśli chodzi o tych, którzy w piłce są decydentami, to po obu stronach oceanu (fakt, że z innych przyczyn) można powiedzieć, że jest to sport pedalizujący się.
  • A u Mioduskiego dzień świra trwa w najlepsze. Cenny remis wywieziony z Gibraltaru. Tego nie da się już w żaden sposób wytłumaczyć. Znowu i znowu. We wrześniu nowy trener ?
  • edytowano July 2019
    Lechu za to dał radę w Borysowie. Cenny remis!

    Tfu, Piast rzecz jasna!
  • Piast był o klasę lepszy, zdurniał przez 10 minut II połowy i tylko dlatego mamy remis. Cracovia też dobrze zagrała, oni generalnie mają bardzo silny zespół, dosłownie, silny fizycznie, miałem wrażenie, że grają seniorzy z juniorami. Ale sprawy awansu są otwarte, tylko Legia może być pewna, że amatorzy z Gibraltaru na wielkim stadionie zdurnieją. Lechia rusza od Broendby za dwa tygodnie chyba.
  • Nu, cała Warszawa z zaparciem tchu czeka na rewanż z wicemiszczem Gibraltaru.

    Wicemistrzem. Gibraltaru.
  • edytowano July 2019
    .
  • Tym razem w roli "kogoś tam skądś" wystąpiła Pogoń Lwów, oddział Szczecin. W inauguracyjnym spotkaniu pogoniła Ległę 1:2, na Łazienkowskiej.

    Niecodzienne, że w ramach kibicowania, kibice posługiwali się wielokropkami.
    Legia przegrała z Pogonią 1:2. Kibicom warszawskiego klubu nerwy puściły chwilę po tym, jak goście zdobyli drugą bramkę. Najpierw fani swoją złość skierowali w kierunku piłkarzy, których "dopingowali" skandując: "Legia grać, k... mać". Później zwrócili się już bezpośrednio do właściciela klubu. - Hej Mioduski, co zrobiłeś? Naszą Legię spier... - płynęło z trybun.
    Czytaj więcej na:
    https://www.meczyki.pl/newsy/kibice-legii-warszawa-znow-uderzyli-w-dariusza-mioduskiego-z-trybun-padly-ostre-slowa/118299-n

    Czytam, że w czwarteczek Legia potyka się z KP Kłopio. Może być Kłopocik, bo Kłopio ma prawie 100.000 ludności!

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Kuopion_Palloseura
  • Widzieliście to ? Piast strzelił 5 bramek i wygrał 3-2. Lechia powinna pogonić Broendby 6-1, seryjnie marnowali setki. Legia wymęczyła 1-0, ale nie o to. Po dzisiejszym wieczorze wszystkie polskie zespoły powinny mieć już zaklepany awans po 1 meczu. Były zdecydowanie lepsze, podobnie jak w pierwszej rundzie. A skończyć się może różnie, bo to puchary.

    To co odwala obrona Piasta to jest kurwa sabotaż.
  • edytowano July 2019
    Z ogromną przyjemnością patrzę na grę Novikovasa w Legii. Robi dokładnie to za co go nienawidziłem w Jadze. Mioduski kupił za 300 tys. Euro konia trojańskiego. A jaki koń jest każdy widzi. Szacun.
  • Ale przynajmniej Jaga jest bańkę do przodu. It's something.

    image
  • w poprzedniej rundzie powinniśmy mieć wygranych z gry 6 meczów a mamy przez pecha, frajerstwo i głupotę tylko jeden Legii u siebie z Gibraltarem
  • No ale panie docencie, że Legia jednak przemogła danego wicemistrza Gibraltaru!
  • edytowano July 2019
    Dyzio_znowu napisal(a):
    w poprzedniej rundzie powinniśmy mieć wygranych z gry 6 meczów a mamy przez pecha, frajerstwo i głupotę tylko jeden Legii u siebie z Gibraltarem
    Ja nie chcę pieprzyć optymistycznie, bo już wiarygodność moja w tym temacie zleciała do zera, ale kurde, naprawdę my w tym roku dominujemy z tymi wszystkimi frajerami. Nie ma do czego się przyczepić (no może poza Legą), a wychodzi słabo.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Perukarz wuj.
    Jak we wszystkim. Dramatycznie prosta zależność, jaki szef taki burdel, to się sprawdza zawsze.
  • edytowano July 2019
    Własnie żem przeczytał kawałki wywiadu z nową prezeską Widzewa. To co mi przypomniała to istnienie tworu pod nazwą Ekstraklasa. Wydaje się że trza by go na początek rozpędzić i wrócić do korzeni pod wodzą PZPN. Druga sprawa to radykalne zmiany w umocowaniu PZPN i jego zarządzie. To powinno być góra 10 silnych osób z władzą nad ligami i klubami, przynajmniej co do kontroli i zasad działania. I to wszystko pod silnym nadzorem Ministerstwa Sportu z możliwościami egzekucji. Ja wiem że to chciejstwo i cały świat z UEFA, FIFA, KE, ONZ, MKOL, Amnesty International a może i NATO rzuciłby się nam do gardła. Innymi słowy: polska piłka nożna jest bez szans i nie warto sobie nią zaprzątać głowy i wydawać na nią pieniędzy. Sponsorowania palantów, pozerów i zwykłych gnojków jak pan z bujną czupryną nie powinno mieć miejsca w poważnym państwie.
  • Tęczasę jedyny łódzki klub leje Kraxę.
  • ŁKS studiuje w Pabianicach ;)
  • Widzew biega za laserem jak koty.
  • ŁKS robi herbatę z wody po pierogach
  • extraneus napisal(a):
    ŁKS studiuje w Pabianicach ;)
    ŁKS jeździ na Erasmusa do Pabianic
  • ŁKS nie płakał po urodzeniu
  • ŁKS nagrywa ryby na dyktafon.

    Legia dziadyyyyyyyyyyyyyyyyyy
  • Widzew powtarzał klasę w Cosinusie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.