Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

11920222425676

Komentarz

  • extraneus napisal(a):
    Kijowski i "skarbnik" KOD z zarzutami poświadczenia nieprawdy w fakturach VAT i przywłaszczenia 121 tysięcy złotych.
    Upaść na "wacikach"! Ech, amatorzy...
  • TecumSeh napisal(a):
    Tymczasem lato i trzeba się chłodzić:)
    pic.twitter.com/MZ2qT4MpYU
    czytałem, że takich "fontan" czasem jest z tysiac w Paryżewie.
  • Nie oglądam komisji AG, ale na TT opinia, że Plichta to niezły cwaniak i wodzi komisję za nos?
  • Wassermannównę? To już lepiej iść na czołówkę z walcem drogowym. Wassermannówna to znakomicie zamaskowany rekin ludojad.
  • los napisal(a):
    Wassermannównę? To już lepiej iść na czołówkę z walcem drogowym. Wassermannówna to znakomicie zamaskowany rekin ludojad.
    https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS9cy4FITPfxcDL1WlvZpzg4W0T2shkGgwsPSJEfUoe4tXjiuGI9w
  • Karakuł w roli patrioty

    image
  • Raczej zdrajcy.
  • Przejmują naszą narrację.
  • Fakt faktem, że na Plichcie kilka lat pod celą nie zrobiło wrażenia. Zachowuje się, jakby był pewien, że nic mu nie będzie.
  • extraneus napisal(a):
    Nie oglądam komisji AG, ale na TT opinia, że Plichta to niezły cwaniak i wodzi komisję za nos?
    Słuchałem 2 godz. w aucie. Taki cwaniak, że na zasadnicze pytania uchyla się od odpowiedzi. Był fajny motyw, kiedy na pytanie " czy obawia się pan o swoje życie" zapadła cisza, po czym - uchylam się od odpowiedzi.


  • Tad Kapala‏ @TadKapla

    Plichta nie jest żadnym przypadkowym słupem. Jest wspólnikiem i udziałowcem przewału pod nazwą #AmberGold .Jego udziały rosną na Kajmanach.
  • - Czy świadek był słupem.
    - Odmawiam odpowiedzi na to pytanie.
    (autentyk)
  • TecumSeh napisal(a):
    Tymczasem lato i trzeba się chłodzić:)
    pic.twitter.com/MZ2qT4MpYU
    Eeeee tam Franca....
    Do Bukowna przyjedź z rodziną, właśnie zażywamy słońca i wody
    Pakuj się :-h
  • peterman napisal(a):
    los napisal(a):
    Wassermannównę? To już lepiej iść na czołówkę z walcem drogowym. Wassermannówna to znakomicie zamaskowany rekin ludojad.
    image
  • Dziękuję, nie umie wkleić fotki i już :(
  • marniok napisal(a):
    Eeeee tam Franca....
    Do Bukowna przyjedź z rodziną, właśnie zażywamy słońca i wody
    Pakuj się :-h
    Na basenie jesteście?
  • peterman napisal(a):
    Dziękuję, nie umie wkleić fotki i już :(
    Co tam jest do umienia? Klikać w zielony kwadracik i wklejać link.

    image

  • TecumSeh napisal(a):
    marniok napisal(a):
    Eeeee tam Franca....
    Do Bukowna przyjedź z rodziną, właśnie zażywamy słońca i wody
    Pakuj się :-h
    Na basenie jesteście?
    Oj przepraszam...że tak późno odpisuje.
    Tak, byliśmy.
    Chciałeś się wybrać?
    Tak zajęliśmy się z chłopcami kąpielą i zabawą że nie spojrzałem czy odpisałeś.
    Było wspaniale, polecam. Zresztą pewnie byłeś tam.?
  • kulawy_greg napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Dziękuję, nie umie wkleić fotki i już :(
    Co tam jest do umienia? Klikać w zielony kwadracik i wklejać link.

    image

    Skąd masz 11 ikon?
    U mnie brakuje 3 ostatnich.....
  • I dlaczego w pionie, to ikony z innego forumka, nie?
  • Nie mam 11 ikon, tylko starałem sie zalinkować ten zielony kwadracik i wyszlo, że to jest pod spodem taki pionowy pasek....
  • marniok napisal(a):
    Oj przepraszam...że tak późno odpisuje.
    Tak, byliśmy.
    Chciałeś się wybrać?
    Tak zajęliśmy się z chłopcami kąpielą i zabawą że nie spojrzałem czy odpisałeś.
    Było wspaniale, polecam. Zresztą pewnie byłeś tam.?
    A może i bym się wybrał - no właśnie nie byłem jeszcze:)
  • edytowano June 2017
    Przemko napisal(a):
    I dlaczego w pionie,...?
    A bo tak! :)

    To jak się wyświetla(ją) obrazek(i), a to jaki jest faktyczny, to dwie różne <kodowe: "bajki">
    :)


    image
  • TecumSeh napisal(a):
    marniok napisal(a):
    Oj przepraszam...że tak późno odpisuje.
    Tak, byliśmy.
    Chciałeś się wybrać?
    Tak zajęliśmy się z chłopcami kąpielą i zabawą że nie spojrzałem czy odpisałeś.
    Było wspaniale, polecam. Zresztą pewnie byłeś tam.?
    A może i bym się wybrał - no właśnie nie byłem jeszcze:)
    Zdecydowanie polecam, i dla dzieci, i dla dorosłych. Jest brodzik do najmłodszych, zjeżdżalnie, mniejsze i większa, basen (4m) z wieżą do skakania (3 i 6 m), kolejny basen (do 1,5 m) z różnymi bajerami - bicze, bąbelki,, kielichy itp. Jest zaplecze gastronomiczne. Boisko do siatkówki, plaża, trawnik i las. Można spokojnie na cały dzień się wybrać, piknik jak złoto. Jeśli wolisz możesz sobie zabrać swoje jedzenie. Ceny atrakcyjne. Dorośli 12 zł, dzieci 7 zł, do lat 3 symboliczne 0,5 zł i to jest opłata całodzienna (od 7-19)
  • Jeżeli konkluzjami pracy komisji Wassermanówny będzie m.in. stwierdzenie bezprawnych zaniechań władz publicznych, to poszkodowani będą mieli znaczne szanse uwzględnienia przez sądy ich roszczeń (~668 milionów złotych) do Skarbu Państwa.
  • extraneus napisal(a):
    Jeżeli konkluzjami pracy komisji Wassermanówny będzie m.in. stwierdzenie bezprawnych zaniechań władz publicznych, to poszkodowani będą mieli znaczne szanse uwzględnienia przez sądy ich roszczeń (~668 milionów złotych) do Skarbu Państwa.
    Jeśli uda się uwalić na amen Tuska i wierchuszkę platformy, to nie będą to stracone pieniądze.
  • edytowano June 2017
    Ale dlaczego od Skarbu Państwa, a nie od miasta Warszawa? To Warszawiacy sobie wybrali takie władze i to te władze oddawały te nieruchomości. To mniej więcej taki pomysł jak ponoszenie przez Polskę kosztów relokacji uchodźców zaproszonych nielegalnie przez Niemcy.
    Jeśli ktoś ma tu płacić za głupotę polityczną to niech płacą głupcy, a nie ogół. Ja rozumiem, że zapłacą wtedy też dobrzy Warszawiacy, ale jednak to się bardziej godzi niż gdyby mieli mieszkańcy Podkarpacia. Można zresztą przeprowadzić się z Warszawy do Przemyśla.
  • Chyba się wątki pomieszały, tu nie o nieruchomościach tylko o Amber Gold piszą.
  • Tak. W aferze AG zarzuty obejmują (jak dotąd) prokuratury i sądy a zatem Skarb Państwa.
  • Niech płacą sędziowie!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.