Skip to content

Jutub mówi jak jest

1679111214

Komentarz

  • JORGE napisal(a):
    Dlatego trzeba pokazywać takie filmiki, gdzie widać wyraźnie
    Tak tera pacze na jejich fikcjognomie i jakbym nie wiedzeł ktuszto i wyonczeł źwienk tobym pedział isz dwa rabiny nad Talmudę dyszkursujo. Ino tych czapeczków żydoskich pogubieli.
  • Gnębą napisal(a):
    qiz napisal(a):
    no po prostu polskojęzyczny Wejnsztejn.
    Nualesz ten Wemglerczyk to faktycznie malućkie Światenko czylisz ino złe ludzie tak gadajo?

    Podobnież złe ludzie, ale skąd oni to wytrzasnęli? Bartuś szczyci się mamą, która walczyła w PW.
  • Jutub dał im możliwość poznania wielu spraw, wysłuchania ciekawych ludzi, których bym nie miał szans poznać/wysłuchać w innych okolicznościach. A do tego jestem słuchowcem, więc forma jutubowa mi pasuje, chociaż jest to czasochłonne.

    Ale Jutub ma też inną konsekwencję. Możliwość masowego dotarcia do ludzi przez popierdoleńców. I szajba się roznosi. Jestem przerażony ilością osób które wierzą w płaską ziemię czy chemitralsy. Albo, co ostatnio mocno chodzi, walenie w grawitację. Czasami argumenty są efektowne, ale naprawdę minimum wiedzy je obala, tyle że mało kto te filmy weryfikuje pod tym kątem (chociaż są też i na jutubie). Jest parę takich tematów przewodnich, jeżeli ktoś zaczyna ględzić o jednym to wiem co będzie dalej. Niestety modne jest walenie w Kościół.
  • Latami pracował głęboko w GWnie, teraz rządzi na Złonecie.

    Gronkiewicz nie tylko szczyci się ojcem - powstańcem warszawskim, ale i do odnowy w Duchu Świętym potrafiła należeć. W tym świetle, przypadek Węglarczyka wygląda na dużo mniej skomplikowany.
  • JORGE napisal(a):
    walenie w grawitację.
    Paczpan, nie wiedziełem isz grawitancja tysz jusz została sie zdemaskana jakosz szpisek masąski.

    Nualesz na takie chorobe radzełbym na poczomtek defemonstrancje zes pirszegusz pięmtra. Puźni drugiegusz, czeciegusz... Okołusz czwartegusz problemant sie ostateczno rozwiomzywa.

  • Ja nawet wiem, jak się robi.
  • Gnębą napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Dlatego trzeba pokazywać takie filmiki, gdzie widać wyraźnie
    Tak tera pacze na jejich fikcjognomie i jakbym nie wiedzeł ktuszto i wyonczeł źwienk tobym pedział isz dwa rabiny nad Talmudę dyszkursujo. Ino tych czapeczków żydoskich pogubieli.
    Non stop padają wzajemne oskarżenia o Żydostwo, jak maupiarnia długa i szeroka, wszyscy wszystkich, więc kto wie ? Faktycznie, starają się wyglądać jak "dwa rabiny", nie tylko oni.
  • los napisal(a):
    Ja nawet wiem, jak się robi.
    Grawitację ?
  • JORGE napisal(a):
    los napisal(a):
    Ja nawet wiem, jak się robi.
    Grawitację ?
    Masę
  • Wildcatter napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    los napisal(a):
    Ja nawet wiem, jak się robi.
    Grawitację ?
    Masę

    Że niby pole Higgsa ?
  • JORGE napisal(a):
    los napisal(a):
    Ja nawet wiem, jak się robi.
    Grawitację ?
    Walczy z grawitacją.
  • JORGE napisal(a):
    Jutub dał im możliwość poznania wielu spraw, wysłuchania ciekawych ludzi, których bym nie miał szans poznać/wysłuchać w innych okolicznościach. A do tego jestem słuchowcem, więc forma jutubowa mi pasuje, chociaż jest to czasochłonne.
    Jeśli kolega nie potrzebuje skupiać się na mimice, akcentowaniu itd, to polecam puszczać jutuba na większej prędkości. Gadających nieco wolniej da się słuchać nawet w dwukrotnym przyspieszeniu :)
  • O ten kanał robi dobra robotę wśród młodzieży. Moja córka z gimbazy go ogląda. "Tato, oglądamy kikiego"
    Sport, zdrowie , patriotyzm polityka. Przykładowy filmik:

  • JORGE napisal(a):
    image

    Wrzucam, ale nie zachęcam do oglądania. Rozmowa debila z debilem. Braun z jakimś innym cymbałem. Kurwa, jak ich nienawidzę, chyba bardziej niż komunistów.
    Racja. Oni tylko dla słabujących umysłów. Braun to szkodnik i prawdziwy oszołom
  • Mimika, tembr głosu, sposób narracji oraz poziom samooceny - to zbiór wspólnych cech Grzegorza Brauna i mojego obecnego proboszcza. Widzę uderzające podobieństwa między tymi osobami.
  • A w czem ten Braun tak szkodzi, że takie emocje u Koleżeństwa wywołuje? No bo przecież nie każdego niemądrego czy w bledzie tak Koleżeństwo krytykuje.
  • edytowano December 2017
    Brzost napisal(a):
    Mimika, tembr głosu, sposób narracji oraz poziom samooceny - to zbiór wspólnych cech Grzegorza Brauna i mojego obecnego proboszcza. Widzę uderzające podobieństwa między tymi osobami.
    Mimika, tembr i sposób narracji są wystudiowane, wyćwiczone. Lans na intelektualistę operującego nienaganną polszczyzną. Ale sztuczność czuć na kilometr, mnie od początku to odrzucało. A walić formę, niech mu tam, przekaz ! To do dopiero jest jazda. Podążając za nagraniami Brauna natrafiłem też na jeszcze większą szurię, wracając do tematu spiskowców, zrobiłem koło. To wszystko ziomy z jednego oddziału, kto ich wypuścił ?
  • edytowano December 2017
    Rafał napisal(a):
    A w czem ten Braun tak szkodzi, że takie emocje u Koleżeństwa wywołuje? No bo przecież nie każdego niemądrego czy w bledzie tak Koleżeństwo krytykuje.
    Ja o człowieczku zapomniałem i przypadkowo obejrzałem film. I się oburzyłem. Jutro zapomnę znowu. Czy szkodnik ? Chyba tak, bo sporo ludzi kupuje ten jego lans. Jednak uważam, że jeżeli facet tak idiotycznie ocenia chociażby obecną polską rzeczywistość, używa niesprawdzonych argumentów, sugestywnie przekazuje swoje wydumki jako sprawdzone fakty, to znaczy że robi tak zawsze. W kwestii Lutra, ale to nam się podoba, bo podświadomie zaakceptujemy wszystko co walnie w Reformację. O nie nie, Braun mógł nawymyślać setki bzdur w tym filmie, nie ufam mu za grosz, kompletnie niewiarygodny jest.
  • edytowano December 2017
    Rafał napisal(a):
    A w czem ten Braun tak szkodzi, że takie emocje u Koleżeństwa wywołuje? No bo przecież nie każdego niemądrego czy w bledzie tak Koleżeństwo krytykuje.
    No przeca postawił się po stronie galaktycznej gildii handlowej.. Tutaj widocznie to wystarczy
  • Nie śledziłę. Co Brown mówił o Miśkiewiczu?
  • JORGE napisal(a):
    W kwestii Lutra, ale to nam się podoba, bo podświadomie zaakceptujemy wszystko co walnie w Reformację. O nie nie, Braun mógł nawymyślać setki bzdur w tym filmie, nie ufam mu za grosz, kompletnie niewiarygodny jest.
    Szkoda, wydawałoby się jednak, że filmy robi dobre. Cieszyłem się, z tego, że ten film o Lutrze powstał, zwiastun wskazuje na to, że film jest wartościowy. Ale może masz rację, chyba jednak nie da się całkowicie oddzielić twórcy od jego dzieła i słowa Brauna-polityka kładą się cieniem na Brauna-reżysera.
  • makos napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    W kwestii Lutra, ale to nam się podoba, bo podświadomie zaakceptujemy wszystko co walnie w Reformację. O nie nie, Braun mógł nawymyślać setki bzdur w tym filmie, nie ufam mu za grosz, kompletnie niewiarygodny jest.
    Szkoda, wydawałoby się jednak, że filmy robi dobre. Cieszyłem się, z tego, że ten film o Lutrze powstał, zwiastun wskazuje na to, że film jest wartościowy. Ale może masz rację, chyba jednak nie da się całkowicie oddzielić twórcy od jego dzieła i słowa Brauna-polityka kładą się cieniem na Brauna-reżysera.
    Jeżeli facet wali bzdurę za bzdurą, stosuje nieuprawnione uproszczenia, czy po prostu wymyśla, w jednym temacie to trzeba założyć, że w innych robi to samo. Nie można pozwolić na skompromitowanie krytyki Lutra i całej Reformacji. Temat jest zbyt ważny, a on wsadził swoje tandetne łapy.
  • Ale gdzie wali te bzdury i uproszczenia nieuprawione, na niczym takim jeszcze go nie przyłapałem?
  • Luter Lutrem - moze i Braun dobrze mówi ale dla mnie to jest przede wszystkim ściemniacz polityczny a raczej antypolityczny. Dlaczego szkodnik? Bo odciąga słabujące umysły prawicowe od myślenia politycznego. A tego w Polsce najbardziej brakuje.

    Drugi przedstawiciel tego gatunku: Stanisław Michalkiewicz
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    Luter Lutrem - moze i Braun dobrze mówi ale dla mnie to jest przede wszystkim ściemniacz polityczny a raczej antypolityczny. Dlaczego szkodnik? Bo odciąga słabujące umysły prawicowe od myślenia politycznego. A tego w Polsce najbardziej brakuje.

    Drugi przedstawiciel tego gatunku: Stanisław Michalkiewicz
    Nie ma, że dobrze mówi ! Skąd wiesz czy fakty, które podaje swoich w filmach nie są urojeniami Brauna ? On na wszystko ma odpowiedź, jakaś rozmowa o Cudzie na Wisłą, a on - Piłsudski ? On kiedy zobaczył Ruskich podpisał list z dymisją i uciekł do kochanki ! I takimi rewelacjami sypie z rękawa, a większość tych rewelacji musi oczywiście zgadzać się z jego tezami. Osąd dzisiejszej sytuacji - idiotyczny. Kaczyński i PiS to zdrada narodowa. Przyjechała Teresa z Anglii - źle, na pewno po to żeby nas sprzedać. I Żydzi Żydzi, wszędzie Żydzi, kurwa, to ja jestem antysemitą ! Jakaś logika w tym być musi, nie można walić na lewo i prawo, totalnie bez sensu.

    Przemko, zapytam inaczej, a o czym on mówi sensownie ?

  • Dyzio_znowu napisal(a):
    Drugi przedstawiciel tego gatunku: Stanisław Michalkiewicz
    Stasio pierdoła ? A tego to nawet nie chce mi się odpalać. Jedno jest pewne - nigdy nie ma racji. Ale zupełnie mu to nie przeszkadza.

  • Być może masz racje. ja myślę, że on Braun niektórymi atrakcyjnymi tematami historycznymi chce się uwiarygadniać. Politycznie to po prostu głos małpiarni.
  • edytowano December 2017
    Dyzio_znowu napisal(a):
    Być może masz racje. ja myślę, że on Braun niektórymi atrakcyjnymi tematami historycznymi chce się uwiarygadniać. Politycznie to po prostu głos małpiarni.
    Braun to antysystemowiec. Historia jest sfałszowana, a tylko on i jemu podobni są świadomi fałszerstwa. Zapewniam, że gdzie byś nie strzelił, Braun by miał gotową legendę o manipulacji, tak nie było ! I jak on to mówi, trzeba czytać, wiencyj czytać ! Co czytać ? Pewnie Brauna. Nie wierzę, że ten człowiek dociera to jakichkolwiek źródeł, nie bardzo wierzę, że on dąży do poznania prawdy, nie wierzę że stosuje sensowną metodologię. Na pewno widzę, że chce błyszczeć.
  • JORGE napisal(a):
    Przemko, zapytam inaczej, a o czym on mówi sensownie ?
    "Well, ladies and gentlemen, that was almost bound to happen." - David Niven.
  • makos napisal(a):Szkoda, wydawałoby się jednak, że filmy robi dobre. Cieszyłem się, z tego, że ten film o Lutrze powstał, zwiastun wskazuje na to, że film jest wartościowy.

    Filmy robi absolutnie świetne. O Lutrze widziałam część - jak narazie bardzo fajny. Ale największą fanką Brauna jestem w kontekście filmów traktujących o aborcji.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.