Skip to content

Legia v. Ktoś tam skądś - JORGE proszony o komentarz

18788909293235

Komentarz

  • ŁKS nie wie gdzie się podziały tamte prywatki.
  • Widzew jeździ tipo.
  • ŁKS trzepie dywan o tapczan.
  • Widzew oświadczył się w mięsnym.
  • Mistrzowie paranoi. Wykrakałem, zamiast formalności - mecze rewanżowe przegrane w końcówce i dogrywce i pa pa. Tylko Legia wymordowała remis, ale gra fatalnie. A w pizdu z tym wszystkim ...
  • Takie pytanie: po co i dla kogo piłkarze grają poza pieniędzmi? Dla kibiców i sławy? Chyba nie mogą specjalnie narzekać porównując się z innymi ligami. Dla przywódców - trenerów, prezesów klubów, właścicieli? Chyba tak. Muszą to być osobowości, ludzie podziwiani przez nich i szanowani. Pan Mioduski ? Nie on jeden. Większość trzęsących klubami. Chyba mamy odpowiedź dlaczego dziś wypadło jak wypadło.
  • JORGE napisal(a):
    A w pizdu z tym wszystkim ...
    Otusz dlategusz nie czytem womtków o tem cusz wyrabiajo nasze pickarzyki. Nerw mie szkoda.

  • edytowano August 2019
    Może coś ze sportów bardziej widowiskowych niż nasza Ekstraklapa: Miszczostwa Świata w Tetris.



    Coś takiego istnieje! Warto obejrzeć, a zwłaszcza odsłuchać od 20 minuty, ze 6-7 minut. Wrażenie robi zwłaszcza fachowość i zaangażowanie komentatorów.
  • Dodam, że dopiero z tego filmu, po ćwierci wieku, dowiedziałem się co to znaczy "tetris".
  • To był największy uzależniacz komputerowy do czasu upowszechnienia internetu!
  • Zwłaszcza na tronie.
  • Dzięki Ignatz. Bardzo pouczające film. Całe to towarzystwo składa się z białych i skośnych. Ani jednego przyciemnianego... I wonder why...
  • Skaranie z tymi e-sportami.
    Ale tu - w przeciwieństwie do innych rozgrywek - przynajmniej widać o co chodzi.
  • Film ten stał się przyczynkiem do drobnej sprzeczki w gronie małżeńskim przy porannym ristretto. Ja pedziałem że trzeba być niezłym mózgiem żeby w takim tempie układać te klocki. Małżowina natomiast że mózg w tym wypadku w ogóle jest wyłączony, a działa tylko zwierzęcy instynkt, jak na kasie w Lidlu. Co na to Królestwo?
  • Legia Rangers 3:0
  • Sarmata1.2 napisal(a):
    Legia Rangers 3:0
    Jak to mawiał jeden mój kolega: "Ja was tylko podpuszczam, ja wam dopiero pokażę co potrafię!"
  • Sarmata1.2 napisal(a):
    Legia Rangers 3:0
    Znaczy pokonali bankruta co go degradują o dwie ligi w dół, czy coś pomyliłem?
  • Zaraz, ale ten mecz to dopiero dziś wieczorem ma być?
  • Czyli spodziewamy się że pokonają bankruta. No ok, ale myślałem że to już pewne. Obawiam się że nie obejrzę więc proszę o komunikat z boiska.
  • Byłego bankruta, który się solidnie ogarnął.
  • Jak tak to przerżną.
  • Kule u nogić ustrzeli dziś hatricka, zapamiętajcie moje słowa.
  • No, zobaczymy. BTW Groza Symetrii gdzieś zniknęła i wszelkie typery poszły się paść.
  • Rangersi jako ci wicemiszczowie Gibraltaru...
  • Sarmata1.2 napisal(a):
    Kule u nogić ustrzeli dziś hatricka, zapamiętajcie moje słowa.
    E za mało podczas ostatniej libacji ulał Kolega domowym skrzatom.
  • Eee mnie chodziło że 3:0 dla Legii na koniec dwumeczu ;-)
  • Słusznie, z Gibraltarem też było w dwumeczu 3:0.
  • Ale naprawdę Legię dało się dziś oglądać. Szkoci w drugiej połówce spuchli i wyszli z pełnymi portkami. Bramkarz Szkot uratował im tyłki ze 4 razy.
  • Wynik trafiony w pięćdziesięciu procentach.
  • Sarmata1.2 napisal(a):
    Ale naprawdę Legię dało się dziś oglądać. Szkoci w drugiej połówce spuchli i wyszli z pełnymi portkami. Bramkarz Szkot uratował im tyłki ze 4 razy.
    Nu, pod koniec akurat to Szkoci szaleli, a nasi wybijali Baala gdziekolwiek, byle dalej od własnego ołtarza.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.