Skip to content

Legia v. Ktoś tam skądś - JORGE proszony o komentarz

194959799100235

Komentarz

  • TecumSeh napisal(a):
    I jeszcze jedno - nigdy nie byłem fanem Leona o czym wspominałem. To nie jest facet w czymkolwiek lepszy od przeciętnego zawodnika naszej kadry. A przy Wlazłym, Winiarskim czy Kurku (tym bez fochów) może się schować.
    No cieniasek.

  • Szkoda. Była szansa, już było dobrze. Ale ogólnie nerwówka, słabe rozegranie i w konsekwencji słaby atak.
  • edytowano September 2019
    TecumSeh napisal(a):
    I jeszcze jedno - nigdy nie byłem fanem Leona o czym wspominałem. To nie jest facet w czymkolwiek lepszy od przeciętnego zawodnika naszej kadry. A przy Wlazłym, Winiarskim czy Kurku (tym bez fochów) może się schować.
    Mało w życiu przeczytałem większych bzdur.
    Nie powiem, że żadnej. Była Płatek, Szajbus-Bajbus, Ryżart. ale naprawdę niewiele więcej.
  • Ha-ha-ha. Słabe. Jak i inne twoje komentarze.
  • Jakby Koledzy kulturalnie kibicowali to by nasi wygrali. To taki żart jakby Koledzy jeszcze po meczu nie ochłonęli.
  • Tylko na to Cię stać, koleś. Leon przeciętny a w małżeństwach homoseksualnych rodzi się więcej dzieci, niż w normalnych.
  • Zobacz na staty koleś.
  • Rafał napisal(a):
    Jakby Koledzy kulturalnie kibicowali to by nasi wygrali. To taki żart jakby Koledzy jeszcze po meczu nie ochłonęli.
    Ale ja kibicuję kulturalnie. To że pewna persona czepia się mnie nie od dziś zresztą, to nie moja wina.
    trep napisal(a):
    Zobacz na staty koleś.
    nie jestem twój koleś.
  • Nie masz pojęcia o siatkówce, chociaż piszesz, że ją uprawiałeś, koleś. Dzisiaj już późno, ale jutro coś na ten temat napiszę, koleś.
  • edytowano September 2019
    Ja też nie mam pojęcia i nie przepadam za uprawianiem gier zespołowych, ale doświadczenia z innych dziedzin życia pozwalają mi co nieco rozumieć. I widzę że sport wyczynowy osiągnął poziom dramatycznie przekraczający możliwości nawet bardzo sprawnych amatorów i jeszcze bardziej zwykłych zdrowych i sprawnych ludzi. Nie ma w nim miejsca dla nikogo poza zawodowcami i kibicami. Po drugie psychika, jej siła i stabilność oraz zdolność mobilizacji, odpowiadają coraz bardziej za sukces. Formę fizyczną i technikę mają wszyscy. Wczoraj przegrała psychika naszej drużyny.
  • Emocje ujawnione w tym wywłątku zaprzeczają obiegowej opinii że siatkówka to "pedalski sport" ;-)
  • Byle bez kopów w słabiznę.
  • Jeśli to wolna amerykanka to dopuszczalne.
  • Brzost napisal(a):
    Emocje ujawnione w tym wywłątku zaprzeczają obiegowej opinii że siatkówka to "pedalski sport" ;-)
    Pedał nie może zrobić krzywdy?
  • Brzost napisal(a):
    Emocje ujawnione w tym wywłątku zaprzeczają obiegowej opinii że siatkówka to "pedalski sport" ;-)
    Wewprost napszeciw położnej. Pederasty so emocjonalne i histeryzajo nad każdo gupoto. Naturalmą nie muwie o tukejszem Koleżęstwie.

  • Gnębą napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    Emocje ujawnione w tym wywłątku zaprzeczają obiegowej opinii że siatkówka to "pedalski sport" ;-)
    Wewprost napszeciw położnej. Pederasty so emocjonalne i histeryzajo nad każdo gupoto. Naturalmą nie muwie o tukejszem Koleżęstwie.

    No nie wiem jak interpretować ciągłe "kolesiowanie" tego osobnika, mimo że wyraźnie napisałem że sobie tego nie życzę:
    trep napisal(a):
    Nie masz pojęcia o siatkówce, chociaż piszesz, że ją uprawiałeś, koleś. Dzisiaj już późno, ale jutro coś na ten temat napiszę, koleś.
    Chyba mi kol Gnębon dał do myślenia.
  • /
    admin romeck:

    kol. @trep, proszę sobie odpuścić "kolesiowanie" i ewentualnie zaplonkowanie kol. @TecumSeh jeśli tak trudno zdzierżyć jego "znanie się" na siatkówce;
    a Tecuma także już o zignorowanie następnych zaczepek

    //
  • @romeck - ok, tryb ignore mode on.
  • A jednak. To już po mistrzostwach, Wygrała Jugosławia ;-)
  • Jeszcze nie - ważne kto zdobędzie brąz:)
    Imho - jednak my:)
  • Fajnie byłoby - podium bez zachodniaków ;-)
  • No, podium dla Słowian ;)
  • Komentarz Babiarza z MŚ w Doha.
    Rzyt dysku mężczyzn. "Rzuca Wrobel ale to niemiecki Wrobel, nie Polak."
  • Jeśli chodzi o nasze potyczki że Słoweńcami w siatkówce (ME) to:
    - 2015 porażka w ćwierćfinale 3:0 (ostatecznie my 5, oni 2 miejsce)
    - 2017 porażka w barażach 3:0
    - 2019 porażka w półfinale 3:1 (ostatecznie oni co najmniej 2, my 4 miejsce)

    Wniosek taki że jest postęp....urwaliśmy im seta...
  • Oj tam.
    Ja bym tego nie demonizował - jesli chodzi o tytuły, to oni by się chętnie z nami zamienili.
    A takie pieprzenie o tym że dopada nas "klątwa słoweńska" i inne tego typu to już w ogóle.
  • No i mamy to. Brąz.
  • JEEEEEEEEEEST!!!!!!

    3:0
    POLFRA

    siatkarze w Mistrzostwach Europy z brązem
    siatkarz romeck
    :)
  • No i git:)
    Powiem tak - w perspektywie olimpiady to może i lepiej, coby nie było zawrotu głowy od sukcesów:)
  • image

    Czy tym kibicom odjebalo do reszty?
  • edytowano September 2019
    romeck napisal(a):
    /
    admin romeck:

    kol. @trep, proszę sobie odpuścić "kolesiowanie" i ewentualnie zaplonkowanie kol. @TecumSeh jeśli tak trudno zdzierżyć jego "znanie się" na siatkówce;
    a Tecuma także już o zignorowanie następnych zaczepek

    //
    Jakoś moja osoba nie zyskała moderatorskiej ochrony przed chamskimi zaczepkami tego /admin romeck: CIACH!//
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.