Skip to content

Brexit?

1679111218

Komentarz


  • John Boreland (właściwie William John Boreland), znany lojalista i członek paramilitarnego ugrupowania Ulster Defence Association (UDA, Stowarzyszenia Obrońców Ulsteru), został zastrzelony w niedzielę przed godz. 22 na jednej z ulic w Belfaście. Jak przypomina BBC, nie był to pierwszy zamach na jego życie - poprzedni, kilka lat temu, okazał się nieudany.
    Poprzedni zamach był nieudany? Kto by pomyślał...

  • POdzielę się przemyśleniami nt. obecnych wydarzeń.

    Brytole to są zjeby. Ale, podobnie jak Niemcy, doskonale wiedzą, co im wolno a czego nie. Po atakach muzułmańskich, po niedawnym obrzuceniu w Calais autokaru z małymi brytyjskimi bastardami, nie było należytej agresji wobec kozofili. A wobec Polaków, tuż po Brexicie, nagły wybuch.
    Dlaczego?
    Bo padło przyzwolenie. Unijne przepisy prawa pracy nie będą już obowiązywać, w miarę swobodny ruch graniczny ani nadzór Brukseli też nie. Polish pigs nie są im już do niczego potrzebni, 10-15 lat pracowali na zmywakach, sortowniach śmieci i na budowach, to teraz get out, zanim okrzepną i stworzą swoje biznesy.

    A kto będzie wykonywał pracę nisko płatną, acz masową, napędzającą rozwój dumnej albiońskiej gospodarki?
    Wiadomo przecież, role są już rozpisane. Kilka milionów nowych emigrantów już czeka, aby za parę funtów dziennie służyć i podcierać ich lordowskie mości. Ukraińcy.
    Wojna lokalna oznacza masowe migracje i napływ taniej siły roboczej do bezpieczniejszych i zamożniejszych krajów.

  • edytowano September 2016
    Oczywiste że przyzwolenie jest. Nie wiem i nie jestem pawian czy jest z góry czy też od samych Polaków w UK. Tak czy siak jeden i drugi problem przyzwolenia można rozwiązać siłą (tak jak to zrobili kozojeby w Calais) lub pokojowo. Pokojowo, czyli nie być nachalnym robić swoje integrować się i być bardziej british niż sama królowa. Albo kupić bilet na polskibus i wracać do Białegostoku.

    Co do polish pigs aren't needed to jak najbardziej tak. Polska muzina zrobiła co miała zrobić..... to won. Na granicy czeka muzina z Ukraina.

    Tak czy siak. Stara prawda się potwierdza. Chcesz by cię szanowali i cenili? Pierwej szanuj i ceń się sam.
  • Niech wracają, zostaną w Polsce elitą.

    Mało mnie ostatnio tak ubodło, jak te podziękowania od jakiegoś eurofaga w BBC, że to super, że Polska oddała Brytanii całe pokolenie rąk do pracy, tfu.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Niech wracają, zostaną w Polsce elitą.
    Pąpremier nie chciał konkretyzować propozycji.

  • Wątpię aby Ukraińcy się palili do Albionu. Raczej do Germanii via Polska , a większość w Polsce zostanie. Już ich dużo jest na południu Europy. Ich kierunki europejskie to poza wymienionymi, zdaje się, Portugalia, Hiszpania i Włochy. Angole mogą liczyć wciąż na Pakistan, Indie i okolice i chyba tyle. Powodzenia.
  • Rafał napisal(a):
    Wątpię aby Ukraińcy się palili do Albionu. Raczej do Germanii via Polska , a większość w Polsce zostanie. Już ich dużo jest na południu Europy. Ich kierunki europejskie to poza wymienionymi, zdaje się, Portugalia, Hiszpania i Włochy. Angole mogą liczyć wciąż na Pakistan, Indie i okolice i chyba tyle. Powodzenia.
    No ale oni zawsze na te kierunki liczyli, mają je u siebie od 50 lat, nie? Więc Pakis nie są jakąś tam w Anglii nowością. Wydawałoby się więc, że potulna i grzeczna biała ludność raczej będzie przyjęta entuzjastycznie, a tu takie bollocks.
  • Najlepiej bić potulnych i grzecznych. Do szkoły nie chodziłeś?
  • Mówią też, że Paki albo Hindi to jest dla Anglika normalka, od wielu wieków razem żyli. A taki Polak...
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Wątpię aby Ukraińcy się palili do Albionu. Raczej do Germanii via Polska , a większość w Polsce zostanie. Już ich dużo jest na południu Europy. Ich kierunki europejskie to poza wymienionymi, zdaje się, Portugalia, Hiszpania i Włochy. Angole mogą liczyć wciąż na Pakistan, Indie i okolice i chyba tyle. Powodzenia.
    No ale oni zawsze na te kierunki liczyli, mają je u siebie od 50 lat, nie? Więc Pakis nie są jakąś tam w Anglii nowością. Wydawałoby się więc, że potulna i grzeczna biała ludność raczej będzie przyjęta entuzjastycznie, a tu takie bollocks.
    Bo za grzeczni byli. Angole zaś muszą na kimś odreagować swoje mocarstwowe porażki. Już pisałem o tym że Europa pełna jest takich zakompleksionych nacji szukających rekompensaty za utraconą mocarstwowość i potęgę. Dla nas najbardziej kłopotliwi są Niemcy i Rosjanie, ale Francuzi i Anglicy też są szkodliwi bo od ponad 200 lat ciągle nas sprzedają tanio, przy każdym historycznym zakręcie, tym sąsiadującym z nami. Nasza polityka powinna być prosta. Po pierwsze napuszczać ich na siebie i rozgrywać jak się da. Po drugie dobijać w kupie jak się któremu noga powinie o ile to nadmiernie któregoś innego nie wzmocni. Żadnych sentymentów bo to są sukinsyny zdradliwe.
  • Czyli wdrażać plan, aby to Polska (jako najbardziej prounijny kraj) była administratorem wyjścia bękartów z Łunii.
    A jak Brytole coś będą chcieli załatwić z Unią- to na dywanik do Polski.

    Przypadkowy wpierdol dla dzieci dyplomatów też by miał wysokie walory wychowawcze.
  • los napisal(a):
    Najlepiej bić potulnych i grzecznych. Do szkoły nie chodziłeś?
    Jak się ciapaci zorientują, że Polacy to żadna husaria spod Wiednia, to ludność polska będzie dostawała wpierdol totalnie od wszystkich.
  • Waski napisal(a):
    los napisal(a):
    Najlepiej bić potulnych i grzecznych. Do szkoły nie chodziłeś?
    Jak się ciapaci zorientują, że Polacy to żadna husaria spod Wiednia, to ludność polska będzie dostawała wpierdol totalnie od wszystkich.
    Ciekawe1, że bohaterskich spod Stalingradu, Berlina i Wiednia Rakusów się nie boją, a tych tam Italiańców-Makaroniarzy już tak.... Co osobiście zaobserwowałem na tegorocznym urlopie.

  • starybelf napisal(a):
    Waski napisal(a):
    los napisal(a):
    Najlepiej bić potulnych i grzecznych. Do szkoły nie chodziłeś?
    Jak się ciapaci zorientują, że Polacy to żadna husaria spod Wiednia, to ludność polska będzie dostawała wpierdol totalnie od wszystkich.
    Ciekawe1, że bohaterskich spod Stalingradu, Berlina i Wiednia Rakusów się nie boją, a tych tam Italiańców-Makaroniarzy już tak.... Co osobiście zaobserwowałem na tegorocznym urlopie.



    Bo Italiano na południu potrafi ukąsić. Już parę morderstw ciapatych było. Pewnie mafia
  • starybelf napisal(a):
    Waski napisal(a):
    los napisal(a):
    Najlepiej bić potulnych i grzecznych. Do szkoły nie chodziłeś?
    Jak się ciapaci zorientują, że Polacy to żadna husaria spod Wiednia, to ludność polska będzie dostawała wpierdol totalnie od wszystkich.
    Ciekawe1, że bohaterskich spod Stalingradu, Berlina i Wiednia Rakusów się nie boją, a tych tam Italiańców-Makaroniarzy już tak.... Co osobiście zaobserwowałem na tegorocznym urlopie.



    no nie wiem, nie wiem...
    czy jakby makaroniarze byli poza swoja Italią to by tak fikali?
    podejrzewam że w Polsce byłoby podobnie, a w mateczce Rasiji toże by ciapaci wpierdol dostali
    opisywana sytacja dotyczyła Ruskich (a w drugim przypadku Polaków) na obczyźnie
  • raste napisal(a):
    starybelf napisal(a):
    Waski napisal(a):
    los napisal(a):
    Najlepiej bić potulnych i grzecznych. Do szkoły nie chodziłeś?
    Jak się ciapaci zorientują, że Polacy to żadna husaria spod Wiednia, to ludność polska będzie dostawała wpierdol totalnie od wszystkich.
    Ciekawe1, że bohaterskich spod Stalingradu, Berlina i Wiednia Rakusów się nie boją, a tych tam Italiańców-Makaroniarzy już tak.... Co osobiście zaobserwowałem na tegorocznym urlopie.

    Bo Italiano na południu potrafi ukąsić. Już parę morderstw ciapatych było. Pewnie mafiaNie byłem na południu Włoch. Najdalej byłem w Rzymie i dosłownie przelotem na Monte Cassino. Głównie siedziałem w okolicach Florencji, Asyżu, Ankony i Rawenny. A mimo to poza Rzymem i Florencją opatulonych kobiet nie widziałem.

  • edytowano September 2016
    I taka mnie refleksja naszła. Dlaczego Rakusi są tacy potulni wobec opatulonych.
    Być może przyczyną jest ten pomnik w centrum Wiednia
    image
    Bo jak ktoś chyli czoła przed Ruskiem, to również zegnie kark przed opatulonymi.
  • Widziałem ten pomnik, też mnie zaskoczył. Był wybudowany w czasie powojennej okupacji i już tak został.
  • Podpisali. Przyznam, ze do konca wydawalo mi sie, ze jakos to odkreca. A moze jeszcze jest to mozliwe?
  • Ciekawe, co teraz będzie ze Szkotexitem. Bo Szkoci teraz zwietrzyli krew, nie odpuszczą. NIRLexit też możliwy.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Ciekawe, co teraz będzie ze Szkotexitem. Bo Szkoci teraz zwietrzyli krew, nie odpuszczą. NIRLexit też możliwy.
    Mój oswojony Szkot skwitował to krOOtko: Fuck them all
  • Czyli model Korei Północnej?
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Ciekawe, co teraz będzie ze Szkotexitem. Bo Szkoci teraz zwietrzyli krew, nie odpuszczą. NIRLexit też możliwy.
    Na Scotentry to nawet piosenkę mają

  • Guldmam Saks juz oglosil ze polowy ludkow z Londka beda sie pozbywac, a zatrudniac beda m.in. w Warszawie. Pamietam, ze jag byla afera opcjonalna to jedynie oni sie glosno pochwalili ile na operacjach w Europie Srodkowej zarobili, reszta jakos tak cichutko sie rozeszla. No winc moze teraz tez sa jedynymi co na bezczela jada, ale jest ich wiecej? Wiem tyle com przeczytal w Blómbergu, wiec nie wzgardze opinia takich co swiatek ten znaja od kuchni.
  • Back office
  • edytowano March 2017
    Zawsze to cos!
  • polmisiek napisal(a):
    Guldmam Saks juz oglosil ze polowy ludkow z Londka beda sie pozbywac, a zatrudniac beda m.in. w Warszawie.
    Dziwki i dilerzy zarobią, zawsze to jakieś PKB, choćby nieoficjalne...
  • image

    Jesli Brexit wzmocnil jednosc i determinacje pozostalych 27 panstw, to pomyslcie, jak bardzo wzmocnilyby je kolejne -exity.
  • rdr napisal(a):
    Jesli Brexit wzmocnil jednosc i determinacje pozostalych 27 panstw, to pomyslcie, jak bardzo wzmocnilyby je kolejne -exity.
    :-D


  • rdr napisal(a):
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.


    Jesli Brexit wzmocnil jednosc i determinacje pozostalych 27 panstw, to pomyslcie, jak bardzo wzmocnilyby je kolejne -exity.
    No I tusek zstal jak Himmilsbach . Jak głupek z tym angielskim.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.