Skip to content

Brexit?

11214161718

Komentarz

  • A co peedział?
  • los napisal(a):
    A co peedział?
    Wy głupi angole, tak łatwo daliście się ogłupić kłamstwami, więc tego pożałujecie, bo tu gdzie ja jestem są cnoty wszelakie.
    Czyli dalej 'ani kroku wstecz'

  • edytowano February 2020
    A temczasem pan Najdżel wygłosił proroctwo, że Polska może być następna.

    1:34 - 2:24




    Now, in terms of which is the next country to leave - well, you know, if I knew the answer to that I'll be down at Ladbrokes, not talking to you. [But I] Y'know, whether it's Denmark, whether it's Poland, whether it's Italy I just don't know. But I would put those three up there. I certainly think that the way the Poles have been talked down to, insulted repeatedly by people like Timmermans, [it's just a bit little] it's a little bit more than they can bear, given their difficult and troubled history. Y'know thirty years ago, yeah, exactly thirty years ago that they were under communist rule. And now we have a system of a government from Brussels that to many Poles begins to look like the very system that they left in terms of where is the authority of decission making. So I can see that with Poland. *)
    *)transkrypcja moja

    Otóż, jeśli chodzi o to, który kraj następny opuści EU - wiecie, gdybym znał odpowiedź na to pytanie, byłbym w Ladbrokes (bukmacher), a nie mówił do was. Czy to Dania, czy to Polska, czy Włochy to po prostu nie wiem. Ale postawiłbym na te trzy. Z pewnością uważam, że sposób, w jaki Polacy są traktowani z góry, wielokrotnie obrażani przez ludzi takich jak Timmermans, to jest troszkę za dużo żeby to znosić, biorąc pod uwagę ich trudną i niespokojną historię. Dokładnie trzydzieści lat temu byli pod rządami komunistycznymi. A teraz mamy system, rząd z Brukseli, który dla wielu Polaków zaczyna wyglądać jak ten system, z którego się uwolnili, jeśli chodzi o to, gdzie jest władza podejmująca decyzje. Widzę to w przypadku Polski.**)
    **)tłumaczenie moje

    👣

    🐾
    🐾

  • zastanawia mnie, czy on tak gada, zeby gadac, czy inni szatani tu czynni
  • Ja się z tym Panem zgadzam w 100%.
    Oczekiwałabym nawet na dźwięk Dzwonu Zygmunta na wyjście.
    Pokora, to nie nieustanne upokorzenie.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano February 2020
    ja tez. wszak ładnie mówi. ale pan najdzel nigdy specjalnie nie przejmowal sie polskim samopoczuciem i polska godnoscia
  • AnnaE napisal(a):
    Ja się z tym Panem zgadzam w 100%.
    Oczekiwałabym nawet na dźwięk Dzwonu Zygmunta na wyjście.
    Pokora, to nie nieustanne upokorzenie.
    100/100! Nie do takiej unii wstępowaliśmy.
  • edytowano February 2020
    Nie taki ZUS i OFE mi objecywali.
  • Fakt. Ale unia teraz jest lewacka, spedalona i komusza. Bierze nas pod but i czołga. Nie była aż taka.
  • To samo mówią w Portugalji
  • Nawet na Amerykę w Polsce narzekania. Świat schodzi na psy
  • edytowano February 2020
    uhrr napisal(a):
    ja tez. wszak ładnie mówi. ale pan najdzel nigdy specjalnie nie przejmowal sie polskim samopoczuciem i polska godnoscia
    Nie musi się nami przejmować. Wystarczy, że będzie mówił o Polsce prawdę.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • A kiedy to choć przez przypadek się zdarzyło, by polityk powiedział prawdę?
  • los napisal(a):
    A kiedy to choć przez przypadek się zdarzyło, by polityk powiedział prawdę?
    Kilka dni temu - Kidała. KIlka lat temu B. Sienkiewicz w "Sowie". Itd, itp.
  • edytowano February 2020
    los napisal(a):
    A kiedy to choć przez przypadek się zdarzyło, by polityk powiedział prawdę?
    Skłamał?
    Mordechlaj_Mashke napisal(a):
    A temczasem pan Najdżel wygłosił proroctwo, że Polska może być następna.

    1:34 - 2:24

    imageObrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.


    Now, in terms of which is the next country to leave - well, you know, if I knew the answer to that I'll be down at Ladbrokes, not talking to you. [But I] Y'know, whether it's Denmark, whether it's Poland, whether it's Italy I just don't know. But I would put those three up there. I certainly think that the way the Poles have been talked down to, insulted repeatedly by people like Timmermans, [it's just a bit little] it's a little bit more than they can bear, given their difficult and troubled history. Y'know thirty years ago, yeah, exactly thirty years ago that they were under communist rule. And now we have a system of a government from Brussels that to many Poles begins to look like the very system that they left in terms of where is the authority of decission making. So I can see that with Poland. *)
    *)transkrypcja moja

    Otóż, jeśli chodzi o to, który kraj następny opuści EU - wiecie, gdybym znał odpowiedź na to pytanie, byłbym w Ladbrokes (bukmacher), a nie mówił do was. Czy to Dania, czy to Polska, czy Włochy to po prostu nie wiem. Ale postawiłbym na te trzy. Z pewnością uważam, że sposób, w jaki Polacy są traktowani z góry, wielokrotnie obrażani przez ludzi takich jak Timmermans, to jest troszkę za dużo żeby to znosić, biorąc pod uwagę ich trudną i niespokojną historię. Dokładnie trzydzieści lat temu byli pod rządami komunistycznymi. A teraz mamy system, rząd z Brukseli, który dla wielu Polaków zaczyna wyglądać jak ten system, z którego się uwolnili, jeśli chodzi o to, gdzie jest władza podejmująca decyzje. Widzę to w przypadku Polski.**)
    **)tłumaczenie moje

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE napisal(a):
    los napisal(a):
    A kiedy to choć przez przypadek się zdarzyło, by polityk powiedział prawdę?
    Skłamał?
    No nie, aż tak radykalni politycy też nie są.

  • Cyrylica napisal(a):
    Fakt. Ale unia teraz jest lewacka, spedalona i komusza. Bierze nas pod but i czołga. Nie była aż taka.
    Unia jest niemiecka
  • edytowano February 2020
    Angole nie są naszymi przyjaciolmi. Oni nie mają przyjaciół . No chyba że silniejszych od siebie, ale ci (Amerykanie) traktują ich jak oni nas. Są jak dawniej naszymi nielojalnymi sojusznikami. Są nimi po to aby móc nas sprzedać, jak zawsze, bo obronić nie potrafią ani nie chcą. A Nigel to plant. Mala szkoda, krótki żal.
  • Mnie się Nigel podoba
    Kennedy,
    Ziec Wodęckiego
  • Farage pluje na Polskę. Nie każden jeden wróg naszego wroga (Thusk hły) jest naszym przyjacielem.
  • edytowano February 2020
    .

  • trep napisal(a):
    Farage pluje na Polskę. Nie każden jeden wróg naszego wroga (Thusk hły) jest naszym przyjacielem.
    Dobra wypowiedź
    Nie chce być sam, szuka towarzystwa
  • edytowano February 2020
    ludzie listy piszą..
    do Guardiana

    image
  • christoph napisal(a):
    trep napisal(a):
    Farage pluje na Polskę. Nie każden jeden wróg naszego wroga (Thusk hły) jest naszym przyjacielem.
    Dobra wypowiedź
    Nie chce być sam, szuka towarzystwa
    Farage? Zwykly ruski pysk jakich i u nas w konfie pod dostatkiem.
  • "Europeans in Poland and other countries..."
    B-)
  • Media (papierowe i netowe) huczą!

    WELCOME TO LONDONGЯAD

    image

    Sześciu posłów i trochę niższych otrzymało przelewy z kont "moskiewskich".

    image

  • Ojtam ojtam.
  • Czekamy na polexit?
    Że wspomaganiem?
  • Raczej żywiołową rozwałkę UE.
  • Jak wrócić do średniowiecza?
    Jedna idea wiele państw.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.