Skip to content

Prezydent Europy - janusze polityki z PO

13468913

Komentarz

  • Widzę, że Kaczyński wymyślił kretyńską awanturę, by nikt w Polsce nie powiedział mu, że poparł Tuska. To jakaś dziecinada. Zapewne się mylę i oczekuję, że rząd wyjaśni mi rzeczywiste, ważne powody, dla których urządził taki teatrzyk, zamiast po prostu zagłosować przeciwko Tuskowi.
  • teraz Tillermans i trzódka jeszcze z większą siłą będą cisnąć Polskę
  • Cóż byśmy zyskali popierając Tuska?
    Nic.
    Co dostaliśmy wystawiając kandydaturę JSW?
    Niezłe poruszenie obnażające, raz jeszcze, mechanizmy działania UE, miotanie się PO, "niemieckiego kandydata", zalew tak wku*****jacych Polaków tekstów o tym jacy jesteśmy brzydcy itp....
    Warto było!


  • "Egzamin z naszej wolności jest przed nami. Wolności nie można tylko posiadać. Trzeba ją stale, stale, stale zdobywać. "
  • 7dmy napisal(a):
    nie wiem, być może należało dla formalności zagłosować przeciw, bez rozkręcania akcji.
    Nie!
    PBSz nie złoży podpisu pod głosowaniem
    i DT będzie od lipca p.o.PRE
    pełniący obowiązki Przewodniczącego RE
  • 7dmy napisal(a):
    to jest pierwsza duża klęska PISu, może to być niestety punkt przełamania.
    Kolega przestanie gadać tevauenem i wyborczą już!
  • dentysta napisal(a):
    Cóż byśmy zyskali popierając Tuska?
    Nic.
    Co dostaliśmy wystawiając kandydaturę JSW?
    Niezłe poruszenie obnażające, raz jeszcze, mechanizmy działania UE, miotanie się PO, "niemieckiego kandydata", zalew tak wku*****jacych Polaków tekstów o tym jacy jesteśmy brzydcy itp....
    Warto było!
    Dać mu CHAŁWY! Niech mu pacjentów z pruchnicą nie zabraknie!
  • 7dmy napisal(a):
    demokracja polega na tym że wygrywa ten kto ma większość, więc skoro Merkel ma większość, to może decydować, demokratycznie.
    Acha - to kiedy przyłączymy się do Anieli zaczniemy niby współdecydować?
  • romeck napisal(a):
    7dmy napisal(a):
    demokracja polega na tym że wygrywa ten kto ma większość, więc skoro Merkel ma większość, to może decydować, demokratycznie.
    Acha - to kiedy przyłączymy się do Anieli zaczniemy niby współdecydować?
    Oczywiście. Jak jagnie zaproszone na obiad wilków decyduje o menu.
  • romeck napisal(a):
    7dmy napisal(a):
    demokracja polega na tym że wygrywa ten kto ma większość, więc skoro Merkel ma większość, to może decydować, demokratycznie.
    Acha - to kiedy przyłączymy się do Anieli zaczniemy niby współdecydować?
    Swego czasu podobny dylemat skwitowano słowami :

    "Nawet gdyby to się udało, to paślibyśmy bydło Hitlerowi za Uralem."

  • KazioToJa napisal(a):
    właściwie oświadczenie Angeli "dzisiaj wybierzemy Donalda Tuska" jest oświadczeniem "my, królowa Europy". Jest oświadczeniem tyrańskim. Ciekawe czy garniturki europejskie okażą się przywódcami swoich państw czy poddadzą się.
    My car, a ja gawariu w jewo imieniej.

  • mmaria napisal(a):
    Może wreszcie PiS się weźmie za porządki w kraju.
    O to, to, to....

  • JS-W
    wszystko dobre co się
  • Teraz konferencja Pani Premier. Odszczekuję wszystko, co wcześniej myślałam o niej, że marudzi i mękoli. To jest fantastyczny premier, dzielna i mądra kobieta.
    +++ za Beatę, bo jest jej teraz bardzo ciężko
  • edytowano March 2017
    Polska nie przyjmie konkluzji szczytu UE.
    "Nic bez nas, bez naszej zgody."

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Obnażyli fikcję demokracji w UE. Jest tak, jak sobie życzą Niemcy.
    Merkel bez skrępowania już wczoraj ogłosiła wynik dzisiejszego głosowania.
    Zaiste trafne przewidzenie rozkładu sił we władzach unijnych obnaża jasno ich fikcję.
    Ja obnażę fikcję demokracji w Polsce przewidując zawczasu że Sejm przegłosuje rządowe projekty ustaw.


  • Czy traktujesz kolego rozmówców z szacunkiem?
  • Bardzo przepraszam jeśli moje ironizowanie kogokolwiek uraziło.
  • edytowano March 2017
    7dmy napisal(a):
    być może jest to
    romeck napisal(a):
    7dmy napisal(a):
    demokracja polega na tym że wygrywa ten kto ma większość, więc skoro Merkel ma większość, to może decydować, demokratycznie.
    Acha - to kiedy przyłączymy się do Anieli zaczniemy niby współdecydować?
    tak jak Tusk decyduje ;)A Aniela decyduje?
    Gdyby decydowała, to by wyglądała tak:
    image
    Bo nie musiałaby się nikomu przypodobywać.

  • Groza-Symetrii napisal(a):
    Bardzo przepraszam jeśli moje ironizowanie kogokolwiek uraziło.
    To nie jest ironizowanie, to jest rżnięcie głupa.
  • Groza-Symetrii napisal(a):
    Bardzo przepraszam jeśli moje ironizowanie kogokolwiek uraziło.
    Mnie nie i przyda się czasem kubeł zimnej wody na eozpalone emocjami głowy.
    W zasadzie uważałem jak pani Aniela :)

  • Po tym wyborze - czy dla DT to nie był pocałunek śmierci politycznej? Za dwa i pół roku jakaś marcinkiewiczopodobna posadka.
  • loslos
    edytowano March 2017
    To jest zielone światło do grillowania don Alda. Na ile będzie ono skuteczne - nie wiem.

    A tak w ogóle sobie uświadomiłem, że Polska nie mogła się inaczej zachować, jeśli chce ścigać don Alda karnie. Bo co - najpierw na niego głosujecie a potem chcecie go do pudła wsadzać?
  • Cyrylica napisal(a):
    Teraz konferencja Pani Premier. Odszczekuję wszystko, co wcześniej myślałam o niej, że marudzi i mękoli. To jest fantastyczny premier, dzielna i mądra kobieta.
    +++ za Beatę, bo jest jej teraz bardzo ciężko
    Nie widziałaś jej sejmowych wystąpień? I wystąpienia na KE w ub. roku?
  • Ja osobiście nie rozumiem tej awantury. Klęska wizerunkowa i tyle. Jeżeli Kaczyński chciał pokazać ze Polska jest osamotniona to pokazał, ale sami za wiele nie zdziałamy
  • Mania napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    Teraz konferencja Pani Premier. Odszczekuję wszystko, co wcześniej myślałam o niej, że marudzi i mękoli. To jest fantastyczny premier, dzielna i mądra kobieta.
    +++ za Beatę, bo jest jej teraz bardzo ciężko
    Nie widziałaś jej sejmowych wystąpień? I wystąpienia na KE w ub. roku?
    Widziałam, ale denerwował mnie ton jej głosu. Dziś przestał.
  • edytowano March 2017
    JarKacz doprowadził do przesilenia. Zapewne wiedział że tej bitwy wygrać nie może, ale chyba spodziewał się wyjść z niej z mniejszymi stratami - znaczy z kilkoma głosami przeciw Tuskowi lub chociaż wstrzymującymi się. Teraz ma potwierdzenie tego co wiedział - jaka jest UE. Ma też niestety informację że Niemcy nie będą się z nami liczyć przy każdej możliwej okazji (Nordstream, uchodźcy, węgiel, Tusk i zapewne niedługo kolejne kroki). Ważne jest tu słowo każdej. Ma też informację że potencjalni sojusznicy są chwiejni i są gotowi sprzedawać nas za byle co.

    Ważne jest co z tą wiedzą Jarkacz, PiS i rząd zrobi i co da się zrobić. Sprawa rozegra się o poparcie społeczne w Polsce. Czy chwiejni wyborcy, te kilka -kilkanaście procent ponad twardy elektorat zachowają się jak nasi sojusznicy z V4 czy odwrócą się ostatecznie od PO i N.. Mam poważne obawy co można im zaproponować poza tym co już dostali.
  • Cyrylica napisal(a):
    Mania napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    Teraz konferencja Pani Premier. Odszczekuję wszystko, co wcześniej myślałam o niej, że marudzi i mękoli. To jest fantastyczny premier, dzielna i mądra kobieta.
    +++ za Beatę, bo jest jej teraz bardzo ciężko
    Nie widziałaś jej sejmowych wystąpień? I wystąpienia na KE w ub. roku?
    Widziałam, ale denerwował mnie ton jej głosu. Dziś przestał.
    Mnie cały czas irytuje (głos) - dlatego wolę ją... Czytać :)

  • raste napisal(a):
    Ja osobiście nie rozumiem tej awantury. Klęska wizerunkowa i tyle. Jeżeli Kaczyński chciał pokazać ze Polska jest osamotniona to pokazał, ale sami za wiele nie zdziałamy
    A nie klęska wizerunkowa Unii?

  • raste napisal(a):
    Ja osobiście nie rozumiem tej awantury. Klęska wizerunkowa i tyle. Jeżeli Kaczyński chciał pokazać ze Polska jest osamotniona to pokazał, ale sami za wiele nie zdziałamy
    Odpowiedź wyżej ale mogę powtórzyć.
    los napisal(a):
    To jest zielone światło do grillowania don Alda. Na ile będzie ono skuteczne - nie wiem.

    A tak w ogóle sobie uświadomiłem, że Polska nie mogła się inaczej zachować, jeśli chce ścigać don Alda karnie. Bo co - najpierw na niego głosujecie a potem chcecie go do pudła wsadzać?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.