Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1291292294296297673

Komentarz

  • Dyzio_znowu napisal(a):
    JarKacz był na Mszy Św. w realu
    Podobno Real zwinął się z Polski ...
  • No, to w Auchan, co za różnica?
  • Pan Wojciech Mann wyraża głębokie zdegustowanie publicznością rechoczącą podczas kabaretów Polsatu. Tak oto arbiter elegantiorum rozpoczyna swoja kariere w mediach społecznosciowych.
    Jakże ubogacona się czuję tymi spostreżeniami będę jeszcze bardziej nieogladać programów kabaretowych.

    Ja wiedziałam, że ci ludzie są 'odpłynieci' ale nie zdawałam sobie sprawy, że aż tak.
  • No ale co sie panu Manu nie podoba się?. Rechot polsatowskiej publiki, kiedy piórowaty Kryszak "żartowal" o Kaczynskim społkującym z matką?
  • edytowano March 2020
    Panu Manu nie podoba się rubaszna, niewyrobiona widownia i poziom żartów - jest zdumiony i zaskoczony odkrywając te zjawiska. To raz.

    Dwa. Od ałtorytetu i znaffcy, oczekiwałabym czegoś pozytywnego i budujacego a tu jak widać tylko jadem plucie i komunałów prawienie.
  • Zarobiony był, to nie zauważył.
  • Człowiek od puszczania piosenek w radiu się wypowiedział, wow
  • Wyłudzał pieniądze "na wnuczka", teraz wyszedł na wolność. Sąd umorzył sprawę "Hossa"

    ttps://www.se.pl/warszawa/pilne-hoss-wyszedl-na-wolnosc-aa-hDJE-6nGm-z4Sq.html
    ttps://www.dorzeczy.pl/obserwator-mediow/133250/hoss-wyszedl-na-wolnosc-sad-umorzyl-sprawe-krola-mafii-wnuczkowej.html
    ttps://www.se.pl/warszawa/pilne-hoss-wyszedl-na-wolnosc-aa-hDJE-6nGm-z4Sq.html

    Aghhhhh ... teraz tarzam się na podłodze (mentalnie) tocząc pianę z ust (też mentalnie).

    Ale jest jeden plus - jak ktoś mi przed wyborami piąknie o "wolnych sądach" to mu po oczach sieknę tą sprawą.

  • Mam Cytata z Manna.
    "Z rosnącym zdumieniem i niedowierzaniem zobaczyłem skecz o zalotach rubasznego kawalera do panny chorej na zespół Tourette’a. Z jeszcze większą żenadą natomiast obserwowałem ryczącą ze śmiechu widownię"

    Dodam tu jeszcze, że metaforyka w opisie rodem z akcji "Nie świruj idź na wybory"

    Klasa, takt, nienahalna retoryka.
  • edytowano March 2020
    pszepraszam bardzo
    90% kabaretów które oglądam czasami (nie jest tego wiele, bo nie mam telewizorni) budzi moje zażenowanie
    p. Mannn ma prawo się wypowiedzieć jak każdy inny
    ossochodzi ?

    dodam jeszcze, że mam w tej kwestii równie nikłe kwalifikacje jak Mannnnnn
  • Juz pisałam:
    Od ałtorytetu i znaffcy, oczekiwałabym czegoś pozytywnego i budujacego a tu jak widać tylko jadem plucie i komunałów prawienie.

    Na diskopolo jeszcze można sobie ponarzekać rytualnie, na Kebaby we Władku i co tam jeszcze. Chodzi mi o to że ten gość obecnie to D-N-O

  • takie same dno jak większość społeczeństwa
    no i nie wiem, kto go uważa za ałtorytet poza puszczaniem muzyki i przygadywaniem w przerwach

    ja wiem, że jest moda na różnych hołdysów i innych szarpidrutów żeby się wypowiadali *
    ale M. chyba nigdy nie pretendował do takiej roli
    i parcia na szkło w tvn-e nie miał

    * krawiec jest autorytetem
    czy to ja oszalałem, czy ich pojebało
    [Kazimierz Staszewski]
  • Emerytowany spiker ma być tym ałtorytetem? Nie szalejmy.
  • Autorytet nie ale symbolem tak.
    Symbolem zciukanego przez reżym PiS człowieka wolności. Tak to pójdzie w świat.
  • marniok napisal(a):
    .
    Symbolem zciukanego przez reżym PiS człowieka wolności. Tak to pójdzie w świat.
    zaczy w świecie mają zrozumieć, że pisy zaciukały w czasie zarazy Tomasa Manna?
    Nie zrozumieją ;)

  • To do tego głupi frajer. Poszedł precz w chwili gdy tuż celebryckie już roboty nie mają. W szczuciu i rzyganiu ich nie przebije. Emerytura pozostaje.
  • OpisWojciech Piotr Mann – polski dziennikarz muzyczny, satyryk, aktor, pedagog, autor tekstów piosenek, w latach 1967–2020 związany z Programem III Polskiego Radia. Wikipedia
    Data i miejsce urodzenia: 25 stycznia 1948 72 lata, Świdnica

    Nu, 72 lata to już w sumie wiek takiej wczesnej emerytury, więc bym aż tak nie płakał.
  • No pewnie był na śmieciówce jak większość celebrytów dla oszczędności na ZUS. Może nie szalał jak Wojewódzki i ma jakieś zasoby.
  • Świdnica Polanica, Wrocław,
    ubogaca nasz ten dolny Śląsk zwłaszcza krótko powojenny do 1948-49 wuaśnie
    Noale nie tylko nas

    Cuda się zdarzają wciąż

    Tę piękną wiosenną i pełną Nadziei piosękę śpiewa
    Katja Ebstein, właśc. Karin Witkiewicz – niemiecka piosenkarka i aktorka. Wydała ponad 30 albumów. W latach 1970, 1971, 1980 brała udział w Konkursie Piosenki Eurowizji. Za pierwszym i drugim razem zajmując trzecie miejsce, za trzecim – drugie
  • Jaka naturalnie piękna kobieta.
    bez skalpelowo - chyba
  • Wtedy skalpele nie były chyba aż w tak powszechnym użyciu.
    Wygóglałem sobie tę panią i wyszło że urodzona 1945 w Gilowie w powiecie dzierżoniowskim i że naprawdę nazywa się Karin Witkiewicz.
  • Brzost napisal(a):
    Wtedy skalpele nie były chyba aż w tak powszechnym użyciu.
    Wygóglałem sobie tę panią i wyszło że urodzona 1945 w Gilowie w powiecie dzierżoniowskim i że naprawdę nazywa się Karin Witkiewicz.
    W marcu 1945
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Od ałtorytetu i znaffcy, oczekiwałabym czegoś pozytywnego i budujacego a tu jak widać tylko jadem plucie i komunałów prawienie.
    Lat temu wiele czytałem w jakiejś gazecie u mamy fragment książki Kasi Dowbor. Napisała o Mannie:

    "Traci po poznaniu. Człowiek bardzo daleki od tego, jak go sobie wyobrażamy. Polacy widzą w nim sympatycznego misia, tymczasem to osobnik bardzo niemiły. Niemiły z zasady"
    W książce była przytoczona jakaś historia, niekoniecznie mrożąca krew w żyłach ale dająca obraz Manna jako takiego typowego buca, który w sumie jest miły i sympatyczny tylko na antenie. A potem wypowiedziała się w wywiadzie:
    W swojej książce kopa wymierza pani Wojciechowi Mannowi, Krzysztofowi Maternie.
    Katarzyna Dowbor: - To nie kop, to prawda. U nas boimy się kalać świętości, a Mann i Materna to były w telewizji świętości. Słyszała pani o Mannie kiedykolwiek coś złego? Przesłaniem tej książki jest też to, by odbrązowić tych, co są na pomnikach. Mogłam mocniej w tej książce Mannowi przywalić, ale nie chciałam, bo po co mi to. Napisałam o nim, bo ludzie oglądając go, myślą, że to jest taki porządny ciepły misio. A tymczasem on z tym z ciepłym misiem nie ma nic wspólnego.

    Tak, ja wiem że można to potraktować jako przepychanki cwelebrytów. Co nie zmienia faktu że jakoś tak zacząłem się Mannowi inaczej przyglądać od tego czasu (a to już parę ładnych lat) - i raczej się skłaniam ku temu że pani Kasia ma rację. Więc mnie jego burackie zachowanie kompletnie nie dziwi.
  • Głęboki głos i wszystko, nie wiem czym się różni zachwycają. A dzisiejsza technika taki miły baryton zrobi chyba z każdej mowy.
  • Przykładem Sabrina, możliwa do słuchania w piosenkach, niemożliwa na żywca
  • christoph napisal(a):
    Przykładem Sabrina, możliwa do słuchania w piosenkach, niemożliwa na żywca
    Eeeeee ... Przesadza kolega ... ;)
  • Koleżanka Małżonka dorwała się do pilota i przez pomyłkę włączyła wsi24. Ja akurat robiłem w kuchni i docierała do mnie tylko fonia.
    Najpierw był Budka i mówił, jak to PO doposażało szpitale. "Zaraz puszczą Arłukowicza u Sowy" pomyślałem, ale nie puścili, co mnie trochę zdziwiło, ale byłem zajęty a ciężko kumam, to przeszłem nad tym do porządku dziennego. Potem opozycja się produkowała, jak to trzeba stan wyjątkowy wprowadzić. "Trochę dziwne, że aż tyle ich puszczają", zastanowiło mnie, ale zaraz puścili Kaczuszkę, jak twierdzi, że nie ma powodu żadnego ekstraordynaryjnego stanu wprowadzać. Uspokojony smarowałem chleb szmalcem. Ale zaraz potem, że jakiś wuj nie mógł zebrać jednego kawałka podpisów, żeby coś tam i coś tam i oddał sprawę do swądu najwyższego a ten przyznał mu rację. WFF??!? pomyślałem i zerkłem w telewizor i wtedy się wyjaśniło.

    1. Tam jest naprawdę jakiś alternatywny wszechświat. Mówiliście o tym, ale nie myślałem, że aż tak.
    2. Ktoś coś słyszał o tym swądzie najwyższym? I czy to ma jakiekolwiek znaczenie?
  • W WSI24, Wyborczej i tego typu odprawiane są rytualne seanse nienawiści a JarKacz jest Goldsteinem. I nie ma w tym ani cienia przesady.
  • TecumSeh napisal(a):
    W WSI24, Wyborczej i tego typu odprawiane są rytualne seanse nienawiści a JarKacz jest Goldsteinem. I nie ma w tym ani cienia przesady.
    Podobnież Urban Jerzy cierpiał publicznie, że mu Gazownia przechwyciła rynek. Także tak.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.