Skip to content

EURO 2016 - droga po medal

1121315171836

Komentarz

  • Ta, 20 minuta i 0-2. Dziś Ruscy grają mecz o wszystko, widać jutro kibice zawalczą z naszymi i Ukraińcami o honor ...
  • Mogło już być 0-4. Każde wyjście Walijczyków śmierdzi golem. Ruska obrona nie istnieje.
  • Aha, czyli oglądacie Walię. Wahałem się, ale jednak zostaję na Słowacja-Anglia. Mecz walki. A bramkarz Słowaków wyrasta na gwiazdę.
  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    Aha, czyli oglądacie Walię. Wahałem się, ale jednak zostaję na Słowacja-Anglia. Mecz walki. A bramkarz Słowaków wyrasta na gwiazdę.
    No i imiennik Pana Prezydenta ładnie daje.
  • Zrobiłem se multiligę. Oglądam Ruskich, ale z cichym głosem. Głośno lecą Angole i jak coś komentator krzyknie to przełączam. Póki co Bale, jako jedyny z tych wielkich piłkarzy ma Euro, daje radę. Ciąga aż miło.
  • Prawdę mówiąc, zaskoczyło mnie, że taysze radzieccy tak dziadują. No jakże to tak, a?
  • Jedna rzecz mnie zaskoczyła w meczu Polska-Niemcy; to mianowicie, że słychać było w zasadzie wyłącznie naszych - ile razy Niemiec przy piłce, tyle razy z trybun gwizd ogłuszający. A jak Polak, to jakieś enthuzjastyczne skandowanie.

    O co tu chodzi? Mieliśmy przewagę własnego boiska, naprawdę? Czy też dla polskiej transmisji poustawiali mikrofony w polskim sekatorze?
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Prawdę mówiąc, zaskoczyło mnie, że taysze radzieccy tak dziadują. No jakże to tak, a?
    Bo są słabi. Liga podsypana kaską, ale pewnie szkolenie leży. Tam wszystko na głowie stoi.
  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    Aha, czyli oglądacie Walię. Wahałem się, ale jednak zostaję na Słowacja-Anglia. Mecz walki. A bramkarz Słowaków wyrasta na gwiazdę.
    na polsacie leci Walia z Rosją
    równolegle na kompie oglądam Anglie ze Słowacją
  • offic
    czytam że Krychowiak przenosi się do PSG
  • marniok napisal(a):
    offic
    czytam że Krychowiak przenosi się do PSG
    A to szkoda... W Sevilli na pewno gra, bo konkurencja niewielka, a po drugie gra z najlepszymi (min. 6 meczów ligowych z absolutną czołówką + puchary), a w PSG? Z klasowymi to LM, co może w skrajnym przypadku oznaczać jeden przegrany dwumecz z kimś dobrym. Ale kasa misiu, kasa.
  • a czy Sewilla może cos więcej osiągnąć niz LE?
    PSG to LM przede wszystkim i chyba też o to chodzi
  • a czy takie transfery na pewno powinno się na turnieju załatwiać?
  • TecumSeh napisal(a):
    a czy takie transfery na pewno powinno się na turnieju załatwiać?
    Tak. Krychowiak wyjechał ze zgrupowania. Daleko nie miał, ale jednak.
  • Moim zdaniem jednak nie - można poczekać do końca turnieju. Na turnieju myśli się o turnieju.
  • TecumSeh napisal(a):
    Moim zdaniem jednak nie - można poczekać do końca turnieju. Na turnieju myśli się o turnieju.
    Oki, nie odpowiedziałem precyzyjnie. Krychowiak to zrobił, nie powinien. Plus jest taki, że ma już to z głowy chyba.
  • Unai Emery i wszystko jasne
    Emery, Sevilla, Krychowiak ->Emery, PSG, Krychowiak
  • Tri ! Bale. I po meczu. I po Ruskich. Komentator zamilkł. A Walia mi się bardzo podoba.
  • marniok napisal(a):
    a czy Sewilla może cos więcej osiągnąć niz LE?
    PSG to LM przede wszystkim i chyba też o to chodzi
    1/4 LM. To jest w zasięgu Sevilli, jak nie trafią do grupy z mistrzami Włoch i Anglii, a do tego 3. czy 4. drużyną z ligi niemieckiej. No i jak będą chcieli, a nie wiem czy chcą, czy nie wolą wygrywać kolejnych LE.
  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    marniok napisal(a):
    a czy Sewilla może cos więcej osiągnąć niz LE?
    PSG to LM przede wszystkim i chyba też o to chodzi
    1/4 LM. To jest w zasięgu Sevilli, jak nie trafią do grupy z mistrzami Włoch i Anglii, a do tego 3. czy 4. drużyną z ligi niemieckiej. No i jak będą chcieli, a nie wiem czy chcą, czy nie wolą wygrywać kolejnych LE.
    zatem wyższe cele i większa kasia w PSG - chyba ok i naturalne?
  • Dla niego. Ale co on nas obchodzi? Kasa większa, tytuły to nie wiem, no mistrzostwo krajowe i puchar, ale dla rozwoju to nie wiem czy dobrze. Taki paradoks, że gwiazdy PSG w piłce reprezentacyjnej mało błyszczą.
  • 2x większa kasa, trener, Celia -Francuzka, znajomośc francuskiego itp. Tu nie ma przypadku
  • A Angole cisną coraz bardziej, nie wygląda to dobrze dla Słowaków...
  • Trener, kasa ? To są argumenty dodatkowe. Kluczowy jest taki, że Celia do domu chce. Panowie, przecież to elementarne.
  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    A Angole cisną coraz bardziej, nie wygląda to dobrze dla Słowaków...
    Jakoś nie widzę szybkich kontr naszych bratanków.
  • JORGE napisal(a):
    Trener, kasa ? To są argumenty dodatkowe. Kluczowy jest taki, że Celia do domu chce. Panowie, przecież to elementarne.
    to kiedy Lewy zagra w Extraklasie?
    :D:D
  • Grają teraz w 10 nie z własnej winy, no czy nie do końca z własnej, na to trzeba wziąć poprawkę.
  • Ależ statystyka - w ostatnich 15 minutach Angole oddali 9 szczałów, Słowacy - jeden.
  • Ty mniej gorzałka ze Sławkiem pij, o przyszłości myśl, do domu whracasz !
  • A w tle chóralny śpiew: "Jezu miłości Twej, ukryty w hostii tej..."
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.