Skip to content

Mateusz MORAWIECKI wicepremierem i ministrem rozwoju

12627283032

Komentarz

  • następcami JK są Szydło i Duda, w dowolnie ustawionej 'konfiguracji'- organizacyjnie raczej Szydło. I nie ma tematu.
  • agent napisal(a):
    Jackiewicza ostatnio słuchałem u Skowrońskiego. Twardy zawodnik, świetnie wypada w starciach.
    Daję link to tego wywiadu, bo warto posłuchać.
    http://vod.tvp.pl/24972965/18042016

  • mmaria napisal(a):
    agent napisal(a):
    Jackiewicza ostatnio słuchałem u Skowrońskiego. Twardy zawodnik, świetnie wypada w starciach.
    Daję link to tego wywiadu, bo warto posłuchać.
    http://vod.tvp.pl/24972965/18042016

    Chauwa temu twardzielowi Jackiewiczowi; mam nadzieję, że zgromadził dobry zespół.
  • Szuldrzyński i wszystko Osram czy jakoś tak.
  • Bardzo szybko zaczęły się tworzyć różne frakcje i koterie w łonie obecnej partii waadzy. Jeszcze trochę i odezwie się u niektórych krew Delfina...
  • Eden napisal(a):
    Bardzo szybko zaczęły się tworzyć różne frakcje i koterie w łonie obecnej partii waadzy. Jeszcze trochę i odezwie się u niektórych krew Delfina...
    Eksjuzmi. Edenie drogi, już na starcie obecna partia władzy (czy raczej koalicja partii) była pełna podziałów. Taki, a nie inny, kształt rządu jest tego efektem. Gdyby nie zapanował nad tym JK, to BSz zapewne by nie sformowała gabinetu. Już pomijając wewnętrzne podziały w samym PiS, pamiętaj, że parlamentarny klub PiS to nie tylko PiS, ale też gowę i zioberek (na konwencjach przed wyborami - papużki-nierozłączki), jest wierna prezesowi grupa związana z Klubami Gazety Polskiej.
    Do tego dodajmy, że prawa prasa (generalizując i oględnie ujmując) omnibusem-publicystą stoi, któren to omnibus-publicysta od lat poszukuje w polityce merytokratów i bardzo się nimi rajcuje.
  • jeden obraz wart tysiąc słów
    image

    Pewnie się spóźnił i stoi... ale obok siedzi 30letni rzecznik MON, siepacz Antuana. I ani myśli ustępować miejsca "superwministrowi i niemalże premierowi in-spe". Najtwardszy PiSoski aparat plwa na bankstera ;)
  • Biedny Mefju. A wiecie, że pan Marszałek Terlecki jest młodszy od Antoine'a? Jeszcze jeden dowód na to, że mentryka to nie to samo, co wiek biologiczny.
  • Ale Terlecki to ostry hipis. Mocno dawał w palnik i jarał zioło z narzeczoną, Korą ;)
  • Ziolo to tam chyba bylo na rozgrzewke...
  • Kora mówi, że była miedzy nimi chemia a związek się kleił.

    Ciekawe123, co miała na myśli?
  • Czyli:
    syntetyki - tak
    kleje - nie
    zioło - Ramona
  • A ja se ostatnio szłem ulicą Powązkowską, wtem w kondukcie jakby znajome oblicze. Już miałem powiedzieć cześć brachu, gdy WTEM! uświadomiłem se, że to pan Mateusz.
  • Ufff! Niewiele brakowało.
  • A myślisz, że by ci odpowiedział? Do mnie nie chciał zagadać.
  • los napisal(a):
    A myślisz, że by ci odpowiedział? Do mnie nie chciał zagadać.
    Hm...... widać czyta forum ;)
  • A co, niegrzecznie się wyrażam?
  • Zależy jak zagadałeś...
    "Ej, złamas!" i nie zareagował?
  • Aż tak daleko się nie posunąłem, by osobiście zagadać. Zostałem spuszczony na dżewo przez sekretarkę. Cza znać kto cham a kto pan.
  • los napisal(a):
    Aż tak daleko się nie posunąłem, by osobiście zagadać. Zostałem spuszczony na dżewo przez sekretarkę. Cza znać kto cham a kto pan.
    Nie, no Losie....Sekretarka ma więcej powera niż Los???

    Ja się tak łatwo nie poddaję :D

  • Ale mi się już nie chciało z tym panem rozmawiać. I dotąd mi się nie zachciało.
  • edytowano April 2016
    No a jak tam z obecną działalnością Wicepremiera ? Pamiętając o zaszłościach warto chyba przyjrzeć się bliżej ich ewentualnym skutkom praktycznym obecnie. Są już jakieś konkrety ? Dobrze działa czy źle? Ma Koleżeństwo jakieś przemyślenia na ten temat?
  • edytowano April 2016
    los napisal(a):
    Ale mi się już nie chciało z tym panem rozmawiać. I dotąd mi się nie zachciało.
    A to w takim razie insza inność. Ja także oszczędzam zelówki i do gabinetów gdzie nie mam z kim pogadac nie chadzam. Z tym że mnię za takie rozmowy płacą....Dziwne to w sumie.

    A.....jakiś czas temu z panem M.M. wymieliliśmy ukłony na korytarzu ważnej instytucji. Gnębi mnię jednak myśl, że ja wiem komu się skłoniłem, a on chyba tylko sprawdził czy mu się bucik nie rozwiązał......

    Life is like a bed of roses. You gotta look out for a prick.....
  • Tak bez związku mnie po qizowym zdjęciu najszło że pewien cysorz te se postał z pochwą u szyi i co potem się działo dla siedzących.
  • Nieno, dajcie pokój. jak to sobie w realu wyobrażacie? Że się MM godzi na zajęcie miejsca (zakładam, że młody człowiek mógł gest uczynić) i faktycznie siada?! No bez przesady. Nie w jego wieku, mimo wszystko. Dopiero wtedy byłoby gadanie.
  • Tak jakby w kolejce do konfesjonału stał....
  • Kojarzysz tak wysokiego rangą oficjela, który całą uroczystość stoi, gdy inni siedzą? m.s.z. ewidentny policzek.
  • Nie kojarze
    Ale ze zdjecia wnioskowac ze całą uroczystość stał to chyba lekko z górki, nie?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.