Skip to content

EURO 2016 - droga po medal

1235736

Komentarz

  • Wynik znany.
    :D

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • zadanie wykonane panie prezesie
  • A gdzie stał podczas meczu Lewandowski? I którym palcem dłubał w nosie?
  • Wiedziałem ze tak będzie!!!
    ;)
  • Nareszcie mamy dobrą drużynę! Celne podania, dobra szybkość, duch walki. Miło było patrzeć.
  • fatuswombatus napisal(a):
    A gdzie stał podczas meczu Lewandowski? I którym palcem dłubał w nosie?
    Nie bądź ignorantem. To, że Milik, Kapustka i Błaszczykowski mogli pograć, to wynik tego, że Lewandowski miał podwójne/potrójne krycie.
  • Lewandowski ciężko pracował mając na karku dwóch Ajriszów.
  • Jasna sprawa. Drągale wiszące cały czas na Lewandowskim automatycznie odciążają pozostałych naszych.
  • ale o co chodzi? ściągał na siebie obrońców, grał presingiem w końcówce szczególnie, uczestniczył w akcjach kombinacyjnych.
  • tymczasem mieńcy jakby oklapli...
  • Hitlerowcy będą mieli ciężką przeprawę z Ukrami, już to widać. Gdyby nie wyśmienity Neumann już do przerwy byłby remis, albo i prowadzenie Ukrów. Oj nasi będą mieli bardzo ciężkie mecze zarówno z hitlerowcami, jak i Ukrami...
  • to było wiadomo od początku. Moim zdaniem jesteśmy faworytami w obu meczach :-)
  • Dobrze więc, że najpierw grają ze sobą. Trochę się wymęczą - z pewnością bardziej niż my z Irlandią.
  • Dziekanowski: "oby forma naszych zawodników rosła do góry". Wypijmy za to!
  • Oby się wygrzmocili porządnie. Ukry skrzydłami rąbią strasznie, nie wiem kiedy widziałem tak "skrzydłową" drużynę, z taką dziurą w środku. Polskę sprzed 9 lat, z Błaszczykowskim i Krzynówkiem (obaj w życiowej formie) wciągają nosem.
    Czy przy interwencji ciapatego obrońcy nie było ręki?
    Coś mi się zdaje, że na Ukrów Nawałka powtórzy taktykę- blokada skrzydeł i klepanie środkiem.
  • Rafał napisal(a):
    Dobrze więc, że najpierw grają ze sobą. Trochę się wymęczą - z pewnością bardziej niż my z Irlandią.
    Nasi też są trochę poturbowani, ale masażyści zrobią swoje.
  • Genialny bramkarz decyduje o najwyższych tytułach- gdyby nie ten esesman, to już byłoby po meczu (2, 3 gole Ukrów). Czy drabinka przewiduje finał Niemce- Włosie?
  • Trochę mnię rozbawiło, że naszym braciom wbił gola Kara Mustafa, wielki wódz krzyżaków. Nawet w krzyżackich barwach ganiają, ci krzyżacy!
  • JORGE napisal(a):
    A to już dziś nasi vs Irlandczycy:

    image
    Sorki - ale z tego co wiem to nasi I Irlandczycy północni kontra francuscy kibole
  • Ukraina chyba dostanie łomot od germańców. A kacapy być może dostaną wypierdawkę z Euro za kiboli.
  • ukrajina słaba fizycznie. zajeździmy ich
  • edytowano June 2016
    no i po ptokach
  • No i świeżo wprowadzony Świński Dźwigacz podwyższył wynik ;-)
  • No i właśnie hitlerowce rozpoczęły swój triumfalny marsz po złoto. Tylko Italia może go zatrzymać Panie i Panowie, tylko Italia...
  • JORGE napisal(a):
    Zamiast się wzajemnie nakręcac to uzalqcie się jak baby, chuj wam w dupska lamusy!! (...)
    jeszcze się mecz Polski nie zaczął a wy kurwy juz z płaczem, jebać was parowy!!
    Podoba mi się ten sposób myślenia. Że tak pem, opozycja do narodowej mikromanii.

  • Eden napisal(a):
    No i właśnie hitlerowce rozpoczęły swój triumfalny marsz po złoto. Tylko Italia może go zatrzymać Panie i Panowie, tylko Italia...
    oj juz wez przestan pierdolic eden. nie da sie ciebie czytac
  • To nie czytaj. Kto ci każe?
  • formuła forum mi każe. wez sie wylecz z tej uleglosci przed niemiaszkami.
  • Sarmata1.2 napisal(a):
    ukrajina słaba fizycznie. zajeździmy ich
    w trzecim meczu mogą nie dawać rady.

    Taktyka jest prosta- Szawbom czeba wsadzic do przerwy, zanim zatrybią.
    Ukrom nie należy pozwolić poszaleć do przerwy, później zdechną.

    A tak w ogóle to dawno nie widziałem tak chaotycznie i bez głowy grającej drużyny, jak Tryzuby. Oni chyba burdel, majdan i anarchię mają w DNA. Precz z taktyką, precz z organizacją- no po prostu antysystemowcy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.