Skip to content

Prezydent Europy - janusze polityki z PO

179111213

Komentarz

  • loslos
    edytowano March 2017
    fatuswombatus napisal(a):
    romeck napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Pro forma, ziemniaczane ścierwo w temacie.

    https://mobile.twitter.com/R_A_Ziemkiewicz/status/839903353895276545
    W tvRepublika teraz (po 13) wylewa już parę minut żółć na rząd.
    Typu "poszli na wariata i co z tego mają...)
    Oraz "teraz mają nas za irracjonalnych idiotów"...
    Oraz "fala pisowskiego wyparcia 'Ale im pokazaliśmy!'"
    "Dać PiSowi pędzel z farbą to sam sobie czoło zamaluje."
    I dobrze! Jest kto chetny opłacic subskrypcje?

    Zapomniałem! A teraz to miłe uczucie czuć stówę w kieszeni.
  • edytowano March 2017
    los napisal(a):
    fatuswombatus napisal(a):
    romeck napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Pro forma, ziemniaczane ścierwo w temacie.

    https://mobile.twitter.com/R_A_Ziemkiewicz/status/839903353895276545
    W tvRepublika teraz (po 13) wylewa już parę minut żółć na rząd. Typu "poszli na wariata i co z tego mają...)
    Oraz "teraz mają nas za irracjonalnych idiotów"...
    Oraz "fala pisowskiego wyparcia 'Ale im pokazaliśmy!'"
    "Dać PiSowi pędzel z farbą to sam sobie czoło zamaluje."
    I dobrze! Jest kto chetny opłacic subskrypcje?
    Zapomniałem! A teraz to miłe uczucie czuć stówę w kieszeni.

    Nie wykOOpiłem od samego początku ..coś mi bzidko pachniało.

    kurcze mam czuja wiele razy i okazuje się dobrego. czemu zamiast czuja nie mam pełnego "widzenia"?
  • Zostawiając kwestię fagasa makreli na chwilę, ciekawe, w jaki sposób będzie przeprowadzana kwestia uregulowania segregacji i relokacji Murzynów i Arabów po krajach UE? Jakimś fortelem czy też tak na rympał? Przecież to za chwilę wchodzi na agendę.
  • romeck napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Pro forma, ziemniaczane ścierwo w temacie.

    https://mobile.twitter.com/R_A_Ziemkiewicz/status/839903353895276545
    W tvRepublika teraz (po 13) wylewa już parę minut żółć na rząd. Typu "poszli na wariata i co z tego mają...)
    To jest właśnie Ziemniak - póki jest dobrze, będzie obśmiewał salon i gaz ku uciesze gawiedzi. Ale jak poczuje tylko krew, to pierwszy się rzuci PiSowi do gardła, towarzystwo Żakowera nie będzie mu przeszkadzać. Ja wolę porządnego wroga od takiego sojusznika.
  • edytowano March 2017
    extraneus napisal(a):
    Zostawiając kwestię fagasa makreli na chwilę, ciekawe, w jaki sposób będzie przeprowadzana kwestia uregulowania segregacji i relokacji Murzynów i Arabów po krajach UE? Jakimś fortelem czy też tak na rympał? Przecież to za chwilę wchodzi na agendę.
    Przywiozą do gdyni kontenerowcem i wysypia na dokach. Albo będa ich pedzili jak bydło pzrez Odrę. Zmuszą nas. Będą się starali znaczy się :)

    Mogą powiedziec chcecie kase? weźta 1000000 muslimów w dokładce.
  • Ossohozi? Technologię Niemcy mają przećwiczoną, nawet zabudowania zostały.
  • Buchenwald już wykorzystali.
  • A tak w ogóle sobie uświadomiłem, że Polska nie mogła się inaczej zachować, jeśli chce ścigać don Alda karnie. Bo co - najpierw na niego głosujecie a potem chcecie go do pudła wsadzać?
    No i to jest zgodzę się punkt. Jeśli rzeczywiście tak będzie, że Polska zapakuje mości Donalda T. do gułagu pod Suwałkami, to ma opinia na temat wczorajszej wtopy się zmieni. Ale nie postawiłbym na to 20 złotych.
    A ja to widzę tak: Sprawa DT pokazała, że UE jest podzielona na dwa wielkie obozy. Jednemu przewodzą Niemcy, drugiemu Polska.
    UE to wielki obóz posiadający swoich dysydentów. To jest na razie nasz poziom - a nie żaden "wielki obóz".
    Wniosek #2: Tusk chciał przyjechać na białym koniu. Przyjedzie co najwyżej na białym Panzerkampfwagenie.
    To już będzie zależeć od nastrojów społecznych na koniec kadencji rządu madame Szydło.

    No i jest jeszcze jedna sprawa - elementarne poczucie sprawiedliwości nakazuje odebrać polskie obywatelstwo parrycydzie, zdeklarowanemu wrogowi Polski. Prawnicy, do roboty.
    Elementarne poczucie może nakazywać, ale Konstytucja jasno infamii zakazuje. Jedynym sposobem utraty obywatelstwa jest jego dobrowolne zrzeczenie się.
  • edytowano March 2017
    do ogólnego bilansu można doliczyć fakt, że Polska odtąd nie musi przepraszać za Herr Tuska - ani w kwestii przydziału "uchodźców", ani szczekania przeciwko Ameryce, ani w jakiejkolwiek innej sprawie wymierzonej przeciwko któremukolwiek państwu w Unii
    - skoro sami go chcieli...
  • Retweeted Żelazna Logika (@zelazna_logika):

    Rozmowa w TOK FM.
    Żakowski: Boję się, że Tusk będzie na pierwszym miejscu stawiał Polskę.
    Lis: Nie, nie. Tu bym Cię uspokoił

  • @Kania


    a ja mam b. skromne marzenie: o Tusku nie inczej jak "Herr Tusk".
    elegancko (to dla Niemcow) i prawdziwie (to dla Polakow)

    jedno male slowko i teatr nasz widze ogromny: nijak przyczepic sie nie mozna a wkurw bylby maxymalny...

    tak, pomarzyc mozna...


    takie marzenia są być może jednymi z łatwiejszych do realizacji - przynajmniej ja to kupuję, od dziś mogę obiecać, że nie tylko w mowie i w piśmie, ale nawet w myślach tytuł Herr na stałe przyklejam do Herr Donalda Tuska

    *********************************************************************************************************

    mnie o co innego sie rozchodzi: Kaczynski tego nie zrobi bo to w ogole nie jego styl. ale juz np. dziennikarze mogliby spokojnie takie cos przedsiewziac...
  • edytowano March 2017
    @Los

    "To jest właśnie Ziemniak - póki jest dobrze, będzie obśmiewał salon i gaz ku uciesze gawiedzi. Ale jak poczuje tylko krew, to pierwszy się rzuci PiSowi do gardła, towarzystwo Żakowera nie będzie mu przeszkadzać. Ja wolę porządnego wroga od takiego sojusznika"

    po komentarzach widac, ze nie wszystkich zlote mysli pana JAWIEMNAJLEPIEJ olsnily.
  • Rafał napisal(a):
    Ta sytuacja przerasta moje zdolności interpretacji i przewidywania. Muszę poczekać na dalszy rozwój wydarzeń. Nie wiem nawet czy główni gracze rzeczywiście realizowali jakieś scenariusze czy reagowali na przebieg akcji której nie byli w stanie kontrolować. Nawet nie potrafię wymienić głównych graczy. Czy to JarKacz i Merkel czy ktoś jeszcze ? Putin ? Jak i po co ?
    Porażka taktyczna, czy sytuacyjna jest, ale czy duża i z poważnymi konsekwencjami ? Po stronie brukselczyków, Niemców i także polskiej opozycji totalnej radość jakaś niemrawa. Czemu ? Czemu nie ma triumfu ? Na co czekają, na czyje i jakie polecenia ? Mają najwyraźniej jakieś trudności z przekazem dnia i narracją na najbliższą przyszłość.
    Nie da się ukryć że i obóz rządowy ma problem z narracją. To było wiadomo że JSW nie ma szans czy nie było? Czy "nic się nie stało" że wyszło 1:27 i że Węgrzy i V4 skrewili i że EPL stanął murem za Tuskiem i wyrzucił JSW i że Merkel ostentacyjnie ogłosiła przed szczytem kto będzie wybrany, co wszyscy potulnie zaakceptowali ? Czy rzeczywiście Tusk jest trwale skreślony w Polsce, czy może jednak dla lemingów jest zwycięzcą i kandydatem na przyszłego przywódcę ? A co z wahającymi się ? Kim dla nich teraz jest Tusk i kim może być? Czy dla nich zrozumiała jest taktyka JarKacza i to on jest zwycięzcą obiecującym lepszą przyszłość ?
    jest jeszcze takie wyjaśnienie:
    Saryusz-Wolski przyczynił się do zablokowania ekspansji Gazpromu
    Inwestycja Rosjan uderzała w bezpieczeństwo energetyczne Polski.
    tvp.info
    źródło:
  • fatuswombatus napisal(a):
    ...czemu zamiast czuja nie mam pełnego "widzenia"?
    1 Kor 13, 12
    Teraz widzimy jakby w zwierciadle, niejasno; wtedy zaś - twarzą w twarz. Teraz poznaję po części, wtedy zaś poznam tak, jak i zostałem poznany.
    :)

  • los napisal(a):
    Należy patrzeć na spektakl a nie na didaskalia. Otóż - jakie rozwiązanie byłoby najlepsze dla Polski?

    Moim zdaniem: Donek pozostaje krurem Ojropy wyraźną decyzją Niemiec i przy nie mniej wyraźnym sprzeciwie Polski.

    Donek wracający do Polski to bomba atomowa w rękach opozycji - to beż wątpienia najzdolniejszy polityk tamtej strony i niekwestionowany przywódca, dodatkowo ustrojony w męczeńską koronę z rąk kaczystowskiego reżimu.

    Akceptacja Polski dla fuchy Donka to demonstracja słabości i niesamodzielności. Wy się tak tylko napinacie ale jak Angela każe, to słuchacie się tak samo jak PO, nic nie jesteście lepsi.

    Stało się to, co najlepsze być mogło. A my to uznajemy za klęskę.
    Jesteś mądry gość, Losie. Absolutnie się zgadzam. Od wielu tygodni, jeszcze przed szczytem, taką miałam ocenę sytuacji. Nie wiem skąd te ryki i płacze. Stało się zaplanowane! I bardzo dobrze się stało. Wczoraj kamień spadł mi z serca, bo bałam się, ze jednak wejdzie w grę wariat trzeci, np. Irlandczyk.
  • No ale Irlandczyk to byłby jakiś tam kompromis, że z JSW to bez przesady panie Jarku, ale skoro Donaldinho be, to niech to będzie jakiś randomowy O'Duigenain i sprawa załatwiona. To chyba lepiej, nie?
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    No ale Irlandczyk to byłby jakiś tam kompromis, że z JSW to bez przesady panie Jarku, ale skoro Donaldinho be, to niech to będzie jakiś randomowy O'Duigenain i sprawa załatwiona. To chyba lepiej, nie?
    Związek Radziecki miał na ten temat inne zdanie.
  • edytowano March 2017
    image

    ed.
    kompletna kopia:

    image
    http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2017/148915983615344095173.jpg


    Jego Ekscelencja
    :DDDDDD

    dodajmy, że jedyna Ekscelencja w Europie, która nie złożyła gratulacji Prezydentowi Dudzie po wyborze w 2015 roku
  • Ad listu PAD:
    "przewodniczący" z małej litery;
    oraz
    między wierszami, że nie ma w UE "równych" państw!
  • peterman napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    No ale Irlandczyk to byłby jakiś tam kompromis, że z JSW to bez przesady panie Jarku, ale skoro Donaldinho be, to niech to będzie jakiś randomowy O'Duigenain i sprawa załatwiona. To chyba lepiej, nie?
    Związek Radziecki miał na ten temat inne zdanie.
    Ale że co, normalnie, Putain wziął Złotą Panią Kaźmierczak na stronę i warknął: "Jeśli Donaldinho nie utrzyma stolca, zrobię ci holocaust nuklearny, a potem poszczuję pudlem!"?
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    No ale Irlandczyk to byłby jakiś tam kompromis, że z JSW to bez przesady panie Jarku, ale skoro Donaldinho be, to niech to będzie jakiś randomowy O'Duigenain i sprawa załatwiona. To chyba lepiej, nie?
    Związek Radziecki miał na ten temat inne zdanie.
    Ale że co, normalnie, Putain wziął Złotą Panią Kaźmierczak na stronę i warknął: "Jeśli Donaldinho nie utrzyma stolca, zrobię ci holocaust nuklearny, a potem poszczuję pudlem!"?

    Raczej: " ... to nasze plany wezmą w łeb- a tego byśmy nie chcieli"
  • edytowano March 2017
    ciekawe wnioski po lekturze komentarzy:
    http://niezalezna.pl/95168-dlaczego-jedziemy-na-wegry-tomasz-sakiewicz-o-polskich-interesach-narodowych?page=3
    co drugi domaga się - zamiast wyjazdu popierającego zdradzieckie Węgry - manifestacji popierającej tu, w Polsce, Rząd Beaty Szydło - Rząd RP

    i w sumie - przyłączam się
  • romeck napisal(a):
    Ad listu PAD:
    "przewodniczący" z małej litery;
    oraz
    między wierszami, że nie ma w UE "równych" państw!
    oczywiście, całe drugie zdanie jest właściwie jednoznacznie potępiające
    i co z tego
    nie musiał się tak spieszyć, jeszcze Premier Szydło nie wróciła do Polski
    nic by się nie stało, gdyby napisał ten list za kilka dni, w porozumieniu z Panią Premier, doceniając chociażby jej rolę w tej całej sprawie
  • Dobrze, że (już) napisał.
    W internetach taki hejt się wylał na PAD, że nie zauważa/nie docenia/nie odzywa się/schował się itp tid
  • romeck napisal(a):
    Dobrze, że (już) napisał.
    W internetach taki hejt się wylał na PAD, że nie zauważa/nie docenia/nie odzywa się/schował się itp tid
    biedaczek
  • KAnia napisal(a):
    ciekawe wnioski po lekturze komentarzy:
    http://niezalezna.pl/95168-dlaczego-jedziemy-na-wegry-tomasz-sakiewicz-o-polskich-interesach-narodowych?page=3
    co drugi domaga się - zamiast wyjazdu popierającego zdradzieckie Węgry - manifestacji popierającej tu, w Polsce, Rząd Beaty Szydło - Rząd RP

    i w sumie - przyłączam się
    I ja też. Trzeba wiedziec gdzie należy być a gdzie należy stanowczo być nieobecnym.
  • 7dmy napisal(a):
    A cała reszta nie miała interesu w bronieniu Polski.
    Wartość dodana - wiemy z kim jesteśmy w Unii.

    Choć ktoś zapodał na twietterze, że doszły słuchy po głosowaniu, że 8 państw chciało się wstrzymać od głosowania, a Merkel zrobiła "myk".

  • Dziedziczak odwołał wizytę na węgrach.
  • edytowano March 2017
    romeck napisal(a):
    7dmy napisal(a):
    A cała reszta nie miała interesu w bronieniu Polski.
    Wartość dodana - wiemy z kim jesteśmy w Unii.

    Choć ktoś zapodał na twietterze, że doszły słuchy po głosowaniu, że 8 państw chciało się wstrzymać od głosowania, a Merkel zrobiła "myk".

    to są d... wołowe czy politycy?
    nie ma żadnego "myk"
    chcieli poprzeć folksdojcza - ich sprawa, ale mogli przynajmniej - ze zwykłego, czystego handlowego wyrachowania - nie dopuścić do złamania wszelkich reguł i wszelkich procedur
    pro forma mogli przesłuchać obydwu kandydatów - nawet uznając, że jeden zgłosił się sam, bo miał prawo zasiedzenia na stołku - a potem domagać się normalnego GŁOSOWANIA
    po przemówieniu Premier Szydło stwierdzić: no, chwila moment, a kto jest za? kto się wstrzymał? panowie, policzmy głosy

    głosy byłyby rzecz jasna kupione, to nieistotne
    ale Polska nie byłaby poniżona
    potraktowana jak popychadło, szmata
    zostałyby zachowane choć pozory szacunku

    przynajmniej tyle mogli zrobić nasi "przyjaciele"
    z czystego wyrachowania, we własnym egoistycznym interesie
  • Ja tam jestem zadowolony, niech się nawet śmieje cała Europa.

    "Nigdy z królami nie będziem w aliansach,
    Nigdy przed mocą nie ugniemy szyi,
    Bo u Chrystusa my na ordynansach,
    Słudzy Maryi!"

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.