Skip to content

a Dlaczego by sie nie pojednać i połączyć? Rebelya i Ex Cathedra

14567810»

Komentarz

  • leobulero napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    Albo Gutta Cavat, też bym chciał wiedzieć.
    Gutta czyli Krzysiu pojawiał się na piwkach FF w Krakowie swego czasu (incognito).
    Spotkać go można w okolicach Sukiennic gdzie prowadzi marchandowy biznes.
    BTW był kiedyś w starożytnośći rzecznikiem KPN w Sejmie.
    Czasem chlejemy.
    Świetnie, proszę pozdrowić przy okazji! :)
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Kuba_ napisal(a):
    Gdzie poniosło Negatora?
    Żywie i ma się dobrze, ale od forumkowania wzion se wolne.
    A nadal pielęgnuje swoją ostatnią ujawnioną (ok. 10 lat temu) na forumku fascynację, czyli obiekty pozaziemskie?
    Swoją szosą, był to jeden z najbardziej eleganckich literacko rozmówców.
  • edytowano September 2021
    Jolka też miał niezłe pióro.
  • Zawodowiec
  • edytowano September 2021
    I Dyzio jeszcze: fajna historyjka o rozmowie z pracodawcą niedawno zaprezentowana. Shork miał też zacięcie literackie.
  • Brzost napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Kuba_ napisal(a):
    Gdzie poniosło Negatora?
    Żywie i ma się dobrze, ale od forumkowania wzion se wolne.
    A nadal pielęgnuje swoją ostatnią ujawnioną (ok. 10 lat temu) na forumku fascynację, czyli obiekty pozaziemskie?
    Swoją szosą, był to jeden z najbardziej eleganckich literacko rozmówców.

    Tak, i jeszcze wirus.
  • leobulero napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    Albo Gutta Cavat, też bym chciał wiedzieć.
    Gutta czyli Krzysiu pojawiał się na piwkach FF w Krakowie swego czasu (incognito).
    Spotkać go można w okolicach Sukiennic gdzie prowadzi marchandowy biznes.
    BTW był kiedyś w starożytnośći rzecznikiem KPN w Sejmie.
    Czasem chlejemy.
    → piffko & kufle ;)
  • Skąd wiadomo, że on skoro incognito?
  • Brzost napisal(a):
    Skąd wiadomo, że on skoro incognito?
    Bo znam człeka, ale przedstawiał się jako sympatyk przez skromność:)
  • romeck napisal(a):
    leobulero napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    Albo Gutta Cavat, też bym chciał wiedzieć.
    Gutta czyli Krzysiu pojawiał się na piwkach FF w Krakowie swego czasu (incognito).
    Spotkać go można w okolicach Sukiennic gdzie prowadzi marchandowy biznes.
    BTW był kiedyś w starożytnośći rzecznikiem KPN w Sejmie.
    Czasem chlejemy.
    → piffko & kufle ;)

    następną razą, bo teraz mam już nabrojone i już nie mieszkam w Krakowie
  • Mania napisal(a):
    Suchejcie, modlę się już nie wiem jak długo (z rozpędu) m.in. za Franciszka Bielińskiego (mieszkał w USA) i nie wiem co u niego. Może ktoś ma kontakt i wie czy wyzdrowiał? To b. rebelyant.
    To ja jestem "Franciszek Bieliński", były rebeliant.

    Przede wszystkim do Mani:
    Maniu, muszę zacząć od tego, że dziękuję Ci za tak długą modlitwę w mojej intencji. Ja też modlę się za niektórych Rebeliantów i tutejszych forumkowiczów i mimo, że nie wiem co się z niektórymi dzieje modlę się za nich bo kiedyś obiecałem. Jeszcze raz dziękuję Ci za modlitwę za mnie, proszę o więcej i obiecuję częstą modlitwę za Ciebie.
    A więc jak na razie jeszcze żyję i wyzdrowiałem, przynajmniej pokonałem raka. W chwili obecnej jestem "cancer free" i za to dziękuję Bogu i tym, którzy się za mnie modlili a więc i Tobie. Co nie znaczy, że jestem całkowicie zdrowy, bo mam także inne problemy ale jeśli chodzi o to o co prosiłem 6 lat temu na Rebelii czyli o modlitwę żebym wygrał walkę z rakiem, to mimo wszystko wyzdrowiałem. Jeszcze raz dziękuję!

    Niektórzy forumkowicze tutej "rozgryźli" mnie już pierwszego dnia po wpisie powitalnym, bo ponieważ, jak mówią, "styl to człowiek". Oczywizda nie ukrywałem swojego stylu i nie próbowałem ukrywać starego nicku, ale wykompinowałem se nowy dla beki. To ja jestem autorem kilku tandetnych wierszyków na Rebelyi oraz paru humorków, memów, gifów, grafik i innego szajsu, lecz niestety nic się nie zachowało bo Rebelka padła była i się zmyła. Jeden z tych chłamów Romeck zapodał Wam tutej ( https://excathedra.pl/index.php?p=/discussion/5543/wyborowo-rebelyowo-watas-szmontas ) podczas wyborów prezydenckich w 2015 roku. Jeszcze jeden zachował się na moim starym kompie. Histeria była taka, że jakiś troll o ksywie Schreiber przez parę tygodni kontynuował sraczkie wątkowe niby o "zdrowiu" czyli co jest zdrowe, co jest szkodliwe, o dobrym odżywianiu, o dietach, o ćwiczeniach a wszystko zaczęło się od konowała i szarlatana Jurka Zięby. Codziennie było po kilka nowych wysmętków zkładanych przez Szrajba. No to odzew był tutej:

    image

    Poza tem niektórzy mogą pamiętać mnie dzięki mojej zagadce logicznej którą zapodałem na Rebelyi w czasie świąt Bożego Narodzenia, coby użyszkodnikom umilić czas w przerwie między piciem, jedzeniem, piciem oraz świętowaniem czyli piciem. Zagadka została przyjęta z entuzjazmem, wielu forumowiczów próbowało i nawet rozwiązało. Pamiętam, że pierwszy był Gnębon!

    Jakby ktuś chciał to prosię: :@)

    image

    👣

    🐾
    🐾

  • edytowano October 2021
    @Mordechaj_Mashke; jaka piękna wiadomość! :x Nic nie mogło mnie dziś bardziej ucieszyć jak to, że tamto choróbsko sprzed 6 lat jest już tylko wspomnieniem. Jak ten czas leci! Skoro przez 6 lat "Franciszek Bieliński" był na liście osób, za które codziennie się modliłam - niejako z automatu będę to robić dalej, zwłaszcza, że nie jesteś całkowicie zdrowy. I dziękuję z góry za modlitwę za mnie; wspaniale jest wiedzieć, ze ktoś na drugim końcu świata wymienia moją ksywę w rozmowie z Panem Bogiem. 100 lat Mordechlaju, Vivat ExCathedra! :-)
  • edytowano October 2021
    Bogu dzięki!
    +
    Cudowny wpis. Radujmy się
    :-)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Niektórzy forumkowicze tutej "rozgryźli" mnie już pierwszego dnia po wpisie powitalnym, bo ponieważ, jak mówią, "styl to człowiek".
    Jam to, nie chwaląc się, był śrut onych.
  • Bogu dzięki!
    +
  • Mania napisal(a):
    100 lat Mordechaju, Vivat ExCathedra! :-)
    Mordechlaju - Nie mylmy nicków :-)

  • Brzost napisal(a):
    Mania napisal(a):
    100 lat Mordechaju, Vivat ExCathedra! :-)
    Mordechlaju - Nie mylmy nicków :-)

    Sorry, poprawiam.
  • edytowano October 2021
    → bokowtręt stąd
    Przemko napisal(a):
    Kuba_ napisal(a):
    trep napisal(a):
    Zachowujesz się jak kol. Zakrzewski w rozmowie o wykresach.
    Co
    To jest Zakrzewski?!
    Tadeusz Zakrzewski, kolega z Rebelki, miał taką stopkę "nadchodzi kryzys, kupujcie srebro" czy coś w ten deseń.

    A →Tenforumowy wątek: "Kupujcie bitcoiny! Nadchodzi nowy wielki kryzys!!!!!!" kol. Szturmowca to bezpośrednie nawiązanie do rebelyowego wątasa kol. Zakrzewskiego ;)

    edit: znalazłem i stopkę:
    Nadchodzi drugi Wielki Kryzys! Kupujcie srebro!
  • No ba.
    A cena srebra tak ze 2/3 z czasów początku wątka... to już prawie dekada.
    Nie zainwestowałeś to płacz teraz...
  • edytowano October 2021
    :
    Brzost napisal(a):
    Mania napisal(a):
    100 lat Mordechaju, Vivat ExCathedra! :-)
    Mordechlaju - Nie mylmy nicków :-)

    →Aż mi się wygóglało przy okazji o srebrze w czas kryzysu (jest tam i @Przemko i @MarianX i @Lupus71)

    post (tego innego)
    image

    oraz dalej o pożegnalnym poście JORGE'a:
    image
  • edytowano October 2021
    kolejny skrin z wydobytego z czeluści internetów wątku z FR w wątku o Ciasteczkowym... "Jesień..."
  • Weź przestań to wklejać, bo zaraz mi się rumieniec wstydu na licach pokazuje.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.