Skip to content

EURO 2016 - droga po medal

1246736

Komentarz

  • Tak, oni tego nie opanują na pewno... Zapewne Paryż będzie musiał zwrócić się o międzynarodową pomoc do Komisji Europejskiej, Rady Bezpieczeństwa ONZ, a może nawet i samego Putina albo tajszy z Pekinu...
  • Jak myślisz JORGE, czy nasi wezmą rewanż na ruskich za ich hulanie po Warszawie 4 lata temu ze wsparciem i ochroną donkowej POlicji?
  • A to już dziś nasi vs Irlandczycy:

  • Zastanawiam się czy sobie nie poradzą i jeśli nie co to oznacza. Na razie po swojemu akceptują anarchię, chociaż już nie mogą udawać że jej nie widzą bo media to pokazują z perwersyjną lubością. Jeśli sobie nie poradzą to anarchia się pogłębi i na ulicach zapanują bandyci, głównie z muzułmańskich młodych bezrobotnych i przyjezdnych zwabionych możliwością łupu i wyżycia się. Co dalej? Bogaci przeprowadzą się do jeszcze droższych dzielnic z jeszcze lepszą ochroną i pozostawią biedniejszych na pastwę tych bandytów bo policja będzie w stanie i będzie mieć ochotę ochraniać tylko ważniejszych i możniejszych, w tym polityków, główne media, duży biznes oraz samą siebie. Czy taki kraj może funkcjonować ? Raczej nie. Kryzys społeczny szybko przerodzi się w znaczący wzrost kosztów i spadek wydajności oraz gwałtowny kryzys gospodarczy. To oznacza, że będzie reakcja oddolna zapewne przejmowana przez Front Narodowy. Reakcja czyli odpowiedź przemocą na przemoc. Po której stronie stanie wówczas policja i służby siłowe nawet jeśli politycy będą chcieli kontynuować multikulturalizm i poprawność polityczną?

    Być może należy się cieszyć, że tak gwałtowne rozruchy i kryzys wybuchł tak wcześnie, gdy muzułmanie stanowią wciąż zdecydowaną mniejszość nawet we Francji, a państwo francuskie dysponuje wciąż znaczną potęgą militarną, i silną administracją ze służbami siłowymi. To jednak wróży we Francji i całej starej UE szybkie przejście do rządów silnej ręki, ograniczenia swobód obywatelskich i gwałtownego zerwania z multikulturowością i ścisłej kontroli imigracji, imigrantów i różnych mniejszości.Tak będzie. Myślałem że za 5-10 lat, ale teraz sądzę że raczej w ciągu najbliższych 2-3 lat. Obecne poprawniackie rządy w starej UE nie dotrwają do końca swoich kadencji jeśli radykalnie nie zmienią polityki i same nie wezmą się za to co wyżej.
  • "Nasi"?? Na pewno nie moi. Moi, czyli patrioci i niepodległościowcy byli tydzień temu na zjeździe Klubów GP, a obecnie są na Przystanku Niepodległość. Z holota która z nudów wszczyna burdy uliczne i demoluje miasto nie utożsamiam się wcale i traktowałbym tak jak napisałem wyżej, bez względu w jakim języku ona mówi. Rzeczywiście w jednym muszę przyznać tobie rację, coś ciapowata ta POlucja francuska, która niegdyś słynęła z brutalności. Kiedyś szli lawa przez ulicę i wymiatali wszystko i wszystkich co stanęli im na drodze. Francukie pały to była marka swojego czasu. Wszystko psieje nam obecnie, nawet i psiarnia
  • edytowano June 2016
    qiz napisal(a):
    Jak myślisz JORGE, czy nasi wezmą rewanż na ruskich za ich hulanie po Warszawie 4 lata temu ze wsparciem i ochroną donkowej POlicji?
    Nie wiem, jestem słabo zorientowany, teraz coś wiem, bo znam stronki i fora. U nas straszliwie się kibicowska brać podzieliła klubowo, ale chyba widać teraz, że jak taka rozpierducha się robi to wsiądą w samochody i pojadą (trochę ponoć już pojechało). Ale piszą, że Ruscy jadą okrutnie, jakby chcieli "zajebać" Angoli. Tak jak w cytowanym wpisie koleś napisał "że pełno głów spadnie".
  • Ruscy tam samochodami czy samolotami? Przez Polskę jechali?
    Wrócą?
  • Nie bój, nie bój. Na pewno nie przez Wawke będą wracać, tym razem oszczędzą
  • Kilka polskich czołowych ekip na układy z ekipami ruskimi; z Ukraińcami chyba żadna. To nie jest takie proste, jak się może wydawać.
  • A taka ciekawostka, ponoć we Francji podczas Euro został kupiony spokój w jednym względzie, zamachów nie będzie. Poszła potężna kasa od ... bukmacherów, w tym ponoć najwięcej sypnęli Chinole. Mówi się też o broni. Fajna teoryjka, co ?
  • Korespondencja z Marsylii, człowieka z Weszło, pisze m.innymi o wrażeniach z miasta. Czym jest ta dzisiejsza Francja i czy państwo istnieje tylko teoretycznie ?

    http://weszlo.com/2016/06/11/cwiakala-z-marsylii-francuskie-gotham-city-oficjalnie-powitalo-euro/

  • edytowano June 2016
    Ten filmik, który wkleiłem, że to nasi już został zbadany i sprawdzony. Bzdura okazała się. To "Francuzi". Komuś w Polsce koniecznie zależy, żeby do tej rozpierduchy jak najszybciej naszych włączyć. Spokojnie, doczekacie się.
  • Za burdy swoich kibiców na stadionie odpowiadają poszczególne federacje. Po czymś takim jak dzisiaj Rosja powinna wylecieć z ME2016
  • Z MŚ2018.
  • dyzio napisal(a):
    Za burdy swoich kibiców na stadionie odpowiadają poszczególne federacje. Po czymś takim jak dzisiaj Rosja powinna wylecieć z ME2016
    Jutro pewnie UEFA jakiś komunikat wyda. O ile na rozpierduchę poza stadionem mogą (przez jakiś czas) przymykać oczy, to na stadionie już nie. Dzisiaj została naruszona zasada podstawowa, że na meczu jest zawsze spokojnie i bezpiecznie, mogą przychodzić rodziny, dzieci, kobiety. O to cały piłkarski świat walczył od dawna i udało się to zapewnić (również w wymiarze krajowym). Wyrzucenie Rosji skończy się międzynarodowym skandalem i wielkim problemem z 20 tys. ruskich kibiców, którzy we Francji przebywają. Raczej UEFA postawi ultimatum.
  • extraneus napisal(a):
    Z MŚ2018.
    Bo to jest nieprawdopodobnie chory pomysł, żeby dać im organizację takiego turnieju. Nie wiem ile Putin łapówek musiał dać, że to przeszło.
  • Założę się, że u nich będzie dla przykładu idealny porządek.
  • edytowano June 2016
    Qiz zastanawiałem się czy wkleić ten tekst, bo to nie jest miejsce na tego typu sprawy, ale ostatni raz to zrobię, bo masz tu pełną odpowiedź na pytanie, które postawiłeś (UWAGA ! potężny ładunek wulgaryzmów):

    "ku***, jak czytam komentarze tych obsrancow z tego forum to nie wiem czy się śmiać czy płakać.
    Teksty w stylu : "Polaków pewnie będzie mało, ekip też bo nie dostaną wolnego w pracy (haha) pikników będzie 70% i będą krojeni :( "

    Wypierdalac z tego forum frajerzy, siejecie tylko ferment jak najgorsze pizdy!!!
    O kondycję polskich ekip się nie musicie bać lamusy jebane. Zamiast się wzajemnie nakręcac to uzalqcie się jak baby, chuj wam w dupska lamusy!!
    Sporo ekip z południa (o tym mam pewność) jest w trasie, na bank masa ekip z reszty polski też jedzie, jeszcze się mecz Polski nie zaczął a wy kurwy juz z płaczem, jebać was parowy!!

    Uprzedzam - jak Polacy zrobią aferę to ci co tu płakali mają trzymać krótko pysk i się nie spuszczac nad zwycięstwem.

    "Polaków będzie pełno z czego 70% to Janusze :(" ojej.. A która reprezentacja będzie miała 100% chuligańskiego składu frajerzy??

    Za pytania o to jakie ekipy z Polski są w trasie powinny lecieć bany!
    Polaków będzie wkurwe, o kondycję polskich band się martwić nikt nie musi. Ojro zweryfikuje wszystko. Każdy od początku miał świadomość tego co się będzie działo we Francji, każda ekipa z Polski będzie chciała się pokazać i wyrównać rachunki. Będzie się działo, możecie spać kurwy spokojnie...

    Wybaczcie za ten emocjonalny wpis ale ku*** krew mnie zalewa jak czytam te wszystkie komentarze lamusow którzy najchętniej by na starcie wypoeli dupe ruskom i dali się zerżnąć, bo naogladali się filmików jak biją Angoli i w swoich urojonych głowach zakodowali sobie : wpierdol, nie mamy po co jechać..
    WY JEBANE KURWY JESTEŚCIE RAKIEM POLSKIEGO RUCHU. JEBAC WAS!!!

    Do wszystkich ogarniętych - powodzenia i z fartem na miejscu. Jazda z kurwami do końca!
    CHWALA WIELKIEJ POLSCE"

    He, he, jeżeli admin uzna, że ten tekst nie licuje z tym forum, to kasować. Ale tak to właśnie wygląda i będzie wyglądało. Ekipy już w podróży ...
  • Bym nie kasowała :D
  • @JORGE; tekst jak najbardziej licuje z wątkiem i z forum, bo chcemy mieć obraz całości.
    Ciekawy wieczór jutro przed nami!
  • Już się szmaciarze szykują.

    Dmitry Egorov Konto zweryfikowane
    @edim_sport

    Russia fans waits for Poland and Ukraine in Nizza. It will be fucking day for UEFA and France. #EURO2016
  • Cześć Stonoga, to znowu ty?
    JORGE napisal(a):
    Qiz zastanawiałem się czy wkleić ten tekst, bo to nie jest miejsce na tego typu sprawy, ale ostatni raz to zrobię, bo masz tu pełną odpowiedź na pytanie, które postawiłeś (UWAGA ! potężny ładunek wulgaryzmów):

    "ku***, jak czytam komentarze tych obsrancow z tego forum to nie wiem czy się śmiać czy płakać.
    Teksty w stylu : "Polaków pewnie będzie mało, ekip też bo nie dostaną wolnego w pracy (haha) pikników będzie 70% i będą krojeni :( "

    Wypierdalac z tego forum frajerzy, siejecie tylko ferment jak najgorsze pizdy!!!
    O kondycję polskich ekip się nie musicie bać lamusy jebane. Zamiast się wzajemnie nakręcac to uzalqcie się jak baby, chuj wam w dupska lamusy!!
    Sporo ekip z południa (o tym mam pewność) jest w trasie, na bank masa ekip z reszty polski też jedzie, jeszcze się mecz Polski nie zaczął a wy kurwy juz z płaczem, jebać was parowy!!

    Uprzedzam - jak Polacy zrobią aferę to ci co tu płakali mają trzymać krótko pysk i się nie spuszczac nad zwycięstwem.

    "Polaków będzie pełno z czego 70% to Janusze :(" ojej.. A która reprezentacja będzie miała 100% chuligańskiego składu frajerzy??

    Za pytania o to jakie ekipy z Polski są w trasie powinny lecieć bany!
    Polaków będzie wkurwe, o kondycję polskich band się martwić nikt nie musi. Ojro zweryfikuje wszystko. Każdy od początku miał świadomość tego co się będzie działo we Francji, każda ekipa z Polski będzie chciała się pokazać i wyrównać rachunki. Będzie się działo, możecie spać kurwy spokojnie...

    Wybaczcie za ten emocjonalny wpis ale ku*** krew mnie zalewa jak czytam te wszystkie komentarze lamusow którzy najchętniej by na starcie wypoeli dupe ruskom i dali się zerżnąć, bo naogladali się filmików jak biją Angoli i w swoich urojonych głowach zakodowali sobie : wpierdol, nie mamy po co jechać..
    WY JEBANE KURWY JESTEŚCIE RAKIEM POLSKIEGO RUCHU. JEBAC WAS!!!

    Do wszystkich ogarniętych - powodzenia i z fartem na miejscu. Jazda z kurwami do końca!
    CHWALA WIELKIEJ POLSCE"

    He, he, jeżeli admin uzna, że ten tekst nie licuje z tym forum, to kasować. Ale tak to właśnie wygląda i będzie wyglądało. Ekipy już w podróży ...
    :)
  • edytowano June 2016
    Tymczasem Polacy i Irlandczycy bawią się razem w Nicei :-)
    Gdy zaatakowali ich chuligani - bronili się nawzajem.
  • edytowano June 2016
    No właśnie, mówmy precyzyjnie: Normalni ludzie, którzy przyjechali oglądać widowisko sportowe i mecze na najwyższym światowym poziomie, bawią się wspaniale i nieważne są dla nich bariery językowe, narodowościowe, czy jakiekolwiek inne. Tym tylko pozazdrościć, że mogą sobie na to pozwolić. Natomiast burdy uliczne i bijatyki wszczynają chuligani, nazywani przez swoich fanów "ekipami" albo "nabojkami", a przez tych normalnych po prostu bandyterką okołostadionową. Tym tylko współczuć
  • no komentować , komentować!
  • błagam o szybki link do meczu online!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • dobra mam
  • edytowano June 2016
    Sarmata1.2 napisal(a):
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Settle down, Beavis ;)
  • co dobra zmiana to dobra zmiana
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.