Skip to content

Jutub mówi jak jest

2456714

Komentarz

  • edytowano December 2016
    jak tak sobie czytam te komentarze o naszych panach juzniegeneralach oraz dziennikarzach to mam przed oczyma tylko ten obrazek:

  • Mania napisal(a):
    Może dostał coś od Kiszczaka? Tzn. jakieś info do własnej wiadomości? Coś, co może się reporterowi b. przydać, a o czym nie może mówić?
    No oby. Toyah ma trzeźwe spojrzenie, ściąga na ziemię.
  • Nie rozumiem o czym część Kolegów u pisze. Przyjaciel Kiszczaka? Gad. to po prostu dziennikarz, i jeśli nawet mówi, że kiszczak był kulturalny - to to nic nie znaczy. Widać tak się zachowywał. Będąc wiele lat w zawodzie też musiałam gadać z różnym gadostwem(nie piję tu do Gadowskiego), i choć niektórym dałabym w pysk, musiałam się spoko zachowywać, coby informację zdobyć. Witek dobrą robotę robi. Lepszą o tysiące razy od ugrzecznionych, zawsze po właściwej stronie, święto-jebliwych (sorry), ulizanych moralnie oratorów, co to odwagi za grosz w sytuacji, gdy trzeba gryźć twarde sprawy, stając z nimi oko w oko. Gadowski to rasowy dziennikarz. Zna się na robocie i nie musi, aby się nam podobał, klęczeć przed prawicą na kolanach.
  • edytowano December 2016
    Zazu napisal(a):
    Nie rozumiem o czym część Kolegów u pisze. Przyjaciel Kiszczaka? Gad. to po prostu dziennikarz, i jeśli nawet mówi, że kiszczak był kulturalny - to to nic nie znaczy. Widać tak się zachowywał. Będąc wiele lat w zawodzie też musiałam gadać z różnym gadostwem(nie piję tu do Gadowskiego), i choć niektórym dałabym w pysk, musiałam się spoko zachowywać, coby informację zdobyć. Witek dobrą robotę robi. Lepszą o tysiące razy od ugrzecznionych, zawsze po właściwej stronie, święto-jebliwych (sorry), ulizanych moralnie oratorów, co to odwagi za grosz w sytuacji, gdy trzeba gryźć twarde sprawy, stając z nimi oko w oko. Gadowski to rasowy dziennikarz. Zna się na robocie i nie musi, aby się nam podobał, klęczeć przed prawicą na kolanach.
    Przepraszam są święta i Koleżanki komentarz wchodzi tak między toast a zakąskę.
    Znam wielu dziennikarzy, którzy byli podobnie bohaterscy jak Gadowski dziś i co? Zostały tylko niewyprane szmaty.... (Perzyna, Michalik, Budzisz, Wołek, Wierzbicki, Elżbieta Isakiewicz). Wszyscy oni byli "nasi" i to "nasi" ponad miarę. Ale kiedy przyszedł rozkaz to stali się najzagolszymi naszymi wrogami. I tak myślę o Gadowskim.


  • Znam wielu dziennikarzy, którzy byli podobnie bohaterscy jak Gadowski dziś i co? Zostały tylko niewyprane szmaty.... (Perzyna, Michalik, Budzisz, Wołek, Wierzbicki, Elżbieta Isakiewicz). Wszyscy oni byli "nasi" i to "nasi" ponad miarę. Ale kiedy przyszedł rozkaz to stali się najzagolszymi naszymi wrogami. I tak myślę o Gadowskim.

    Wszystko to są ludzie, a na ludziach, jak widać, całkiem polegać nie można.
  • Gdzieś Max Kolonko przepadł. Nie nagrywa nic nowego, a trzeba przyznać, że dołożył swoją cegiełkę w kopaniu PO swego czasu. Był aktywny na jutubie, a jego kanał miał sporo subskrybentów. Ciekawe co się stało ?
  • JORGE napisal(a):
    Gdzieś Max Kolonko przepadł. Nie nagrywa nic nowego, a trzeba przyznać, że dołożył swoją cegiełkę w kopaniu PO swego czasu. Był aktywny na jutubie, a jego kanał miał sporo subskrybentów. Ciekawe co się stało ?
    Może grał o pełną stawkę- prezesuręTVP za koalicyjnego rządu PiS z Korwinem lub Kukizem?
  • qiz napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Gdzieś Max Kolonko przepadł. Nie nagrywa nic nowego, a trzeba przyznać, że dołożył swoją cegiełkę w kopaniu PO swego czasu. Był aktywny na jutubie, a jego kanał miał sporo subskrybentów. Ciekawe co się stało ?
    Może grał o pełną stawkę- prezesuręTVP za koalicyjnego rządu PiS z Korwinem lub Kukizem?
    bardzo logiczne...
  • Jakieś plotki były o rozmowach między Maxem a TVP. Ja bym mu dał program
  • Też bym mu dał, mimo że to wazeliniarz i tandeciarz.
  • Przemko napisal(a):
    Też bym mu dał, mimo że to wazeliniarz i tandeciarz.
    a może właśnie dlatego ;)
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Polecam
    Właśnie miałam to wkleić :) Zresztą wyżej polecam ten kanał.
  • Daję radę koleżka, naprawdę daje radę. :)
  • edytowano January 2017
    Cytat z młodego Stuhra wyborny:

    "My sobie tu rozmawiamy w swoim gronie, a na Facebooku mi się wyświetlają artykuły z "Newsweeka", "Gazety Wyborczej", "Polityki" i TVN24. Wynika z nich, że ten rząd jest tak skompromitowany, że już bardziej być nie może. A potem czytam najnowszy sondaż, a tam poparcie dla prezydenta Dudy wynosi 60 proc., a dla PiS 35 proc. I jakoś nie mogę skleić tych dwóch rzeczywistości.".

    :)

    Oczywiście nowy Samołyk:
    (stopklatkujcie na fragmentach wywiadu, koniecznie)

  • erka napisal(a):
    Cytat z młodego Stuhra wyborny:

    "My sobie tu rozmawiamy w swoim gronie, a na Facebooku mi się wyświetlają artykuły z "Newsweeka", "Gazety Wyborczej", "Polityki" i TVN24. Wynika z nich, że ten rząd jest tak skompromitowany, że już bardziej być nie może. A potem czytam najnowszy sondaż, a tam poparcie dla prezydenta Dudy wynosi 60 proc., a dla PiS 35 proc. I jakoś nie mogę skleić tych dwóch rzeczywistości.".

    Mocne. Ale w sumie co się dziwić - zamożny człowiek, to i na dobre dragi go stać :)

  • Dzięki erka za przypomnienie Samołyka, Oryginał z niego. :D
  • Dobry jest ten Samołyk :x
  • Max Kolonko pokazał aferkę z dziennikarzem CNN i ogólnie lipnymi zarzutami wobec Trumpa, ale na koniec powiedział, że zrobi wszystko żeby to co podał nasz TVN dotarło do nowego prezydenta USA. Tak jest, he, he:

  • edytowano January 2017
    Hehe, no zobaczymy, na coś w końcu by się przydał realnie. Dzięki za linka, z rok do niego nie zaglądalem, zwolnił i dobrfze mu to zrobiło.
  • Przy okazji dowiedzieliśmy się, że możemy się nie martwić pominięciem Polski przez Johna McCaina. A nawet wręcz przeciwnie.
  • mmaria napisal(a):
    Przy okazji dowiedzieliśmy się, że możemy się nie martwić pominięciem Polski przez Johna McCaina. A nawet wręcz przeciwnie.
    A jak mówiłem, że McCain jest gównem, to mnie flekowali... I tu, i na flądrze.
  • edytowano January 2017
    Trochę o marketingu z akcentem na marketing polityczny na przykładzie kampanii Trumpa. Filmik nie jest stricte polityczny, opisuje raczej metodologię, traktuje o marketingu i technikaliach.

    A propos tego, że na Clinton głosowało więcej ludzi, jest tam wyjaśnione dlaczego akurat taką a nie inną strategię dobrali prowadzący kampanię Trumpa.

    Bodaj Ziemkiewicz, w odpowiedzi na argumenty, że Clinton i tak dostała więcej głosów, powiedział, że gdyby ordynacja w Stanach była inna, Trump poprostu inaczej poprowadziłby kampanię. W świetle informacji zawartych w tym filmie, to by się zgadzało.



    Enjoy!
  • erka napisal(a):
    Trochę o marketingu z akcentem na marketing polityczny na przykładzie kampanii Trumpa.

    A propos tego, że na Clinton głosowało więcej ludzi, jest tam wyjaśnione dlaczego akurat taką a nie inną strategię dobrali prowadzący kampanię Trumpa.

    Bodaj Ziemkiewicz, w odpowiedzi na argumenty, że Clinton i tak dostała więcej głosów, powiedział, że gdyby ordynacja w Stanach była inna, Trump poprostu inaczej poprowadziłby kampanię.
    E, wytłumaczyłem to synowi w dwie minuty! To elementarne przecież, że kampania była by zdobyć głosy elektorskie. I zrobił to sprytnie! Pominął miasta, w których nie miał szans!
  • edytowano January 2017
    @romeck masz rację, że to oczywiste (choć wielu po wyborach w USA tego nie kminiło i "punktowali", że Clinton i tak miała więcej głosów, a ordynacja w USA jest głupia). Natomiast w linkowanym filmie masz omówioną pokrótce metodologię i spojrzenie na temat przez pryzmat marketingowy. To nie jest filmik stricte polityczny :)
  • ok. przekonało mnie to - obejrzę :)
  • Bardzo to przekonujące. Powiało, hm..., grozą?
  • mmaria napisal(a):
    Bardzo to przekonujące. Powiało, hm..., grozą?
    Chodzi o metodologię opisaną w filmie?
  • erka napisal(a):
    mmaria napisal(a):
    Bardzo to przekonujące. Powiało, hm..., grozą?
    Chodzi o metodologię opisaną w filmie?
    No tak. O manipulowanie, lub delikatniej mówiąc, zarządzanie masami dzięki zebranymi i przetworzonymi na temat pojedynczych ludzi informacjami.
    Polonia amerykańska usłyszała od Trumpa dokładnie to, czego oczekiwała i poszła na niego zagłosować. Na naszym forum też zresztą pojawił się film i niektórzy z dużą nadzieją się do tego odnieśli. Podobnie chrześcijanie.

    To wszystko nadal nie zmienia mojej oceny, że każdy kandydat był lepszy od szatańskiej Hilarii. Nawet łgający w żywe oczy Trump.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.