Skip to content

Radiowa trójka i dwójka

17810121316

Komentarz

  • JPSz napisal(a):
    Chyba jednak uda się uratować 3kę przed zaoraniem: wracają ludzie, jest szansa, że wróci lista (może i też Niedźwiedź)...
    https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/trojka-nowy-dyrektor-kuba-strzyczkowski-wracaja-lista-przebojow-i-marek-niedzwiecki-dziennikarze-zapraszamy-do-trojki

    Co więcej, "Salonie politycznym 3ki" i audycjach publicystycznych spadochroniarze z prawicowych tygodników stracą monopol:
    https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/trojka-nowy-dyrektor-kuba-strzyczkowski-lista-przebojow-bez-audytu-publicysci-tygodnikow-goscmi-a-nie-prowadzacymi
    Kurde i cały pogrzeb na nic!
  • No niezupełnie. Ja słucham mało - aucie, ale teraz Dwójki i czasem Radia Maryja.
  • edytowano May 2020
    Co do zasady Los ma rację, w czym utwierdził mnie fragment wykładu księdza profesora Chrostowskiego - 9. odcinka o Apostołach Jezusa - w którym przytacza on anegdotę, jak to poszedł gość do spowiedzi do św. Franciszka i mówi, że plotkował i że chciałby zadość uczynić pokrzywdzonym. Tedy św. Franciszek mówi mu, że da mu pokutę w dwóch etapach. Pierwszym niech będzie, że gość wejdzie na dach i rozpruje poduszkę puchową. A po tygodniu ma się do niego zgłosić.

    Tak więc z pokorą nabieram wody w usta.
  • Taką samą anegdotę przeczytałem o św. Filipie Nereuszu.
  • Brzost napisal(a):
    Taką samą anegdotę przeczytałem o św. Filipie Nereuszu.
    Św. Franciszek nie był kapłanem, a więc nie mógł spowiadać..

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • JPSz napisal(a):
    Ale nie ma co porównywać znikania z radia dyrektora ze znikaniem z radia ludzi robiących i prowadzących audycje. Nie da się jedną miarą traktować menedżment i pracowników.
    Prowadzący audycje są najmitami i tyle. Ich znikanie jest naturalne, nienaturalne jest zawłaszczanie przez pracowników miejsca pracy. No i zgadzam się, że zarządzający są ważniejsi niż wykonawcy. A jak pracownicy uważają się za twórców, to niech wyprodukują 'towar' i go sprzedadzą.

  • JPSz napisal(a):
    Chyba jednak uda się uratować 3kę przed zaoraniem: wracają ludzie, jest szansa, że wróci lista (może i też Niedźwiedź)...
    Bardzo smutna wiadomość.

  • Idą sobie przez las Ryś, Łoś i Miś. Wiecie co - mówi Miś - te imiona na -ś mi tak pedalsko brzmią, mało męsko. Od tej pory mówcie mi Niedźwiedź. Łoś się zastanawia, jak by tu przerobić swe miano, nic mu do głowy nie przychodzi, więc trąca Rysia - Ryś, powiedz coś. Ryszard, pedale, Ryszard - odpowiada Ryś.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    JPSz napisal(a):
    Chyba jednak uda się uratować 3kę przed zaoraniem: wracają ludzie, jest szansa, że wróci lista (może i też Niedźwiedź)...
    Bardzo smutna wiadomość.

    Może to jest tylko czasowe, żeby nie tracić poparcia przed wyborami, a potem wrócą z czyszczeniem.
    Chociaż mało w to wierzę...
  • Jesli uznali, ze Jaworowicz jest w porzadku...
  • Po zmianie szefa mogą udać, że teraz już wsio w pariadkie
  • /poniżej przeklejam posty z njusów//
  • SigmundvonBurak napisal(a):
    Był gdzieś o tem wątek ,ale nie mogę znaleźć .
    Radio Nowy Świat ma kłopoty ! Patroni grożą wycofaniem finansowania ! Gdyż ichni redaktor określił " Margot" jako mężczyznę .

    https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/margot-michal-sz-aresztowany-aktywista-lgbt-radio-nowy-swiat-okresla-go-jako-kobiete-udzialowcy-odcieli-sie-od-zalozyciela-stacji

    He he.
    trep napisal(a):
    SigmundvonBurak napisal(a):
    Był gdzieś o tem wątek ,ale nie mogę znaleźć .
    Radio Nowy Świat ma kłopoty ! Patroni grożą wycofaniem finansowania ! Gdyż ichni redaktor określił " Margot" jako mężczyznę .

    https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/margot-michal-sz-aresztowany-aktywista-lgbt-radio-nowy-swiat-okresla-go-jako-kobiete-udzialowcy-odcieli-sie-od-zalozyciela-stacji

    He he.
    Po jednym dniu weszli pod stół i wydali wielokrotny odgłos:
    - Szczek, szczek, szczek.

    Pokazali tym samym, jak bardzo cenią sobie tę wolność dziennikarską.

    imageObrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    peterman napisal(a):
    Hehe. Nie skojarzyłem na początku co to za grrówno ten Nowy Świat. Ubaw po papachy.
    Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Niechaj szczekają a wiater niechaj niesie, niech deklarują mocniej, dobitniej, stanowczo i wyraźnie.

    Ciekawam111 ile patronów zawinie się po tej samokrytyce oraz kogo z personelu antenowego zemdli pierwszego i poleci lub wyleci.
    romeck napisal(a):
    Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Jakże uprzedzona i ...fobiczna okaże się niewidzialna ręka rynku.
    !
    Mamy wasze 25 zł i co... bez nas zrobicie!
    MarianoX napisal(a):
    Ledwo zaczęli nadawać, a już dostali po łbie za "odchylenie reakcyjne" - Dwudziestopięciozłotowi sponsorzy zagrozili (nomen omen!) anulacją wsparcia.

    A już ogłaszali "oszałamiający sukces" finansowy na starcie...
    Pani_Łyżeczka napisal(a):
    https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/margot-michal-sz-aresztowany-aktywista-lgbt-radio-nowy-swiat-okresla-go-jako-kobiete-udzialowcy-odcieli-sie-od-zalozyciela-stacji

    Ale nawalanka, jak cudownie się naparzają dywagując nad binarnością czy kwantowowością osobowości niestabilnego psychicznie, niebezpiecznego pana.

    Jasny dowód na to, że musieli odejść z PR.3 by ten pozostał "stacją dla inteligencji"
  • edytowano August 2020
    Zerknąłem sobie na fejsbuku Radia Nowy świat ,na dyskusje o rezygnacji Jedlińskiego . Większość ludzi ma rozterki i dysonans,aż miło czytać . Choć niektórzy jadą ostro : "myślę ,że pis wykorzystuje anarchizująych radykałów LGBT to rozbijania demokratycznej opozycji ".
    Nie dość ,że obrażają Margot nazywając ją facetem , to jeszcze agenta pis z niej robią .
  • Miło poczytać z rana o tym, że rządzimy światem ;-)
  • Nie dość ,że obrażają Margot nazywając ją facetem , to jeszcze agenta pis z niej robią .
    Niedługo bojówki KODu zaczną pałować tęczową młodzież.
  • SigmundvonBurak napisal(a):
    Nie dość ,że obrażają Margot nazywając ją facetem , to jeszcze agenta pis z niej robią .
    A nie jest?

  • edytowano August 2020
    Groźby "anulacji" patronażu dla Radia od darczyńców wykazały słuszność porzekadła: łaska pedalska na pstrym koniu jeździ,

    Podobnie jest w przypadku J.K. Rowling obecnie bardzo ostro hejtowanej przez środowiska LGBT za.....odchylenie heteronormatywne.

    Cytata:

    "Brytyjska pisarka od lat walczyła o prawa kobiet czy osób homoseksualnych. Doszło nawet do tego, że stwierdziła, iż Albus Dumbledore, jeden z bohaterów powieści "Harry Potter", miał w swoim życiu epizod homoseksualny. Dyrektor szkoły Hogwart w młodości - zdaniem Rowling - był w krótkim związku z Gellertem Grindelwaldem.

    Wielka burza rozpętała się po słowach J.K. Rowling, która stanęła w obronie brytyjskiej badaczki, oskarżonej o transfobiczne poglądy. Środowiska LGBT ostro skrytykowały autorkę "Harry'ego Pottera", oskarżając ją o "udawany feminizm"."

    Homorewolucja pożera już własne dzieci
  • Homorewolucja pożera już własne dzieci
    I bardzo dobrze. Taka karuzela łatwo prowadzi do upadku.

  • SigmundvonBurak napisal(a):
    Zerknąłem sobie na fejsbuku Radia Nowy świat ,na dyskusje o rezygnacji Jedlińskiego . Większość ludzi ma rozterki i dysonans,aż miło czytać . Choć niektórzy jadą ostro : "myślę ,że pis wykorzystuje anarchizująych radykałów LGBT to rozbijania demokratycznej opozycji ".
    Nie dość ,że obrażają Margot nazywając ją facetem , to jeszcze agenta pis z niej robią .
    Po raz kolejny okazuje się, że ani komuna ani opozycja demokratyczna starej daty nie są w stanie uwierzyć w bzdury które dziś są au courant.
  • edytowano August 2020
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Po raz kolejny okazuje się, że ani komuna ani opozycja demokratyczna starej daty nie są w stanie uwierzyć w bzdury które dziś są au courant.
    Tacy Gomułka i Moczar by się lewą nogą przeżegnali do trójcy Marks-Engels-Lenin, gdyby ujrzeli co też ideologicznie sufluje współczesna lewica. Myślę, że uznaliby to za modelową imperialistyczną dywersję
  • edytowano August 2020
    No, to Jedliński poleciał/wyleciał. Czekam na pierwszego kajającego się u bram PR3.

    Dyskusje i problemy roztrząsane w radyju NŚ rzucają pewne swiatło na różowe barwy akcji "Ożeu Morze" dobór gadżetów parasolki, bereciki, okulary wszystko było glam nic tylko się odziać i popylać na parady.
  • edytowano August 2020
    Pani_Łyżeczka napisal(a):
    No, to Jedliński poleciał/wyleciał. Czekam na pierwszego kajającego się u bram PR3.
    Przeprosił, pokajał się, zmienił oświadczenie ale to nie zmyliło rewolucyjnej czujności mocodawców.

    Niech się cieszy - nie tak Stalin i Robespierre zwalczali odchylenie reakcyjne, nie tak...
  • Nie no z art onetu wychodzi, że jednak poleciał/wyleciał.
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Nie no z art onetu wychodzi, że jednak poleciał/wyleciał.
    Oczywiście poleciał - oświadczenie zmienił na "jedynie słuszne" i kajał się już wczoraj, ale nie pomogło
  • edytowano August 2020
    A to radio NŚ to było radio wyleciałych z zez Trujki?
    Pytam, bo nie jestę okurant.

    EDIT - jusz jestę. Okurant, znaczysie.
  • Właśnie na tym polega cały smaczek :-)
  • Owszem.
  • . „Jeżeli Margot oraz akolici, tak bardzo apelują o poszanowanie wolności, to dlaczego nie szanują wolności mediów oraz mojej, jako osoby? Dlaczego chcą mi na siłę narzucić sposób postrzegania świata, zmuszając, żebym określał kogoś, kogo odbieram jako mężczyznę, zaimkami żeńskimi” – pisał w poście na platformie Facebook Jedliński.
    No, tak brzydko napisać o środowisku lgbt+?
    ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.