Skip to content

EURO 2016 - droga po medal

1141517192036

Komentarz

  • Jeszcze na końcu jest culture.
  • to z Marsylii?
  • Tak, Polacy się zebrali w jednym miejscu i mieli pochodem na stadion pójść. Tak przynajmniej miało być. Jest sporo tzw. ekip. Raczej będą harce.
  • edytowano June 2016
    Piękne.
  • edytowano June 2016
    JORGE napisal(a):
    Tak, Polacy się zebrali w jednym miejscu i mieli pochodem na stadion pójść. Tak przynajmniej miało być. Jest sporo tzw. ekip. Raczej będą harce.
    Chyba już są, domowe. Żabia policja leje wodą.
    Z policją też.

  • słabo to idzie :-(
  • Ano słabo na razie
  • W końcu bramka!
  • Słabo nie słabo... ja liczyłem na drugi skład. Wiem, że nie było 100% awansu, wiem, że "co powiedzą kibice", ale tak trzeba było zrobić. Dać kluczowym zawodnikom wypocząć na Szwajcarię. I tak straty ograniczone do minimum (żółta Kapustki).

    Wynik bez znaczenia, przy 0:1 dla Ukrainy mielibyśmy dokładnie taką samą drabinkę i dokładnie takie samo miejsce w grupie. Jedyne co cieszy, to sygnał, że Błaszczykowski nie zapomniał jak się gra w piłkę.
  • tzn kto, z kluczowych, odpoczął?
  • W ogóle się nie znam i nie interesuję, dlatego - z okazji zakończenia rozgrywek grupowych - napiszę, że jest bardzo dobrze (wychowany na polskiej reprze w lamerskim stylu przegrywającej z każdym, zaczynam rozumieć tych wszystkich wychowanych w I PRL uważających II PRL za osiągnięcie ;) )
  • Piszczek , Błaszczykowski, Grosicki. A Mączyński nie złapał kartki. 4 z 10 zawodników, przy niezastępowalności napastników (którzy dziś nie biegali na maksa), to całkiem sporo.
  • marniok napisal(a):
    tzn kto, z kluczowych, odpoczął?
    No nikt, "ja liczyłem" to co innego niż "tak było" ;) Właśnie nikt nie odpoczął, ja tego nie rozumiem. Jedynie na co mam nadzieję, to że Nawałka bardziej to czuje... ja bym wystawił drugi skład na Niemców w październiku 2014 r., żeby pierwszy był wypoczęty na Szkocję ;)
  • tym bardziej że Szwajcaria juz dwa dni odpoczywa......
  • A żebyśmy nie przegapili. Zwycięstwo Niemiec z Ulsterem dało awans już teraz:
    - Słowacji
    - Chorwacji
    - Węgrom.

    Czechy mają za chwilę realną szansę. Międzymorze na fali. :)
  • co za Burak...... ;)
  • Oj niezły mecz się szykuje... :)
  • 2:0 będzie ciężko Pepikom... to premiuje albańską mafię, tym bardziej przykre...
  • Ramos nie strzelił karnego!
    niech sie Ronaldo schowa!
    nawiasem mówiąc karny z dupy....
  • Sędzia ewidentnie pod Hiszpanów
  • edytowano June 2016
    ha,ha,ha Kroaci wybili piłke z głowy Hiszpanom!!!!
    CRO 2:1 ESP

    sprawiedliwości stało sie zadośc
  • No to Chorwacja rozwaliła drabinkę... Hiszpania-Włochy w 1/8???
  • a ten Gladiator to rzeczywiscie on?
  • Nu nu Kto by pomyślał, że w ćwierćfinale będziemy musieli zmagać się z braćmi Kroatami!
  • no i Czesi jadą do domu.... szkoda
  • I widzisz Jorge, nie wpadniemy na Hiszpanię. Jak ogramy Szwajcarię w 1/4 gramy ze zwycięzcą meczu: Chorwacja - Słowacja, Chorwacja - Węgry, może Chorwacja - ktoś inny, ale raczej coś takiego.
  • marniok napisal(a):
    a ten Gladiator to rzeczywiscie on?
    Nie, to był tylko taki film. On udawał.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.