Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1204205207209210674

Komentarz

  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    extraneus napisal(a):
    Jakoś tak przypadkowo, panu Epsteinowi podobno spaliła się wyspa.
    https://cloverchronicle.com/2019/01/05/massive-fire-spotted-on-private-island-owned-by-billionaire-jeffrey-epstein/
    A tut. Forum już wie, że dany Epstein siedzi w areszcie wydobywczym za szajkę pedofilską i podstawianie ofiar osobom ze szczytów władzy? Wielki Szatan, panie kochanku!
    podobno Epstein chce śpiewać,, a gama zaczyna sie od DO
  • uhrr napisal(a):
    podobno Epstein chce śpiewać
    Nurmalniesz inkwicycja i antyżydzis. Jakbyśta sie samopoczuwały jakbysz wam wyspe spaleli?

  • randolph napisal(a):
    Sąd: Denis Lisow nie zostanie przekazany szwedzkim organom sprawiedliwości
    https://www.tvp.info/43437688/sad-denis-lisow-nie-zostanie-przekazany-szwedzkim-organom-sprawiedliwosci
    So jeszcze sendzie wew Warszawie.
  • Gnębą napisal(a):
    celnik.mateusz napisal(a):
    Sceptyka należy batożyć tak długo, aż przyzna, że ból jest prawdziwy.
    Bł. Duns Szkot
    Aj saspekt maipulejszyn. Dunc Szkotus nie beł gupkiem, tedysz nie zajmowełby sie takiem chochołę. Pozatem pszypaszczam isz wiemkszoś tegusz forumna po doś długiem batożeniu asz prosiełaby sie pszyzneć cuśkolwiek. I cusz?

    Aszkolwiek pszyznawam isz enpiria umi być pouczajomco. Dlategusz sam wcześni radzełem iszby temusz kturen powompiewa wew kszesło "wyjomć to kszesło spod dupy iszby se jom obtuk".

    Noji po takiem czemś ktuś mnie tukej wciskeł septycys i solipcys. Hłe, hłe, hłe....
    U nas w Gdańsku ostatnio ciągle pada, ale liczę na ocieplenie. No a w rodzinie to wszystko w porządku.
  • Musi go PAD zabrać na molo.
  • A nie M&M?
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Musi go PAD zabrać na molo.
    albo na Westerplatte
  • Mania napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Musi go PAD zabrać na molo.
    albo na Westerplatte
    Ma być, ale w Warszawie.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • To na Starowkę
    Albo na Joli Bord
  • Po co oni ją drugi raz wystawili, skoro sprawa nie była dogadana? Rozpoznanie bojem?
  • extraneus napisal(a):
    Po co oni ją drugi raz wystawili, skoro sprawa nie była dogadana? Rozpoznanie bojem?
    Na to wygląda.
  • A grupa Salviniego? Te "zwycięstwa" starego establishmentu wyjdą mu bokiem. Albo rozwalą Unię albo sami wrócą po prośbie, po współpracę. Niby co osiągną budując sobie spójną opozycję w PE i generalnie w całej UE? Tylko paraliż i blokadę mogą osiągnąć bo różne grupy nie dopuszczane do głosu i których głosu się nie słucha wspólnie mogą zablokować prawie wszystko. Rządzić w tej kadencji rzeczywiście jeszcze nie mogą, ale blokować centrum mogą.

    To coraz bardziej wygląda na świadomą grę unijnych elit na rozwałkę UE. Ma zostać twarde jądro bogatych z Północy - Niemcy, Francja i Benelux. Reszta ma być mała - dobierze się bogatych, chętnych i posłusznych. Kupowania już raczej nie będzie. Jest w tym może przewrotna metoda: peryferia razem nie stworzą ugrupowania bo są peryferiami również geograficznie i bardzo się różnią. Znaczą wiele wspólnie w UE. Ja się je wyrzuci to będą w stanie stworzyć 2-3 grupy nie związane silnie ze sobą i łatwiejsze do rozegrania przez centrum, a i powstanie takich grup można łatwiej blokować.
  • edytowano July 2019
    A zaś na walnym zgromadzeniu tayszy dominikanów, odbytym świeżo w Wietkongu (!) wybrali se kerownika 88, którym jest jakiś kolo z Filipin. Kolejny wielki sukces rządu Rodryga Du30!

    https://poznan.dominikanie.pl/2019/07/13/o-gerard-francesco-timoner-iii/

    https://en.wikipedia.org/wiki/Gerard_Timoner_III

    On 23 September 2014, Pope Francis named him a member of the International Theological Commission. - Nie jestem więc pewien, czy to specjalnie dobra rekomendacja :-/
  • Tak se paczełem na rużno statystykie.

    Zagatka. Cusz pszeklejełem? Kużden jeden rok zaposiadywa jedno liczbe.

    2017 65 514
    2016 77 190
    2015 91 328
    2014 102 817
    2013 118 420
    2012 127 691
    2011 135 611
    2010 140 085
    2009 135 383
    2008 124 066
    2007 141 606
    2006 173 762
    2005 221 020
    2004 266 591
    2003 294 654
    2002 304 625
    2001 325 696
    2000 364 786
    1999 369 235
  • edytowano July 2019
    takie góglowe wycinanki to żadna zagadka!

    (^_-)

    cyferki przestępstw stwierdzonych
    źródełko
  • romeck napisal(a):
    takie góglowe wycinanki to żadna zagadka!
    Nualesz czebasz to było odgaś inteligemtno dekukcjo a nie gugleniem!

    Pszeca to naturalmą isz jak paczełem i pszeklejełem to wew internetach. Wew ksiomszce to bem napiseł isz czytełem.

  • Krzysztof Szczerski nie został zastępcą szefa NATO.
  • a kim został?
    zródełko?

    czyżbyż Petelicki & co mieli większe branie u Weilkiego Brata?
  • Gnębą napisal(a):
    romeck napisal(a):
    takie góglowe wycinanki to żadna zagadka!
    Nualesz czebasz to było odgaś inteligemtno dekukcjo a nie gugleniem!

    Pszeca to naturalmą isz jak paczełem i pszeklejełem to wew internetach. Wew ksiomszce to bem napiseł isz czytełem.

    dedukcja inteligencji to bardziej się tu przyda do zapytania i odpowiedzi:
    a dlaczegóż aż tak się zmniejszyło? bo złodzieje wyjechali do Unii czy też w prawie jakieś paragrafy pozmienianio...
    ?
  • A ten Rumun to kto? Znaczy czy ktoś zna jakieś ciekawe szczegóły.Wiki podaje życiorys. Wynika z niego że ma dużo większe doświadczenie niż Szczerski. Rocznik 58, były szef socjaldemokratów w Rumunii ale dwa razy wykluczany, senator, kandydat na Prezydenta z dobrym wynikiem ale drugi, ambasador w USA, szef MSZ. Ma za sobą studia w prestiżowej szkole administracji we Francji, coś na Harvardzie. Chyba Pan Krzysztof nie miał szans. Za wcześnie i Polska za ciężka. Dobrze ze ktoś z Międzymorza.
  • romeck napisal(a):

    dedukcja inteligencji to bardziej się tu przyda do zapytania i odpowiedzi:
    a dlaczegóż aż tak się zmniejszyło?
    Otusz akurantno tem chciełem zainspirać dyszpute. I wysucheć cusz otem somdzo forumnowe Kulegi obeznani zes prawem i lewem.

  • były szef socjaldemokratów w Rumunii
    No i wszystko wiadomo.
  • No i to w Rumunii ćwiczy Izrael swoich komandosów i śmigłowce do walki w gorzystych i leśnych terenach.
  • edytowano July 2019
    trójmorze!
    Na Visegrad!

    hurra! jednak byłe królestwa austriackie coś ugrały, sąsiad Polski, była wegierska prowincja,była część skłądowa Czzecho-Słowacji, kraj katolicki


    https://www.google.com/search?rlz=1C1PRFG_enPL750PL760&q=lucia+duris&tbm=isch&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwiC256BlL7jAhXspYsKHYvoBzkQsAR6BAgJEAE&biw=1366&bih=657
    https://sk.wikipedia.org/wiki/Lucia_Ďuriš_Nicholsonová
  • A dla ostudzenia katastroficznych prognoz oraz podniesienia podłych nastrojów proszę o przypomnienie sobie ile kluczowych stanowisk miały w UE największe i najbardziej wpływowe kraje UE w przeszłości. Przeważnie, aby zbytnio nie zwracać uwagi na siebie, dowartościowywały nimi przedstawicieli krajów mniejszych związanych ze sobą. Luksemburg potęga nie jest tylko pralnią kasy głównie dla Niemiec i Francji. Holandia to kraj silny gospodarczo ale w zasadzie port i przetwórnia wspomnianych dwóch. Bez nich nie znaczy prawie nic. Uwalenie Szydło świadczy paradoksalnie o tym że elity starej UE liczą się z nią. Owszem chciały dopiec Polsce i samej Szydło, ale jednak nie odważyły się zignorować EKR i Międzymorza. Nie potrafiły się powstrzymać od histerycznej reakcji w przeciwieństwie do Międzymorza w przypadku Urszuli. Bały się Szydło z ciągłym głosem słyszanym w mediach. I tak go usłyszą.
  • Jesteśmy też dostarczucielami bezproblemowe siły roboczej do wymierajacych starych krajów unii
    Stąd opór na Szydło
  • Ze złośliwym zainteresowaniem czekam na nową "Wielką Emigrację" totalnych platfusów, tęczowych i wiosennych liberałów, niefanatycznie konserwatywnych i nieortodoksyjnie zielonych ludowców oraz ortodoksyjnie lewicowych wielkomiejskich prekariuszy razem po zwycięstwie faszystowskiej prawicy jesienią. Oni zasilą zmywaki, magazyny, galerie handlowe, hotele i przedsiębiorstwa oczyszczania a także komunikację publiczną w starej UE. No ja wiem, że to na razie, bo potem redakcje, fundacje, centrale korporacji, teatry i wytwórnie filmowe, uniwersytety i agencje PR oraz think tanki europejskie. Dadzą radę. Za stanu wojennego Olbrychski jeździł taksówka po Warszawie jako kierowca to może i w Uberze w Paryżu. Może za to wróci nieco Januszy z Podlasia i Podkarpacia i zrobi dla nich miejsce w zachodnim wolnym raju.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.