Skip to content

Mateusz MORAWIECKI wicepremierem i ministrem rozwoju

1232426282932

Komentarz

  • czy on w ogóle pracuje czy tylko przejmuje?
  • pracuje czyli przejmuje
  • Prywatyzuje poprzez nacjonalizację. Albo i odwrotnie, sam nie wiem ......
  • Krótka piłka- czyj on?
  • Nasz i Czcigodnych Braci z Eshpigemonu
    qiz napisal(a):
    Krótka piłka- czyj on?
  • qiz napisal(a):
    Krótka piłka- czyj on?
    Wszystkie wiewiórki oszczerczo kłamią w ten sam sposób: Dzieło.
  • Twierdzą że Boże
  • edytowano March 2016
    Czy o to http://dzielo.pl/pl chodzi, czy sobie szutkujesz?

    Aaaa - Opus Dei.
  • Opus Dei? Myślę, że wątpię. Obstawiałbym na Wielki Wschód
  • No Opus Dei w obcym języku wymarłym.
  • Eden napisal(a):
    Opus Dei? Myślę, że wątpię. Obstawiałbym na Wielki Wschód
    Proszę przeanalizować 'twarde katolickie fundamenty' zbudowane przez Dzieło w Hiszpanii i obie odpowiedzi okażą się prawidłowe.
  • qiz napisal(a):
    Krótka piłka- czyj on?
    Za rok lub dwa będziemy to wiedzieć.
  • a ja to już nic nie rozumiem...
  • romeck napisal(a):
    a ja to już nic nie rozumiem...
    Nie ma co gdybać, zwłaszcza gdy się ma zerowy wpływ. Pożyjemy, zobaczymy.
  • A co tu rozumieć- zbieranie narzędzi
  • Podobno spisków ni mo :)
    Jakiś mętlik mam czy cuś.
  • Jakto nie ma kiedy są?
  • Ciekawy jest styk zakresów kompetencji MON i MR.
    Po ustaleniu kosztów nabycia śmigłowców H225M Caracal oraz pakietu wspierającego (wartość maszyn w ponad 13 mld PLN to 60% kwoty), pomimo nieprzychylnych komentarzy płynących ze strony kierownictwa MON, cały czas trwają negocjacje w Ministerstwie Rozwoju w sprawie udziału w programie polskiego przemysłu (polonizacja i offset).
    dziennikzbrojny.pl
  • Ten co trzyma kasę trzyma wszystko, to jest tzw. oczywista oczywistość.
  • edytowano March 2016
    ostatnio nawet Gadowski pochwalił "merytorycznego" Morawieckiego ...
    od 13.15 min





  • loslos
    edytowano March 2016
    Na wykładach z psychiatrii mojej córce powiedziano coś takiego: psychopatę można rozpoznać także po tym, że wszyscy go lubią. Człowiek obdarzony empatią staje po którejś ze stron w konfliktach, więc siłą rzeczy nie jest lubiany przez stronę przeciwną. Psychopacie sprawy innych ludzi są obojętne, więc wysiłek wkłada tylko, by się wszystkim przypodobać.

    Jak to niewiele czasu trzeba było, by PiS stał się partią banksterską. Oskarża się o to Petru ale bądźmy poważni - Petru w bankach był tylko popychlem i nawet w tym charakterze kariery nie robił. Morawiecki to zawodnik wagi ciężkiej, jest w samym centrum decyzji wszystkich przewałów.
  • Jasne Losie, PiS to partia najgorszych banksterskich wujów. Najgorszego sorta, przy których taki Rumun Balcerowicza to grzeczny i niewinny jak te lelije chłopczyk... Czy Ty czasami nie przesadzasz już? Spróbuj przeczytać na zimno raz siebie, bez zbędnych emocji, to co wypisujesz na temat Morawieckiego. Czy nienawiść do niego nie zaślepia Ciebie czasami? Nie powoduje, że stawiasz bardzo generalizujące i krzywdzące diagnozy? Teraz już nawet z dziedziny psychologii...
  • Widzę fakty a nie wyobrażenia. Porównaj pozycję w bankach Morawieckiego i Petru i wyciągnij wnioski.
  • edytowano March 2016
    Petru wiecznie za kimś teczki nosił i był na posyłki. Drzewiej obsługiwał Balcerowicza. Obecnie jest dowódcą batalionu dobrowolców bezpośrednio na linii frontu. Jego jednostka sąsiaduje z innymi oddziałami tego typu, na przykład batalionem dowodzonym przez kombata Kozłowa to jest chciałem powiedzieć Matfieja Kijowskogo.

    Zasię Morawiecki nie biega, nie wrzeszczy, nie wali ogniem w kierunku pozycji wroga, nie marznie w transzejach. Morawiecki jest w sztabie. Czasami dowiadujemy się o planowanych przez niego wielkich operacjach zaczepnych. Trudno do końca określić jaką w nim zajmuje pozycję, ale bez wątpienia stoi wyżej niż wymienieni wczesniej wrzaskliwi dowódcy batalionów liniowych.
  • Razem wzięci.
  • Po prawdzie liczyłem, że dadzą mu MR, a prawdziwa władza zostanie w MF i MS zaś on sam będzie sobie jakieś tam plany sporządzał. Tymczasem pan minister wkupuje się w łaski JaroKacza, wstępuje do PiSu i coraz śmielej sobie poczynia będąc zapewne kandydatem nr jeden do ewentualnego zastąpienia p.Szydło. To będzie największe zwycięstwo 3 erpe.
  • Absolutnie protestuję przeciwko kłamliwemu wpisywaniu MM do obozu III RP. MM razem z ojcem są w naszym obozie IV RP. Od samego początku zresztą. Przypomina się, że to śp. Lech Kaczyński był obecny w Magdalence, zaś Kornel Morawiecki kontestował układ magdalenkowo-kanciastostolowy oraz koncesjonowane wybory z 4 czerwca nawołując do ich bojkotu, jeszcze jako działacz "SW"
  • Ludzie są różni.
    Jedni dostrzegają zagrożenie lawinowe, drudzy uciekają dopiero na widok sunącego wału lodu, jeszcze inni budzą się wyłącznie wtedy, gdy spadnie im na głowę dziewięciometrowa pryzma śniegu i kamieni.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.