Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

12223252728676

Komentarz

  • celnik.mateusz napisal(a):Swoją szosą nie chodziło o Błaszczaka. Pkukiz wprowadził dyscyplinę partyjną (he he) ze względu na Zielińskiego.
    A to ciekawe1. Wydaje mi się, że Kukiz kiedyś wspominał, że u nich dyscypliny nie będzie, bo to ruch nie partia i członkowie mają wolność.

  • No ale nie taka, ze każdy robi, co chce.


  • Minuta numer cztery
  • Wolność to uświadomiona konieczność - nauczał klasyk.
  • Skarb Państwa (Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad) zawarł ugodę z chińskim Covec-iem, który jak pamiętacie nie za bardzo wywiązał się z umowy na budowę A-2. Szczegółów nie podano.
  • Polska ma zapłacić Abris Capital Partners 2 miliardy złotych za decyzję szefa KNF Andrzeja Jakubiaka nakazującą temu funduszowi sprzedaż akcji FM Banku.
  • extraneus napisal(a):
    Skarb Państwa (Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad) zawarł ugodę z chińskim Covec-iem, który jak pamiętacie nie za bardzo wywiązał się z umowy na budowę A-2. Szczegółów nie podano.
    Bartosiak twierdzi że to wskutek zmowy cenowej dostawców podjętej celem eliminacji Chinczyków z rynku, która to zmowa ponoć sięgnęła wschodnich Niemiec.
    Nie siedzę w budownictwie, nie wiem, tylko przytaczam. Wg Bartosiaka takie inwestycje wymagają m.in. osłony wywiadowczej, a rząd Tuska zostawił Chińczyków samymi sobie.
    Zobaczymy jak będzie teraz.
  • to cieszy Panią?

    może genius loci?
  • a może za mało?
    krzyż z gwoździ z Coventry, niektórzy już to chrześcijansko przepracowali
    http://www.crossofnails-na.org/
  • Mnie cieszy spokój w Polsce, ale widzę że zawsze są zatroskani losem Niemiec bardziej niż losem Polski. Wiadomo, cywilizacja, Cesarstwo! Tfu.
  • Podobnież Tusk powiedział, że dziś wszyscy jesteśmy hamburgerami :-L
  • Mania napisal(a):
    Podobnież Tusk powiedział, że dziś wszyscy jesteśmy hamburgerami :-L
    niech on sobie nie pochlebia bo nie jest nawet falafelem.
  • " Prezydent USA wyliczył, że Niemcy są winni Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego aż 300 miliardów dolarów. Berlin ma bowiem od lat już wykręcać się od płacenia 2% wartości swojego PKB na obronę w ramach NATO. Żeby jeszcze bardziej upokorzyć Merkel, Trump miał nawet wydrukować odpowiedni czek opiewający na sumę, którą Niemcy zalegają NATO i przesłać kanclerz do podpisania. Działania Trumpa zostały mocno skrytykowane przez stronę niemiecką Tłumaczono się miedzy innymi tym, że Niemcy sporo pieniędzy łożą na inne międzynarodowe organizacje, jak chociażby ONZ. Angela Merkel nie zabrała jednak głosu w sprawie, a całą sytuację skomentowali za nią jej ministrowie. – Celem wyprowadzenia takich żądań jest bez wątpienia zastraszanie drugiej strony, ale kanclerz wzięła je na spokojnie i nie odpowie na te prowokacje – mówi jeden z ministrów w rządzie Merkel."

    Źródło takie se: pikio.pl - Magna Polonia, ale znając Trumpa ...
  • W Hamburgu znajduje się siedziba lewicowego "Der Spiegel", który jest bardzo zaniepokojony stanem demokracji w Polsce.
  • christoph napisal(a):
    a może za mało?
    krzyż z gwoździ z Coventry, niektórzy już to chrześcijansko przepracowali
    http://www.crossofnails-na.org/
    image
  • Wniosek? Trzeba czytać FAZ, tam i zdjęcia, i filmiki.
  • Mam obawy czy lewacy niemieccy nie przyjadą 10 lipca pomagać bronić demokracji przez katolibanem na Krakowskim Przedmieściu. Mam nadzieję że Minister Błaszczak czujny a służby go dobrze informują.
  • edytowano July 2017
    Rafał napisal(a):
    Mam obawy czy lewacy niemieccy nie przyjadą 10 lipca pomagać bronić demokracji przez katolibanem na Krakowskim Przedmieściu. Mam nadzieję że Minister Błaszczak czujny a służby go dobrze informują.
    Niech przyjeżdżają. Po ostatnich wynurzeniach naszych forumkowych germanofilów mam ochotę wpieprzyć jakiemuś Niemcowi.
  • Społeczne komitety powitalne powinny w takim przypadku czekać na gości już za naszą granicą.
  • edytowano July 2017
    Przemko napisal(a):
    Po ostatnich wynurzeniach naszych forumkowych germanofilów .
    ??

  • Poznaniacy komentują plany sprowadzenia imigrantów przez prezydenta miasta:

    image
  • Lech Wałęsa jest w szpitalu i jego udział w blokowaniu lipcowej miesięcznicy "stoi pod znakiem zapytania".
  • extraneus napisal(a):
    Lech Wałęsa jest w szpitalu i jego udział w blokowaniu lipcowej miesięcznicy "stoi pod znakiem zapytania".
    Jenerał Jaruzel planuje odwiedziny?
  • Mnie się wydaje, że odwiedził go ktoś z rządu i obiecał, że tych należności od ILW nie będzie się dochodzić.
  • extraneus napisal(a):
    Mnie się wydaje, że odwiedził go ktoś z rządu i obiecał, że tych należności od ILW nie będzie się dochodzić.
    Albo że będzie ;)
  • edytowano July 2017
    Lot Putina do Hamburga. Bał się Antoniego, skubany.

    image
  • Szkoda że na rysunku walnęli się z Finlandią ;)
  • pantelej napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    Po ostatnich wynurzeniach naszych forumkowych germanofilów .
    ??

    Przyłączam się: ???.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.