Skip to content

Jutub mówi jak jest

13468914

Komentarz

  • dyzio napisal(a):
    1966 początek tworzenia Narodu:

    imageObrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Świetny film.

    Brakuje tylko podpisów kto jest kim.

  • Skoro na Wędziagołę zeszło, to polecę pamiętniki Wędziagolskiego.
  • Samołyk bawi się we wróżbitę, he, he. Rozbawił mnie telefon Kaczora:


  • JORGE napisal(a):
    Samołyk bawi się we wróżbitę, he, he. Rozbawił mnie telefon Kaczora:
    imageObrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.

    PAD mi się zepsuł :D
  • B. podoba mi się wróż Tomasz :-D Niech się chowa ten cały za**any Górski.
  • JORGE napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    Pięć części po godzinie!? Olosiesłodki. Słucham.
    A jest tego więcej, bo dalej są jego wykłady o podstawowych pojęciach wiedzy społecznej. Przypierdziela w ewolucję zdrowo. Mówi czasami o prostych sprawach o których zupełnie nie myślimy, nie zastanawiamy się, a są elementarzem dla zrozumienia kim jest człowiek.
    Nu nu, jak to jest pięć godzin, to ja oczywiście chętnie, ale jak przebrnę przez wykłady doktoru Jordanu Petersonu, które w ramach słusznej odpłaty Koledze niemniejszym zapodaję... ... ... E nie, chociaż nie, powuj mam wklejać wklejkony po 20 godzin. Zacznijmy od takich po pińć minut. Jak odpalą, to Kolega sam zechce albo i nie zechce klikać dalej:






  • Ok, posłucham sobie, szczególnie, że mi się Jutub skończył. Tak tak, ten kurewski silnik, zamiast wrzucać mi to co lubię (nowe), wrzuca faktycznie co lubię, ale musi to iść w parze w tym co jutub lubi. Jeżeli nie lubi to nie. Tak jest chociażby ze wszystkimi wykładami księży. Szybko znikają mi z pierwszej strony. I nigdy nie pojawiają sie bez wyszukiwania. Oczywiście ratuję się subskrypcjami (ale nie w kontekście nowych kanałów).

    Jutub to potęga. Np. teraz Canal+ Sport ma problem, bo dwóch gości, naprawdę znakomicie budujących atmosferę piłki nożnej w tym kanale (Smokowski i Twarowski), pracownicy od zawsze, rzucają intratną robotę i idą w autorski projekt jutubowy.
  • Nie będę odkrywczy, jeżeli napiszę (a może już i tu pisałem ?), że od jakiegoś czasu jutub jest absolutnym przełomem w dziedzinie informacji, chyba nieporównywalnym z niczym, pierwszą furtką w systemie, gdzie przy małych nakładach, można dotrzeć do szerokiego audytorium. Już łapę na to kładą, ale jest ostatni dzwonek, żeby się zacząć na poważnie wbijać. Jeżeli ktoś ma chęć ...
  • A wiecie ile Rola, ten z wRealu24.pl ma lat ? 28 ! Wygląda na dużo więcej, ale nie o to. Brawo te dzieciaki, oni robią bardzo dobrą robotę.
  • edytowano September 2017
    Jordan Peterson to jest obecnie gwiazda numero uno anglojezycznego prawicowego (no, powiedzmy) internetu.

    A o Jamesie Damore slyszeliscie? Wiec wzial on i posluchal swojego idola, pana Jordana wlasnie, i w wewnetrznych kanalach firmy Google (ktorej byl pracownikiem) rozprowadzil najbardziej wywazony tekst jaki tylko moze byc, z kazdym argumentem popartym badaniami i zalinkowanymi zrodlami, o tym, ze byc moze za tym, ze conieco mniej jest kobiet wsrod programistow niz panow, stoi biologia, a nie tylko wszechswiatowe faszizmo.
    I co? I wielkie jeb, wylecial od razu za "perpetuating gender stereotypes", a pan prezez Gugla wydal oswiadczenie tak infantylne, ze sie zastanawiam, jak on zdal przedszkole. Natomiast prezes Jutube napisala taki tekst, ze nie wiem z kolei, jak ona zdala zlobek. A cala reszta mediow wziela i sobie zaczela klamac jak tylko chciala, wszystko na temat publicznie dostepnego dokumentu. Najlepszy byl portal gizmodo.com, ktory z dokumentu wywalil bibliografie, tak go opublikowal, i napisal potem, ze przeciez to bzdury niczym nie poprarte, bo nie ma bibliografii.

    Tu oryginalny dokument:
    https://medium.com/@Cernovich/full-james-damore-memo-uncensored-memo-with-charts-and-cites-339f3d2d05f

    Tu wywiad, jakiego pan James udziel panu Jordanowi po calym zajsciu:


    A na deser pan James w sytuacyjnej koszulce:
    image
  • Ale po co on ten tekst w ogóle napisał? Dla mnie to dla wywołania gownoburzy i reklamy, Anglosasi inaczej nie potrafią.
  • Przemko napisal(a):
    Ale po co on ten tekst w ogóle napisał? Dla mnie to dla wywołania gownoburzy i reklamy, Anglosasi inaczej nie potrafią.
    No więc pan Jordan naucza, żeby żyć w prawdzie. Że żenralmą jeśli jesteś po uszy w gównie, to możesz w nim tkwić cichcem albo powiedzieć, że to gówno jednak nie jest perfumerią. Że zdechniesz i tak, ale albo jako niewolnik albo przynajmniej człowień wolny. Nadto, pan Jordan nakazuje lekturę Archipelagu Google Sołżenicyna. Tak więc jak na Kanadyjczyka ogarnięty kolo.
  • edytowano September 2017
    Przemko napisal(a):
    Ale po co on ten tekst w ogóle napisał? Dla mnie to dla wywołania gownoburzy i reklamy, Anglosasi inaczej nie potrafią.
    Moze sie wku...rzyl? Opowiada w wywiadzie, ze wzieli go na tajne spotkanie, nienagrywane (a normalnie wszystkie wewnetrzne spotkania nagrywaja), gdzie omawiali dlaczego jak ktos jest niebialy albo jest niemezczyzna, to powinien dostac robote ot tak. A spotkania nie byly nagrywane, gdyz jest to wszystko niezgodne z prawem stanu Kalafiornia.

    Zreszta, dokument jest kompletnie nieagresywny. O niektorych pomyslach na zwiekszenie liczby kobiet w firmie pisze, ze sa spoko, i nawet kilka nowych proponuje (np. zeby prace nad kodem w jakis sposob zrobic bardziej "people-oriented"). Jak mowi, ze napisal go dla dobra firmy, z ktora sie czul zwiazany, to ja mu wierze (inna sprawa, ze uwazam to tez za dziecinna naiwnosc).
  • edytowano September 2017
    polmisiek napisal(a):
    ze wzieli go na tajne spotkanie, nienagrywane (a normalnie wszystkie wewnetrzne spotkania nagrywaja), gdzie omawiali dlaczego jak ktos jest niebialy albo jest niemezczyzna, to powinien dostac robote ot tak. A spotkania nie byly nagrywane, gdyz jest to wszystko niezgodne z prawem stanu Kalafiornia.
    Noż daj pan spokój! W takiem razie temu panu jak psu kość należy się czołowa zdobycz świata pracy, a mianowicie ochrona prawna dla trębacza w gwizdek! Duprawdy, wogle nie rozumię kondrowersji. Gugle do więzienia, a temu panu order odrodzenia Polski piątej klasy ze wstęgą i ozdobnymi kutasami.
  • polmisiek napisal(a):
    Jak mowi, ze napisal go dla dobra firmy, z ktora sie czul zwiazany, to ja mu wierze (inna sprawa, ze uwazam to tez za dziecinna naiwnosc).
    No to ja mu nie wierzę, wiedział czym to się skończy i zamiast po prostu odejść z firmy jak przystało na faceta postanowił zrobić gównoburzę i się podlansować. Tfu, protestanci.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    polmisiek napisal(a):
    ze wzieli go na tajne spotkanie, nienagrywane (a normalnie wszystkie wewnetrzne spotkania nagrywaja), gdzie omawiali dlaczego jak ktos jest niebialy albo jest niekobieta, to powinien dostac robote ot tak. A spotkania nie byly nagrywane, gdyz jest to wszystko niezgodne z prawem stanu Kalafiornia.
    Noż daj pan spokój! W takiem razie temu panu jak psu kość należy się czołowa zdobycz świata pracy, a mianowicie ochrona prawna dla trębacza w gwizdek! Duprawdy, wogle nie rozumię kondrowersji. Gugle do więzienia, a temu panu order odrodzenia Polski piątej klasy ze wstęgą i ozdobnymi kutasami.
    Paniecośtam! W tamtym systemie prawnym prawo jest za tym kto ma lepszego prawnika, on musiałby lekko wyłożyć 500 tysięcy na prawników żeby ewentualnie mierzyć się z pracodawcą. Jak jeden heheszkowiec z tóbki postanowił sobie zrobić podśmiechujki z innego youtubera to ten podał go do sądu o kopyrajty i w efekcie zanim w ogóle doszło do spotkania na sali rozpraw heheszkowiec był w plecy na 150 tysięcy dolków. Gdyby nie społeczeństwo które mu się zrzuciło na prawnika byłby udupiony do 3 pokolenia wprzód.
  • Ja tam nie wiem, prawnikow ponoc ma i oni cos tam szykuja, ale po cos one byly nienagrywane
  • Przemko napisal(a):
    polmisiek napisal(a):
    Jak mowi, ze napisal go dla dobra firmy, z ktora sie czul zwiazany, to ja mu wierze (inna sprawa, ze uwazam to tez za dziecinna naiwnosc).
    No to ja mu nie wierzę, wiedział czym to się skończy i zamiast po prostu odejść z firmy jak przystało na faceta postanowił zrobić gównoburzę i się podlansować. Tfu, protestanci.
    Ale skąd u Kolegi taki pogląd, że w obliczu niesprawiedliwości należy zachować mordę w kubełku?
  • A inna sprawa. Dawno temu, jak jeszcze Microsoft byl zlym monopolista, Google zaczelo finansowac w Waszyngtonie think tank zajmujacy sie tym, jakie to monolole sa be. I sobie go finansowal i finansowal, az jeden czlowiek z tego czolgu wzial i w zeszlym miesiacu napisal, ze ta kara, ktora UE Googla uraczyla za praktyki monopolistyczne, nie jest be. Zgadnijcie, co sie stalo potem :)
  • Przemko napisal(a):
    No to ja mu nie wierzę, wiedział czym to się skończy i zamiast po prostu odejść z firmy jak przystało na faceta postanowił zrobić gównoburzę i się podlansować. Tfu, protestanci.
    No nie wiem, taki stalinizm w Dolinie Krzemowej to jest jednak novum. Wiadomo, finansowac kampanii antypedalskich nie wolno, ale jak cos tam napisales delikatnego i duzo linkow nawrzucales, zeby bylo, zes naukowiec i wogle, to raczej bylo ok. Przyklad - ten Polak ze Stanfordu, co w Cambridge Analityce robi, niedawno se opisal badania o rozpoznawaniu kto jest pedz a kto nie za pomoca zdjec twarzy i sieci neuronowej. Pogadali, pogadali i sie rozeszli.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    polmisiek napisal(a):
    Jak mowi, ze napisal go dla dobra firmy, z ktora sie czul zwiazany, to ja mu wierze (inna sprawa, ze uwazam to tez za dziecinna naiwnosc).
    No to ja mu nie wierzę, wiedział czym to się skończy i zamiast po prostu odejść z firmy jak przystało na faceta postanowił zrobić gównoburzę i się podlansować. Tfu, protestanci.
    Ale skąd u Kolegi taki pogląd, że w obliczu niesprawiedliwości należy zachować mordę w kubełku?

    W sytuacji lud kontra fejsik albo lud kontra gógiel skutek konfrontacji może być tylko jeden. Oburzymy się nadal będziemy korzystać.
  • polmisiek napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    No to ja mu nie wierzę, wiedział czym to się skończy i zamiast po prostu odejść z firmy jak przystało na faceta postanowił zrobić gównoburzę i się podlansować. Tfu, protestanci.
    No nie wiem, taki stalinizm w Dolinie Krzemowej to jest jednak novum.
    Na razie to w góglu, nie w Krzemowej Dolinie.
  • A tu rzeczony pejper o detekcji homosiow: https://psyarxiv.com/hv28a/
    Belo na stronie glownej HackerNewsow, czyli takiej Trybuny Ludu dla okolic miedzy San Fran a San Jose, i o zadnych nieprzyjemnosciach dla pana Michala nie slyszalem. A to memo z Gógla przy tym to jest jednak nic.
  • Przemko napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    polmisiek napisal(a):
    Jak mowi, ze napisal go dla dobra firmy, z ktora sie czul zwiazany, to ja mu wierze (inna sprawa, ze uwazam to tez za dziecinna naiwnosc).
    No to ja mu nie wierzę, wiedział czym to się skończy i zamiast po prostu odejść z firmy jak przystało na faceta postanowił zrobić gównoburzę i się podlansować. Tfu, protestanci.
    Ale skąd u Kolegi taki pogląd, że w obliczu niesprawiedliwości należy zachować mordę w kubełku?
    W sytuacji lud kontra fejsik albo lud kontra gógiel skutek konfrontacji może być tylko jeden. Oburzymy się nadal będziemy korzystać.


    A co to jest ten fej-sik?
  • wczoraj w Roninie Orzel walna piescia mdz oczy mowiac, ze na fejsie jest filmik, gdzie wycierajasobie buty flaga polska. fejs zadeklarowal, ze miesci sie to w standardach jego.

    nie jestem na tym gownie, po stokroc niebezpieczniejszym od gazowni.
  • los napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    polmisiek napisal(a):
    Jak mowi, ze napisal go dla dobra firmy, z ktora sie czul zwiazany, to ja mu wierze (inna sprawa, ze uwazam to tez za dziecinna naiwnosc).
    No to ja mu nie wierzę, wiedział czym to się skończy i zamiast po prostu odejść z firmy jak przystało na faceta postanowił zrobić gównoburzę i się podlansować. Tfu, protestanci.
    Ale skąd u Kolegi taki pogląd, że w obliczu niesprawiedliwości należy zachować mordę w kubełku?
    W sytuacji lud kontra fejsik albo lud kontra gógiel skutek konfrontacji może być tylko jeden. Oburzymy się nadal będziemy korzystać.

    A co to jest ten fej-sik?
    Taki narkotyk.
  • edytowano September 2017
    W kontekście ostatniego filmu IPNu. Jak został odebrany gdzieś tam, przez kogoś mało obeznanego z historią, a z historią Polski wcale albo bardzo, bardzo mało.

  • edytowano September 2017
    W tym linku jest to samo co wyżej, z tłumaczeniem. Z tt.

    https://mobile.twitter.com/gimmisun/status/909711444844908544
  • Taaa. No cóż!? Dobre i to. Styl programu dla młodych debili australijskich nie poraża, ale jakoś do nich trzeba dotrzeć, polscy młodzi debile nie odbiegają od nich zbytnio in plus. To już nam transformacja zapewniła - powszechne zdebilenie mas. Dobrze że nasze mają właśnie jakieś tradycje i jednak szczątki wychowania. Znaczy trzeba wziąć tego Gibsona i jeszcze jakiegoś speca od filmów akcji i narobić trochę hiciorów ze scenariuszami z naszej historii najnowszej w stylu holyłódzkim. Część tematów jest w tym filmiku: droga armii Andersa, powstanie w Gettcie i Warszawskie (właśnie oba aby Żydzi też to promowali). O wrześniu też powinno być i epopei polskiego żołnierza przez Francję i bitwę o Anglię po Monte Cassino, Ardeny itd. Tragedie we wstępie w typowym stylu stamtąd: najpierw niegodziwcy nas mordują i torturują, my się nie poddajemy i w końcu dajemy im łupnia. Niech kupią takie historyjki, a przy okazji dowiedzą się prawdy o Niemcach i Rosjanach, o hitlerowcach i stalinistach i o tym, że oni wcale nie odpuścili i że znowu razem knują.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.